Найкращий менеджер паролів 2020

Менеджери паролів – це найважливіший інструмент захисту від кіберзлочинності. Ці прості програмні програми працюють, зберігаючи ваші входи в зашифровану базу даних, а потім використовуючи цю базу даних для синхронізації ваших паролів на різних пристроях. Менеджери паролів є основними в приміщенні, але це не означає, що між ними немає відмінностей.


У цьому посібнику ми користуємося своїм досвідом розгляду понад 20 менеджерів паролів, щоб визнати найкращим менеджером паролів. У нас є 10 вибору, які стоять над рештою, кожен з яких захищатиме ваші паролі. 

Ми трохи поговоримо про те, чому нам подобається кожен варіант, але якщо хтось викликає ваш інтерес, радимо прочитати наш повний огляд. Крім того, ми збираємось відповісти на деякі поширені запитання та занепокоєння щодо менеджерів паролів у кінці цього посібника. 

Нижче ви знайдете 10 кращих менеджерів паролів. Ви хочете переглянути повний список? Ми вас висвітлювали внизу.

Кращі менеджери паролів на 2020 рік

  1. 1Завдання – Простий у використанні, безпечний і дешевий
  2. Дашлан – Дорогий, але укомплектований функціями
  3. Bitwarden – Недорога альтернатива з відкритим кодом
  4. Зохо Сейф – Ідеально підходить для малого бізнесу
  5. Зберігач – Керування паролем, зашифровані повідомлення та інше
  6. RoboForm – Набита до краю з налаштуваннями
  7. LastPass – Безкоштовний і простий у використанні
  8. Липкий пароль – Датований, але завантажений функціями
  9. OneLogin – Безпечні ДСО та МЗС для підприємств
  10. NordPass – Простий, дешевий менеджер паролів

1. Найкращий менеджер паролів: 1Password 

1 пароль-логотип

Минулого року ми визнали Dashlane нашим чемпіоном, але з тих пір він був детронірований 1Password (читайте наше порівняння Dashlane vs 1Password, щоб дізнатися більше про це). 1Password робить все правильно за справедливу ціну, пропонуючи унікальну модель захисту пароля та безліч функцій за розумну вартість 3 доларів на місяць. 

Крім свого особистого плану, 1Password також пропонує чудовий сімейний план, який заробив перше місце в нашому найкращому менеджері паролів для сімей. 

Зокрема, сімейний план виділяється винятковою простотою використання 1Password. Інтерфейс користувача та розширення веб-переглядача працюють в тандемі, що дозволяє швидко впоратися з тим, що вам потрібно, будь-ласка, використовуючи пароль на веб-сайті або заповнивши форму своєю адресою.

Для базового та розширеного керування паролем це не набагато краще, ніж 1Password. Все-таки є одна слабка сторона. Хоча недорогий, 1Password не пропонує безкоштовний план. Ми розуміємо, що резервування необмежених паролів для платної опції, але обмежена безкоштовна версія з місцями для зберігання 50 паролів і так було б добре. 

На щастя, це компенсується чудовим випробуванням 1Password. Ви можете розпочати використання програми 1Password безкоштовно з 30-денною пробною версією. Це не 30-денна гарантія повернення грошей, зауважте, 1Password пропонує повернення коштів лише за конкретних обставин, а скоріше повний місяць обслуговування безкоштовно. Ви можете дізнатися більше про це та інші функції 1Password в нашому огляді 1Password.

2. Підбіг: Дашлан

dashlane-логотип

1Password, можливо, визнав Dashlane найкращим менеджером паролів на 2020 рік, але це не робить Dashlane менш вражаючим. Dashlane – це менеджер паролів для того, хто все хоче. Хоча він дорожчий за 1Password – і решта ринку, з цього приводу – він має достатню кількість смакоти, щоб виправдати ціну. 

Від автоматичного зміни паролів до віртуальної приватної мережі до захисту від крадіжок ідентичності, Dashlane – це набагато більше, ніж просто менеджер паролів. Це повний пакет безпеки, присвячений захисту ваших онлайн-облікових записів, конфіденційності та особистості. Dashlane включає все в одну підписку, за винятком захищеного антивірусу. 

