Кращий VPN для Пакистану 2020

Не можна ігнорувати негативну пресу, яку отримує Пакистан, але країна набагато більше, ніж те, як її іноді зображують. Від бурхливих вулиць Лахора до гірських містечок Хунзи є що вивчити. Тим не менш, ти, швидше за все, захочеш залишатися на зв’язку, тому ми створили найкращі VPN для Пакистану, щоб допомогти вам зробити це безпечно.


Хоча ми зосереджуємось на причинах використання віртуальної приватної мережі в Пакистані для цієї статті, це гарна ідея зробити це незалежно від того, де ви знаходитесь чи що робите..

Багато країн нав’язують певну форму цензури. Китай – один з найгірших прикладів, але Пакистан не за горами. У звіті Freedom House of the Net 2017 його статус “не вільний”. Пакистанське телекомунікаційне управління регламентує доступ до Інтернету та видаляє або фільтрує веб-сайти на основі моралі чи непристойності, які вона визначає широко..

Завдяки широкому спектру фільтруючих ключових слів, законні веб-сайти часто обмежуються. Одним із прикладів цього є веб-сайт про сексуальну освіту на базі США Scarleteen, який став жертвою спроби PTA заблокувати весь порнографічний вміст.

Влада може замовити постачальникам Інтернет-послуг обмежити доступ до певного контенту. Блоки включають веб-сайти з новин та прав людини, порнографію, блоги, в яких висловлюються політичні інакомислення та зміст, критичний до ісламу.

Пакистан та Інтернет-розваги

Поряд з ними, соціальні медіа та програми зв’язку можуть впливати на фільтрацію та блокування та торрент веб-сайти, включаючи The Pirate Bay та KickassTorrents, заборонені провайдерами (ознайомтеся з нашими альтернативними торрент-сайтами).

YouTube був заблокований у грудні 2012 року через антиісламське відео «Невинності мусульман», яке спричинило жорстокі протести у великих містах. Заборона була скасована в січні 2016 року, коли Google запустила локальну версію з кузованим вмістом для пакистанських користувачів. Розблокувати YouTube легко.

У серпні 2016 року Закон про запобігання електронним злочинам встановив нові правові підстави для цензури.

Розділ 34 уповноважує ПТР блокувати або видаляти вміст, який “вважає за необхідне в інтересах слави ісламу чи цілісності, безпеки або оборони Пакистану або будь-якої його частини, громадського порядку, пристойності чи моралі або стосовно зневаги до суд або вчинення або підбурювання до злочину, передбаченого цим Законом. ” Крім того, уряд на короткий час був припинений урядом, щоб стримувати терористів від використання мереж для планування атак.

Пакистан та права людини

Багато інтернет-репортерів самоцензуруються, особливо коли пишуть такі теми, як релігія, цивільно-військові відносини, богохульство, протести, права жінок або ЛГБТ-питання.

У січні 2017 року п’ять блогерів, які, як відомо, критикували військові та войовничі релігійні групи, пропали безвісти за кілька днів один від одного. Четверо повернулися наприкінці місяця після зв’язку зі своїми родинами. Один стверджує, що його катували урядові установи. П’ятого не чули знов до березня 2018 року.

Уряд заперечував причетність до зникнень, але закрив веб-сайти, пов’язані з жертвами, незабаром після їх зникнення, і суд прийняв клопотання, в якому звинувачує Facebook у поширенні богохульного вмісту, опублікованого зниклими людьми.

Богохульство є кримінальним злочином і може нести смертну кару, як свідчить один випадок із залученням Facebook у 2017 році. Підлітка навіть заарештували за те, що він сподобався нібито богохульському допису у Facebook. Люди намагалися заплутати інших людей із звинуваченням у цьому, а дружини звинувачують у вбивстві прив’язаних до неї людей.

У березні 2017 року суд постановив, що особам, звинуваченим у розміщенні богохульського контенту в соціальних мережах, слід зупинити виїзд з країни до тих пір, поки їх не звільнять..

Правозахисні групи кажуть, що закони про богохульство Пакистану дозволяють зловживати.

