Веб-браузери – це, мабуть, найважливіша частина програмного забезпечення у нашому повсякденному житті, за винятком самої операційної системи. Практично кожен, хто має комп’ютер, використовує браузер для щоденного доступу до всесвітньої мережі, тому вибір одного з них може бути складним рішенням. У цій статті ми розповімо, які найкращі веб-браузери.


Вівальді – явний переможець цього порівняння. Незважаючи на те, що він укомплектований функціями, він має чудові показники. Параметри налаштування майже нескінченні, і оскільки він базується на Chromium, браузер Vivaldi також може використовувати розширення Chrome. Все це в поєднанні з великою безпекою та конфіденційністю, що робить браузер без великих мінусів.

Нашими критеріями цього порівняння є функції, простота використання, продуктивність, безпека та конфіденційність. Хоча веб-переглядач може відрізнятися однією або кількома з них, це не обов’язково означає, що це чудовий веб-переглядач.

Наприклад, велика оцінка безпеки часто надходить за рахунок конфіденційності тощо. Щоб детальніше переглянути кожен запис у цьому списку, обов’язково ознайомтеся з відгуками нашого браузера.

Перш ніж перейти до самого списку, ми почнемо з висвітлення деяких основ, включаючи те, що означають терміни “безпека браузера” та “конфіденційність браузера”, а також, що насправді є веб-браузером..

Найкращі браузери 2020 року

Що таке браузер?

Якщо ви використовували комп’ютер протягом останніх двох-трьох десятиліть, швидше за все, ви використовуєте веб-браузер. Веб-браузер – це просто програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам підключатися до всесвітньої мережі. Зазвичай це робиться через протоколи HTTP та HTTPS, які переносять ваші дії та дані на сервери веб-сайтів і назад.

Перш ніж зробити вибір, може бути корисним зрозуміти історію веб-браузерів. У перші дні Інтернету було набагато менше варіантів на вибір. Колись Netscape Navigator домінував, але був детронізований у 1990-х браузером Microsoft Internet Explorer (читайте наш огляд Internet Explorer) у тому, що зараз називається “війнами браузера”.

В кінці 90-х років все більше браузерів почали з’являтися, кидаючи виклик тодішній домінуючій позиції Microsoft. Ранні приклади включають браузери Firefox та Opera (читайте наш огляд Opera), але запуск Google Chrome у 2008 році – це те, що дійсно змінило гру браузера назавжди. З тих пір Chrome став найпопулярнішим веб-браузером на сьогоднішній день, і тепер є галузевим стандартом.

Конфіденційність веб-браузера

Конфіденційність в Інтернеті – це тема, яка привертає значно більшу увагу громадськості в останні роки, і такі технічні гіганти, як Google, Microsoft та Facebook опинилися в різних скандалах, пов’язаних із конфіденційністю користувачів..

Що стосується веб-браузерів, то “конфіденційність” значною мірою стосується тієї інформації, яку компанія, яка розробляє та підтримує програмне забезпечення, може та бажає збирати у своїх користувачів.. 

Деякі компанії – наприклад Google – базують всю свою бізнес-модель на профілізації своїх користувачів, щоб розміщувати їх більш релевантні оголошення, а інші – наприклад, браузер Opera – залишають за собою право продавати вашу особисту інформацію найвищому учаснику торгів.

Chrome-Google-служби

Судячи про конфіденційність веб-браузера, перше, на що слід звернути увагу, – це збір даних або політика конфіденційності компанії. Тут компанія повинна вказати, яку інформацію вона збирає на споживачах, поки вони використовують її продукцію, і чи ділиться цими даними з будь-якими третіми сторонами.

Chrome-конфіденційність-елементи керування

Конфіденційність не означає лише захист від компанії, що розробляє браузер. Існує багато інших способів порушити вашу анонімність в Інтернеті, як правило, завдяки тому, що називається трекерами та файлами cookie. Таким чином, браузери повинні запропонувати вам спосіб їх блокування, бажано, з детальними опціями, які дозволять вам вибрати та вибрати, які файли cookie дозволити.