Однак ця підписка напружить вашу кредитну карту. Базова підписка на Dashlane працює 60 доларів на рік, тоді як пакет “все включено”, який додає захист від крадіжок особи, між іншим – коштує вдвічі дорожче. Милість заощадження полягає в тому, що Dashlane пропонує безкоштовний план, хоча він обмежений 50 паролями. 

Особливості Dashlane є основною причиною платити більше, але і управління основним паролем теж чудове. Простий у використанні та рідини у багатьох веб-переглядачах, Dashlane легко інтегрується з вашими звичками перегляду. Ви можете дізнатися більше про наш досвід із цим у нашому повному огляді Dashlane.

3. Найкращий менеджер паролів з відкритим кодом: Bitwarden

bitwarden-логотип

Округляючи нашу першу трійку, є Bitwarden, перший і єдиний повністю відкритий менеджер паролів у цьому списку. Хоча є й інші варіанти з відкритим кодом – прочитайте наш огляд KeePass для одного – жоден із них не потрапляє поблизу Bitwarden. Незважаючи на те, що він абсолютно безкоштовний у використанні, Bitwarden відчуває себе комерційним продуктом. 

Почнемо з того, що отримаєте. Безкоштовно Bitwarden включає сховище для необмежених паролів, синхронізацію на декількох пристроях та обмежений обмін паролями. Є також платний план, який складає всього 10 доларів на рік, і він додає деякі додаткові можливості. Користувачі, що платять, отримують необмежений обмін паролем, 1 Гб зашифрованого файлового зберігання, додаткові двофакторні можливості аутентифікації та пріоритетне обслуговування клієнтів.

Безкоштовне обслуговування відповідає курсу з інструментами з відкритим кодом, як правило, тому що ви приносите в жертву товарним вигодам продуктів з комерційними прагненнями. Однак це не так з Бітварденом. Це приголомшливо просте у використанні, і якби команда вимагала за це кілька доларів на місяць, ми б не кидали очей. 

У порівнянні з менеджером з платними паролями, найбільша різниця полягає в тому, що у Bitwarden відсутні функції (прочитайте наше порівняння Bitwarden vs LastPass, щоб побачити це в дії). І все-таки для базового керування паролем найкращий варіант – Bitwarden. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Bitwarden.

4. Кращий менеджер паролів для малого бізнесу: Zoho Vault

Zoho-логотип

Zoho Vault – це перший наш крок у широкий світ менеджерів бізнес-паролів. Хоча Zoho пропонує безкоштовну версію Vault для особистого користування, інструмент повністю орієнтований на бізнес. Цей фокус також окупається, коли Vault заробив високий рейтинг у нашому найкращому керівництві паролів для малого бізнесу. 

Але малий бізнес тут зосереджений. Більшість програмного забезпечення, орієнтованого на бізнес, є дорогим, підходить для функцій, які потребують лише великих нарядів. Zoho підходить до ринку по-різному, пропонуючи кілька рівнів обслуговування, щоб задовольнити будь-який бюджет. 

Плани варіюються від “Стандартного”, який складає менше 1 долара на користувача, до “Enterprise”, який складає більше 6 доларів на користувача. Звичайно, функції відрізняються між цими планами, але поки вам не потрібні такі речі, як одинарний вхід (SSO) та повідомлення про події пароля, ви можете отримати менше. 

Тільки тому, що Zoho Vault дешевше інших менеджерів паролів бізнесу, це не означає, що він менш підтримується. Zoho пропонує відмінні ресурси підтримки, у тому числі від посібників на борту для нових користувачів до керованих, практичних демонстрацій. Добре, що також існують ці ресурси підтримки; У Vault є кілька досить просунутих варіантів керування користувачами та політики щодо паролів.