Інтернетна мова також загрожує іншими законами. У 2015 та 2016 рр. Були випадки, коли особи засуджували до 13 років ув’язнення за поширення мови ненависті у Facebook. Крім того, Постанова про наклеп 2002 року передбачає позбавлення волі до п’яти років. Незважаючи на те, що PECA замінила цей указ, він все ще застосовувався.

Для іншого погляду на суворі закони про наклеп, ознайомтеся з нашою найкращою VPN для Індонезії та найкращою VPN для сингапурських творів.

Державний нагляд у Пакистані

PECA включає положення, які дозволяють обмінюватися даними з міжнародними агенціями, що, в свою чергу, надає широкі повноваження з нагляду властям Пакистану та, можливо, іншим. Він також вимагає від Інтернет-провайдерів зберігати дані про трафік принаймні один рік і дозволяє продовжити цей період, якщо видається ордер.

За даними Privacy International, у Пакистані проводився масовий нагляд з 2005 року, і органи влади розширили свою діяльність з моніторингу, намагаючись стримувати тероризм. Повідомлялося, що її наглядова здатність виходить за рамки того, що дозволяють місцеві та міжнародні закони.

У 2013 році Citizen Lab повідомила, що знайшла докази того, що програмне забезпечення для нагляду FinFisher було активним у Пакистані.

Пізніше стало відомо, що програмне забезпечення використовувалося для зараження офісних документів Microsoft для крадіжок файлів із цільових комп’ютерів у Пакистані. Прочитайте наш кращий VPN для Малайзії для іншої країни, яка була пов’язана з FinFisher.

Служби безпеки можуть отримати ордер на моніторинг зв’язку відповідно до Закону про справедливий розгляд, якщо вони мають підстави вважати, що існує загроза. Постачальникам послуг загрожує термін ув’язнення або значні штрафи, якщо вони не співпрацюють з ордером.

Крім того, постачальники SIM-карт провайдерів та телекомунікаційні компанії повинні перед початком надання послуг засвідчувати ідентифікацію клієнтів у Національній агенції баз даних та реєстрації. Це тому, що служби, які не відстежуються, можуть стати загрозою безпеці, оскільки їх можна використовувати для анонімного планування атак.

Кіберзлочинність в Пакистані

Кібератаки є глобальною загрозою, деякі країни вразливіші за інші. Пакистанці сприйнятливі до шахраїв, шахраїв та організованої злочинності в Інтернеті. Шантаж та домагання в Інтернеті – це також проблеми, а також зустрічі зі шкідливим програмним забезпеченням.

У звіті компанії Symantec Corp. за 2017 рік зазначено, що Пакистан потрапив під кібер-шпигунську кампанію. Він також вказав Пакистан як одну з країн, найбільш схильних до нападу. Наш найкращий VPN для Таїланду демонструє ще одну вразливу країну.

Кращий VPN для Пакистану 2020

Що робить VPN найкращим для Пакистану

Тепер, коли у вас виникли причини використання VPN в Пакистані, ми переглянемо, які фактори важливі при виборі постачальника з наших відгуків про VPN.

З огляду на онлайн-правоохоронну діяльність, державний нагляд та кіберзлочинність, вам потрібно переконатися, що постачальник послуг забезпечує високу безпеку. Це дозволить зберегти вас та заховати ваші дані. Ми рекомендуємо вибрати той, який має вбудований перемикач захисту, щоб ваше з’єднання було відірвано від Інтернету, якщо VPN перестає працювати.

Переконайтеся, що в ньому також є чітка політика без реєстрації даних, щоб забезпечити, щоб постачальник не зберігав записи вашої онлайн-активності. Таким чином, вони не зможуть надати їх, якщо влада попросить.

Крім того, велика серверна мережа є гарною ідеєю, оскільки вона дасть вам більше шансів обійти цензорів та обійти геоблоки. Ви також хочете, щоб він мав хороші швидкості, особливо якщо ви маєте намір подавати потоки.

Очевидно, що він повинен підтримувати ваш пристрій, але ви також можете перевірити, чи дозволяє він одночасно підключати інших. Зручність у використанні – це щось інше, особливо якщо ви новачок у використанні VPN.

Поряд з усім цим, хороша підтримка клієнтів є ідеальною у випадку, якщо ви зіткнулися з проблемами, а ціни залежать від постачальника, тому ваш бюджет може зіграти роль у вашому рішенні..

