Найкращий менеджер паролів для сімей 2020 року

Із постійною загрозою кіберзлочинності важко утримати себе – тим більше, що ваша сім’я захищена в Інтернеті. Одним із найпростіших кроків, які ви можете зробити для сприяння безпеці в Інтернеті, є використання менеджера паролів. Ці інструменти не тільки роблять ваші Інтернет-акаунти більш безпечними, але й полегшують роботу веб-перегляду. 


Витягуючи з нашого найкращого посібника з керування паролями, ми округлили п’ять варіантів, щоб представити вам найкращого менеджера паролів для сімей. Ми поговоримо трохи про кожного, і чому це чудовий варіант для сімей та великий вибір взагалі. Однак якщо хтось викликає ваш інтерес, обов’язково прочитайте його відповідний огляд. 

Якщо ви хочете просто відповісти, 1Password – найкращий менеджер паролів для сімей. Є чудові альтернативи у вигляді Keeper, RoboForm, Bitwarden та LastPass, але важко перемогти список функцій 1Password для сімей. Якщо ви не впевнені, 1Password пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію, кредитна картка не потрібна. 

Перш ніж брати участь у виборах, давайте поговоримо трохи про те, як ми зробили вибір, а також про те, що робить певні рішення для зберігання паролів придатними для сімей.

Кращий менеджер паролів для сімей

  1. 1Password
  2. Bitwarden
  3. Зберігач
  4. LastPass
  5. RoboForm

1. 1Завдання

1Password вважається найкращим менеджером паролів для сімей через свою масштабованість та гнучкість. Базовий сімейний план працює на рівні 4,99 доларів на місяць, коли його виставляють щорічно, підтримуючи до п’яти членів сім’ї. Однак, на відміну від подібних планів із службами, такими як LastPass, ви можете додати більше користувачів до свого облікового запису. 

1загадка-стартовий комплект

Додаткові члени сім’ї коштують 1 долар на користувача, що дозволяє розширити свій план, щоб охопити якомога більше людей. Крім того, 1Password пропонує п’ять облікових записів гостей з вашою підпискою. 

Ви можете дарувати ці гостьові акаунти іншим користувачам, щоб ділитися з ними входами. Таким чином, одержувач може отримувати та використовувати логін, не платячи за власну підписку на 1Password.

Хоча 1Password – не найдешевший менеджер сімейних паролів, він є далеко не дорогим, враховуючи функції, які він пропонує. Ви можете розміщувати інформацію про кредитні картки, теги та необмежену кількість сховищ, у кожного зі своїми паролями. Адміністратор облікового запису може керувати всіма цими сховищами одразу, вибираючи, до яких членів родини мати доступ. 

1загадка-огляд-сховища

Сімейний план також має всі функції стандартної підписки 1Password. Сюди входять додатки для Windows, macOS, iOS, Android, Linux та Chrome OS, а також розширення для браузера для Chrome, Firefox та Brave (читайте наш огляд Brave). 

Кожен член сім’ї також отримує 1 Гб зашифрованого зберігання документів та один рік відновлення елементів для видалених записів. 

Інші причини, які нам подобаються 1Password

1Password стоїть над пакетом завдяки відмінному сімейному плану, а також завдяки винятковій зручності використання. Додаток підтримує безліч типів входу, підтримуючи все, починаючи від паролів до ліцензій на програмне забезпечення. Крім того, ви можете налаштувати кожне поле для певного запису, що дозволяє розширити або зменшити інструмент до потрібних полів. 

1пар-слово-додавання

Її безпека також є найвищою. Зрівнявшись навіть з Dashlane, 1Password використовує дві моделі секретного ключа, тобто вам знадобиться головний пароль, а також другий ключ, щоб розблокувати ваш обліковий запис. Цей другий ключ генерується за допомогою характеристик вашого пристрою і шифрується поряд із вмістом вашої сховища.

