Кращий VPN для Туреччини 2020

З його старовинними пам’ятниками, прекрасними пейзажами та живою культурою в Туреччині є що подивитися. Незалежно від того, ви лежите на пляжі або блукаєте через руїни, ви, швидше за все, захочете вийти в Інтернет під час перебування, і найбезпечніший спосіб зробити це – один з наших найкращих VPN для Туреччини..


Де б ви не знаходилися, розумно використовувати віртуальну приватну мережу. Це захистить вас від небезпек в Інтернеті та потрапить через обмеження в Інтернеті, наприклад цензуру. Цензура є поширеною в багатьох країнах, але в деяких гірша, ніж в інших (для кращого погляду прочитайте наш фрагмент про Китай).

Цензура в Туреччині

Уряд Туреччини може змусити постачальників послуг Інтернету (ISP) використовувати ключові слова для блокування веб-сайтів з певним вмістом. Engelliweb встановив, що понад 114 000 веб-сайтів були недоступними в листопаді 2016 року, що значно більше, ніж 40 000, знайдених у 2013 році.

Багато блоків є на вмісті, який вважається нецензурним. Це включає веб-сайти з деякими сексуальними ключовими словами, а це означає, що також можуть заблокуватись вмісти, пов’язані з ЛГБТ-спільнотою. Все, що вважається клеветницьким щодо ісламу чи пропагує атеїзм, також може бути обмежене.

У 2017 році Вікіпедію було заблоковано, щоб заборонити людям отримувати доступ до статей про сирійську війну. Вміст, який критикує Партію справедливості та розвитку (AK Parti), може потрапити до чорного списку, а веб-сайти новин також потраплять у мережу.

Програми соціальних медіа та комунікацій, такі як WhatsApp, Twitter, Facebook та YouTube, були заблоковані або припинені в минулому. Влада може також вимагати, щоб платформи видаляли вміст, який вони вважають нецензурним.

Закон про регулювання публікацій в Інтернеті та боротьбу зі злочинами, вчиненими засобами такої публікації – так, саме так називається – регулює блокування та видалення інтернет-контенту. Також його називають Законом № 5651, він був прийнятий у 2007 році для захисту дітей та запобігання доступу до незаконних та шкідливих матеріалів.

Він був неодноразово внесений поправки з метою розширення сфери цензури. Вміст, пов’язаний із сексуальним насильством над дітьми, наркотиками, проституцією, небезпечними речовинами, непристойністю, азартними іграми, самогубствами та злочинами проти засновника Турецької Республіки може бути заблокований.

Іншими заявленими причинами цензури є «захист права на життя, безпеку власності, забезпечення національної безпеки та громадського порядку, запобігання злочину чи захист громадського здоров’я». Після того, як буде прийнято рішення про блокування вмісту, Інтернет-провайдери повинні виконати розпорядження протягом чотирьох годин або загрожувати великим штрафом.

Крім того, Управління інформаційних технологій та комунікацій запровадило систему фільтрації, яка повинна захищати користувачів, особливо неповнолітніх, від невідповідного вмісту. Інтернет-провайдери повинні пропонувати його клієнтам, але це необов’язково. При цьому його звинувачували в тому, що він був прихильником цензури через широту заблокованих ключових слів.

Ви також повинні знати, перш ніж перейти, що багато веб-сайтів для VPN були заблоковані на деякий час, і новий набір заборон було виявлено в 2018 році. Якщо це лише веб-сайт, слід встановити VPN достроково.

Інтернет-промова в Туреччині

мова на Туреччині

Конституція Туреччини пропонує захист свободи вираження поглядів, заявляючи, що кожен має право висловлювати та поширювати свої думки чи думки мовою, письмово чи через інші засоби масової інформації.

Хоча немає законів, які б криміналізували діяльність в Інтернеті, частини кримінального кодексу, антитерористичні закони та інше законодавство застосовуються в режимі онлайн та офлайн. Наприклад, стаття 26 Конституції є широкою і може бути використана для переслідування людей за наклеп.

Статті 125 та 299 Турецького кримінального кодексу роблять наклеп незаконним і караються позбавленням волі на строк до двох років або штрафом. Ратчет, що аж до осквернення державного чиновника, військового чи іншого діяча влади та вироку збільшується.

Антитеррористичні закони Туреччини піддаються критиці з боку ЄС, який заявив, що їх визначення “терору” є занадто широким і його потрібно звузити, щоб запобігти непотрібному переслідуванню журналістів за публікацію “терористичної пропаганди”.

Багато хто просто критикували уряд і не мають зв’язку з тероризмом. За ображення президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана відкрито понад 1800 справ, в тому числі проти журналістів, карикатуристів та підлітків. Засудженим загрожує тюремний термін до п’яти років.

