Найкращий браузер для Mac у 2020 році: залишити Safari позаду

Для багатьох користувачів Mac термін “веб-браузер”, ймовірно, є синонімом “Safari”, враховуючи, що браузер Apple включений як за замовчуванням на всіх його пристроях. Це, однак, помилка, оскільки браузер Safari далеко не найкращий веб-браузер для Mac чи iOS. У цій статті ми здійснимо глибоке занурення в екосистему Apple, щоб відкрити найкращий браузер для Mac та iOS.


Якщо ви хочете пропустити прямо до переможця, це був би Хоробрий, і ви можете прочитати наш повний огляд Brave, щоб дізнатися все про наш вибір номер один. Коротше кажучи, Brave займається чудовими можливостями, безпекою та конфіденційністю, а також надає велику кількість функцій та інтерфейс, який легко вивчити та орієнтуватися.

Перш ніж ми занадто далеко випередили себе, давайте, давайте, миттєво розглянемо, з чого складаються наші критерії для цього рейтингу.

Найкращий веб-браузер для Mac 2020

Що робить найкращим Інтернет-браузер для Mac

Здебільшого ми будемо судити учасників за тими ж критеріями, що й відгуки нашого браузера, але повністю зосереджуючись на їх версіях на пристроях Apple. Таким чином, наші критерії особливостей, простота використання, продуктивність, безпека та конфіденційність стануть основою нашого порівняння.

Очевидно, що для того, щоб мати право на цей список, на платформах Apple повинен бути доступний браузер, який дискваліфікує вподобання Tenta (читайте наш огляд Tenta) та Internet Explorer (читайте наш огляд Internet Explorer, щоб дізнатися, чому немає Internet Explorer для Mac – це Гарна річ).

Усі п’ять категорій зважуються однаково, але якщо ви особливо переймаєтесь безпекою, наприклад, ви повинні ознайомитись із нашим найбезпечнішим списком веб-переглядачів, щоб дізнатися, який із них забезпечує найбільш захищений (спойлер: це Puffin, і ви можете прочитати наш Puffin огляд, щоб дізнатися чому).

Кращий браузер для Mac: хоробрий

Як ми згадували у вступі, Brave – наш найкращий вибір для Mac та iOS. У браузері є вражаюча безпека, яка містить вбудований блокувальник реклами, автоматичне оновлення до HTTPS та блокування сценаріїв. До всіх цих налаштувань можна легко дістатись через меню “екрани”, яке також показує перегляд того, що заблоковано на веб-сайті, на якому ви перебуваєте.

Хоробрі щити

Brave також дозволяє користувачам блокувати різні види вмісту соціальних медіа, включаючи кнопки входу в Google та Facebook, а також вбудовані публікації з Twitter, LinkedIn та Facebook. Крім того, у веб-переглядачі також є налаштування, щоб блокувати WebRTC від розкриття вашої IP-адреси, що вам зазвичай потрібна віртуальна приватна мережа..

BraveBlock-Social-Media

Існує не так багато функцій, вбудованих під час початку роботи. Однак, оскільки Brave заснований на версії Chromium, яка позбавлена ​​зворотних дзвінків Google, вона також сумісна з більшістю розширень Chrome, якщо вони не вносять зміни в інтерфейс браузера. Це означає, що ви можете додавати всі види функціональності в браузер, оскільки бібліотека розширень Chrome є великою.

Однак, є деякі незначні особливості, які варто згадати. І на робочому столі, і на мобільному пристрої існує функція “перегортання сторінки”, яка видаляє сторонні елементи з веб-сторінки, щоб полегшити читання. На iOS ви можете конвертувати будь-яку веб-сторінку в PDF, але процес перетворення є досить хитким, якщо спочатку ви не використовуєте вищезгадану функцію сторінки перегонки..

Хоробрий-PDF

Версія для Mac Brave дозволяє додавати будь-яку пошукову систему, яку ви хочете за замовчуванням, але, на жаль, це не відповідає дійсності для iOS, де ви обмежені п’ятьма параметрами Google, Bing, DuckDuckGo, Qwant та Startpage. 

Синхронізація між пристроями також може бути кращою, оскільки її наразі обмежено лише закладками, але, з іншого боку, не потрібно мати обліковий запис.

Хоробрі пошуковики

На жаль, керування вкладками, на жаль, не вистачає, тому що немає можливості групувати вкладки та горизонтальне прокручування. Однак ви можете закріплювати вкладки, а також вмикати панель вкладок на iOS, що є незвичною функцією для платформи.