На практиці це означає, що навіть якби хтось дізнався ваш головний пароль, він не отримав би доступ до вашого облікового запису. Другий ключ працює як своєрідна двофакторна аутентифікація; ваш другий фактор просто відбувається на задньому плані. 

Крім того, є двофакторні варіанти аутентифікації, включаючи підтримку кращих програм 2FA навколо. 2FA додає другий крок до розблокування ваших конфіденційних даних, будь то часовий код через ваш мобільний веб-браузер або QR-код, надісланий на вашу електронну пошту. 

1Password не має бізнес-орієнтованих багатофакторних аутентифікацій OneLogin, але для особистого використання варіанти чудові (читайте наш огляд OneLogin). Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді 1Password або розпочати безкоштовну пробну версію, щоб побачити, як вам подобається послуга. 

2. Bitwarden

Bitwarden – це безкоштовний менеджер паролів з відкритим кодом, відомий головним чином своїм особистим планом. Однак у нього дуже недорогий сімейний план. Лише 1 долар на місяць Bitwarden пропонує керування паролями для до п’яти користувачів, а також необмежену кількість спільних предметів та колекцій між цими користувачами.

bitwarden-slider1

План не такий надійний, як сімейний план 1Password, але за п’яту ціну, важко поскаржитися. Окрім того, що ви отримуєте з безкоштовною версією, Bitwarden Families включає звіти про охорону здоров’я, 1 ГБ зашифрованого файлового зберігання та можливість розміщення власних паролів. Як і безкоштовний план, ви завжди можете використовувати хмару Bitwarden і для синхронізації з кількома пристроями.

Самостійний хостинг – це чудовий варіант для сімей, особливо якщо у вас вже є мережне налаштування пам’яті. Хоча вам знадобляться основні знання в мережі та ознайомлення з командним рядком, Bitwarden робить хостинг його стека інфраструктури простим через Docker. Використовуючи кілька простих підказок, ви можете налаштувати власний сервер паролів. 

bitwarden-самонавідник-підручник

Порівнюючи це з 1Password, Bitwarden краще для тих, хто не проти забруднити руки. Хоча додаток напрочуд простий у використанні, ті, хто любить повозитися, будуть винагороджені за свої зусилля. Bitwarden надає вам повний контроль над тим, як зберігати, керувати та захищати ваші паролі. 

Інші причини, які нам подобаються Бітворден

Програмне забезпечення з відкритим кодом отримує поганий реп, оскільки його важко використовувати та з поважної причини (читайте наш огляд KeePass, щоб дізнатися більше про це). На щастя, Бітворден не продовжує цю ідею. Доступно просто з локальними програмами для macOS, Windows та Linux, а також із веб-інтерфейсом та розширеннями веб-переглядачів. 

bitwarden-завантаження

Безпека Bitwarden теж є найвищою. Він використовує модель з нульовим знанням – тобто Bitwarden ніколи не бачить ваш головний пароль – разом із шифруванням AES-256. Крім того, Бітворден шукав Cure53 для аудиту своєї служби. У жовтні 2018 року ця німецька фірма з кібербезпеки виявила деякі невеликі вразливості, але зазначила, що результати були “дуже позитивними”.

Це не так гнучко, як 1Password, коли мова йде про записи, але Bitwarden все ще може зберігати нотатки, паролі та інформацію про кредитні картки. Хоча його не вистачає в кількох областях, важко поскаржитися, враховуючи, наскільки недорогий Bitwarden. У поєднанні зі своїм першим користувальницьким інтерфейсом та чудовою безпекою, немає жодної причини не давати йому знімок. 

Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Bitwarden або зареєструватися на безкоштовний рахунок, щоб побачити, як вам це подобається. 