Кілька заарештованих і притягнутих до кримінальної відповідальності за публікації в соціальних мережах, пов’язані з наклепництвом або спільною пропагандою терористичної організації, а деякі були відправлені до в’язниці. Наприклад, журналісту Хайрі Тунку було призначено два роки в’язниці за твіти, публікації у Facebook та відео YouTube, які розглядаються як терористична пропаганда, спонукання та прославлення злочинних діянь.

Студентка університету Гізем Єрик була засуджена до чотирьох років та восьми місяців ув’язнення за ображення президента та поширення терористичної пропаганди у Twitter. Багато людей мали кримінальні скарги проти них за ображення президента Ердогана, тому вам слід бути обережними, що ви публікуєте в Інтернеті.

Конфіденційність та спостереження в Туреччині

Хоча конституція Туреччини має на меті гарантувати приватність, існують обмеження щодо використання засобів шифрування. Додаток для зв’язку ByLock широко доступний у багатьох країнах, але уряд стверджував, що члени руху Гулена користуються ним та затримували тисячі турецьких громадян, які його мали.

Спостереження посилилося після спроби державного перевороту у 2016 році і з тих пір відстежуються десятки тисяч акаунтів у соціальних мережах.

Багато громадян, які підозрюють, що уряд проводить спостереження, і просочені електронні листи підтвердили свою стурбованість, коли вони виявили контракт між Hacking Team, компанією з програмного забезпечення для спостереження та Головним управлінням безпеки, цивільною поліцією. Вони показали, що GDS заплатила 600 000 доларів США Hacking Team з червня 2011 по листопад 2014 року.

Крім того, Закон про внесення змін до Закону про державну розвідувальну службу та Національну розвідувальну організацію дозволяє органам отримувати доступ до даних зв’язку без наказу суду. Державні та приватні органи повинні надавати інформацію, якщо вона вимагається і якщо цього не зробити, це може призвести до позбавлення волі.

Закон № 5651 вимагає провайдерів хостингу та доступу зберігати інформацію про трафік протягом одного року та подавати дані за допомогою часової позначки. Вони повинні надати допомогу ICTA у моніторингу інтернет-трафіку.

Крім того, анонімно купувати мобільні телефони заборонено. Покупці повинні надати офіційну ідентифікацію, і якщо телефон імпортується, він повинен бути зареєстрований протягом 60 днів. Ті, хто не буде, будуть вимкнені з мереж.

Кращий VPN для Туреччини 2020

Що робить VPN найкращим для Туреччини

Багато наших кращих постачальників VPN мають подібні функції, але деякі є більш підходящими, ніж інші у певних країнах. Для Туреччини ви хочете вибрати той, який має хорошу безпеку. Це приховає вас від спроб спостереження та роботи в режимі онлайн. Для цього вам потрібно перемикач на знищення, який захистить вас, відірвавши з’єднання, якщо VPN не вдасться.

Ваша конфіденційність так само важлива, тому постачальник повинен дотримуватися суворої політики без реєстрації даних, забезпечуючи, щоб ваші онлайн-дії залишалися таємницями.

Велика серверна мережа значно полегшить обхід цензури та геоблоків. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого в Туреччині, вам потрібно вибрати постачальника, який має там сервери.

Швидка швидкість не дозволить вам переглядати завантажувальні екрани, а необмежена пропускна здатність дозволить вам переглядати та завантажувати стільки, скільки захочете, без турбот. Якщо поточна передача на вашому порядку денному, може бути корисним наш найкращий VPN для Netflix.

Ви також можете врахувати такі фактори, як його простота використання, які пристрої вони підтримують, якість обслуговування клієнтів та чи відповідає це вашому бюджету..

1. Найкращий VPN для Туреччини: ExpressVPN

Ми вибрали ExpressVPN нашим переможцем для Туреччини, оскільки він пропонує все необхідне для безпеки та іншого. Він часто згадується в наших перших п’яти статтях, тому що ми вважаємо, що це одна з найкращих VPN. Про те, чому нам так подобається, читайте в нашому огляді ExpressVPN.

Він має чудову безпеку із 256-бітним шифруванням AES та можливістю його збільшення, якщо хочете. Крім того, є перемикач на вбивство, і він має чітку політику без журналів. Все, що разом, гарантує, що ви тримаєтесь прихованими та захищеними.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У вас не повинно виникнути проблем з пошуком підходящого сервера, оскільки він має понад 3 000 у 94 країнах. Деякі з них знаходяться в Туреччині, це означає, що ви можете отримати доступ до вмісту, обмеженого в цій країні. ExpressVPN – це наш найшвидший VPN-фрагмент, і він не має пропускної спроможності, що допомогло йому перемогти в нашому кращому VPN для потокового твору..

