Кращий VPN для США 2020: сховатися від дядька Сема

Оскільки це одна з найбільших і найрізноманітніших країн світу, США сприймається багато в чому. Швидке харчування, Кока-Кола, Пепсі та Елвіс Преслі часто приходять до тями, але в основному це сприймається як земля вільних. У цій статті ми дізнаємося, наскільки це безкоштовно в Інтернеті, і розповімо, чому для захисту себе слід використовувати один з наших найкращих VPN для США..


Використання віртуальної приватної мережі вигідно багатьом. Це не тільки корисний інструмент для отримання доступу до заблокованого контенту, але й захистить вас від небезпек та моніторингу в Інтернеті.

Спостереження в США

Обсяг державного нагляду в США був одним з найбільш шокуючих розкриттів у документах, викладених Едвардом Сноуденом у 2013 році. Це одна з найбільш моніторингових країн у світі. Незалежно від того, живете ви там чи просто відвідуєте, важливо знати, що ви могли бути включені до якогось нагляду.

Існує законодавство про державний нагляд, але воно може бути неясним, що залишає його відкритим для зловживань. Акт про свободу США, який визначав обмеження щодо доступу до інформації Американським агентством національної безпеки, був підписаний президентом Бараком Обамою у 2015 році, але інші закони, що дозволяють стежити, ще не були змінені.

Були прийняті нові закони, які впливають на конфіденційність, а інші оновлено. Розділ 702 Закону про нагляд за зовнішньою розвідкою був санкціонований до 2024 року. Він встановив процедури нагляду та збору розвідувальної інформації між іноземними державами.

Крім того, Закон про роз’яснення законного використання даних за кордоном був прийнятий у 2018 році та передбачає процеси та процедури наказів правоохоронних органів щодо отримання даних у інших країнах.

Нагляд, здійснюваний правоохоронними органами в США, регулюється Законом PATRIOT США, який був прийнятий після терактів 11 вересня 2001 року. Він надав уряду більше повноважень щодо нагляду та розслідування тероризму та інших злочинних дій.

Закон про свободу США повторно уповноважив частини закону про PATRIOT США, які вже минули, і додав положення про те, як уряд може збирати дані. Навіть при проведенні цих реформ деякі програми спостереження тривають, оскільки інші закони дозволяють виконувати їх без нагляду.

Розділ 702 Закону про внесення змін до FISA 2008 року уповноважував АНБ збирати комунікаційні дані користувачів, включаючи їхній вміст. Він призначений лише для збору інформації про іноземних громадян, але повідомлення американців потрапляють у цей процес і зберігаються. Існує два типи колекцій: низхідний та вищий.

Колекція нижче за течією, також відома як PRISM, отримує дані від американських технологічних компаній, таких як Google та Facebook. Він збирає вміст електронних листів іноземних цілей, відеочатів, текстів, фотографій тощо. Колекція вище за течією округляє дані та вміст із зв’язку, коли вони проходять через підводні оптичні кабелі..

Навіть із Законом про свободу США, АНБ може отримати доступ до комунікацій, які збираються. Це обмежує лише те, як інформація може бути використана в судовому та інших провадженнях.

Американські правоохоронні органи можуть контролювати повідомлення та їхній вміст, метадані та інші записи відповідно до набору складних статутів. Вони можуть це робити в рамках розслідування кримінальної або національної безпеки. Компанії зберігають такі дані протягом 180 днів відповідно до Закону про збережені комунікації, і уряд може подати запит на доступ до цих даних.

Закон CLOUD був прийнятий до закону у 2018 році. Він визначив, що правоохоронні запити щодо даних користувачів, що надсилаються компаніям США, застосовуються до будь-яких даних, що перебувають у власності компаній, незалежно від місця їх зберігання. Запити обмежувалися даними, що зберігаються в юрисдикції США.

Крім приватних комунікацій, правоохоронні органи можуть стежити за веб-сайтами та соціальними мережами. У 2016 році повідомлялося, що поліція проводила нагляд за соціальними медіа, використовуючи інструмент під назвою Geofeedia, який дозволяє користувачам шукати вміст із певного місця. Компанія, що стоїть за інструментом, фактично продає свої послуги правоохоронним органам.

Також було збільшено стільникові телефони мандрівників, які шукали прикордонними агентами США без доручення. Законодавство, яке вимагатиме прикордонних агентів отримати ордер до введення обшуку в 2017 році, але це дозволило б лише забороняти доступ до пристрою, що належить громадянину США або постійному резиденту. Ви повинні знати про це, якщо відвідуєте.

