Кращий VPN для Сінгапуру 2020: низький рівень у місті Лева

Супер чистий крихітний острів Сінгапуру розташований трохи нижче Малайзії. Він добре відомий своїм історичним районом Чайнатаун, в якому знаходиться храм Релік Зуба Будди, не кажучи вже про його різноманітну культуру, традиції та їжу. Однак за доглянутою зеленню стоїть Інтернет-світ, у якому вам було б розумно озброїтися одним із найкращих VPN для сінгапуру.


Після довгого дослідження, ви не можете звинувачувати в тому, що хочете розслабленого запою в Netflix у своєму готельному номері. Однак незабаром ви побачите, що єдиною версією, до якої можна отримати доступ, є версія в Сінгапурі. Це пов’язано з геоблоками, але їх легко обійти, як ви можете прочитати в нашому посібнику з отримання IP-адреси по Сінгапуру. Крім geoblocks, однак, ви можете зіткнутися з іншими обмеженнями.

Найкращий VPN для Сінгапуру 2020

Цензура в Сінгапурі

Хоча деякі країни розміщують жорсткий контроль в Інтернеті, Сінгапур порівняно легкий, особливо для Китаю. Незважаючи на регламентування вмісту в Інтернеті, запровадженого в 1996 році, уряд утримується від блокування та фільтрування вмісту. Проте ви виявите, що веб-сайти, пов’язані з азартними іграми та порнографією, заблоковані. 

Напевно, ви не зможете отримати доступ до більшості торент-сайтів. Це тому, що високий суд зобов’язав Інтернет-провайдерів блокувати піратські веб-сайти. Закон про авторські права Сінгапуру передбачає великі штрафи за порушення, але він спрямований на тих, хто прагне отримати прибуток.

Інтернет-спостереження

На жаль для сінгапурців, право на конфіденційність не зафіксоване в законі. Це означає, що органи влади можуть зберігати дані, здійснювати спостереження та проводити обшуки без судового нагляду. Якщо вони не хочуть жити за межами мережі, громадяни повинні зареєструватись або показати посвідчення речей, які ви можете сприймати як належне.

Уряд видає посвідчення особи та паспорти, будь-який з яких потрібно робити, наприклад придбати SIM-карту, зареєструватися на загальнодоступному Wi-Fi або зареєструватися на деякі форми цифрової взаємодії. Однак анонімність обмежена не лише в Сінгапурі. Наш найкращий VPN для Індії демонструє іншу країну, яка використовує сувору систему ідентифікації.

Згідно з повідомленнями, у Сінгапурі є налагоджена система спостереження, яка здатна контролювати цифровий зв’язок та Інтернет. У країні були знайдені сервери FinFisher, які дають урядам можливість контролювати пристрої, перехоплювати дані тощо. Він може отримати доступ до всього, що хоче, навіть якщо він зашифрований.

Завдяки Закону про зловживання комп’ютером та Закону про кібербезпеку інформацію можна збирати з будь-якого комп’ютера, навіть у режимі реального часу, якщо є загроза національній безпеці. Ви можете отримати штраф до 50 000 сингапурських доларів (36 000 доларів), до 10 років в’язниці або обидва, якщо ви цього не виконаєте. Крім того, поліція також може вимагати передачі кодів розшифровки.

Влада Сінгапуру також хоче отримати доступ до даних користувачів на багатьох платформах. Google, Facebook та Microsoft отримали запити на інформацію стосовно злочинів, таких як тероризм, погрози та азартні ігри.

Крім того, колишній підрядник Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден показав, що сінгапурська телекомунікаційна компанія SingTel допомагала розвідувальним агенціям отримувати доступ до трафіку, який здійснювався підводним телекомунікаційним кабелем.

Свобода слова Сінгапуру

Конституція Сінгапуру передбачає свободу слова, але існують обмеження.

Закон про громадський порядок і безпеку був прийнятий у 2018 році. Він дозволяє владам забороняти комунікації, наприклад повідомлення, протягом певних періодів, таких як протести. Кожен, хто виявив порушення заборони, може отримати до двох років позбавлення волі та штраф у розмірі 20 000 сингапурських доларів (14 500 доларів).

Закон про здійснення правосуддя в Сінгапурі робить правопорушенням публікувати матеріали, які можуть перешкоджати судовим процесам. Для тих, хто її порушує, передбачено штрафні санкції, максимальне покарання – три роки позбавлення волі та штраф 100 000 сингапурських доларів (73 000 доларів). Закон часто застосовується проти блогерів, які пишуть про подібні проблеми. 