Хоробрий-iOS-TabBar

Продуктивність є найвищою в усіх відношеннях, оскільки Brave – це неймовірно швидкий браузер, лише Vivaldi перевершує його за швидкістю на Mac. На iOS це не так далеко, але все-таки є одним із швидших варіантів. Крім того, споживання оперативної пам’яті напрочуд низький, особливо для браузера на базі Chromium.

Хоробрий також світить у питанні конфіденційності. Політика компанії щодо збору даних є чіткою і заявляє, що Brave ніколи не збирає будь-які дані, за винятком певних сторонніх служб, таких як безпечний перегляд Google, які можна відключити..

Хоробрі-конфіденційність-Послуги

Інші причини, які нам подобаються сміливі

Brave Rewards – це амбітна ініціатива, яка має на меті змінити спосіб роботи інтернет-реклами. Замість того, щоб примушувати рекламу до своїх користувачів, Brave дозволяє їм увімкнути отримання персоналізованих оголошень, а за кожне їх розміщення користувач отримує кредити. Ці кредити потім можуть бути використані як пожертви для творців вмісту або веб-сайтів, які підписалися на програму.

Хоробрі-нагороди

Оскільки користувач повинен увімкнути, оголошення налаштовуються за допомогою даних, що зберігаються локально на своєму пристрої. Це повністю виключає потребу в сторонніх відстежувачах, а це означає, що навіть якщо реклама підходить особисто вам, ваша конфіденційність залишається недоторканою.

Настільна версія Brave також підтримує Tor, що є надзвичайно незвичайною функцією, яку вбудували, оскільки це не робить інший браузер, окрім спеціалізованого браузера Tor (читайте наш огляд Tor)..

Хоробрий-Тор

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox – це ще один чудовий вибір веб-переглядачів на Mac та iOS, і він був би у верхній частині нашого списку, якби не Бравий. На сьогоднішній день різниця між ними дуже мала, але ми надали перевагу Brave за його чудовий контроль безпеки та конфіденційності, хоча Firefox також не скупиться на це.

Firefox-Security-Settings

Firefox для Mac використовує безпечний перегляд Google, щоб захистити користувачів від шкідливих веб-сайтів та кіберзлочинців. Крім того, контроль конфіденційності дає вам детальний контроль над тим, які трекери та файли cookie дозволено. 

Паролі можна захистити за допомогою головного пароля, але, на жаль, це потрібно вмикати за замовчуванням, залишаючи ваші паролі незахищеними від тих, хто має фізичний доступ, якщо ви цього не зробите. Хоча головний пароль хороший, він не замінює встановлення найкращого менеджера паролів.

Firefox-Master-Пароль

Firefox оновлюється дуже часто, що є ще одним важливим аспектом безпеки браузера. Крім того, конкретні вразливості, як правило, фіксуються протягом дня або двох після їх виявлення.

Існує безліч варіантів налаштування, оскільки ви можете додати незліченну кількість тем і перемістити майже кожну кнопку та елемент інтерфейсу в будь-яке місце, де ви захочете. Синхронізація між пристроями є чудовою і дозволяє безперешкодно переміщувати весь досвід перегляду між вашими Mac, iPhone та iPad.

Firefox-Настроювання

Ви можете встановити пошукову систему за замовчуванням на все, що завгодно, а випадаюче меню під адресним рядком забезпечує швидкий та простий доступ до всіх альтернативних пошукових операторів. Включений інструмент зйомки екрана неймовірно зручний для зйомки довгих веб-сторінок, оскільки він не обмежується тим, що зараз на екрані, як інструмент скріншоту, що входить в ОС.

Firefox-пошукові системи

Крім цих, у браузері не так багато функцій, запечених у веб-переглядачі. Це не така вже й велика справа, оскільки Firefox блаженний великою бібліотекою доповнень, що поступається лише тому Chrome.

Firefox також надзвичайно швидкий і знаходиться у верхньому ешелоні браузерів, коли мова йде про швидкість як для iOS, так і для Mac. Хоча споживання оперативної пам’яті досить високе, воно стає порівняно низьким, коли у вас відкрито багато вкладок, і ви можете перезимувати вкладки, щоб ще більше підвищити продуктивність.. 

Замість того, щоб мінімізувати вкладки до неясності, Firefox для Mac використовує горизонтальну смугу прокрутки, щоб зробити управління вкладками безпроблемним процесом.