Інтернет-цензура

цензура в Америці

Взагалі постачальники послуг Інтернету та веб-хости не змушують цензурувати вміст, на відміну від Великої Брандмауера Китаю. Існують обмеження щодо певного типу вмісту, хоча і з вагомих причин. Дитяча порнографія, порушення авторського права та незаконного вмісту підлягають видаленню, якщо вони розміщені в США, але спочатку слід отримати ухвалу суду..

Однак, є ситуації, в яких вас може потрапити якийсь фільтр. Наприклад, деякі школи зобов’язані мати програмне забезпечення для фільтрування для блокування нецензурного, незаконного чи шкідливого вмісту, а публічні бібліотеки повинні мати програмне забезпечення для фільтрування, щоб запобігти доступу користувачів до дитячої порнографії та нецензурного чи шкідливого вмісту.

Кожен, хто виявив, що рекламує, виробляє, розповсюджує або володіє дитячою порнографією, може загрожувати покаранням до 30 років в’язниці відповідно до федерального закону.

Нейтральність мережі

Правила чистої нейтральності, встановлені Порядком відкритого Інтернету, гарантують, що Інтернет-провайдери однаково трактують Інтернет-трафік. У 2017 році вони були скасовані Федеральною комісією з питань зв’язку США. Без них провайдери можуть надавати перевагу певним веб-сайтам, прискорюючи їх або пригальмовуючи інші. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому творі про чистий нейтралітет.

Свобода слова та самоцензура

Свобода слова в Інтернеті захищена розділом 230 Закону про порядність комунікацій 1934 р. Спочатку передбачалося обмежити вільну мову в Інтернеті, але в 1996 р. Було внесено зміни до Закону про телекомунікації, що робить його безпечним притулком для веб-сайтів і платформи, що охоплюють суперечливу чи політичну промову.

Це захищає веб-сайти та онлайн-служби від юридичної відповідальності за те, що говорять чи роблять інші, тому створений користувачем вміст, як правило, залишається в спокої. Однак, користувачі здійснюють самоцензуру через стурбованість урядовим наглядом та домаганнями в Інтернеті.

Звіт Amnesty International за 2017 рік показав, що 33 відсотки жінок в США зазнали домагань в Інтернеті, і, як наслідок, багато з них змінили спосіб використання соціальних медіа. Деякі зіткнулися з погрозами для написання політичних тем.

Незважаючи на те, що Конституція США захищає свободу преси, Міністерство юстиції США іноді вживає заходів проти винуватців та журналістів, що змушує письменників самоцензуруватися..

Кібер-атаки

У 2017 році сотні тисяч комп’ютерів були заражені у всьому світі шкідливим програмним забезпеченням під назвою WannaCry. Це заморозило файли користувачів і вимагало оплати, щоб їх розблокувати. Багато корпорацій постраждали, і це спонукало США посилити безпеку федеральних мереж, але приватні користувачі залишилися захищати себе.

Коли безкоштовні точки доступу до Wi-Fi стають все більш популярними, кіберзлочинність та хакери отримують більше можливостей отримати доступ до пристроїв людей. Ви не можете бути впевнені, наскільки безпечним є з’єднання, тому використання одного з провайдерів наших відгуків про VPN є розумним, як і використання гідного антивірусу..

Найкращий VPN для США 2020

Що робить VPN найкращим для США

VPN складаються з багатьох частин, а деякі важливіші за інші залежно від того, де ви знаходитесь. Перебуваючи в США, вам потрібно вибрати постачальника, який шанує конфіденційність. Переконайтеся, що в ньому діє сувора політика без журналів. Це означає, що постачальник не веде облік вашої активності в Інтернеті, тому він не міг передати її, щоб просити це зробити..

Ви також хочете, щоб він мав велику безпеку, оскільки це захистить вас від інтернет-атак та приховає вас від усього спостереження. Для забезпечення цієї безпеки він повинен мати перемикач на вбивство. Це захистить вас, якщо VPN не вдасться, відключившись від Інтернету, гарантуючи, що жодна з ваших конфіденційних даних не буде просочена.

Там, де розташована компанія, також важливо, оскільки штаб-квартира якої знаходиться в США, підпадає під її юрисдикцію. Це не означає, що VPN, які базуються там, погані, але для тих, хто прагне до повної конфіденційності, краще вибрати іншу, що базується в іншому місці.

Його серверна мережа також важлива. Чим більше серверів у вашого постачальника, тим легше вам буде отримати доступ до вмісту. Хоча цензура не є великою проблемою в США, це не єдине, що може блокувати вміст. Геоблоки можуть бути болем. Коротше кажучи, це регіональні обмеження, встановлені таким чином, що певний контент, наприклад телепередачі, можна переглядати лише в певних країнах.