Закон про засідання забороняє ненависть до уряду, перегонів та класів і включає покарання до трьох років в’язниці. Звинувачення – це кримінальне правопорушення, передбачене Кримінальним кодексом. В деяких випадках блогерів просять закрити свої блоги, а в інших – арештовано та звинувачено. 

Один із прикладів – Рой Нгернг. Його оштрафували і зобов’язали заплатити 150 000 сингапурських доларів (109 000 доларів) за наклеп на прем’єр-міністра Сінгапуру. ЗМІ та журналісти часто практикують самоцензуру через суворі закони.

Кіберзлочинність в Сінгапурі

Кіберзлочинність зростає в Сінгапурі. Агентство кібербезпеки Сінгапуру виявило, що в 2018 році було зареєстровано 6179 випадків кіберзлочинності, що є збільшенням порівняно з 5151 у 2017 році. 

Враховуючи ці цифри, найкраще бути в безпеці і переконатися, що ваш зв’язок безпечний. Це особливо вірно, якщо ви плануєте використовувати загальнодоступний Wi-Fi, оскільки він може бути позбавлений небезпечних хакерів та вірусів. Хоча ми будемо говорити про те, яку віртуальну приватну мережу використовувати нижче, радимо також встановити чудовий антивірус.

Що робить VPN найкращим для Сінгапуру

У наших оглядах VPN ми просили своїх чудових постачальників, щоб принести вам найкращі для Сінгапуру. Для цього нам потрібно було враховувати особливості кожного VPN. Більшість постачальників пропонують однакові функції, але деякі з них краще реалізувати їх, ніж інші. 

Основна увага в Сінгапурі – це уникнення спостереження в Інтернеті та кібератак, а також обхід блоків. Вибір VPN, який має високу безпеку, є обов’язковим, оскільки він буде зберігати вас прихованими та захищати від небезпек в Інтернеті. Важлива і конфіденційність, тому переконайтеся, що постачальник не веде журнал вашої онлайн-діяльності та має безпечну політику конфіденційності. 

Щоб обійти блоки, які ви натрапили, вам знадобиться гарна серверна мережа. Чим більше серверів доступно, тим простіше вам буде обійти обмеження. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту з обмеженим доступом, потрібні також сервери, розташовані в Сінгапурі.

Так само, якщо ви хочете отримати доступ до США Netflix, вам потрібно вибрати сервер в межах США Netflix, який доступний у багатьох країнах, але його бібліотека відрізняється в кожній. Детальніше про це читайте в нашому творі про заборону Netflix, і якщо ви хочете отримати швидкий доступ, перегляньте постачальників у нашому найкращому VPN для порівняння Netflix.

Ще одним важливим фактором є швидкість, особливо якщо ви хочете транслювати свої улюблені шоу. Якщо ви виберете повільний, ви закінчите свій попкорн, перш ніж він навіть завантажиться. VPN також не повинен мати обмеження пропускної здатності. Таким чином, не важливо буде, скільки ви передаєте або завантажуєте. Якщо ви виберете VPN, який це робить, він припинить роботу, коли ви досягнете ліміту.

Інші міркування включають, які пристрої він підтримує та наскільки вони зручні. Деякі VPN чудово підходять для новачків, а інші найкраще залишити для тих, хто знає. Якість обслуговування клієнтів варіюється в залежності від кожного постачальника, але приємно мати хорошу допомогу, якщо вона вам потрібна. Нарешті, ви повинні переконатися, що його ціна відповідає вашому бюджету.

1. Найкращий VPN для Сінгапуру: NordVPN

NordVPN – один з найкращих постачальників VPN через фантастичну послугу, яку він пропонує. Його безпека є однією з найкращих на ринку, тому вона захистить вас. Він також включає можливість використання подвійного шифрування, що в основному додає вашому з’єднанню ще один рівень захисту. Він також має чітку політику конфіденційності.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У 60 країнах доступно понад 5000 серверів, що є величезною кількістю, це означає, що у вас не повинно виникнути проблем з пошуком відповідного. Серед них 114 в Сінгапурі, тож ви можете отримати доступ до контенту, обмеженого в країні.

Він має хороші швидкості, але ви можете виявити, що він сповільнюється, коли він підключений до сервера, який є Але все-таки добре для більшості заходів. Ви також отримаєте необмежену пропускну здатність, тому не потрібно турбуватися про досягнення межі. 