Безпека веб-браузера

Безпека – ще один аспект перегляду веб-сторінок, який часто не помічається, і коли його не забувають, його часто плутають або конфліктують із конфіденційністю, хоча ці два поняття часто суперечать один одному..

Конфіденційність захищає вас від компанії, яка створює веб-браузер, а також інших третіх сторін, які хочуть слухати вашу діяльність. Тим часом безпека – це захист від кіберзлочинців, зловмисних програм та фішинг-схем. Для цього браузери використовують безпечні бази даних, незахищені попередження про з’єднання та блокатори вмісту.

Параметри безпеки Chrome

Частота оновлення також критично важлива, оскільки тривалий час між кожною версією браузера дає кіберзлочинцям і хакерам достатньо часу для виявлення недоліків у безпеці програмного забезпечення. 

Ми надалі покриватимемо три веб-переглядачі з найкращою безпекою, але для більш ретельного розбиття цих критеріїв ви можете ознайомитися з нашим найбезпечнішим списком веб-браузерів.

Веб-браузер Tor

Браузер Tor – чудовий приклад дихотомії між конфіденційністю та безпекою, яку ми щойно торкнулися. Використовуючи мережу Tor, браузер спрямовує ваш трафік через три окремі вузли, перш ніж досягти призначеного пункту призначення.

Тор-ланцюг

Це відмінно підходить для анонімності, оскільки кожен, хто слухає на будь-якому кінці, не зможе розпізнати, звідки фактично надходить трафік або збирається без серйозного аналізу розміру даних. Tor також надає користувачам можливість отримувати доступ до “темної павутини”, яка складається з веб-сайтів, які використовують “цибульну адресу”, яка приховує фізичне розташування їх серверів.

Тор-Лук-Адреса

Однак такий підхід також залишає користувача неймовірно вразливим з точки зору безпеки. Оскільки ваш трафік проходить через вузли, той, хто контролює і підтримує третій і останній вузол (відомий як “вузол виходу”), може бачити весь ваш трафік. 

Що ще гірше, вони також можуть маніпулювати цим трафіком будь-яким бажаним способом, аж до інжекційного зловмисного програмного забезпечення, яке може заразити ваш комп’ютер.

Хоча ця проблема безпеки викликає занепокоєння лише у HTTP-з’єднаннях (на відміну від HTTPS, де всі дані зашифровані), це все ще є серйозною проблемою для браузера, і це одна з причин, чому ми рекомендували віртуальну приватну мережу через Tor наша стаття VPN vs. proxy vs. Tor Якщо вас цікавить конфіденційність в Інтернеті та Tor, не забудьте прочитати наш повний огляд Tor.

Найкращі веб-браузери 2020 року

Зі вступними даними розглянемо окремі критерії, які ми використовували, і наскільки добре працювали різні веб-переглядачі.

Особливості

Перший критерій, який ми розглянемо – це функції. Це широка категорія і в основному охоплює все, що дозволяє браузеру. Важливими факторами тут є синхронізація між пристроями, налаштування, розширення сторонніх розробників та незначні функції, такі як зчитувачі PDF, інструменти скріншотів тощо.

Вівальді

Якщо ви прочитали наш огляд Вівальді, ви знаєте, що браузер – наш явний фаворит тут на Cloudwards.net. Він отримує високі бали в кожній категорії, включаючи функції, і це дуже допомагає, базуючись на Chromium (читайте наш огляд Chromium), що робить його сумісним з більшістю розширень Google Chrome.

Також доступна тонна налаштування, оскільки браузер дозволяє змінювати шрифти, теми та кольори, а також переставляти інтерфейс на свій смак та налаштовувати власні комбінації клавіш та миші.

Вівальді-Настроювання

Навіть незважаючи на те, що браузер Vivaldi може легко розраховувати на розширення, щоб забезпечити більшу частину своєї функціональності, однак браузер все-таки є неповноцінним функціоналом.