Можливо, ви відвідуєте США і хочете подивитися улюблене шоу з дому. За допомогою VPN ви можете просто підключитися до сервера, щоб переглянути його. Те саме стосується перегляду американських Netflix з іншої країни. Ознайомтеся з нашим найкращим VPN для Netflix, якщо він знаходиться вгорі списку.

Вибір VPN з хорошою швидкістю теж хороша ідея, особливо якщо ви будете потоковою. Ви також отримаєте користь від тієї, яка має необмежену пропускну здатність.

Інші фактори, які слід врахувати, – це простість використання, які пристрої вони підтримують і скільки ви можете підключити одночасно. Нарешті, приємне обслуговування клієнтів приємно мати, і ціни різняться, що може впливати на ваше рішення.

1. Найкращий VPN для США: ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найкращих доступних VPN, а також наш найкращий VPN для Америки. З серверами в 94 різних країнах світу вам не вистачить варіантів підключення, незалежно від ваших потреб. Це також найкращий VPN для потокової передачі, тому Netflix, Hulu, BBC iPlayer та Amazon доступні. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN підтримує протоколи IPSec, OpenVPN, PPTP та SSTP і для шифрування пропонує 256-AES, RSA-1024 та RSA-4096; Цей широкий спектр варіантів також поставив його в першу чергу нашого списку найкращих VPN для Китаю.

Він підтримує з’єднання на п’яти пристроях одночасно, тому ви зможете без проблем запускати його на телефоні та ноутбуці. Він також має тест на швидкість, щоб знайти найшвидші сервери поблизу та діагностичний інструмент, який можна використовувати для надання підтримки клієнтам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, тобто він не обмежений жодними законами зберігання даних, тому анонімність гарантована. Безкоштовна пробна версія не виграє, але при 30-денній гарантії повернення грошей у вас має бути достатньо часу для тестування та вирішення, чи це правильний VPN для вас.

Перемикач на вбивство ExpressVPN – ще одна відмінна особливість, яку слід знайти у будь-якому пристойному VPN – особливо для тих, хто живе в країнах з дуже обмежуючими урядами. Постійна надійність, швидка швидкість та висока безпека роблять ExpressVPN переможцем, коли справа стосується безпечного перегляду в США..

2. NordVPN

NordVPN має сувору політику без реєстрації журналів і розташований у Панамі, що робить його найкращим VPN для проведення торрентів. Він має можливість вибору спеціалізованого сервера залежно від ваших потреб, включаючи оптимізовані торентом та анти-DDoS сервери. Між усім цим, АНБ не може шпигувати за вами.

Попередній

Далі

Він пропонує безліч серверів у США, які надають доступ до Netflix, Hulu, Amazon та BBC iPlayer, тому у вас не буде проблем з потоковим вподобанням медіа, а також з підключенням до одного просто від вас дороги. Це означає, що ви можете переглядати і безпечно, і швидко.

NordVPN не має розділених тунелів, як ExpressVPN, але у нього є настроюваний перемикач на знищення для націлювання на певні програми. Якщо VPN знизиться, він, наприклад, знищить торенти, але продовжуйте працювати у веб-переглядачі та електронній пошті. Прочитайте повний огляд NordVPN, щоб дізнатися більше.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Маючи вражаючі 5000 серверів у 60 країнах, NordVPN повинен відповідати потребам будь-якого користувача VPN, будь то потоковий медіа або користується захищеним зв’язком. “Подвійний VPN” – це особливість NordVPN, яка забезпечує функціональність для використання двох серверів VPN на одному з’єднанні для додаткової безпеки.

NordVPN пропонує чудову технічну підтримку та цілодобовий чат у прямому ефірі за будь-яку потрібну вам допомогу. Він також має 30-денну гарантію повернення грошей, що має бути більш ніж достатньо часу, щоб отримати гідне уявлення про його функціональність.

3. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету базується в США, а це означає, що він підпадає під юрисдикцію АНБ, ФБР та іншої частини алфавіту. Однак PIA – це анонімний VPN, який не зберігає IP-адреси або журнали трафіку, і він зберігав відмінну репутацію протягом усіх років, якими він керував.

Попередній

Далі

Однією з найпривабливіших особливостей PIA є виняткове співвідношення ціни та якості, яке вона пропонує. Він забезпечує високу безпеку та швидкісні швидкості за частку вартості деяких інших послуг із подібною продуктивністю. Прочитайте наш повний огляд PIA, щоб дізнатися більше.