NordVPN чудово підходить до потокових сервісів, і якщо вам подобається торрент, він став першим у нашому найкращому VPN для торрентінга. Дізнайтеся більше у нашому огляді NordVPN.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у користуванні, і ви будете налаштовані за лічені хвилини. Ви можете одночасно підключити до шести пристроїв.

Якщо у вас є проблеми, ви можете скористатися зручною базою знань. Є також цілодобова підтримка чату та електронної пошти. У будь-якому випадку ви отримаєте ретельну допомогу.

NordVPN пропонує хороше співвідношення ціни та якості, але краще уникати щомісячного плану. Це не дуже добре, і ви можете заощадити гроші, вибравши довшу підписку. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, якщо вона вам не сподобається.

2. ExpressVPN

Наш другий вибір – ExpressVPN, який є ще одним із улюблених Cloudwards.net завдяки своєму чудовому сервісу «всебічно». Це порівняно з NordVPN, як ви можете прочитати в нашому NordVPN проти ExpressVPN головою до голови. Він має чудову безпеку для захисту, а також надійну політику без журналів. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має величезну серверну мережу з понад 3000 серверами у 94 країнах. Деякі з них розташовані в місті Джуронг та Марина Бей, Сінгапур. Швидкість не є проблемою для ExpressVPN, оскільки це найшвидший VPN, який ми перевірили. Крім того, він має необмежену пропускну здатність. Ці атрибути допомогли йому зайняти перше місце в нашому найкращому VPN для потокового твору.

Детальніше про постачальника читайте в нашому огляді ExpressVPN.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN простий у використанні. Насправді це один з кращих варіантів, якщо ви новачок. Це тому, що він робить майже все для вас поза межами. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати сервер і натиснути підключити. Це все просто. 

Його можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS, і це дозволить вам підключати до п’яти пристроїв одночасно.

Допомога під рукою, якщо вона вам потрібна, з хорошою базою знань, яка допоможе вам у вирішенні найбільш поширених проблем. Крім того, чат та електронна пошта доступні 24/7. Який би метод ви не вибрали, але більш технічні проблеми повинні бути спрямовані на підтримку електронної пошти, оскільки ви отримаєте кращу відповідь.

У порівнянні зі своїми конкурентами, ExpressVPN коштує дорого. Це особливо вірно, якщо ви вибираєте щомісячну ставку. Це погано, тому ви заощадите гроші, зареєструвавшись на більш тривалий період. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей для додаткового спокою.

3. CyberGhost

Наступний наш вибір – CyberGhost. Хоча це не так добре, як наші головні вибори, він все-таки є суперником. Його безпека хороша, і вона не веде журнал вашої діяльності.

Існує понад 4000 серверів у 58 країнах, що дає вам багато варіантів. Крім того, 48 з них знаходяться в Сінгапурі.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має високі швидкості, але, як і NordVPN, він може отримувати повільний шлях на великі відстані. Але все-таки це повинно бути добре для більшості видів діяльності, і немає обмежень на пропускну здатність. Він може потрапити в більшість потокових служб і дозволяє здійснити торрент. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання додаткової інформації про послугу.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс було вдосконалено за допомогою недавнього оновлення та простий у використанні, але вам може знадобитися певний час, щоб звикнути до нього. CyberGhost дозволяє одночасно підключати до семи пристроїв, що заробило це місце в нашому найкращому VPN для лінійки декількох пристроїв.

CyberGhost має одну з найкращих баз знань, тому він чудово допомагає виправляти незначні проблеми. Якщо вам все-таки потрібна допомога, ви можете зв’язатися з персоналом за допомогою прямого чату 24/7, який є найшвидшим маршрутом. Підтримка електронної пошти також доступна, і це найкращий варіант для отримання більш технічних проблем.

Щомісячна ставка погана, але в цілому CyberGhost виявляється недорогим при реєстрації на більш тривалий термін. Існує семиденна пробна версія для Android та iOS, за допомогою якої ви можете сподобатися. Крім того, існує гарантія повернення грошей, яка охоплює всі платформи, що діє 14 днів із місячним планом і 45 – на більш довгих.

4. ВипрВПН

Ви також можете використовувати VyprVPN для Сінгапуру. Він має велику безпеку, яка налаштовується та надає вам різні параметри протоколу, включаючи його фірмовий протокол Chameleon, який є кроком до рівня безпеки за замовчуванням. VyprVPN не веде облік вашої онлайн-діяльності.

