Тайвань – тропічний, дощовий острів біля узбережжя Китаю, який став домашньою назвою завдяки буму чіпів 80-х, а також його дешевим пластмасовим виробам. В даний час країна переживає туристичний бум, який надихнув нас скласти список найкращих VPN для Тайваню, щоб ви могли безпечно перебувати в Інтернеті там.


Ви також знайдете безліч причин для цього. Незважаючи на те, що в тайваньському Інтернеті є невеликі обмеження, країна зав’язана в боротьбі щодо своєї ідентичності та міжнародного статусу з масовим сусідом (про це ми поговоримо пізніше). Таким чином, деякий китайський нагляд перекинувся в тайваньський Інтернет, що також є кіберзлочинністю.

Однак використання віртуальної приватної мережі захистить вас від більшості – якщо не від усіх – онлайн-загроз, і ми розібрали найкращу програму VPN, щоб знайти найкращі для використання на Тайвані, включаючи вибори, які добре працюватимуть на Android. Усі програми VPN мають тайваньські сервери.

Якщо ви не тип читання, ми рекомендуємо ExpressVPN як найкращий VPN для Тайваню більшу частину часу, тому продовжуйте та скористайтеся 30-денним відшкодуванням цієї чудової послуги, якщо ви поспішаєте. Тепер, без зайвих прихильностей, давайте подивимось, що таке Інтернет на Тайвані.

Кращий VPN на Тайвані 2020 року

Уряд Тайваню

Хоча весь світ знає острів як Тайвань, технічно його називають Китайською Республікою і охоплює жменю островів, один з яких, Кінмен, знаходиться лише в декількох милях від узбережжя материкового Китаю.. 

Ця дивна колекція території та її дивна назва – не плутати з Китайською Народною Республікою, тобто материком – це спадщина дуже темної історії.

Коротше кажучи, Тайвань – це останнє притулок програшної сторони громадянської війни в Китаї, яка тривала кілька десятиліть після падіння останнього китайського імператора в 1912 році і сталася вбивством мільйонів. 

Хоча політика цих бурхливих років надто сильна для того, щоб потрапити сюди, бійка була між “білими”, Китайською націоналістичною партією або Гоміньданом (КМТ), “Червоними”, або Комуністичною партією Китаю.

Якщо ви читали новини будь-коли за останні 70 років – чи ви перевірили нашу онлайн-цензурну карту – швидко побачите, що саме в цій боротьбі перемогли саме комуністи, і рішуче в цьому. 

Лідер КМТ, Чан Кайши, був змушений покинути материк і вирушити до Тайваню в 1948 році з приблизно двома мільйонами послідовників, з метою лизати його рани і планувати вторгнення, щоб повернути Китай.

На це ми ще чекаємо.

За роки з того часу дві країни розвивались дуже різними шляхами, і материк став тоталітарною диктатурою, яку ми знаємо сьогодні, тоді як Тайвань відвернувся від тиранії КМТ і став бурхливою демократією зі здоровою ринковою економікою. це.

Однак питання ідентичності та статусу Тайваню продовжує страждати його відносинами з Китаєм та рештою світу, що призводить до кризи ідентичності всередині країни: чи це все ще культурно китайці, а точніше окрема нація?

Хоча ця бурхлива дискусія вирує на острові, комуністи материка швидше нічого не роблять, аніж додають її, динаміку, яка нависла, як темна хмара над островом та його Інтернетом.

Безкоштовна мова на Тайвані

Як вільна і відкрита демократія, на Тайвані цензура практично не існує. Люди вільні протестувати як в Інтернеті, так і на вулицях, хоча є дуже специфічні випадки, коли висловлення в Інтернеті було зменшено.

Перший стосується далекосяжних законів про наклеп на Тайвані, які часто використовуються для підрахунку балів. Коротше кажучи, висловлювати думку про когось іншого нормально, якщо це не буде ображено, і в цьому випадку ви можете очікувати серйозного штрафу. Одним із прикладів є блогер, якому за 30 днів було тяжко і 200 тисяч доларів (близько 13 000 доларів) за написання негативного відгуку про ресторан.

Якби такі закони були універсальними, жоден редактор Cloudwards.net не залишився б безкарно, але ми відступили. Прочитайте наш огляд IPVanish щодо однієї послуги, яка може захотіти подати до нас, а також наш огляд PureVPN для іншої, яка погрожувала це зробити..

Тайвань – не єдина країна на Далекому Сході, яка має такі закони. Ще один хороший приклад – Сінгапур (детальніше про це читайте у нашому кращому VPN для сингапурського твору). 