Це не найкращий VPN для потокової передачі, але все-таки пропонує багато універсальності в інших областях, крім того, що це найлегший VPN-клієнт там. Він працює повністю з панелі завдань або з веб-переглядача, тому на екрані не виникає неполадок. Прочитайте нашу кращу VPN для Chrome деталі для деталей.

Інші причини, які нам подобаються PIA

PIA може підтримувати до п’яти одночасних з’єднань одночасно, тому у вас не буде проблем із забезпеченням усіх своїх пристроїв. PIA також пропонує 256-бітове шифрування та захист від витоку DNS для додаткової безпеки.

PIA розміщує понад 1600 серверів у десяти великих американських містах і охоплює понад 30 країн світу, тому у вас не повинно виникнути проблем з підключенням поблизу. PIA пропонує відшкодування за семи днів, тож не буде шкоди просто взяти його за розкрутку.

4. ВипрВПН

VyprVPN має велику кількість серверів, що поширюються на 64 країни з 10 серверами в США і пропонує сильне шифрування, брандмауер NAT та власні DNS-сервери для запобігання витоку DNS. У наших тестах під час нашого процесу перегляду VyprVPN ми виявили, що він має гідну ефективність щодо цінового діапазону та дуже зручних для користувачів мобільних додатків.

Компанія VyprVPN базується у Швейцарії, яка є країною з хорошими законами про конфіденційність щодо збереження даних. Крім того, у VyprVPN є чітка політика конфіденційності, яка стверджує, що він реєструє вашу IP-адресу та час сеансу до 30 днів.

Теоретично це не пропонує повної анонімності, але є мало шансів, що АНБ зможе отримати ордер у будь-якому випадку від пильно взятої роти швейцарської влади.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Компанія VyprVPN пропонує до п’яти одночасних підключень на преміум-сервісі та відмінній ціні з високою безпекою, гідною швидкістю та деякими найнижчими доступними цінами. Це просте у користуванні інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення для Windows, macOS, Android та iOS.

VyprVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, тому ви можете перевірити це без зайвих проблем.

5. CyberGhost

CyberGhost – це ще один VPN, який отримує переваги від протоколів тунелювання L2TP / IPSec, OpenVPN та IKEv2 / IPSec з 256-бітним шифруванням AES, що забезпечує йому високу безпеку та конфіденційність. У ньому понад 4000 серверів, розповсюджених у 58 країнах, що дає широкий обсяг для потокових сервісів – Hulu, Amazon та американська версія Netflix повинні бути легко доступними.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Прочитайте наш повний огляд Cyberghost, щоб дізнатися більше.

CyberGhost охоплює до п’яти пристроїв одночасно і підтримує розділене тунелювання. Він також має великий вибір додаткових функцій, включаючи стиснення даних, перенаправлення HTTPS та блокування шкідливих веб-сайтів, оголошень та відстеження в Інтернеті..

CyberGhost має вражаючий веб-сайт, який є одночасно інтуїтивно зрозумілим та зручним для користувачів. Доступний 24-годинний чат, що підтримується англійською, французькою та німецькою мовами. Основна підтримка пропозиції є гідною, хоча, якщо ви запитаєте щось дуже технічне, ваш запит, як правило, буде направлено більш просунутій команді, яка відповість на нього пізніше електронною поштою.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Перебуваючи в Румунії, це означає, що CyberGhost вільний керувати анонімною політикою без реєстрації. У ньому є функція захисту додатків, яка дозволяє вам випадково не залишитися незахищеним та перемикачем на випадок, якщо ваше VPN-з’єднання перестане.

Мінусом для CyberGhost в цьому випадку є те, що його серверна мережа в Штатах і Канаді відстає від свого масштабного поширення в Європі. Це все ще ідеально хороший сервіс, він просто пропонує трохи менший вибір, ніж інші у цьому списку. CyberGhost пропонує гарантію повернення грошей на її випробування та семиденну безкоштовну пробну версію для користувачів Android та iOS.

Фінальні думки

Життя в США означає, що вам потрібно зберігати свої дані, або ви можете виявити себе корисним дуже небажаною увагою. Вищезгадані постачальники VPN захищатимуть вас, мінімізуючи втрати швидкості, і все одно дозволять вам вільно передавати потоки. Ми вважаємо, що ExpressVPN робить найкращу роботу, але всі інші альтернативи – це гарний вибір.

Що ви думаєте про наш відбір? Чи є якісь ваші пропозиції? Повідомте нас у коментарях нижче. Не забудьте переглянути інші наші статті VPN і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me