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Зважаючи на те, що влада може заборонити спілкування, і в Сінгапурі немає анонімності, функція обміну повідомленнями Cyphr від VyprVPN може стати в нагоді. Це в основному зашифроване додаток для обміну повідомленнями, яке можна встановити на iOS або Android, і ви отримуєте це безкоштовно за допомогою сервісу. Прочитайте наш огляд VyprVPN, щоб дізнатися більше про це.

Серверна мережа VyprVPN невелика порівняно зі своїми конкурентами. Існує менше 1000 серверів, що охоплюють 64 країни. Це включає деякі сервери в Сінгапурі, і вам все одно має бути достатньо для того, щоб обійти блоки.

Ще одним недоліком у VyprVPN є його швидкості, оскільки він може бути повільним. Хоча для більшості видів діяльності все добре, і пропускна здатність є необмеженою. Він також може потрапити в більшість потокових служб.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

VyprVPN можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Його інтерфейс простий у використанні, але він датований. Ви можете підключити до трьох пристроїв одночасно зі стандартним планом. Якщо ви хочете більше, ви можете вибрати варіант Premium, який дозволяє до п’яти.

Підтримка є на базі знань для самодопомоги. Крім того, є 24/7 прямого чату та електронної пошти. Однак, жодна допомога не пропонує.

Ви можете вибрати між місячним та річним планом. Щорічний план дасть вам найкращу ціну. Вам також потрібно вибрати, чи хочете Ви стандартний пакет або Преміум. Якщо ви перейдете на Premium, ви отримаєте два додаткові підключення та можливість використовувати протокол Chameleon. Існує 30-денне вікно повернення коштів, яке ви можете використовувати, щоб побачити, чи сподобалось вам.

5. TorGuard

Наша остання рекомендація – TorGuard, і хоча вона остання, вона все ще є гарною послугою. У ньому є кілька найбільш доступних параметрів безпеки, які містять політику без журналів.

У його серверній мережі є понад 3 000 серверів у 55 країнах, і до них належать деякі в Сінгапурі. При цьому вам потрібно відключитися від VPN для переключення серверів, що може спричинити проблеми з конфіденційністю. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Його швидкість залежить від місця, де ви знаходитесь, і які параметри безпеки ви обираєте. Використання більш високих рівнів шифрування змусить його сповільнити. Детальніше про це читайте в нашому огляді TorGuard.

TorGuard дозволяє здійснювати торрент-торрент, і пропускна здатність є необмеженою, але в базовій версії проблеми з потоковими послугами. Його навіть заблокував Netflix. Це можна виправити, придбавши спеціалізований IP-потоковий протокол за $ 7,99 на місяць. Це допомогло їй виграти в нашому найкращому VPN з виділеною IP-адресою та заробити місце в нашій кращій статті VPN для мандрівників.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

TorGuard має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Вони прості у використанні, але мобільну версію можна дратувати. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, і якщо вам потрібно більше, ви можете купувати до 20 за 1 долар щомісяця.

TorGuard надає ресурси, базу знань та форум для вирішення проблем. Є чат в прямому ефірі, але ви будете спілкуватися з представником служби підтримки клієнтів. З цієї причини найкраще націлити технічні питання на службу підтримки електронної пошти, яка доступна цілодобово.

Щомісячна ціна непогана, але довші передплати працюють краще в довгостроковій перспективі. Існує семиденна гарантія повернення грошей, що ви можете повернутися, якщо вам це не подобається.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам зрозуміти, для чого вам потрібен VPN в Сінгапурі та як вибрати гідне обслуговування. Ваша безпека та конфіденційність важливі, тому вам потрібно вибрати його з хорошим шифруванням та політикою без журналів. 

Щоб обійти блоки, потрібно вибрати постачальника з великою кількістю серверів, а якщо ви хочете переглянути вміст з обмеженими країнами, принаймні один із цих серверів повинен бути в Сінгапурі. Вигідні також швидкі швидкості та необмежена пропускна здатність. 

Зважаючи на це, NordVPN займає перше місце за високою якістю безпеки та конфіденційності та великою мережею серверів, що включає Сінгапур. Він відповідає всім вимогам, і, маючи 30-денний термін повернення коштів, ви отримуєте багато часу, щоб спробувати.

Ви були в Сінгапурі та використовували VPN? Ми хотіли б дізнатися про ваш досвід у розділі коментарів. Ознайомтеся і з іншими нашими статтями VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map