3. Берег

Keeper – набагато кращий менеджер паролів, ніж раніше, з оновленим інтерфейсом, розширеним списком функцій та відмінним сімейним планом. За $ 4,99 на місяць ви отримуєте п’ять приватних сховищ, разом 10 Гб зашифрованого файлового сховища, необмежений обмін паролем та необмежене зберігання паролів (прочитайте наш фрагмент Dashlane vs Keeper, щоб побачити, як він порівнюється з більш дорогим сервісом)

тримач-слайдер1

Коротше кажучи, це приблизно те саме, що і 1Password. Keeper входить у свої власні додатки. Хоча вони працюють досить копійки, Keeper має цілий ряд додаткових сервісів, які ви можете комплектувати підпискою. До них відносяться темний моніторинг веб-сторінок, більше пам’яті для вашої зашифрованої хмари та KeeperChat. 

KeeperChat коштує так само дорого, як і сімейний абонемент (ви можете придбати обидва за 9,99 доларів на місяць). З цього приводу він працює як ідеальне доповнення до керування паролями Keeper. KeeperChat – це зашифроване додаток для зашифрованих повідомлень, що пропонує відмову від повідомлень, приватні медіа-галереї тощо. З його допомогою кожен із вашої родини може спілкуватися на захищеному каналі. 

Однак, додавання всіх цих смаколиків коштує дорого, тому Keeper займає третє місце. Однак якщо у вас є запасні зміни, Keeper – один з найкращих менеджерів паролів. Можливості відмінні, безпека є надійною, а зручність використання – найкращим. 

Інші причини, які нам подобаються

Раніше Keeper мав складний веб-додаток, незважаючи на привабливий зовнішній вигляд. На щастя, команда розробників вирішила всі проблеми, які ми відчували у своїй колишній версії. Тепер Keeper – це радість користуватися, але зберігаючи одну з основних своїх особливостей: нестандартні записи. 

зберігач-огляд-безпека-аудит

За замовчуванням Keeper підтримує інформацію про кредитні картки, паролі та адреси. Як і 1Password, однак, Keeper підтримує власні поля, що дозволяє вам перетворити запис у все, що вам подобається. Після закінчення ви можете розфарбувати код своїх записів, впорядкувати їх за іменем або датою, створити ярлик і змінити їх макет. 

Keeper показує, що простота є ключовою при управлінні паролем. Ви можете дізнатися більше про інтерфейс Keeper та інші його функції в нашому огляді Keeper. Якщо ви краще спробуйте самі, Keeper пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію. 

4. LastPass

LastPass займає перше місце у нашому найкращому керівництві безкоштовного менеджера паролів на задньому плані прекрасного особистого плану. Хоча LastPass відомий своїм безкоштовним планом, він також пропонує надійний сімейний план. За $ 4 на місяць LastPass Families захищає шести користувачів із усіма можливостями стандартної підписки. 

lastpass-slider1

Преміум-функції – такі як спільний доступ до багатьох, швидкий доступ та багатофакторна автентифікація – доступні для кожного користувача у вашому обліковому записі. Однак план сімей має кілька унікальних особливостей. 

Існує центральна інформаційна панель для сімейства, де ви можете додавати, видаляти та керувати користувачами, а також необмежену кількість спільних папок, що дозволяє вам легко переміщати входи до членів вашої родини. 

Крім того, LastPass мертвий простий у використанні. Додаток повністю базується на вашому веб-переглядачі, що дозволяє вам отримувати доступ до своїх сховищ незалежно від того, на якому пристрої ви перебуваєте. Там ви можете керувати своїми записами, налаштовувати LastPass Authenticator і приймати виклик безпеки LastPass, де ваші паролі встановлюються проти решти спільноти, виходячи з того, наскільки вони захищені.. 

lastpass-review-security-challenge

Проте LastPass займає четверте місце з причини. Це було порушення даних у 2015 році, коли хакери вкрали бази даних даних користувачів. Зловмисники не надавали корисної інформації – усі дані сховища були зашифровані – але подія все ще викликає занепокоєння. На щастя, через п’ять років після порушення жодного облікового запису користувача не було порушено. 