Однак, завдяки цим розширеним варіантам, Vault може швидко отримати перевагу для особистих користувачів. Ми раді бачити всі налаштування для бізнесу, хоча радимо проти особистого плану Vault. Ви можете дізнатися більше про наш досвід із цим у нашому огляді Zoho Vault.

5. Хранитель

зберігач-логотип

Незважаючи на те, що займає п’яте місце, Keeper не є шаленим менеджером паролів. Сам інструмент є чудовим, з чудово розробленим та простим у користуванні інтерфейсом, а також безліччю унікальних функцій. З огляду на це, широта послуг Keeper робить процес реєстрації менш текучим, ніж інші наші варіанти. 

Це через різні додатки Keeper Основний менеджер паролів, Keeper, є ядром вашого пакета безпеки, але ви можете створити його з такими речами, як KeeperChat та BreachWatch. Ці додатки коштують додатково, і хоча базова ціна Keeper досить низька – близько 2,50 доларів на місяць – ціна швидко доповнюється всіма додатковими додатками. 

І все-таки Keeper ніколи не досягає цін на Dashlane. З додатків Keeper, наш улюблений KeeperChat. Це зашифроване додаток для зашифрованих повідомлень із достатньою кількістю функцій, щоб Facebook Messenger виглядав як дитяча гра. На додаток до транзитного шифрування, KeeperChat також включає в себе приватну галерею медіа, приурочені повідомлення про саморуйнування та відкликання повідомлень..

BreachWatch менш вражаючий, просто скануйте темну павутину на наявність будь-яких компрометованих записів, які відповідають вашій інформації (наші кращі функції захисту крадіжок особи роблять кращу роботу). Однак повний пакет коштує менше 5 доларів на місяць, що порівняно з такими варіантами, як Dashlane, не так вже й погано. Ви можете дізнатися, як розпочати роботу в нашому огляді Keeper.

6. RoboForm

робоформ-логотип

На перший погляд, RoboForm – не особливо вражаючий менеджер паролів, з дещо застарілим інтерфейсом і не що інше, як стандартна безпека. Однак це дешево і має велику кількість налаштувань, які дозволяють налаштувати ваш досвід керування паролем. Хоча це не найкращий інструмент для всіх, деякі вважають його незамінним. 

Починаючи з ціни, RoboForm працює 24 долари на рік, що робить його одним з найдешевших менеджерів паролів. Ви можете зекономити ще більше, підписавшись довше; RoboForm пропонує тривалість один, три та п’ять років. 

Крім того, RoboForm включає в себе безкоштовний план, який пакує удар з необмеженим зберіганням паролів та підтримкою для Android та iOS. Однак він не включає синхронізацію з кількома пристроями. 

На щастя, безкоштовні користувачі все ще мають доступ до багатьох варіантів роботи RoboForm. Це включає лише місцеве управління, якщо ви турбуєтесь про синхронізацію в хмарі, автозаповнення в додатках Windows тощо. Безкоштовні користувачі по суті використовують RoboForm 7 без синхронізації з декількома пристроями, при цьому платні користувачі мають доступ до функцій RoboForm 8. 

В останній версії є кілька смаколиків, найважливішим з яких є безпечний обмін паролем (ви також можете ділитися цілими папками). Загалом, RoboForm досить щільний у налаштуваннях налаштування, що, для деяких, чудово. Для інших, однак, це виявиться занадто багато. Ви можете дізнатися, чи це правильний інструмент для вас, прочитавши наш повний огляд RoboForm.

7. Кращий безкоштовний менеджер паролів: LastPass

lastpass-логотип

LastPass, можливо, є найпопулярнішим менеджером паролів там, з двома роками тому понад 16 мільйонів підписників. Неважко зрозуміти, чому також. LastPass – це найкращий безкоштовний менеджер паролів, який пропонує необмежену кількість паролів та синхронізацію на декількох пристроях, не витрачаючи ні копійки. 

Безкоштовний план обмежений кількома способами – наприклад, ви можете ділитися публікаціями лише з одним іншим користувачем – але здебільшого це повний досвід LastPass. Отже, підписка на преміум $ 3 на місяць не є дуже преміальною. Він додає такі функції, як спільний доступ до спільного доступу та пріоритетна підтримка, але ці функції не виправдовують додаткових витрат. 

