Кращий VPN для школи в 2020 році: проблемний вчитель

Багато шкіл та коледжів блокують доступ до певних веб-сайтів чи служб, щоб зосередити увагу учнів. Це може не тільки засмучувати, але іноді може означати, що ви не можете отримати доступ до вмісту, який вам насправді потрібен для дослідження. Якщо ви опинилися в такій ситуації, один з наших кращих VPN для шкільних виборів може допомогти вам пройти бар’єр.


Якщо ви поспішаєте, рекомендуємо встановити CyberGhost. Це чудовий сервіс VPN, який пропонує високу безпеку та швидкість, а також масивну серверну мережу. Він також простий у використанні та дешевий. Користувачі Android та iOS можуть скористатися безкоштовною семиденною пробною версією, і гарантія повернення грошей теж може бути повернена.

Хоча прикро виявити, що вас заблокували потрібний вміст, школи та коледжі роблять це з поважних причин. Ми підемо на розгляд причин пізніше, але віртуальна приватна мережа допоможе вам обійти обмеження та отримати доступ до того, що ви хочете. Ми також поговоримо про те, яким критеріям повинна відповідати VPN і чому слід уникати деяких безкоштовних VPN. 

Найкращий VPN для школи

 1. CyberGhost – Дешева, безкоштовна семиденна пробна версія
 2. Сховати.me – Безкоштовний план з 10 ГБ даних, пристойні швидкості
 3. Вітропис – Безкоштовний план з 2 ГБ даних, який можна збільшити, дешевий збір-план 
 4. ExpressVPN – Відмінний сервіс, швидкий, безпечний
 5. ПротонVPN – Вільний план з необмеженою пропускною здатністю, низькою швидкістю 
 6. TunnelBear – Безкоштовний план з 500MB даних, які можна збільшити, посередні швидкості

1. CyberGhost

CyberGhost – найкраща шкільна VPN. Він забезпечує високу безпеку і використовує рекомендоване 256-бітове шифрування AES. Ви також отримуєте постійно ввімкнений перемикач на знищення, щоб захистити вас, хоча це не означає, що ви не можете його вимкнути. Компанія також не веде журнал вашої діяльності.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Це простий у користуванні, навіть якщо інтерфейс спочатку трохи звикає, про що ви можете прочитати детальніше в нашому огляді CyberGhost. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, і якщо у вас є більше одного пристрою, ви можете підключити до семи одночасно.

Швидкість CyberGhost швидка, але ви можете помітити, що вони повільніші під час підключення до далекого сервера. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і він може також потрапляти в потокові сервіси, якщо ви чогось хочете. У ньому є велика серверна мережа, тому знайти підходящий сервер не буде проблемою.

Хоча CyberGhost не безкоштовний, він дешевий. Щомісячний варіант не великий, але ви можете заощадити гроші, вибравши більш тривалу підписку. Також є безкоштовна семиденна пробна версія для Android та iOS, що є рідкістю. Плюс – гарантія повернення грошей, якщо вам це не сподобається.

2. Сховати.me

Наш другий вибір – Hide.me. Він добре відомий своїм безкоштовним планом, який хороший і заробив місце в нашому найкращому списку безкоштовних VPN-послуг. Він має гарну безпеку, з великою кількістю налаштувань та параметрів протоколу. Також є перемикач на вбивство, у якого є власні налаштування. 

hideme-огляд-інтерфейс

hideme-review-server-list

hideme-review-backback

hideme-review-custom-script

hideme-огляд-настанови-посібники

Попередній

Далі

Hide.me має сувору політику без журналів і навіть пройшов додаткову милю, щоб мати сертифікацію, як ви можете прочитати в нашому огляді Hide.me.

Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS, і хоча це потребує часу для налаштування, його інтерфейс простий у використанні. Hide.me встиг створити обтічний інтерфейс, набитий функціями нижче поверхні. Безкоштовний план дозволяє здійснювати одне підключення, а план Premium дозволяє 10. 

Hide.me має пристойні швидкості, а його план Premium має необмежену кількість даних, тоді як безкоштовний план отримує 10 Гб. Що стосується потокової передачі, безкоштовний план Hide.me може потрапити в Amazon Prime Video і Hulu, але не в Netflix або BBC iPlayer. Навіть на платному плані він все ще бореться з Netflix. 