Існує функція приміток, яка дозволяє зв’язувати текст із веб-сторінками та знімками екрана (які можна легко зафіксувати за допомогою вбудованого інструменту). Крім того, ви можете знімати веб-сторінки за допомогою програми зчитування для легшого читання, а також налаштувати кілька профілів перегляду.

Вівальді-Примітки

Синхронізація є надійною, що дозволяє переносити все від закладок та історії до налаштувань та активних вкладок. Створення облікового запису також надає вам доступ до електронної пошти та блогу Vivaldi, хоча вони є досить основними. Хоча це, безумовно, приємний бонус, вам слід ознайомитися з нашим списком найкращих веб-хостингових провайдерів, якщо ви серйозно ставитеся до ведення блогів.

Vivaldi-Sync

Нарешті, ви також можете заблокувати неактивні вкладки відтворення аудіо та встановити анімовані зображення та gifs лише один раз (або зовсім не), щоб зберегти пропускну здатність.

Хоробрий

Brave – ще один браузер, про який ми дали світиться огляди. Як і Вівальді, Brave сумісний з більшістю розширень Google Chrome, які не грають із інтерфейсом користувача, що дуже корисно з точки зору функцій.

Крім того, є кілька розширень, вбудованих під час початку роботи, включаючи WebTorrent (який дозволяє завантажувати торенти всередині браузера) та Google Hangouts (що дозволяє отримувати сповіщення про послугу).

Хоробрий-WebTorrent

Щоб синхронізувати, Brave вибирає одноразові коди підтвердження для підключення пристроїв до того, що він називає “ланцюгом синхронізації”. Це чудово з точки зору конфіденційності, оскільки ваша інформація не прив’язана до вашої особи, але, на жаль, процес лише синхронізує ваші закладки, чого зовсім не вистачає. 

Також входить блокувальник реклами, і ви можете відключити вбудований вміст соціальних медіа, наприклад кнопки “як”, і форми для входу.

Brave-Block-SocialMedia

На мобільному пристрої є інструмент перетворення PDF-файлів, хоча це працює не так добре, як, якщо ви не ввімкнете попередній перегляд читання. 

Нарешті, програма «Відважні нагороди» – це новий та цікавий підхід до реклами, який дозволяє людям ввімкнути бачення персоналізованих оголошень в обмін на очки, які потім можуть бути передані творцям вмісту. Для отримання додаткової інформації про це та браузер загалом читайте наш повний огляд Brave.

Хоробрі-нагороди

Mozilla Firefox

Firefox – це ще один чудовий варіант, якщо ви шукаєте багатофункціональний браузер. Хоча не такий обширний, як Vivaldi, параметри налаштування веб-переглядача є надійними, і є багато додаткових додатків, хоча вони не базуються на Chromium. 

Процес синхронізації також відмінний. Це швидко та легко налаштувати, і він синхронізує все, що вам потрібно, від закладок до налаштувань.

Firefox-Sync

Що стосується незначних функцій, Firefox оснащений вбудованим інструментом зйомки екрана, який дозволяє створювати знімки екрана з усіх веб-сторінок незалежно від їх довжини, а також перегляд читача та основний читач PDF. 

Також є вбудована інтеграція з Pocket (одним із наших найкращих програм для організації), який дозволяє вам організовувати веб-сторінки та отримувати доступ до вмісту, коли вони офлайн..

Firefox-Capture-Tool

У мобільному телефоні можна сказати менше, але Firefox все ще має деякі зручні незначні функції. так само. Сюди входить можливість відключення всіх зображень, що чудово підходить для певних веб-сторінок або для споживачів з обмеженою пропускною здатністю. 

Firefox-Mobile-Menu

Крім того, вбудований QR-зчитувач, і ви можете ввімкнути режим настільних ПК, щоб уникнути погано оптимізованих мобільних веб-сайтів. Для повного розбиття браузера Mozilla прочитайте наш огляд Firefox.

