Найкращий менеджер безкоштовних паролів на 2020 рік: охоронці торгів

Що стосується безпеки в Інтернеті, є кілька інструментів, які є більш важливими, ніж менеджер паролів. Окрім того, що менеджери паролів підвищують безпеку роботи веб-переглядача, дозволяючи використовувати довгі, випадково генеровані паролі, вони також полегшують роботу веб-перегляду. Завдяки автоматичному заповненню, фільтруванню та підтримці користувацьких записів менеджери паролів – це єдине відвідування ваших особистих даних. 


У цьому посібнику з найкращим менеджером безкоштовних паролів ми допоможемо вам зберегти ваші паролі у веб-переглядачі. У нас є п’ять вибору з нашого найкращого керівника менеджера паролів, який захистить ваші входи найкращим чином у шифруванні та запропонує деякі додаткові функції в процесі. 

Якщо ви хочете пропустити хоопла, підпишіться на підписку з LastPass. Хоча це не ідеальний менеджер паролів, LastPass пропонує більше, ніж будь-який інший інструмент зі своєю безкоштовною версією. Однак, є кілька гідних альтернатив, включаючи Бітвардена, про які ви можете прочитати докладніше нижче.

Найкращий безкоштовний менеджер паролів 2020

 1. LastPass
 2. Bitwarden
 3. KeePass
 4. NordPass
 5. RememBear

1. LastPass

LastPass вважається найкращим безкоштовним менеджером паролів з однієї причини: синхронізація з кількома пристроями. Як ми бачили з безліччю інших інструментів, включаючи Dashlane, 1Password та Sticky Password, синхронізація з кількома пристроями є ключовою особливістю, відведеною для преміальних рівнів. Однак з LastPass ви отримуєте це безкоштовно. 

lastpass-slider1

Хоча це не єдиний безкоштовний менеджер паролів із синхронізацією на декількох пристроях – ми поговоримо про інших за мить – LastPass найкращий. Це комерційний продукт, що відповідає функціям та зручності використання, які ви очікуєте від будь-якого платного інструменту. Це включає в себе чудову автозаповнення, проблему з безпекою та чудовий інтерфейс браузера. Він також поставляється з гідним генератором паролів.

lastpass-review-autofill

LastPass – це звук і щодо безпеки. Хоча цей інструмент зазнав зламу в 2015 році, модель нульових знань LastPass захищала дані користувачів. Зловмисники заповнили зашифровані бази даних, але оскільки LastPass не зберігає ваш головний пароль – ключ, який використовується для розшифровки даних, – хакерам не залишилося нічого іншого, як купу гнучкості. 

Як популярний, безкоштовний менеджер паролів, LastPass став об’єктом суперечок, що починаються з хак-2015. Однак після нашого тестування LastPass може переходити до ноги з будь-яким іншим менеджером паролів, коли справа стосується захисту ваших даних.

Оновлення до LastPass Premium

Хоча безкоштовний план LastPass чудовий, у нього відсутні деякі функції порівняно з платним варіантом. Підписка на $ 3 на місяць додає пріоритетну технічну підтримку та спільний доступ до багатьох. Безкоштовний план обмежений лише спільним доступом, тобто ви можете ділитися паролем лише з одним іншим користувачем. 

Що ще важливіше, Premium постачається із заповненням додатків. Хоча LastPass не має локальної програми – інструмент зарезервований для вашого браузера – платні підписники можуть завантажувати LastPass for Applications. Цей інструмент дозволяє автоматично заповнювати паролі для локальних програм, як ви можете, у своєму браузері. 

LastPass має деякі інші варіанти членства, включаючи сімейний план, гідний нашого найкращого менеджера паролів для сімей. Ви можете дізнатися більше про ці варіанти в нашому повному огляді LastPass. Якщо ви хочете трохи провести з ним час, можете також зареєструватися в акаунті. 

2. Bitwarden

Bitwarden – єдиний у нас перевірений менеджер паролів, який наблизився до детронування LastPass (читайте наш Bitwarden vs Lastpass). Це приголомшливо простий керуючий паролем з відкритим кодом, безкоштовний менеджер паролів. Хоча йому не вистачає деяких зручностей більш комерційних менеджерів паролів, Bitwarden ганьбить інші інструменти з відкритим кодом. 

bitwarden-slider2

Не витрачаючи грошей, Bitwarden пропонує синхронізацію на декількох пристроях, необмежену кількість можливостей зберігання та двофакторну автентифікацію. Існує також план Преміум, хоча, як ми зазначали в огляді Bitwarden, це здається, що план «підтримка розробників» більше, ніж усе інше. 

При цьому план Преміум коштує дешево від 10 доларів на рік, додаючи пріоритетну підтримку клієнтів, 1 Гб зберігання файлів, додаткові опції 2FA та звіт про стан пароля. 