Його серверна мережа охоплює 60 локацій, але лише п’ять із них доступні у вільному плані. Крім того, більша частина його покриття знаходиться в Європі.

Безкоштовний план Hide.me – хороший, і ми вважаємо його найкращим безкоштовним VPN для школи. Хоча платний план має багато для цього, він виходить за високу ціну. Але якщо ви скористаєтесь зануренням, є 30-денна гарантія спокою.

3. Вітрянка

Windscribe – гідний провайдер, який також має як безкоштовний, так і платний план. Його безпека хороша і використовує 256-бітове шифрування AES. Ви також отримуєте перемикач на вбивство, але він називається “брандмауер”. Windscribe зберігає деякі журнали, але він мінімальний і не може бути відстежений до вас. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді Windscribe.

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Він має простий інтерфейс, що робить його простим у використанні та чудово підходить для початківців. Його можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, ви можете підключити необмежену кількість пристроїв одночасно, навіть у вільному плані. 

Швидкість пристойна і прекрасна для більшості видів діяльності, включаючи потокове передавання. Windscribe також має спеціальні потокові сервери під назвою сервери Windflix. Якщо ви плануєте трансляцію за допомогою Windscribe, ці сервери забезпечать вам потрапляння в будь-яку потокову платформу. Однак сервери Windflix не включені у вільний план. 

Серверна мережа Winscribe досить мала, але вона охоплює близько 60 країн. Однак вільний план отримує доступ лише до кількох тих, хто їх не має. Те саме стосується надбавки даних. Платний план отримує необмежену кількість даних, але безкоштовний план обмежується 2 Гб на місяць або 10 ГБ, якщо ви вводите дійсну адресу електронної пошти.

Хоча більшість того, що ми сказали, вказує на те, що повний платний план є кращим, є дешевший варіант отримати те, що ви хочете. Використовуючи варіант побудови плану Windscribe, ви можете отримати один сервер на ваш вибір і необмежену пропускну здатність всього за 2 долари на місяць. Ви навіть можете вибрати сервер Windflix. 

Якщо ви виберете платну версію і передумаєте, Windscribe видасть повернення коштів, якщо ви попросите його протягом трьох днів після покупки.

4. ExpressVPN

ExpressVPN зазвичай знаходиться у верхній частині наших округ або біля них. Це найкраща VPN, яку ми перевірили, і була б найкращою шкільною VPN, якби вона була більш ціною для студентів. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він має чудові функції безпеки та використовує 256-бітове шифрування AES. Існує перемикач на знищення, який увімкнено за замовчуванням, але на відміну від CyberGhost, ви можете вимкнути це. Існує і сувора політика без реєстрації журналів.

Це одна з найпростіших VPN для використання на всіх пристроях. Він працює в Windows, macOS, Android та iOS, і дозволяє одночасно підключати до п’яти пристроїв. 

ExpressVPN – це найшвидший VPN на ринку, і немає обмежень у використанні даних. Ці функції, а також той факт, що він може потрапити на будь-яку потокову платформу, робить його найкращим VPN для потокового передавання. Існують тисячі серверів, що охоплюють 94 країни, тому вам є з чого вибрати. Детальніше читайте в нашому огляді ExpressVPN.

ExpressVPN – найкращий VPN, який можна придбати, але це дорого, що не приносить користі студентському бюджету. Це означає, що якщо ви зможете розвіситися, радимо зробити це. Як і у багатьох інших постачальників, більш тривалі плани передбачають вищі ціни, ніж щомісячні. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей.

5. ПротонВПН

ProtonVPN надає як безкоштовний, так і платний план. Він має хороші функції безпеки з сильним шифруванням. Також є перемикач на вбивство та суцільна політика без реєстрації. Після його налаштування це легко використовувати, і він забезпечує клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Межа підключення залежатиме від обраного вами плану, про який ми підемо згодом. 

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Що робить ProtonVPN унікальним, це те, що він пропонує необмежену пропускну здатність навіть у вільному плані. У нього є безліч серверів, щоб обійти блоки шкільної мережі, хоча її мережа не є великою. Він також може потрапити на всі потокові платформи. 