Незважаючи на те, що лякає, нещасне порушення LastPass не означає, що воно менш безпечне, ніж інші варіанти нашого списку. Як і інші наші вибори, LastPass використовує модель нульових знань та шифрування AES-256, що майже неможливо зламати. Якщо що-небудь, порушення фактично показує, наскільки надійною є модель безпеки LastPass. 

Інші причини, які нам подобаються LastPass

Безкоштовний план LastPass стоїть вище партії (читайте наш KeePass проти LastPass шматок), але є кілька переваг, якщо платити підписку. Однією з функцій, наданих оплатою, є LastPass for Applications. Цей локальний інструмент дозволяє взяти відмінне автозаповнення браузера LastPass та використовувати його в локальних додатках. Більше не копіювати та вставляти паролі зі свого браузера. 

Навіть якщо ви платите, безкоштовний план LastPass має деякі переваги. Оскільки кожен може зареєструватися в обліковому записі, ви можете легко ділитися паролями з користувачами поза вашою родиною. Якщо ви хочете, скажімо, поділитися своїм паролем Netflix з кимось, все, що потрібно зробити, – це створити безкоштовний акаунт LastPass. 

Хоча LastPass не пропонує стільки функцій, як 1Password або Bitwarden (читайте наш Bitwarden vs LastPass шматочок), це близько і за низькою ціною. Ви можете дізнатися більше про LastPass та про те, як він функціонує в реальному світі в нашому повному огляді LastPass. 

5. RoboForm

У наших путівниках RoboForm часто не вистачає місця. Це не поганий менеджер паролів – насправді далеко не він, але він не дуже добре позначається так само, як 1Password, Dashlane або Bitwarden. Для сімей, проте, це сяє. Щонайменше $ 4 на місяць, RoboForm пропонує захист паролем до п’яти користувачів. 

робоформ-стовпчик-редактор

Ціна відмінна, якщо врахувати, що RoboForm пропонує п’ять своїх ліцензій на всюди за ціною двох. Хоча в плані відсутні деякі функції центрального управління 1Password, ви все одно можете легко ділитися записами між користувачами у вашому обліковому записі. Кожен член сім’ї також має переваги підписки Everywhere, зокрема хмарне резервне копіювання та синхронізацію з кількома пристроями. 

 

При цьому зрозуміло, що RoboForm не створений спеціально для сімей. Відсутність центрального управління означає, що немає жодного журналу активності або спільного використання сховища. Надіслати запис або папку користувачеві у вашому обліковому записі просто, але надання повного доступу до сховищ неможливо. 

Також є деякі проблеми із зручністю використання. Хоча RoboForm по суті не є складним у використанні, користувальницький інтерфейс помітно датується порівняно з іншими нашими записами. RoboForm представляє записи в ієрархії Windows Explorer. Їх не важко обійти, але інші менеджери паролів впорядковують організацію записів більш витончено. 

робоформ-редактор

Інші причини, які нам подобаються RoboForm

Інтерфейс користувача підрозділу RoboForm створений неймовірною гнучкістю. Навіть більше, ніж Bitwarden, ви можете налаштувати RoboForm будь-яким способом. Це включає в себе спеціальні гарячі клавіші для різних функцій при мінімізації програми, а також вирішення способів обробки автозаповнення та функціонування панелі пошуку в додатках. 

робоформа-налаштування

Ці параметри, звичайно, не потрібні, але для тих, хто любить повозитися, вони є бажаним доповненням. Крім того, RoboForm коштує дешево. Усього за 4 долари на місяць для п’яти облікових записів легко переглядати проблеми користування RoboForm, особливо з тим, скільки він може запропонувати за допомогою налаштування. 

Ви можете дізнатися більше про наш досвід роботи з RoboForm в нашому огляді RoboForm. Ви також можете зареєструватися в сім’ї RoboForm, яка пропонує 30-денну політику повернення коштів. 