Простота використання

Тепер, коли ми висвітлювали функції, настав час переглянути зручність використання. Це, безумовно, самий суб’єктивний критерій, і певною мірою завжди буде залежати від вашого особистого смаку. Однак тут, на Cloudwards.net, ми, як правило, віддаємо перевагу чистому та безладному інтерфейсу, а управління вкладками займає центральне місце в цій категорії.

Tenta

Інноваційний та зручний дизайн Tenta дозволяє виділятись із натовпу браузерів Android. Ваші вкладки розділені на “зони”, кожна з яких має окремі налаштування, які ви можете налаштувати. У межах кожної зони ви можете змінити налаштування VPN та блокування оголошень, свого постачальника DNS, пошукової системи за замовчуванням та декількох інших другорядних налаштувань.

Tenta-Zones

У нижній частині екрана доступне меню швидкого доступу, яке дозволяє легко отримувати доступ до декількох елементів, таких як історія, закладки та медіа-сховище. 

У ньому також є кнопки для введення історії в домен, ввімкнення режиму робочого столу та відкриття нової вкладки. Як завжди, перегляньте наш огляд Tenta, щоб отримати повний огляд сильних і слабких сторін браузера.

Tenta-швидкий доступ

Вівальді

Вівальді добре оцінює всі наші категорії, і простота використання не є винятком. Існує кілька розумних функцій, завдяки яким перегляд веб-сайту стає легким, включаючи кнопку перемотування назад, яка повертає вас до попереднього відвідуваного вами домену, а не лише до останньої сторінки. 

Ви також можете закріплювати веб-сайти до меню зліва екрана, надаючи постійний доступ до них, не надаючи їм власні вкладки.

Вівальді-Закріплений веб-сайт

Якщо говорити про вкладки, то Vivaldi надає безліч варіантів управління ними. Ви можете згрупувати вкладки в “стеки”, що зберігає цінну нерухомість у меню вкладок, комбінуючи їх. Розмістивши вкладки в стек, ви також можете розділити екран між ними, що є чудовою підмогою, якщо ви багатозадачні чи порівнюєте веб-сторінки.

Вівальді-Таб-Стек

Крім того, ви можете змінити ширину активної вкладки, і веб-переглядач вказує, чи переглядали ви вкладку чи ні, позначаючи їх як непрочитані, якщо ви ще не.

Ви можете відкрити цикл вкладки за допомогою “ctrl + tab”, який можна налаштувати для відображення відкритих вкладок у вигляді попереднього перегляду зображення або простого списку. Крім того, у лівій частині екрана доступне ще одне меню вкладок, яке показує відкриті та нещодавно закриті вкладки. Це меню також можна шукати, що є приємним бонусом.

VivaldiTab-Меню

Гугл хром

Навіть незважаючи на те, що Chrome у багатьох аспектах є браузером “на середині дороги”, його простота використання є чудовою. Оскільки браузер стає все більш домінуючим, його інтерфейс став чимось галузевим стандартом, тим більше, що багато конкурентів використовують основні рамки Chromium для створення.

Chrome-BasicUI

Сам інтерфейс простий та безладний, оскільки Chrome покладається на величезну бібліотеку розширень, щоб забезпечити найдосконаліший функціонал. 

Незважаючи на те, що для цього потрібні додаткові налаштування для просунутих користувачів, це робить браузер дуже легким, щоб обернутися головою та використовувати прямо з коробки. Ви можете вибирати, які функції вам справді потрібні, а не забиватись у нескінченних варіантах з керування.

Chrome-Tabs

Хоча управління вкладками, безумовно, можна покращити, додавши меню огляду або горизонтальну прокрутку, це зовсім не погано. Навіть коли вкладки значно зведені до мінімуму, все одно просто розділити різні веб-сайти, хоча сайти в одному домені можуть бути більше клопоту для розрізнення..