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, і вони прості у використанні. Він також має розширення для браузера для Chrome, Firefox та Safari. Якщо ваш досвід VPN обмежений, ExpressVPN – хороший вибір, оскільки він робить майже все для вас.

Він має хорошу підтримку клієнтів, підтримує параметри чату та електронної пошти. Обидва цілодобово доступні з корисним та знаючим персоналом. Якщо вам потрібна додаткова технічна допомога, найкращим є маршрут електронної пошти.

Порівняно з іншими провайдерами, ExpressVPN коштує дорого. Тим не менш, це варто за якість послуги, і ви можете зменшити загальну вартість, вибравши довший план. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, якщо вам це не сподобається.

2. NordVPN

NordVPN – це ще один хороший постачальник, який часто просувається до наших статей, і він є порівнянним з ExpressVPN, як ви можете прочитати в нашому головному творі. Він має найвищий рівень безпеки та сервери подвійного переходу, які в основному додають більше захисту до з’єднання. Також вбудований перемикач убивств, і він не веде журнал ваших онлайн-заходів.

Попередній

Далі

Його серверна мережа включає тисячі серверів, що розповсюджуються в 60 країнах. У Туреччині 18, що повинно зробити щасливим тих, хто хоче турецького контенту.

Він має хороші швидкості, але може сповільнюватися при з’єднанні на велику відстань. На щастя, немає обмежень на пропускну здатність. Прочитайте наш огляд NordVPN для більш детальної інформації про послугу.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Настільний клієнт доступний для Windows та macOS, а мобільний додаток можна встановити на Android та iOS. Налаштування швидке, а макет простий у використанні. Він також перерахований у нашому найкращому VPN для порівняння кількох пристроїв, тому якщо у вас є багато технологій, це хороший вибір.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете скористатися зручною базою знань, якої має бути достатньо для незначних проблем. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися зі службою підтримки через чат або електронну пошту для швидкої та ґрунтовної відповіді.

NordVPN – це велике співвідношення ціни і грошей навіть за щомісячну ціну, але ви заощадите, якщо зареєструєтеся на більш тривалий період. Існує також 30-денне повернення коштів, тож вам нічого втрачати.

3. TorGuard

TorGuard має гарну безпеку і є одним з найбільш настроюваних постачальників у наших відгуках про VPN. Він також має вбудований вимикач захисту та тверду політику без реєстрації для вашого захисту.

Він має сервери в більш ніж 50 країнах, що дає вам багато можливостей для обходу блоків, включаючи деякі в Туреччині для контенту, що відповідає конкретному регіону. Однак, TorGuard бореться з тим, щоб подолати геоблоки деяких потокових служб.

Щоб гарантувати доступ, ви можете придбати одну з виділених IP-адрес для потрібного місця. Ця функція заробила TorGuard перше місце в нашому найкращому VPN з виділеною IP-частиною.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Швидкість не є поганою, але вони різняться. Не потрібно відстежувати, скільки пропускної здатності ви використовуєте, хоча немає обмеження. Детальніше ви можете прочитати наш огляд TorGuard.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

TorGuard можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Це простий у використанні, але мобільний додаток може боліти під час налаштування.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете використовувати путівники та форуми в Інтернеті для незначних проблем. Для отримання додаткової допомоги ви можете зв’язатися із службою підтримки в чаті або електронною поштою. Однак, чат в прямому ефірі керується стороною компанією з обслуговування клієнтів, тому це може бути непогано для більш технічних проблем. На щастя, підтримка електронної пошти хороша і доступна 24/7. 

Хоча щомісячна ціна непогана, вам краще вибрати варіант більш тривалого плану. Можливо, ви не хочете стрибати прямо, але є семиденна гарантія повернення грошей, щоб полегшити свої турботи.

4. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету є гідним провайдером, хоча він не має всіх можливостей своїх конкурентів. Він має гарну безпеку, але шифрування за замовчуванням встановлено на 128 біт. Ви можете вручну змінити його на 256-бітний AES, що ми рекомендуємо. Просто пам’ятайте, що це призведе до уповільнення вашого зв’язку.

У ньому є вбудований комутатор захисту, щоб захистити вас, якщо VPN виходить з ладу, і він не веде облік вашої онлайн-активності.

PIA має сервери лише у 33 країнах, що набагато менше, ніж у інших провайдерів, але її все одно має бути достатньо, щоб обійти блоки. Якщо ви хочете отримати доступ до США Netflix, PIA має отримати доступ до вас, оскільки там розміщена більшість його серверів. Однак у Туреччині немає жодних серверів.