Вибір найкращого менеджера паролів для сімей

Вибираючи найкращий менеджер паролів для сімей, багатокористувацький план, очевидно, важливий. За нашим визначенням, багатокористувацький план – це будь-яка підписка, яка має переваги особистого плану, але також має прості можливості спільного використання. Таким чином, ви можете легко поміняти записи іншими членами сім’ї. 

Крім того, ми шукали менеджерів паролів, які пропонують центральну область для управління всіма користувачами у вашому обліковому записі. Хоча ми не працювали так глибоко в управлінні користувачами, як у найкращому менеджері паролів для керівництва малим бізнесом, приємно бачити базовий контроль над дозволами та правом власності на записи.. 

Спираючись на багатокористувацький план, ми шукали менеджерів паролів, які пропонують значну знижку на придбання багатокористувацького плану за декілька особистих ліцензій. У такому ж ключі ми також розглядали масштабність для багатодітних сімей, хоча це важко придумати в сімейних парольних рішеннях. 

За ціною ми знімали менше 5 доларів як мінімум для п’яти користувачів. Однак, у нас є один запис, який виходить за рамки цього, якщо ви вирішите придбати якісь додаткові послуги. Незважаючи на це, якщо ваш бюджет обмежений, є менеджери паролів, такі як Bitwarden, які можуть захищати всю сім’ю приблизно на долар щомісяця. 

Можливість використання та особливості

Менеджер паролів не корисний, якщо ваша родина не використовує його. Через це ми зосередилися на інструментах, які пропонують чудову зручність використання. Таким чином, якщо у вас є деякі члени сім’ї на огорожі щодо прийняття нової системи, перехід буде легким. В ідеалі менеджер паролів робить роботу веб-перегляду простішою, а не складнішою. 

Корисність є ключовою, але так само і особливості. Такі речі, як режим подорожі 1Password та зашифрований додаток обміну повідомленнями Keeper, вивели їх на вершину рейтингу, тоді як такі параметри, як RoboForm, знаходяться внизу. З цього приводу функції відігравали певну роль в рейтингу цього списку, а не в тому, чи заробив менеджер паролів місце на ньому. 

Хоча у нас наші записи класифіковані так, як ми найкраще вважаємо за потрібне, будь-який із п’яти варіантів добре послужить вашій родині. 1Password – наша рекомендація для переходу до більшості людей, але інші варіанти, такі як Bitwarden і RoboForm, можуть підійти вам залежно від бюджету та необхідних функцій. 

Примітка про безпеку

Очевидно, що безпека має найважливіше значення при виборі інструменту управління паролем. Ми перевірили кожен із варіантів, розгорнувши технічну документацію, поговоримо з представниками служби підтримки та власними внутрішніми тестуваннями, щоб забезпечити збереження ваших даних. Ви можете прочитати наше порівняння Dashlane vs 1Password, щоб побачити, наскільки глибоко ми йдемо на безпеку. 

Хоча ми згадували про безпеку тут і там для кожного нашого вибору, вам не потрібно приділяти цьому велику увагу, роблячи вибір. Наші п’ять варіантів мають чудову безпеку, забезпечуючи збереження ваших конфіденційних даних. 

Фінальні думки

Що стосується менеджерів паролів для сімей, 1Password займає вгорі. Хоча він коштує близько 5 доларів на місяць, 1Password оснащений довгим переліком функцій, включаючи 1Password X та обмежену кількість відвідувачів. Крім того, це один із найбезпечніших менеджерів паролів там, завдяки своїй унікальній моделі з двома секретними ключами. 

Якщо ви хочете врятувати кілька кісток, Bitwarden – це відмінна альтернатива, яка пропонує більшість функцій 1Password за п’яту ціну. Keeper також є надійним вибором, хоча він починає світити лише тоді, коли ви готові купувати додаткові послуги для своєї підписки. 

Який менеджер паролів ви використовуєте для своєї родини? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me