Chrome-зображення-пошук

Також є деякі зручні функції зручності, наприклад, контекстний варіант “Пошук Google для зображення”. Клацнувши правою кнопкою миші зображення, ви можете скористатися цією функцією для швидкого пошуку зворотного зображення в Google для виявлення подібних зображень або оригінального джерела. Якщо вас цікавить, як працює Chrome за межами цієї категорії, не забудьте прочитати наш огляд Chrome для повного зображення.

Продуктивність

Для нашого третього критерію ми зосередимо увагу на ефективності. Не дивно, що тут є найважливіше, що слід переглянути. Однак споживання ресурсів та завантаження пропускної здатності також важливі, і вони можуть легко змінити різницю між двома браузерами, які досягають подібних швидкостей.

Хоробрий

Brave – це дуже швидкий браузер, як на робочому столі, так і на мобільному пристрої. На першому його швидкість перевершує лише Вівальді, а на другому швидше лише Firefox. Крім того, Brave досягає своєї швидкості, в той же час витрачаючи дуже мало ресурсів, що особливо примітно для браузера на базі Chromium, оскільки вони відомі для поживлення великої кількості оперативної пам’яті, зокрема.

Вівальді

Vivaldi – це найшвидший веб-переглядач на робочому столі, хоча залишається зрозуміти, чи можна цього досягти і на мобільних пристроях, оскільки ця версія браузера все ще знаходиться в бета-фазі. Як і Brave, Vivaldi забирає дуже мало ресурсів для веб-переглядача Chromium, в середньому близько 80 відсотків використання оперативної пам’яті Chrome.

Крім того, ви можете також перезимувати вкладки, що значно знижує споживання оперативної пам’яті, але збільшує навантаження на пропускну здатність, оскільки ви повинні перезавантажувати сплячі вкладки з нуля..

Vivaldi-Hibernate-Tabs

Сафарі

Хоча веб-переглядач Safari багато в чому недосконалий, він блищить, коли мова йде про продуктивність. На пристроях iOS це найшвидший веб-переглядач. Йому, мабуть, належить дуже добре оптимізована платформа, оскільки Apple розробляє і браузер, і операційну систему.

Safari також використовує менше ресурсів, ніж будь-який інший головний браузер, часто займаючи лише половину оперативної пам’яті, що працює у Chrome. Хоча його продуктивність відмінна, браузер Apple не вистачає у багатьох інших питаннях, про які можна дізнатися, прочитавши наш огляд Safari.

Безпека

Якщо ви особливо переживаєте зловмисне програмне забезпечення та кіберзлочинність, безпека повинна бути вашою найважливішою проблемою при виборі веб-браузера. Важливими факторами є частота оновлення, бази даних безпечного перегляду, попередження про з’єднання HTTP та можливість блокувати елементи, такі як реклама, спливаючі вікна та JavaScript.

Обробка паролів також дуже важлива, але ви повинні використовувати одного з наших найкращих менеджерів паролів незалежно від того, наскільки добре ваш браузер захищає ваші дані для входу.

Puffin

Жоден інший браузер не може конкурувати з Puffin, коли мова йде про безпеку, завдяки унікальному способу побудови браузера. Замість того, щоб на вашому комп’ютері локально діяти код веб-сайту, Puffin виконує всю роботу на власних серверах. Це означає, що зловмисне програмне забезпечення ніколи не з’явиться на вашому фактичному пристрої, що робить неможливим зараження апарату традиційними проспектами.

Такий підхід ефективного “потокового” перегляду веб-сайтів на вашу машину робить більшість інших наших критеріїв безпеки нерелевантними. Це тому, що, коли ви захищені за серверами Puffin, немає необхідності в блокуванні JavaScript, частих оновленнях безпеки або безпечному перегляді баз даних.

Однак перегляд незахищеного HTTP-з’єднання все ще є ризиком, оскільки це означає, що ваш трафік може перехоплюватися між серверами Puffin та веб-сайтом, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. На жаль, Puffin не дуже добре допомагає попереджати користувачів, коли це відбувається, тому що єдиним свідченням є відсутність стандартного зеленого замка для HTTPS-з’єднань..