Також є багатокористувацькі плани, включаючи сімейний та бізнес-план. Підприємство, яке планує Бітворден, орієнтований на бізнес, склало наш список найкращих менеджерів паролів для малого бізнесу. Це дорожче, ніж інші менеджери паролів для бізнесу, такі як Zoho Vault, хоча постачаються з розширеними функціями, такими як інтеграція Active Directory. 

Дивно відкритим кодом

Більшість інструментів з відкритим кодом важко використовувати (ми перейдемо до одного такого прикладу далі). На щастя, це не так з Bitwarden. Це безпечний менеджер паролів, підходить до публічного аудиту Cure53, моделі з нульовими знаннями та загальнодоступного вихідного коду на GitHub. Хоча це звучить як знайома казка про інше програмне забезпечення з відкритим кодом, Bitwarden відчуває себе комерційним продуктом. 

bitwarden-new-тема

Інтерфейс чистий, Bitwarden пропонує гнучкий інтерфейс користувача з декількома темами. Хоча це не так настроюється, як 1Password, Bitwarden відчуває себе більш надійним, ніж деякі інші менеджери з платними паролями (див. Приклад нашого огляду менеджера паролів Steganos). Якщо ви на огорожі, немає причин не брати Bitwarden на тест-драйв. 

3. KeePass

KeePass – гірша сторона монети з відкритим кодом. Незважаючи на те, що вона є надійною з точки зору функцій, особливо для безкоштовного менеджера паролів, KeePass відстає від кривої щодо зручності використання. Тим не менш, поки ви не проти забруднити руки, вона пропонує безліч функцій без монети, включаючи синхронізацію з кількома пристроями.. 

holdass-slider4

На відміну від наших попередніх двох записів, KeePass є безкоштовним та самостійно безкоштовним. Ви можете підтримати команду розробників пожертвами через PayPal або банківським переказом, або взяти на себе зобов’язання щомісячно внести кошти через Flattr. Немає преміального варіанту. Ви отримуєте все з вільним планом. 

У цьому випадку “все” означає все. KeePass – це дуже гнучкий менеджер паролів, який пропонує безліч варіантів, коли мова йде про спосіб зберігання ваших паролів, як з точки зору розташування, так і з точки зору безпеки. Багато в чому це схоже на програмне забезпечення для шифрування, що дозволяє вам налаштувати спосіб автентифікації, захисту та управління своїми входами. 

параметри збереження-бази даних

Більше варіантів зазвичай означає гірше використання, і, на жаль, це стосується KeePass. Додаток для настільних комп’ютерів – це завдання, який можна обійти, із застарілим користувальницьким інтерфейсом та великою кількістю опцій. Технологам не повинно бути важко займатися шляхом, але новачки, ймовірно, знайдуть варіанти KeePass занадто переважними.

4. NordPass

NordPass – це менеджер паролів від гіганта віртуальної приватної мережі NordVPN (читайте наш огляд NordVPN). Хоча платний варіант – це те, коли NordPass стає власноруч, безкоштовна версія не надто погана. Він включає всі основні функції сервісу, включаючи автоматичне заповнення та автоматичне збереження, але лише для одного пристрою. 

nordpass-slider1

Синхронізація та обмін паролем на декількох пристроях недоступні у безкоштовній версії, і хоча це розчаровує, NordPass все ще є одним з найкращих безкоштовних менеджерів паролів. Він побудований на основі простоти використання, як і NordLocker. Інтерфейс впорядковується, як і програма для браузера, а налаштування – це легкий вітер завдяки широкій підтримці імпорту NordPass.. 

nordpass-огляд-імпорт

Окрім паролів, NordPass підтримує нотатки та зберігання кредитних карт, але нічого іншого. Заслінка – це синхронізація з кількома пристроями. Оновлення до Premium необхідно, якщо ви хочете отримати доступ до своїх логінів на різних пристроях. 

На щастя, ціна Premium не надто висока. NordPass коштує менше 3 доларів на місяць, якщо ви купуєте найдовший термін, пропонуючи синхронізацію до шести пристроїв та обмін паролем. 

Що стосується безпеки, NordPass є здоровим. Все стоїть за вашим головним паролем, про який NordPass має нульові знання. Натомість шифрування відбувається локально за допомогою XChaCha20, тобто NordPass ніколи не бачить ваші паролі в розшифрованому вигляді. 

У нього також немає ключа, необхідного для розшифровки ваших файлів, тож якщо хакер повинен був завершити роботу з базою даних, жоден з ваших входів не буде порушений.. 

Ви можете дізнатися більше про структуру безпеки Nordpass та інші функції в нашому огляді NordPass або ж самі сфотографуватись. 

5. RememBear

Завершуємо наш список RememBear, ще один менеджер VPN-повернених паролів, такий як NordPass (читайте наш огляд TunnelBear, щоб дізнатися більше про це). Це обмежено так само, приховуючи синхронізацію кількох пристроїв за дивно дорогим платним стіном. Однак, RememBear пропонує необмежений обсяг пам’яті для одного пристрою, випереджаючи такі параметри, як McAfee True Key. 