Швидкість – одна з найкращих функцій PIA, але це пов’язано з шифруванням світла, яке вона використовує за замовчуванням. Щойно ви збільшите шифрування, воно сповільниться, але все одно добре. Немає обмежень пропускної здатності, тому вам не доведеться турбуватися про це.

Інші причини, з якими нам подобається приватний доступ до Інтернету

Установка проста, і її можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості і швидко зв’яжуть вас.

Однак, його підтримка може бути покращена. Немає жодного варіанту чату, тому ви можете зв’язатися із службою підтримки лише електронною поштою. З цієї причини він проходить повільніше, ніж інші, але допомога, яку ми отримали, була ретельною і доступна цілодобово. Прочитайте наш огляд PIA, щоб отримати докладнішу інформацію про процес підтримки. 

PIA раніше була однією з найдешевших VPN, але ціни її зросли останнім часом. Він все ще надає повний сервіс за справедливу щомісячну ставку, але зараз це більше відповідає конкурентам. Тим не менш, ви можете заощадити гроші, вибравши довшу підписку, і є гарантія повернення грошей на сім днів для додаткового спокою.

5. ВипрВПН

VyprVPN має хороший захист та власний протокол Chameleon, що забезпечує додаткове шифрування до тунелю VPN. Ви також отримуєте перемикач на вбивство разом із сервісом, і там діє політика без реєстрації.

Ви також отримуєте доступ до програми для обміну повідомленнями Cyphr, яка дозволяє спілкуватися приватно, але людина, з якою ви хочете поговорити, має також встановити її. Детальніше про це читайте у нашому огляді VyprVPN.

Він має сервери, розповсюджені в 64 країнах, але загальна сума невтішна в порівнянні з нашими найкращими варіантами. Ви все-таки зможете обійти обмеження, а таких є і в Стамбулі.

Швидкість руху нормальна, але вона може часом уповільнюватися, і використання обмежень пропускної здатності не обмежується.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

VyprVPN можна налаштувати на Windows, macOS, Android та iOS за лічені хвилини. Його інтерфейс датований, але його не важко використовувати.

Доступний поширений запит доступний для вирішення незначних проблем. Подальшу допомогу можна отримати, зв’язавшись із службою підтримки через чат або електронну пошту 24/7. Чат в прямому ефірі – найшвидший варіант, але жоден із варіантів не найкращий, оскільки допомога коротка.

випрппн-днс

VyprVPN має розумну ціну, і існує 30-денна гарантія повернення грошей, яка повинна забезпечити вам достатньо часу, щоб перевірити це перед покупкою.

Почесна згадка: Вітропис

Хоча це може бути не так добре, як наш найкращий вибір, ми вважаємо, що Windscribe повинен згадати про Туреччину. Його безпека хороша і може бути пристосована до ваших потреб. Тут можна вибрати комутатор і багато налаштувань конфіденційності. Його падіння полягає в тому, що він зберігає деякі журнали, хоча збережені дані не мають реальної цінності і їх неможливо відстежити..

Він має сервери, що охоплюють 55 країн. Це включає деякі з Стамбулу та Бурси, але вони доступні лише через членство Pro. Його швидкість буде чудовою для більшості видів діяльності.

інтерфейс вітрового списку

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів через його чат 24/7 в реальному часі. Він використовує представника ШІ на ім’я Гарі, але його відгуки хороші. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою або використовувати базу знань та посібники для менших проблем.

Це досить дорого, якщо ви не підписуєтесь на тривалий період. Є вільний план, але він обмежує пропускну здатність. Не існує політики повернення коштів, але ви можете подати запит на відшкодування протягом трьох днів після покупки. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Windscribe.

Фінальні думки

У цій статті ми розповіли вам про те, як використовувати VPN в Туреччині, і на що звернути увагу при виборі. Ви повинні переконатися, що ви захищені з високою безпекою, і що він постачається з перемикачем на знищення та суворою політикою без журналів.

Велика серверна мережа забезпечить вам можливість обминати блоки та повинна включати деякі в Туреччині, якщо ви хочете вміст звідти.

Зважаючи на це, ExpressVPN – наш переможець для Туреччини. Він відбиває всі скриньки і є чудовим сервісом у всьому світі. Крім того, з 30-денною гарантією повернення грошей ви не можете помилитися.

Якщо у вас є рекомендації щодо використання VPN в Туреччині, повідомте нас у коментарях нижче. Ми хотіли б їх почути. Не забудьте ознайомитись з нашим архівом VPN щодо інших цікавих статей. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map