Друга область, в якій держава Тайваню контролює вираз, – це стосується китайських медіа-компаній, що поселяються на острові. У минулому медіа-компанії з Китаю закривали свої офіси, хоча часто лише на короткий проміжок часу. Часто це було пов’язано з політичними перетвореннями на Тайвані, більше ніж усе.

Однак багато медіа-компаній мають зв’язки з Китаєм, тому існує певна ступінь самоцензури, яку практикують такі представництва. Крім того, оскільки політика сильно поляризована на Тайвані – особливо якщо мова йде про болісну точку незалежності Тайваню – багато торгових точок приймають сторони в одному та іншому таборі, тобто новини періодично сильно спотворюються.

Інтернет-спостереження в Тайвані

Щодо перевірки того, чи ведуть себе люди в Інтернеті, Тайвань – це трохи мішана сумка. Хоча цензура в Інтернеті ніколи не була річчю на Тайвані, оскільки диктатура KMT закінчилася ще до винайдення мережі, але за останні кілька років це, здається, змінилося.

Для одного, лише минулого року, у доповіді Тайваньської асоціації з прав людини було виявлено, що владні органи вимагають людей даних з багатьох сайтів, що було першим для Тайваню. 

Хоча здається, що більшість запитів були досить нешкідливими – ніхто не зникає на задній частині вантажівки за критику уряду – є серйозні занепокоєння щодо прозорості та необхідності цих запитів.

Тривожним є також заборона студентської активістичної групи з Facebook у 2018 році. Вони протестували – як це роблять студенти – біля меморіалу Чіанг Кай-ши, який привіз із собою більш жорстокі способи, коли тікав з Тайваню. Група Facebook, яку вони використовували для організації мирних акцій протесту, була знята, що не є абсолютно демократичним.

Хоча Тайвань, безумовно, є сильною демократією, він переживає деякі ті самі проблеми, що і країни Заходу, коли йдеться про права громадян. Для прикладу ознайомтеся з нашим найкращим керівництвом VPN для Німеччини.

Торрентінг в Тайвані

Теоретично торрентінг в Тайвані є незаконним. Уряд у 2009 р. Пообіцяв боротися з порушенням авторських прав, застосовуючи правило три удару для людей, які використовують це технологію P2P. Через кілька років було запропоновано інший закон щодо блокування сайтів, що пропонують піратський контент, хоча незрозуміло, чи вступив він у дію.

На практиці, однак, ці вище закони здаються мертвими літерами. Більшість людей, з якими ми розмовляли, проживали на Тайвані по місту їхнього серця і, здається, ніколи не потрапляють у біду. З цього приводу завжди краще бути безпечним, ніж шкодувати, і ми радимо вам використовувати VPN під час торрентів у Тайвані.

Що робить VPN найкращим для Тайваню

Враховуючи все вищесказане, ми встановили три ключові критерії, про які ми пам’ятали, вибираючи найкращий VPN для Тайваню. Перше – це безпека не лише для захисту від можливого нагляду на Тайвані, але і від кіберзлочинності. Використання будь-якого з VPN нижче, гарантовано захистить вас під час роботи в Інтернеті завдяки використанню перемикача захисту та 256-бітного шифрування.

Другий критерій – швидкість. Багато VPN зашифрують ваше з’єднання, але потім будуть настільки повільними, щоб бути непридатними. Усі вибрані нижче зображення отримують пристойну швидкість, тому у вас не буде нескінченного буферизації під час перегляду відео YouTube або триденного очікування під час завантаження гри Steam. Який сенс використовувати фантастичну волоконно-оптичну мережу Тайваню, якщо VPN сповільнює вас?

По-третє, ми хотіли переконатися, що всі наші головні вибори мали як сильну регіональну присутність, так і сервери в Тайвані (так що ви можете отримати тайваньську IP-адресу). Хоча всі наші вибори також мають велике покриття в Європі та Північній Америці, ми надали пріоритет азіатським мережам, деякі з яких навіть дадуть вам можливість отримати китайську IP-адресу завдяки серверам на материку..

Кращий тайваньський VPN: ExpressVPN

Як ми згадували у вступі, ExpressVPN – наш найкращий вибір для Тайваню. Це тому, що він набирає найкращі оцінки у всіх трьох наших ключових критеріях, а також майже у всіх другорядних. 