Firefox-Tabs

Про iOS не багато чого сказати, але є кілька незначних функцій, які варто згадати. Є вбудований сканер QR-коду, а меню внизу праворуч дозволяє вимкнути всі зображення – що ідеально підходить для користувачів з обмеженою пропускною здатністю – та включити нічний режим.

Firefox-Mobile-Особливості

Інші причини, які нам подобаються Firefox

Що насправді виділяє Firefox – це давня відданість конфіденційності користувачів. Оскільки Mozilla – компанія, що стоїть за Firefox – неприбуткова організація, вона мало стимулів збирати дані користувачів, оскільки їм не потрібно продавати особисту інформацію або розміщувати рекламу для фінансування розвитку. 

Однак, деяка незначна інформація збирається для розробки, але навіть це може бути відключено користувачем. Щоб ознайомитись із сильними та слабкими сторонами Firefox, прочитайте наш повний огляд Firefox.

Гугл хром

Що стосується кількості використання, Chrome є безперечним королем веб-браузерів. Залежно від вашого джерела, від 45 до 70 відсотків всього веб-трафіку проходить через веб-переглядач Google, і є багато вагомих причин для його неймовірної популярності.

Перш за все, браузер Chrome – це простий у користуванні та добре розроблений браузер. Завдяки своїй популярності він багато в чому став галузевим стандартом, а це означає, що інтерфейс буде відчувати себе знайомим майже незалежно від того, з якого браузера ви перемикаєтесь.

Chrome-Mac-інтерфейс користувача

Найбільша сила Chrome – це величезна бібліотека розширень. Тисячі тисяч тисяч програм доступні для завантаження, що охоплюють кожен випадок використання – від запису нотаток та захисту від вірусів до блокування оголошень та розширень безпеки. Якщо вам цікаво, які розширення слід завантажити, перегляньте наш список найкращих розширень безпеки браузера. 

Хоча в браузері не так багато розширених функцій, це не так вже й велика угода для Chrome через велику кількість доступних розширень.

Синхронізація між пристроями є відмінною і не може бути простішою у налаштуванні. Все, що вам потрібно зробити – це увійти за допомогою свого облікового запису Google, а Chrome обробляє решту. Це передає Google значну кількість інформації, тому зацікавлені у конфіденційності можуть захотіти синхронізувати вручну, дотримуючись наш посібник щодо резервного копіювання Google Chrome..

Chrome-Sync

Однак користувачі, орієнтовані на конфіденційність, напевно, повинні повністю уникати веб-переглядача Chrome, оскільки його послуга в цій галузі надто жахлива. Незліченна кількість скандалів щодо конфіденційності довіряє компанії протягом багатьох років, і її політика збору даних є невиразною і тривожною, оскільки вона охоче допускає зберігання всілякої інформації про своїх користувачів.

Хоча Google стверджує, що не продає цю інформацію, вона легко визнає, що використовує її для персоналізації та оптимізації реклами. Google пропонує вам спосіб очистити свої дані користувача, які ви можете виконати, дотримуючись кроків, викладених у нашій статті про те, як стерти історію Google. Однак Google і раніше брехав, тож хто знає, чи насправді видаляє щось назавжди.

Однак безпека хороша, оскільки Google часто оновлює Chrome і швидко виправляє отвори в безпеці, як тільки вони виявлені. Google Safe Browsing увімкнено за замовчуванням, що захищає вас від шкідливих веб-сайтів. Попередження HTTP також добре, оскільки воно чітко вказує, коли ваше з’єднання не захищено.

Chrome-HTTP-попередження

Продуктивність також є надійною, оскільки Chrome – це швидкий браузер як для Mac, так і для iOS. На жаль, він бореться з великим споживанням ресурсів, що в поєднанні зі страшною конфіденційністю – це те, що тримає Chrome у перших двох місцях у нашому списку.

Інші причини, які нам подобаються в Google Chrome

Chrome глибоко інтегрований з різними сервісами Google, тому користувачі, які часто користуються такими додатками, як Google Drive або Google Docs, побачать, що вони працюють надзвичайно добре у веб-переглядачі. 

Крім того, Google Translate включений за замовчуванням, що дозволяє легко перекладати веб-сторінки на більшості мов. Як завжди, ознайомтеся з нашим оглядом Google Chrome щодо повного розбиття.

Вівальді

Вівальді був явним переможцем нашого списку найкращих браузерів загалом, але він опинився на четвертому місці в цьому рейтингу. Це тому, що наразі не існує версії браузера для iOS, яка складає дві третини екосистеми Apple.