Puffin-HTTP-попередження

Завдяки Puffin це стає більшою проблемою для конфіденційності, ніж для безпеки, оскільки кожен, хто перехоплює ваш незашифрований трафік, не зможе зробити нічого більше, ніж слухати. Також є вбудований блокувальник реклами, що добре. оскільки для браузера не доступні сторонні розширення. 

Є багато інших вагомих причин використовувати Puffin, особливо на Android або iOS, де це дуже швидко і вбудований елемент керування для онлайн-ігор. Обов’язково прочитайте наш огляд Puffin, якщо хочете дізнатися більше про цей унікальний та цікавий браузер.

Tenta

Tenta – це браузер, розроблений з урахуванням безпеки та конфіденційності. Існує безліч функцій, які покращують вашу безпеку під час перегляду, наприклад включення блокатора реклами та розширення HTTPS Everywhere, що змушує всі веб-сайти підключатися через HTTPS, якщо вони можуть. 

Для тих веб-сайтів, які взагалі не пропонують з’єднання HTTPS, Tenta представляє чітке попередження про те, що ви не захищені.

Тента-розширення

Браузер також повністю зашифрований. Насправді вам потрібно мати кореневий доступ до свого пристрою Android, щоб навіть побачити папку Tenta, і якщо ви це зробите, файли все ще зашифровані та марні для всіх, хто має доступ до вашого пристрою. 

На жаль, немає бази даних про безпечний перегляд і не можна відключити або заблокувати JavaScript, але це незначні проблеми, враховуючи всі чудові функції безпеки Tenta.

Поки ви вмикаєте вбудований VPN, ваш фактичний досвід перегляду також захищений за допомогою шифрування AES-256 (див. Наш опис статті шифрування для отримання додаткової інформації про це). 

Крім того, протокол “mimicVPN” веб-переглядача може змусити блоки VPN більшості веб-сайтів думати, що ви взагалі не використовуєте VPN. Якщо ви не знайомі з VPN та їх протоколами, ознайомтеся з нашою розбиткою протоколу VPN.

Забезпечення ще більшого захисту від фізичних атак – це можливість “маскувати браузер”, що вимикає знімки екрана. Ви навіть можете налаштувати браузер автоматично припиняти всі вкладки щоразу, коли ви закриваєте браузер.

Tenta-Mask-браузер

Якщо налаштувати браузер належним чином, ці засоби захисту не повинні бути, оскільки ви можете заблокувати браузер за PIN-кодом, який не зберігається на жодному сервері. Це означає, що він не буде піддаватися порушенню даних або витоку з кінця Tenta.

Вівальді

Хоча це не так лазерно орієнтоване на безпеку, як наші два попередні записи, Вівальді все ж робить велику роботу в цьому плані. Його частота оновлення є прекрасною, оскільки вона отримує новий реліз приблизно раз на тиждень.

Vivaldi-Services

Також браузер використовує безпечний перегляд Google для захисту користувачів від шкідливих веб-сайтів, що є прекрасним вибором для роботи.

Vivaldi-HTTP-попередження

Попередження про незахищені HTTP-з’єднання чітке та видиме, і хоча попередньо не встановлено блокувальник реклами чи інші розширення безпеки, сумісність Vivaldi з більшістю розширень Chrome спрощує додавання цих функцій..

Конфіденційність

Нарешті, ми зараз розглянемо, які найкращі приватні веб-переглядачі. Ми вже провели деякий час, розмовляючи про те, що саме визначає конфіденційність веб-браузера, включаючи політику збору даних, репутацію самих компаній, а також контроль та контроль за файлами cookie.

Тор, природно, є прекрасним варіантом анонімності, але оскільки ми вже висвітлювали це на початку нашої статті, ми зосередимось на трьох інших традиційних браузерах, які не мають таких самих властивих проблем безпеки.. 

Оскільки веб-переглядач може зробити лише стільки, щоб захистити вашу конфіденційність, радимо прочитати наш анонімний посібник для перегляду незалежно від того, який браузер ви в кінцевому підсумку використовуєте..