По-перше, це найшвидший VPN на сьогодні у кожному тестовому раунді, який ми коли-небудь проводили, перемігши його конкуренцію з легкістю. Єдина послуга, яка наближається, – це приватний доступ до Інтернету, і ви можете прочитати нашу статтю ExpressVPN проти PIA, щоб отримати докладнішу інформацію про це.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Що стосується безпеки, то ExpressVPN – це також наш самий захищений VPN, який містить декілька режимів шифрування та дефолт до OpenVPN, найбільш безпечний варіант серед протоколів VPN. Завдяки всьому цьому ви майже гарантуєте повну анонімність під час використання ExpressVPN, а перелом – це навіть не потрібно його налаштовувати.

Це найкращий VPN для Китаю чомусь, і якщо він може обробляти Китайську Народну Республіку, як правило, він також може працювати з звичайною Китайською Республікою..

Що стосується серверної мережі, то і вас добре обслуговують. Враховуючи поширення, ExpressVPN має один з найбільших в бізнесі, хоча його кількість нижча, ніж у більшості конкурентів, оскільки він використовує кілька серверів високої ємності, а не купу менших.

У самому Тайвані також є два сервери.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Крім усього цього, ExpressVPN також смішно простий у використанні. Його інтерфейс майже складається з просто однієї масивної кнопки, яку ви натискаєте, щоб активувати її, і знову, щоб вимкнути її. Насправді це майже все, якщо ви не хочете змінити сервери, що ви можете зробити через його просте меню. Це майже бездоганна система, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.

Недоліком для ExpressVPN є його ціна, що становить 100 доларів на рік. Це досить дорого порівняно з рештою ринку, особливо коли номер два та три вибирають у цьому списку пропонують багаторічні пропозиції приблизно на однакову суму. 

Однак, ви отримуєте те, за що платите, а ExpressVPN коштує кожної копійки. Спробуйте це, використовуючи 30-денну гарантію повернення грошей, щоб побачити, що ми маємо на увазі.

NordVPN

У слоті номер два ми знаходимо наш другий найкращий VPN, NordVPN. У всіх аспектах він добре оцінюється, як і ExpressVPN, але завжди невеликий розріз у конкурента. Це закономірність, яка також швидко з’являється в нашому порівняльному елементі ExpressVPN проти NordVPN. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Візьмімо, наприклад, швидкість. NordVPN не є непохитним, але, оскільки використовує велику кількість слабших серверів, швидкість швидко стає непослідовною. Однак мережа є більшою, ніж будь-хто інший, більш ніж 5500 серверів розпорошені по всьому світу, багато з яких в Азії, включаючи Тайвань.

Однак, якщо говорити про безпеку, NordVPN є чудовим, пропонує не тільки першокласне шифрування, але і більшу настроюваність, ніж ExpressVPN. Це також наш найкращий VPN для торрентінгу, завдяки «спеціалізованим» P2P-серверам, тому якщо піратство є вашою основною причиною отримання VPN, NordVPN – це шлях..

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN також дуже простий у використанні, відрізняється від ExpressVPN тим, що запропонував більш графічний підхід із картою світу, де ви можете вибрати місця для підключення. Шар за картою є більш списковим, що працює добре, хоча це буде мати більше прокрутки, ніж вам може бути зручно. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Однак найбільша виграш у NordVPN припадає на сторінці ціноутворення. Три роки з цим чудовим сервісом повернуть вам лише кілька доларів на північ від Бенджаміна. Це робить це майже третиною ціни ExpressVPN і лише трохи дорожче, ніж наш наступний запис, CyberGhost. NordVPN також пропонує повернення на 30 днів, тому завітайте у своє дозвілля.

CyberGhost

За допомогою CyberGhost ми обираємо три найкращі вибори найкращого VPN для Тайваню. Це чудовий сервіс і його можна знайти у багатьох наших списках, включаючи найкращий VPN для декількох пристроїв, але він пропускає омфу, яку ExpressVPN та NordVPN мають у деяких ключових областях. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Для одного, швидкість CyberGhost трохи сповільнена, і виходить досить погано під час наших тестів на швидкість. Насправді, це одна з найгірших за швидкістю серед наших рейтингових VPN, і її врятує лише той факт, що він робить це добре в будь-якій іншій області (детальніше про це читайте в нашому огляді CyberGhost).

Наприклад, у нього чудова серверна мережа з серверами як на Тайвані, так і в ширшому регіоні (це також один з наших найкращих VPN для Південної Кореї). Однак він також пропонує чудову безпеку, яку ви можете налаштувати як завгодно. Він також має чуйний перемикач вбивств, який буде ідеальним для торентерів та інших людей, які діляться чутливою інформацією.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost пішов іншим маршрутом, ніж ExpressVPN та NordVPN в своєму інтерфейсі, вибравши дизайн на основі плитки, який отримує точку впоперек, але часом може бути трохи незграбним (ознайомтеся з нашими статтями CyberGhost vs. ExpressVPN та CyberGhost vs. NordVPN для докладніше про відмінності). Однак, це все ще чудова робота і особливо добре вписується у прихильників Windows 10. 