Хоча синхронізація на декількох пристроях є ключовою особливістю, яка робить LastPass настільки вражаючим у вільному кінці речей, але це не складе наших перших 10, якби їх було важко використовувати. Як один з найпопулярніших менеджерів паролів навколо, не дивно, що LastPass простий у використанні, починаючи з розширення браузера до повного інтерфейсу користувача. 

Крім того, LastPass базується виключно у вашому браузері. Хоча це означає, що доступ в автономному режимі неможливий, він також означає, що ви можете бачити свої паролі де завгодно. Навіть якщо ви перебуваєте на комп’ютері, який не є вашим, ви можете увійти та отримати доступ до своїх паролів без необхідності встановлення програми. Ви можете дізнатися більше про те, як функціонує LastPass на практиці в нашому огляді LastPass. 

8. Липкий пароль

липкий-пароль-логотип

Sticky Password – це улюблений тут на Cloudwards.net, і якщо б він не був його рясно застарілим додатком, він би посідав місце у верхній частині нашого списку. Поки ви зможете оминути дизайн, ви знайдете відмінного менеджера паролів. Sticky Password має чудову безпеку, безліч функцій та низьку ціну для завантаження. 

Існує безкоштовна версія, яка включає необмежений обсяг пам’яті та повний доступ до розширень веб-переглядача. Крім того, Sticky Password пропонує платну підписку на суму 30 доларів США на рік, що додає синхронізацію та резервне копіювання в хмарі на різних пристроях. Це все стандартно для інших інструментів, але Sticky Password йде на крок далі, пропонуючи довічний доступ до свого інструменту за рівну плату 199 доларів. 

Довічна підписка ні в якому разі не обмежена – на відміну від опції PureVPN “довічна”, і вона пропонує всі майбутні оновлення безкоштовно. Вам, мабуть, доведеться почекати деякий час, перш ніж будь-яке з цих оновлень перемістить користувальницький інтерфейс у сучасному напрямку. Протягом останніх декількох років Sticky Password підтримував той самий додаток для Windows, який виглядає так, що його вирвали прямо з епохи Vista. 

Простота використання не є проблемою – обійти Sticky Password досить просто – але ми очікуємо більше, коли на столі знаходяться такі параметри, як 1Password та Dashlane. І все-таки Sticky Password є надійним вибором для тих, хто може проглянути повз його датовані чутливості. Про наш досвід роботи з ним ви можете прочитати в нашому огляді Sticky Password. 

9. OneLogin

one-login-логотип

OneLogin – це не менеджер паролів сам по собі, а швидше служба єдиного входу (SSO) та багатофакторна аутентифікація (MFA) для бізнесу. Замість того, щоб вводити паролі та автоматично заповнювати їх, коли ви знаходитесь на веб-сайті, OneLogin керує обліковими записами для підтримуваних служб та дозволяє розділити ці дані серед своїх співробітників. 

Це схоже з керуванням паролем, і воно, хоч і не зовсім відповідає нашому визначенню “менеджера паролів”. Однак при такому іншому підході OneLogin здатний запропонувати адміністраторам більшу кількість функцій. Ви можете автоматизувати користувацькі процеси, вибирати, хто має доступ до чого (або на рівні групи, або на рівні користувача) та переглядати журнали використання. 

OneLogin, однак, приходить у власність із МЗС. На відміну від стандартної двофакторної аутентифікації, MFA використовує різноманітні фактори, щоб визначити, чи спроба входу є законною чи ні. Для OneLogin він поставляється у вигляді його пильності AI та SmartFactor. Між ними, OneLogin використовує такі речі, як час доби, IP-адресу та мережу, щоб визначити, чи реальна спроба входу. 