Однак Вівальді є чудовим браузером на Mac. Як описано в нашому огляді Вівальді, його налаштування не має жодного значення, оскільки браузер дозволяє змінювати майже кожен аспект того, як він виглядає та почувається. Сюди входять різні теми, кольори та шрифти, а також можливість переміщення кожної кнопки та елемента меню в іншу частину екрана.

Вівальді-Настроювання

У веб-переглядачі переповнюються незначні функції, починаючи від нотатки до спеціального інструменту скріншоту. Ваші нотатки та скріншоти можуть бути пов’язані між собою та прив’язані до URL-адреси. Є перегляд читачів, який оптимізує статті для легшого читання.

Окрім усіх вбудованих функцій, Vivaldi також сумісний з більшою частиною розширеної бібліотеки Chrome, оскільки він створений на версії Chromium (читайте наш огляд Chromium).

Vivaldi дозволяє синхронізувати кожну частину досвіду перегляду між пристроями, але оскільки на iOS не існує версії, для користувачів Mac це корисно в основному для перенесення ваших уподобань та історії між настільними пристроями.

Vivaldi-Sync

Підписавшись на синхронізацію з Vivaldi, ви також отримаєте доступ до хоста електронної пошти та блогу, але обидва є досить базовими, тому вам слід ознайомитись із нашими списками найкращих хостинг-провайдерів електронної пошти та кращих постачальників послуг хостингу, якщо це речі вас цікавить.

Vivaldi також надзвичайно простий у використанні та має зручні елементи керування навігацією, такі як кнопка перемотування назад, яка повертає вас до останнього відвідуваного вами домену (на відміну від останньої веб-сторінки) та випадаючого меню з вашою недавньою історією пошуку та альтернативним пошуком провайдерів. 

Управління вкладками є чудовим, оскільки ви можете згрупувати вкладки в “стеки” і навіть розділити екран між ними.

Vivaldi-SplitScreen

Вкладки, які ви відкрили, але ще не розглянули, позначаються як непрочитані, а також ви можете закріпити вкладки, щоб захистити їх від випадкового закриття. Існує цикл вкладки, який ви можете відкрити, натиснувши “ctrl + tab”, а також окреме меню вкладки на панелі завдань зліва на екрані. 

Крім того, ви можете закріпити конкретні веб-сайти на цій панелі завдань, що забезпечує постійний швидкий доступ до них без необхідності відкривати спеціальні вкладки для них.

Вівальді-Закріплений веб-сайт

Vivaldi також надзвичайно швидкий, легко перевершуючи будь-який інший браузер на Mac. Крім того, він управляє цим, зберігаючи досить низьке споживання оперативної пам’яті, в середньому приблизно на 20 відсотків менше, ніж Google Chrome. Можливість перезимувати вкладки ще більше знижує споживання ресурсів, що часто є проблемою для браузерів на базі Chromium.

Інші причини, які нам подобаються Вівальді

Безпека та конфіденційність Вівальді також відмінні. Google Safe Browsing захищає вас від шкідливих веб-сайтів, а Vivaldi оновлюється так само часто, як раз на тиждень, що є першокласним. Браузер також дає вам чітке попередження при підключенні через HTTP, а не HTTPS. 

Для конфіденційності політика збору даних Вівальді є дуже хорошою і чітко зазначає, що лише внутрішня інформація збирається лише для незначної та анонімної інформації.

Puffin

Puffin займає перше місце у цьому списку, головним чином завдяки своїй безпрецедентній безпеці та конфіденційності, а також чудовій версії iOS. Однак його слабке відображення на Mac (і на робочому столі взагалі) покладає його на п’яте місце, а не вище в нашому списку.

Використовуючи унікальний підхід до веб-перегляду, Puffin захищає користувачів шляхом “потокової передачі” всіх веб-сайтів, які вони відвідують через власні сервери. Це означає, що будь-яке зловмисне програмне забезпечення, вбудоване в код веб-сайту, ніколи не дійде до вашої машини, і той, хто відстежує вас, не зможе зробити це далі, ніж сервери Puffin.

На iOS такий підхід також призводить до відмінної швидкості. Насправді Puffin – це найшвидший веб-переглядач, який ми перевірили на платформі, навіть швидше, ніж рідний Safari. Крім того, браузер знімає веб-сайти лише до істотних елементів, що призводить до значного збереження даних, що є знахідкою для користувачів з обмеженою пропускною здатністю..