запам'ятати-застосувати

Usability – це назва гри, коли мова заходить про RememBear. Як і NordPass, він може зберігати вхід, нотатки та інформацію про кредитні картки, всі вони мають власний розділ у лівому меню. Обійти додаток мертво просто, з кількома варіантами сортування ваших записів та панеллю пошуку. 

Існує також система досягнень, яка нагороджує вас тим, що скористаєтесь різними функціями RememBear. Серед них встановлення розширення для браузера, додавання захищеної примітки, додавання кредитної картки та твіт про RememBear. Виконавши будь-які п’ять досягнень, ви отримаєте 6 доларів від преміум-членства. 

пам’ятати-досягнення

На жаль, вам потрібна ця знижка. RememBear – один з найдорожчих менеджерів паролів, щомісячний план працює на рівні 6 доларів на місяць. Однак оновлення до Premium має переваги, включаючи синхронізацію з декількома пристроями та пріоритетне обслуговування клієнтів. Ви можете заощадити 50 відсотків, вибравши річний платіжний цикл. 

Хоча RememBear має деякі очевидні проблеми порівняно з LastPass та Bitwarden, він все ще є компетентним менеджером безкоштовних паролів. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді RememBear або підписатись на безкоштовний план, щоб скористатися ним.

Вибір кращих безкоштовних менеджерів паролів

Перш ніж дійти до наших виборів, ми хочемо запропонувати заглянути за штору, як ми їх зробили. Для безкоштовного керування паролем одна ключова функція стоїть над рештою: синхронізація з кількома пристроями. Засоби керування паролем, які пропонують цю функціональність, виводяться на початок списку (наші перші три вибори демонструють це). 

Однак у цьому є трохи більше. Деякі менеджери паролів, які чудово працюють із оплаченою ємністю, втрачають ідею, коли мова йде про їх безкоштовну версію. Наприклад, Dashlane може бути найкращим менеджером паролів навколо, але його вільний план обмежений до 50 записів і не підходить із синхронізацією на декількох пристроях.. 

Поза функціональністю, нашим головним питанням при створенні цього списку була безпека. Пропонуючи запропонувати безкоштовні менеджери паролів, наша мета – змусити вас, читач, вирватись із вбудованого менеджера паролів у вашому веб-переглядачі, більшість із яких заповнені вразливими можливостями безпеки.. 

Наведені нижче варіанти найкращі в шифруванні та моделі з нульовим знанням, тобто навіть якщо ваші паролі були вкрадені, хакер не зможе їх розшифрувати.

Все інше було важливим для функціональності та безпеки, хоча ми все ще враховували простоту використання, функції та оновлення при замовленні списку. Незалежно від того, який із наведених нижче варіантів ви вибрали, ви зможете захищати свої входи, деякі інструменти дозволяють синхронізувати різні пристрої.  

Безпечні менеджери паролів безпечні? 

Вам слід бути обережним, довіряючи будь-яку частину програмного забезпечення своїми паролями, особливо тим, хто вимагає нічого не коштувати. Як було сказано, ніколи ніколи не буває справді безкоштовним, тому, якщо це здається занадто добрим, щоб бути правдою, можливо, так і є. На щастя, є кілька надійних менеджерів безкоштовних паролів, серед яких LastPass, Bitwarden та KeePass. 

Якщо ви знайдете менеджер паролів, який стверджує, що він безкоштовний, про що не йдеться в цьому посібнику, не забудьте запитати себе, як цей інструмент заробляє гроші. У більшості випадків безкоштовні менеджери паролів пропонуються на пробній основі, слугуючи рекламою більш надійного платного плану. Є винятки з інструментами типу KeePass, які приймають пожертви. 

Крім цього, краще не довіряти менеджеру паролів, який має “безкоштовний” набір. Якщо є безкоштовний план, який не має можливості дарувати або модернізувати, компанія, що стоїть за ним, швидше за все продає вашу інформацію або знімає паролі для отримання прибутку. Однак не біда. Якщо ви будете дотримуватися наведених вище варіантів, ви будете добре.

Фінальні думки

Що стосується безкоштовних менеджерів паролів, важко перемогти LastPass. Він пропонує широкі можливості відмінних функцій, синхронізацію з декількома пристроями та, що найголовніше, простий у користуванні інтерфейс. Якщо ви шукаєте керування паролем на основі браузера, не витрачаючи ні копійки, рекомендуємо LastPass. 

Однак Bitwarden – це відмінна альтернатива, захищаючи ваші паролі найкращим шифруванням, детально описаним у вихідному коді. Це найбільш близьке, що ми знайшли до LastPass з точки зору зручності використання, функцій та безпеки, що робить його гідною альтернативою. 

Нижче ви жертвуєте в тій чи іншій області. Наприклад, KeePass пропонує неперевершений список налаштувань, але він має складний інтерфейс і датується. RememBear та NordPass мають протилежну проблему, пропонуючи впорядкований інтерфейс користувача, але йому не вистачає багатьох важливих функцій. 

Який же безкоштовний менеджер паролів ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map