Ці інструменти вивчаються на основі використання ними у вашому бізнесі, а також власних власних правил безпеки, тому ви завжди можете налаштувати AI, якщо він блокується занадто чи занадто мало. OneLogin може бути не для окремих користувачів, але це чудовий інструмент для бізнесу, особливо для тих, кому потрібно управляти десятками користувачів. Ви можете дізнатися більше про те, як розпочати роботу в нашому огляді OneLogin.

10. NordPass

nordpass-логотип

NordPass походить від Tefincom, тієї ж компанії, що стоїть за NordVPN та нещодавно випущеного NordLocker (читайте наш огляд NordVPN та огляд NordLocker). Це не єдиний менеджер VPN-повернених паролів, за яким TunnelBear слідкує за своїм менеджером паролів RememBear. Але все-таки найкраще. 

Це відносна заява, враховуючи, що NordPass не досягає висоти 1Password або Dashlane, але це надійний інструмент сам по собі. Це головним чином тому, що це дешево. NordPass працює лише $ 2,49 на місяць, що складає близько 30 доларів на рік. Існує також безкоштовний план, який включає необмежений обсяг пам’яті, хоча йому не вистачає синхронізації на декількох пристроях. 

Найбільша проблема NordPass – це відсутність функцій. Локальна програма підтримує імпорт пароля, а розширення браузера може запропонувати надійний пароль із генератором паролів, але цього недостатньо, враховуючи поточний пейзаж менеджера паролів. 

Незважаючи на це, NordPass безпечний і простий у використанні, для завантаження. Там, звичайно, є кращі варіанти, особливо якщо ви платите. Однак якщо ви виявите, що NordPass дрочить із собою, немає причин не використовувати його. Про наш повний досвід роботи з ним ви можете прочитати в нашому огляді NordPass.

Вибір кращих менеджерів паролів

Вибираючи диспетчер паролів, потрібно дуже багато врахувати, незважаючи на те, що самі інструменти зрозумілі досить просто. Перш за все, це безпека. Якщо справа доходить до цього, жодна кількість функцій чи розумний дизайн інтерфейсу не може зберегти інструмент, який не може захистити ваші входи. Саме з цього ми і почали. 

Оцінюючи безпеку, ми шукаємо дві речі: модель нульових знань та шифроване шифрування. Ми перейдемо до першого в наступному розділі. Останній випускається у формі AES-256. Також важливо, щоб менеджер паролів шифрував ваші дані під час спокою та під час перевезення. 

На щастя, список менеджерів паролів, які дотримуються твердих практик безпеки, довгий (зрозуміти, це інструмент кібербезпеки). Крім цього важливі ціна та особливості. Ми з’єднуємо їх обох разом, оскільки між ними часто виникає компроміс. Наприклад, Dashlane має більше функцій, ніж будь-який інший менеджер паролів. Це також дорожче, ніж будь-який інший менеджер паролів.

dashlane-review-password-health

Це звужує список, але наші рейтинги формуються лише тоді, коли простота використання постає під питання. Оцінюючи менеджер паролів, ми купуємо підписку та завантажуємо додаток так само, як і хтось. Таким чином, ми можемо отримати уявлення про те, як працює сама програма, а також про процес реєстрації. 

Існують і інші проблеми, такі як підтримка платформи. Ми шукаємо Windows, macOS, Android, iOS та, якщо можливо, підтримку Linux. 

Що таке менеджер паролів?

Менеджер паролів – це інструмент, призначений для управління вашими паролями. Оскільки переважна кількість інтернет-акаунтів підтримує більшість людей, важко – якщо не неможливо – використовувати найкращі методи безпеки під час встановлення пароля. Більшість людей використовують один і той же пароль у всіх облікових записах, і цей пароль, як правило, сам по собі слабкий. 

dashlane-огляд-автозаповнення

Мета менеджера паролів – дворазова: полегшити та захистити роботу веб-перегляду. Починаючи з попереднього, менеджери паролів можуть автоматично заповнювати ваші логіни, коли ви прибуваєте на сайт. Це означає, що вам не потрібно залишатись увійшли до своїх найбільш використовуваних веб-сайтів, і ви можете швидко заходити на рідко використовувані веб-сайти. 