[thummb id = 40109 nocopy = правда]

На жаль, велика швидкість не поширюється на Mac, де Puffin часто повільний і млявий, а іноді і страждає від сильного відставання на вході. Погіршення роботи версії для настільних комп’ютерів полягає в тому, що вам потрібно платити за підписку, щоб взагалі користуватися нею, що є, звичайно, незвичайним для веб-браузера. 

Ви також обмежені пошуковими системами Google, Bing, Naver та Yandex, що дещо обмежує.

Puffin-Пошуковики

Безкоштовна версія iOS також обмежена, оскільки вам потрібно придбати Puffin Pro за $ 4,99, щоб заблокувати рекламу, хоча принаймні це одноразова покупка, на відміну від Mac. На жаль, незважаючи на те, що він базується на Chromium, Puffin не сумісний з будь-якими розширеннями Chrome і не пропонує жодного власного. Також немає можливості синхронізувати що-небудь між пристроями, що є суттєвим недоліком.

У браузері вбудовано кілька акуратних незначних функцій, зокрема можливість збереження безпосередньо у хмарі у формі Dropbox, Google Drive та OneDrive (читайте наше порівняння Dropbox vs. Google Drive проти OneDrive). Це все хороші варіанти, але жоден з них не є нашим вибором найкращого хмарного сховища, оскільки ми віддаємо перевагу Sync.com (читайте наш огляд Sync.com).

Також є підтримка ігрових панелей, клавіатури та миші на iOS, що чудово підходить для гри в браузерні ігри. Версія iOS також надає вам доступ до читача новин, а також до світлих і темних тем, але це все з точки зору налаштування.

Puffin-Save-to-Cloud

Інші причини, які нам подобаються пуфин

Якщо ви робите більшу частину свого перегляду на iOS, Puffin може бути найкращим браузером для вас. Однак якщо вам потрібна синхронізація на різних пристроях та надійний перегляд веб-переглядачів на робочому столі, ви можете заглянути в іншому місці.

При цьому користувачі турбуються про свою безпеку та конфіденційність під час перегляду, повинні серйозно розглянути питання про Puffin, незважаючи на його недоліки, оскільки жоден браузер навіть не може наблизитися до конкуренції з ним на цій конкретній арені..

Почесні згадки

Тепер, коли ми охопили п’ять найкращих браузерів для Mac та iOS, саме час переглядати два, які не внесли його до нашого списку, але все-таки є щось для них.

Опера

Opera не є поганим браузером будь-якими засобами, і насправді він отримав відмінні оцінки як за функціями, так і за простотою використання в нашому огляді Opera. На жаль, її конфіденційність жахлива, і безпека та швидкість в кращому випадку посередні. 

Тим не менш, Opera має безліч акуратних незначних функцій, таких як вбудована VPN та інтеграція соціальних мереж, на додаток до підтримки величезної бібліотеки розширень Chrome.

Opera-домашня сторінка-2019

Сафарі

Safari – це браузер за замовчуванням, він попередньо встановлений на iOS та Mac. Хоча ми не великі шанувальники браузера Safari, якщо все, що ви шукаєте, це швидкий браузер з низьким споживанням ресурсів, то це пристойний варіант. 

Однак – як ми розглядали в огляді Safari – він також страждає від безлічі функцій, розчарувального інтерфейсу та жахливої ​​безпеки, тому він не потрапив до нашого основного списку.

Сафарі-домашня сторінка-2019

Фінальні думки

Хоча Vivaldi – наш улюблений браузер в цілому, відсутність версії iOS сильно шкодить цьому порівнянню, але ми все-таки вважаємо, що заслужили місце за відмінну показ на Mac. Натомість, Brave – наш другий улюблений веб-переглядач загалом – досягає перемоги, пропонуючи веб-переглядач, який перевершує всі категорії на всіх пристроях Apple.

Firefox, Chrome і Puffin – це теж великий вибір, але з зовсім інших причин. Firefox чудовий у всьому світі, тоді як величезна бібліотека розширень та чистий інтерфейс Chrome є противагою його жахливим записам щодо конфіденційності та невгамовного голоду за ОЗУ.

Тим часом Puffin має велику користь від унікального підходу до перегляду, який забезпечує велику ефективність, безпеку та конфіденційність. На жаль, хоча він працює дуже добре на iOS, на Mac це зовсім інша історія, оскільки там часто буває мляво і не реагувати, і навіть потрібно платити за підписку, щоб користуватися нею. Але ми відчули, що відмінна версія iOS заслужила це місце у нашому списку.

Який браузер ви використовуєте на пристрої Mac чи iOS? Ми залишили поза увагою вашу улюблену? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map