Це означає, що причина, що вона не наближається до верхньої частини нашого списку, полягає в тому, що вона скорочена її швидкістю. Це не найповільніша VPN, яку ми зустріли, але це повільно, як ви можете прочитати в нашому огляді ProtonVPN.

Якщо ви виберете безкоштовний план, ви отримаєте необмежену пропускну здатність, одне підключення до пристрою та використання трьох серверів, розташованих у США, Японії та Нідерландах. Ми повинні зазначити, що під час нашого тестування ми виявили, що безкоштовні сервери є ненадійними.

Якщо ви виберете платний план, ви можете вибрати три різних плани. Basic – найдешевший план, і ви отримуєте два пристрої, а також використання всіх його серверів. План Plus пропонує такий же, як і базовий план, але ви також отримаєте ще три підключення та використання Secure Core, потокових серверів і серверів Tor ProtonVPN. 

Найцінніший план – це візіонерський план. Ви отримуєте 10 підключень загалом, а також використання його зашифрованого сервісу електронної пошти ProtonMail. Однак гроші не варті. Вам буде краще дотримуватися плану Plus. Немає безкоштовної пробної версії, але ви можете попросити відшкодування протягом 30 днів.

6. TunnelBear

Наш останній вибір, TunnelBear, є ще одним постачальником, який пропонує як безкоштовний, так і платний план. Його безпека хороша, незважаючи на те, що протокол та шифрування, які він використовує, заблоковані. Він також має перемикач захисту, який називається VigilantBear. 

Тунель-домашня сторінка-2019

Існує політика конфіденційності, але в ній зазначено, що TunnelBear збирає мінімальну інформацію. Однак, інформація не є ідентифікаційною і використовується для підвищення продуктивності. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді TunnelBear.

Його інтерфейс простий на око і приємний у використанні. Ви отримуєте карту з маленьким ведмедиком, який показує ваше поточне місцезнаходження. Він сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв. 

Швидкість TunnelBear не велика, і вони різняться на різних серверах. Плюс його покриття сервера невелике. Це також не приємно вступати в потокові послуги, тож він не збирається заробляти корону за найкращий безкоштовний VPN для школи. 

Що стосується надходження даних, то платний план не обмежений, але за безкоштовний план ви отримуєте 500 Мб. Це не так багато, як інші перелічені безкоштовні плани, але це може бути досить, якщо ваші завдання легкі. Однак існують способи збільшення надбавки. Ви можете отримати додатковий гігабайт, лише твітуючи про TunnelBear щомісяця.

Повний платний план TunnelBear доступний, особливо якщо ви виберете річний план, а не щомісячний. Однак гарантії повернення коштів немає. Повернення коштів призначаються в кожному конкретному випадку, тому вам доведеться зв’язатися з TunnelBear, щоб спробувати отримати його.

Як ми обрали найкращу VPN для школи

Хоча більшість VPN виглядають так, що вони мають однакові функції, кожна служба може бути дуже різною. Швидкість, рівень безпеки, серверна мережа тощо можна в залежності від кожної VPN сильно відрізнятись, тому важливо перед тим, як зайти в систему, переконайтесь, що ви задоволені його можливостями. Наш перелік критеріїв нижче дає вам керівництво щодо того, на що слід звернути увагу. послуга VPN.

Безпека та конфіденційність

Безпека – найважливіший фактор для шкільної VPN. Це одне не допоможе вам обійти блок, але важливо переконатися, що ви захищені, особливо під час підключення до загальнодоступної мережі. Без захисту ви ризикуєте стати жертвою кіберзлочинності. 

VPN також маскує те, що ви маєте на увазі, тобто ваша школа не матиме поняття, що ви обійшли блоки.

Перемикач на знищення – це додаткова функція, яка посилює безпеку. Це повністю перерве ваше з’єднання, якщо VPN вийде з ладу, тобто жодна ваша конфіденційна інформація не буде виявлена ​​стороннім очам, і ваша школа не дізнається, що ви робите.

Ваша конфіденційність так само важлива, але хороші функції безпеки не гарантують її. Ви повинні переконатися, що постачальник VPN не зберігає журнали активності. Таким чином, у вас немає записів про вашу онлайн-діяльність.