Однак безпека є основною метою менеджера паролів. Зберігаючи ваші входи, менеджер паролів дозволяє використовувати довгі, випадково генеровані паролі для ваших облікових записів. 

Оскільки вам не потрібно пам’ятати ці паролі, ви можете використовувати інший для кожного свого облікового запису в Інтернеті. Це означає, що навіть якщо один з ваших облікових записів зламаний, ваші інші все ще знаходяться в безпеці.

Як працює менеджер паролів?

Хоча конкретні менеджери паролів відрізняються тим, як вони функціонують, загальний принцип той самий. Менеджер паролів зберігає ваші входи в зашифровану базу даних у хмарі. Єдиний спосіб розшифрувати цю базу даних – це головний пароль, який менеджер паролів зазвичай ніколи не бачить і не зберігає. 

lastpass-review-vault

Після розблокування вашої бази даних менеджер паролів може запускати команду, яка автоматично заповнює входи, коли виявить належне поле. Окрім автоматичного заповнення, більшість менеджерів паролів також можуть фіксувати входи під час реєстрації на новому сайті та генерувати захищені паролі. 

Окрім заповнення даних та надання зашифрованого сховища, менеджери паролів також корисні для синхронізації з кількома пристроями. Оскільки ваша зашифрована база даних зберігається у хмарі, усі ваші пристрої можуть завантажувати та використовувати ці дані, доки ви введете головний пароль. 

На практиці це означає, що ви будете мати доступ до всіх своїх вхідних даних на всіх своїх пристроях і зможете вводити їх лише одним кліком. 

Наскільки безпечні менеджери паролів?

Оскільки більшість менеджерів паролів базуються в хмарі – прочитайте наш огляд менеджера паролів Steganos, щоб дізнатися, чи це не так – безпека є критичною проблемою. Хоча у нас є питання щодо безпеки певних менеджерів паролів, усі перераховані вище параметри захистять ваші входи.

lastpass-review-security-challenge

Це завдяки моделі нульових знань, яку використовують більшість менеджерів паролів. Коротше кажучи, ця модель безпеки часто використовується хмарними службами як форма захисту провайдера. Ідея полягає в тому, що постачальник послуг не має доступу до важливої ​​інформації, необхідної для розблокування вашого облікового запису, і через це він не може бачити будь-які ваші дані у форматі прямого тексту.. 

Для менеджерів паролів це ваш головний пароль. Майже у всіх випадках ви знаєте лише свій головний пароль, що означає, що послуга, яку ви використовуєте, не може розшифрувати ваші паролі. Отже, це також означає, що хакери не можуть розшифровувати ваші паролі, якщо служба, яку ви використовуєте, зазнає порушення даних. 

Простіше кажучи, у менеджера паролів немає інструментів для розшифровки ваших паролів, і через це жодних потенційних зловмисників теж не буде. У поєднанні з першокласним шифруванням модель з нульовим знанням робить це поруч із неможливим для будь-якого зловмисника компрометації ваших даних. Майже всі авторитетні менеджери паролів безпечні у використанні, а наші 10 найкращих – це, безумовно, безпечно.

Наскільки безпечний Менеджер паролів Google? 

У технічній документації немає нічого, що описує архітектуру безпеки менеджера паролів Google. Ми просто не знаємо, чи безпечно це використовувати на технічному рівні, тому замість того, щоб намагатись засудити його на тому фронті, ми пропонуємо кілька причин, чому сторонній варіант може бути безпечнішим. 

Занепокоєння щодо менеджера паролів Google зводиться до того, що він прив’язаний до вашого облікового запису Google. Якщо хтось отримає доступ до вашого облікового запису Google, він отримає доступ до всіх ваших паролів. Хоча це стосується будь-якого менеджера паролів, ваш обліковий запис Google може бути більш сприйнятливим. 