Mozilla Firefox

Firefox відрізняється приватністю, і це, мабуть, найбільша сила браузера. Це, мабуть, випливає з того, що Mozila – компанія, яка розробляє браузер Firefox – це некомерційна організація, яка не має стимулів збирати вашу інформацію.

У веб-переглядачі також входить декілька найкращих засобів контролю конфіденційності в бізнесі, що дозволяє вам вибирати та вибирати саме те, які відстежувачі та файли cookie ви хочете дозволити.

Firefox-Privacy-Settings

Політику конфіденційності компанії легко читати та розуміти, і вона чітко зазначає, що єдині дані, які коли-небудь збирає Mozilla, є цілями розвитку і не можуть бути віднесені до окремих користувачів. 

Навіть цей незначний збір даних може бути відключений у налаштуваннях, але Mozilla також випускає звіт про прибутки щороку, щоб користувачі могли бачити, звідки беруться гроші та куди вони йдуть..

Tenta

Як було сказано в розділі безпеки, Tenta також сильно зосереджений на конфіденційності. Вбудований VPN – це велика справа, якщо ви хочете залишатись анонімними, а Tenta у своїй політиці конфіденційності заявляє, що не веде журналів будь-якої історії ваших веб-сторінок. Це чудово, оскільки VPN можна легко зробити марними для конфіденційності, якщо компанія, що управляє ним, записує все, що ви робите.

Tenta-VPN

На жаль, вам потрібно сплатити абонентську плату, щоб використовувати VPN за межами браузера, тому, якщо ви хочете, щоб VPN на всі пристрої, ви можете перейти до нашого найкращого списку VPN.

Вихідний код Tenta також публічно доступний на GitHub, що дозволяє експертам та програмістам перевіряти свої вимоги щодо конфіденційності. На момент публікації цієї статті жодних червоних прапорів з цього приводу не було піднято, тому претензії на конфіденційність компанії Tenta, здається, не в силах. 

Ви також можете вибирати між декількома постачальниками DNS, що є унікальною функцією, яка дозволяє користувачеві вибирати, чи хочуть вони визначити пріоритетність продуктивності чи конфіденційність.

Puffin

Puffin – це ще один чудовий вибір, якщо ви турбуєтеся про конфіденційність та анонімність. Оскільки весь ваш трафік проходить через сервери Puffin, він багато в чому діє як VPN браузера, тому що будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте, не зможе відслідковувати вас далі, ніж зазначені сервери.

Політика конфіденційності компанії також є хорошою, чітко вказуючи, що жодна інформація про користувачів не передається третім особам, а журнали зберігаються лише 100 днів до їх очищення. Ці журнали використовуються для створення сукупних звітів для цілей розробки, але жодна інформація не може бути прив’язана до конкретних користувачів, коли журнали були очищені.

Фінальні думки

Як бачите, ми є великими шанувальниками Вівальді тут, на Cloudwards.net. Він відображався в чотирьох з п’яти категорій цієї статті, і це не відстає від інших, коли йдеться про конфіденційність. Хоробрий – наш другий вибір, і особливо добре, якщо ви хочете, щоб швидкий браузер був забезпечений функціями. Mozilla Firefox також має багато функціональних можливостей, і її конфіденційність є відмінною у всіх відношеннях.

Якщо конфіденційність та безпека є вашими основними проблемами, тоді ви не можете помилитися з Tenta або Puffin, оскільки обидва браузери в цих областях переважають. Chrome також заробив місце в цьому списку завдяки своєму добре розробленому та безладному інтерфейсу, тож якщо ви шукаєте найпростіший досвід користувача, слід пам’ятати про браузер Google.

Зрештою, усі перелічені тут веб-переглядачі – це чудові варіанти, і вибір між ними зводиться до того, що ви найбільше цінуєте, будь то ефективність, функції, безпека чи щось інше.. 

Що ви думаєте про наш вибір браузерів? Хіба ми сумували за вашим улюбленим? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me