CyberGhost також відрізняється від інших високопоставлених VPN через свою ціну. Наразі він найдешевший у своєму роді, коштував лише 100 доларів за три роки служби. Крім того, він також пропонує випробування на мобільний додаток протягом тижня (настільна версія отримує лише один день) та має величезну гарантію повернення грошей у 45 днів. Ми вважаємо, що одне лише це варто спробувати.

VPNArea

На четвертому місці стоїть VPNArea, яка останні кілька місяців знаходить все більше і більше наших списків завдяки своєму постійно вдосконалюваному сервісу. Для одного, його швидкість постійно добра, що є досягненням, яке не кожна послуга вимикає. Прочитайте наш огляд VPNArea, щоб дізнатися більше про це. 

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Попередній

Далі

Нам також подобаються його варіанти безпеки – хоч у ньому менше дзвінків і дзвінків, ніж у інших наших записів – оскільки це робить все правильно, не надто багато дивних шенагіганів. VPNArea просто працює і захистить вас у режимі онлайн. Для прикладу послуги, яка, здається, просто не хвилює, читайте наш огляд X-VPN.

Що стосується серверів, то VPNArea є в Тайвані, а також у сусідніх країнах, включаючи материковий Китай. Якщо ви хочете, скажімо, розблокувати Юку, це чудовий вибір, хоча ми завжди попереджатимемо людей не ділитися занадто багато конфіденційної інформації через китайський Інтернет. Однак це дуже зручно, особливо якщо ваш бізнес часто перетинає Тайваньську протоку.

Інші причини, які нам подобаються VPNArea

Крім надійної швидкості та безпеки, VPNArea також досить проста у використанні. Він дотримується стандартного нудного інтерфейсу, який швидко реагує на все, що вам потрібно, і дозволяє вибирати з усіх його серверів, використовуючи або алфавітний список, або той, який базується на розташуванні. Він не виграє жодних призів, але це виконає роботу.

Однак, як мало VPNArea виділяється в багатьох областях, воно має великі ціни. Хоча він не пропонує багаторічні угоди, він має один з найкращих річних планів на рівні 60 доларів, тож він чудово підходить для людей з бюджетом. Ми рекомендуємо вам закрутити його, використовуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

TorGuard

Ми закінчуємо цю гру з TorGuard, чудовим сервісом, який добре підходить за всіма нашими основними критеріями, але це просто біль. Однак його чудова природа робить його ідеальним пристосуванням для технічних гікків, і він помітно помітний у нашому найкращому списку VPN для Linux.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Це також найкращий VPN з виділеними IP-адресами, оскільки TorGuard дозволяє легко придбати трохи серверного простору для вас, що робить його ідеальним для використання в Тайвані та Китаї. Ви не тільки матимете доступ до загальнодоступних серверів у регіоні, ви також можете придбати виділений простір, що є дуже безпечним варіантом. 

Крім того, ви також отримуєте деякі найбільш настроювані засоби безпеки в галузі, тому ваша анонімність майже гарантована. Це також дуже швидко, їх побили тільки ExpressVPN та кілька інших постачальників VPN.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Однак – і ви знали, що в цьому списку буде один номер п’ять – TorGuard важко використовувати. Вам дійсно потрібно знати, що ви робите, щоб керувати налаштуваннями, наскільки глибокими вони є. Це добре саме по собі, але чомусь інтерфейс TorGuard просто неінтуїтивний, з дивно розміщеними кнопками та дивними варіантами дизайну..

Якщо ви можете впоратися з цим, ми рекомендуємо TorGuard для всіх, хто любить потрапляти в кишки своєї техніки. Дуже приємно змусити цю послугу працювати саме так, як вам подобається, а користуватися нею – насолодою вун. Він отримує відшкодування за тиждень, тому радимо перевірити його.

Фінальні думки

Хоча Тайвань не перша країна, яка приходить до тями, коли думаєш про цензуру в Інтернеті, радимо використовувати VPN, поки ти там, навіть якщо це просто, щоб дати собі спокій. ExpressVPN – це наш найкращий вибір, але будь-який із інших чотирьох у цьому списку буде вам належним чином.

Який ваш досвід роботи з тайваньським Інтернетом? Ви використовували VPN, перебуваючи там? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me