Якщо ви використовуєте Google Chrome, ваш обліковий запис Google автоматично входить у Chrome, щоб ви могли переглянути свої закладки та історію незалежно від того, на якому пристрої ви перебуваєте. Це також означає, що ваші паролі вже розблоковані. Якщо хтось може отримати доступ до вашого браузера, він може отримати доступ до ваших паролів. 

З іншого боку, менеджери паролів часто мають функції автоматичного тайм-ауту, які дозволять вам вийти з облікового запису через годину або близько того. У такому випадку зловмисник не зможе побачити ваші паролі, навіть якщо вони мають доступ до вашого браузера. 

Поза захистом, є деякі інші недоліки менеджера паролів Google. Він працює лише з Chrome, тому локальне автозаповнення неможливе, і використання крос-браузера не викликає сумніву. Крім того, ви можете зберігати паролі, кредитні картки та адреси в Chrome. Безпечні нотатки тощо – це функції для сторонніх менеджерів паролів. 

Який найпростіший менеджер паролів у використанні? 

1загадка-огляд-сховища

1Password – це найпростіший менеджер паролів у використанні. Хоча такі параметри, як LastPass і Dashlane, дають 1Password запустити свої гроші, ми не перевірили інструмент більш текучий, ніж наш сервіс, що займає найбільш високий рейтинг. Це тому, що 1Password має дещо інший підхід, і хоч це може здатися не так вже й багато, але це робить світ різницею. 

Ключова відмінність полягає в тому, що 1Password підтримує необмежену кількість сховищ. Більшість менеджерів паролів, включаючи 1Password, мають певну форму організації, але жоден з них не дозволяє організувати свої записи в окремі сховища.. 

Це, поряд із підтримкою користувацьких записів та відмінним розширенням браузера, робить 1Password найпростішим менеджером паролів у використанні.

Що найбезпечніший менеджер паролів?

dashlane-review-identitet-dashboard

Незважаючи на те, що 1Password більш ніж здатний захищати ваші дані для входу, ми хочемо дати кивок Dashlane, коли справа стосується збереження ваших паролів. Звичайно, все зачинено за вашим головним паролем, але за кулісами з Dashlane відбувається багато цікавих технологій. 

Коли ви додасте пристрій до свого облікового запису, Dashlane створить ключ пристрою. Це, разом з вашим головним паролем, потрібно, щоб розблокувати ваше сховище. Ключ генерується за допомогою апаратних та програмних характеристик вашої машини, а також 38 випадкових символів, що робить його унікальним для конкретного пристрою, який ви використовуєте. 

Ця модель на місці, тому Dashlane може виконувати двосекретне виведення ключа. Для того, щоб розблокувати ваш рахунок, більшість інструментів отримують ключ від вашого головного пароля і використовують його для аутентифікації. Однак у Dashlane ключ виводиться з ключа вашого пристрою та вашого головного пароля, який по суті є більш безпечним. 

1Password теж має двосекретну модель ключів, хоча Dashlane використовує більш сучасну функцію виведення ключів. Ваш ключ генерується за допомогою Argon2d та 32-байтової солі, яка є найкращою з найкращих на даний момент.

Фінальні думки

Маючи так багато варіантів, може бути важким вибір інструмента керування паролем, який не тільки захистить ваші входи, але й зробить ваш досвід перегляду приємнішим. Для нас, найвищий сервіс, безсумнівно, є 1Password, хоча в ньому є жорстка конкуренція у вигляді Bitwarden та Dashlane.  

1Password – це найбільш збалансований із трьох, з розумною ціною та щедрим переліком функцій. У Bitwarden є менше функцій, хоча він безкоштовний або, якщо ви платите, дуже недорогий, тоді як Dashlane має більше функцій, але вимагає більш високої плати. 

На щастя, ви можете спробувати всі три. 1Password пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, Bitwarden прямо вільний, а Dashlane має безкоштовний план, обмежений 50 записами. 

Чи згодні ви з тим, що 1Password – найкращий варіант? Ви б змінили щось про наш рейтинг? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

1 Логотип слова

1 Огляд слова

Починає від 299 доларів на місяць
Усі плани

Відвідайте 1Password

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me