Сумісність пристрою та простота використання

Більшість сервісів VPN сумісні з популярними операційними системами, але корисно перевірити, чи вказано ваш пристрій перед тим, як зареєструватися. Ви можете встановити VPN на своєму шкільному комп’ютері для дослідницьких цілей, але якщо ви хочете отримати доступ до соціальних медіа тощо, ви, швидше за все, зробите це на своєму мобільному телефоні (прочитайте найкращий VPN для мобільних пристроїв).

Перевірте і його зручність. Початківці можуть віддавати перевагу чомусь, що може з’єднуватися з натисканням кнопки, тоді як досвідчені користувачі можуть захотіти чогось більш налаштованого. 

Швидкість і пропускна здатність

Ви також повинні врахувати швидкість VPN. Повільна швидкість може означати, що ви довго чекаєте завантаження веб-сайтів чи служб або – за випадковим випадком – повністю відмовте. Ми впевнені, що не хочете проводити всю перерву, дивлячись на завантажувальний екран, тому вибір одного з хороших швидкостей є обов’язковим. 

Крім швидкості, ви повинні переконатися, що допустимий пропускний показник VPN є достатнім для заходів, які ви плануєте проводити. Наприклад, якщо ви просто хочете поділитися своїм останнім селфі в Instagram, ви не збираєтеся використовувати багато даних. Однак, якщо ви плануєте багато передавати або завантажувати, ваші надбавки будуть швидко з’їдатися.

Якщо ви встановите обмеження пропускної здатності, VPN більше не працюватиме. Ви не тільки залишатиметесь вразливими, але й більше не зможете отримати доступ до заблокованого вмісту.

Серверна мережа

Провайдери VPN можуть мати безліч серверів по всьому світу. Чим більше серверів доступно, тим легше вам обійти обмеження. Вибір сервера, що знаходиться поблизу, іноді також може допомогти з швидкістю. 

Переконайтеся, що VPN має пристойний кількість серверів і чи є він у країні, де ви базуєтесь. Якщо у вас немає серверів у вашій країні, ви, можливо, не зможете отримати доступ до певного вмісту або перейти в іншу версію іншої країни.

Ціна

Бути студентом може означати, що у вас немає коштів на оплату щомісячної послуги. Є багато послуг, які пропонують безкоштовний план, але переконайтеся, що план охоплює те, що вам потрібно. Крім того, платні послуги часто мають знижки на більш тривалі підписки, але ви все ж повинні переконатися, що ви можете собі це дозволити.

Навіщо мені потрібен VPN для школи?

Є кілька причин, чому використання VPN у школі чи коледжі є вигідним. Для початку ви ніколи не знаєте, наскільки безпечна мережа. Неприємні речі можуть чекати зараження вашого пристрою, і як тільки вони це зроблять, ваша конфіденційна інформація може бути викрадена. Краще переконайтеся, що ви захищені VPN, але також допоможе гідний антивірус.

Окрім безпеки, у школах та коледжах звичайно встановлювати обмеження на певний вміст чи послуги. Віртуальна приватна мережа допоможе вам обійти будь-які блоки, підключивши вас до сервера поза мережею школи, маскуючи своє справжнє місцезнаходження. 

Це означає, що будь-які сервіси чи веб-сайти, які ви відвідуєте, будуть обдурені думками, що ви знаходитесь там, де розміщений сервер, і оскільки на цьому сервері немає обмежень, ви отримаєте доступ до всього, що вам захочеться.

Чому школи блокують веб-сайти та послуги?

Платформи соціальних медіа – такі як Facebook, Instagram, YouTube, Snapchat та Twitter – звичайні жертви. Потокові платформи, такі як Netflix, теж можуть бути заблоковані, але для заборони VPN Netflix потрібна певна мускулатура. У нашому найкращому VPN для Netflix є список тих, хто може потрапити. 

Причина, через яку всі заблоковані, проста: це забезпечити, щоб студенти та працівники не відволікалися під час уроку. Ви не можете сказати, що ви цілком зосереджені, якщо прокручуєте чиїсь стрічки Instagram або переглядаєте відео із смішними котами. 

Незважаючи на те, наскільки ви розчаровані, у школах з чорними списками сайти з добрими намірами. Однак, сервери електронної пошти та навчальний контент можуть потрапити в мережу.

Блоки також застосовуються для регулювання кількості пропускної здатності. Якби студенти постійно транслювали відео, завантажуючи ігри – наприклад, Fortnite – і все, що вони могли знайти, щоб розважити себе в Інтернеті, мережа не змогла б це впоратися. 

Існує також питання про торрент. Школи цього не дозволять, і це з поважних причин. Студенти часто діляться PDF-версіями підручників, але школи повинні дотримуватися Закону про захист авторських прав у цифрове тисячоліття. Якщо школяр виявить, що він порушує політику школи, він може бути покараний, але VPN допоможе вам залишитися непоміченими.

Чи можу я розблокувати шкільний WiFi без VPN?

Існує ще один спосіб, крім використання VPN для доступу до заблокованого контенту, і це за допомогою проксі. Проксі-сервер в основному маскує вашу IP-адресу, і знову робить вас схожим на інше місце. Однак проксі-сервери – це не найкращий вибір, оскільки їм не вистачає безпеки та безпеки, яку забезпечує VPN, тому ми не рекомендуємо використовувати один. 

Незважаючи на те, що ваше місцезнаходження замасковане, ви не абсолютно анонімні, і хтось може вас простежити. Ви також не будете захищені від шкідливих веб-сайтів та хакерів. Прочитайте наш посібник VPN vs proxy vs Tor для кращого розуміння.

Як я можу отримати доступ до веб-сайтів VPN у школі?

Якщо ви ще не зареєструвались на VPN, ви можете виявити, що ваша школа заблокувала доступ до веб-сайтів VPN. Якщо веб-сайт VPN заблокований, ви не зможете підписатися на послугу в мережі своєї школи. Якщо ви не можете чекати або у вас немає зв’язку вдома, ви можете зареєструватися декількома способами.

Якщо у вас є мобільні дані, ви можете спочатку використовувати це для реєстрації в VPN, і ви можете прив’язати шкільний комп’ютер до телефону, якщо хочете завантажити туди послугу – просто переконайтеся, що ви захистили паролем свою точку доступу. Ви також можете скористатися точкою доступу Wi-Fi у сусідньому кафе. Який би метод ви не вибрали, пам’ятайте про свій рахунок за мобільний зв’язок та безпеку на загальнодоступному Wi-Fi.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для школи?

Хоча не всі безкоштовні VPN – це погано – наприклад, згадані вище безкоштовні плани – ми не рекомендуємо використовувати одну із сотень безкоштовних VPN-сервісів, які з’являються під час пошуку у вашому магазині додатків чи веб-браузері. Ми знаємо, що вони спокушають, особливо якщо ви прив’язані до готівки, але багато цих VPN можуть принести вам більше шкоди, ніж користі.

Ви можете прочитати наш найгірший безкоштовний VPN-провайдер, щоб побачити, наскільки це може бути погано, але деякі найпоширеніші небезпеки включають зараження вашого пристрою шкідливим програмним забезпеченням, вставлення відстежуючих файлів cookie та продаж ваших даних. Окрім усіх небезпек, вільний VPN, ймовірно, має обмеження щодо використання даних та, можливо, низьку швидкість.

Фінальні думки

Використання VPN у школі може допомогти вам обійти блоки, розміщені в мережі школи, і захистити від небезпек в Інтернеті. З цього приводу вибирати ту, яка відповідає вашим потребам і залишається в межах вашого бюджету, може бути важко, якщо ви студент. Безпека є найважливішим фактором для збереження вашої безпеки, але ви також повинні врахувати її простоту використання, швидкість та пропускну здатність. 

CyberGhost – ваш найкращий варіант для шкільної VPN. Він має хороші функції безпеки, включаючи постійно включений перемикач знищення. Він також простий у використанні, має хороші швидкості та має необмежену кількість даних. Крім того, це дешево, і є безкоштовна пробна версія для користувачів Android та iOS, а також гарантія повернення грошей. Ви не можете помилитися.

Чи маєте ви досвід використання VPN для школи? Повідомте нас у коментарі. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви тут. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map