1. Найкращий VPN для Пакистану: ExpressVPN

Наш найкращий вибір для Пакистану – ExpressVPN. Він улюблений тут на Cloudwards.net і часто з’являється в наших статтях. Інші VPN хороші, але це одна з найкращих VPN-сервісів. Не забудьте прочитати наш повний огляд ExpressVPN, щоб побачити, чому нам це так подобається.

Її безпека є однією з найкращих, 256-бітове шифрування AES забезпечує безпечне серфінг. Крім того, ви можете збільшити його до 4096 біт для додаткового захисту, обов’язкового для відвідування країн із суворими правилами, тому ExpressVPN також є нашим кращим VPN для Китаю. У ньому також є перемикач на вбивство та сувора політика без реєстрації.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ExpressVPN є велика мережа серверів на вибір, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком того, який відповідає вашим потребам. Деякі його сервери знаходяться в Пакистані, тому ви зможете отримати доступ до вмісту, обмеженого до цього регіону, якщо вам потрібно.

ExpressVPN – наш найшвидший VPN, і, як додатковий бонус, він має необмежену пропускну здатність. Обидва фактори грають важливу роль у тому, щоб бути хорошим вибором для потокового передачі, і допомогли йому перемогти в нашому кращому VPN для потокового твору..

Якщо у вас немає досвіду роботи з VPN, ExpressVPN – хороший вибір, оскільки він обробляє майже все для вас. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати потрібний сервер і переконатися, що ви підключені. Якщо ви більше дотепні до технологій, ви можете грати з налаштуваннями, просто переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите в першу чергу.

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, є розширення для браузерів для Chrome, Safari та Firefox. Ви можете запустити ExpressVPN на до п’яти пристроях одночасно. Це менше, ніж у деяких конкурентів, але все ж достатньо для більшості людей.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN має фантастичну підтримку клієнтів. Він проходить повільніше, ніж інші сервіси, але він намагається вирішити вашу проблему якнайшвидше за допомогою прямого чату. Електронна пошта також корисна і найкраща для отримання більш технічних запитів. Супровідний персонал обізнаний та доброзичливий.

Недоліком ExpressVPN є його ціна, оскільки це один з найдорожчих постачальників на ринку. І все-таки ми рекомендуємо це, оскільки чудовий сервіс вартий витрат. Крім того, завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

2. CyberGhost

Наш другий вибір – CyberGhost. Хоча це не так добре, як ExpressVPN, він має високу безпеку і включає перемикач на знищення як частину сервісу. Він також має політику без журналів, тому немає записів про те, що ви робили в Інтернеті. Перегляньте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Із більш ніж 4000 серверами, що розповсюджуються у 58 країнах, це дає вам багато що вибрати. У Пакистані також є 10, що більше, ніж будь-який інший постачальник, якого ми подивилися.

Клієнт Windows Windows Cyberghost VPN
Ооо … досить

Швидкість руху хороша, але вони можуть бути повільними при з’єднанні на велику відстань. Однак для вас немає проблем з обмеженням пропускної здатності, тому ви можете передавати або завантажувати скільки завгодно.

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, а нещодавно оновлений інтерфейс простий у використанні. CyberGhost дозволяє запускати його на семи пристроях одночасно, але також обмежує кількість встановлень до семи.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Підтримка клієнтів CyberGhost – одна з найкращих його можливостей. Існує широка база знань, яка допоможе вирішити найпоширеніші проблеми. Якщо вам потрібна додаткова допомога, ви можете зв’язатись із службою підтримки через чат або електронну пошту. Живий чат – найшвидший маршрут, але персонал ретельний в будь-якому випадку.

У нього доступний щомісячний план, але ви можете заощадити гроші, вибравши довший термін. Якщо ви хочете спробувати його перед тим, як скокнути, є семиденна пробна версія для Android та iOS. Крім того, існує гарантія повернення грошей, яка стосується всіх платформ.

3. NordVPN

NordVPN – це ще одна чудова послуга, яка пропонує високоякісну безпеку з відмінними протоколами шифрування. Він також має можливість використовувати сервери подвійного переходу, які забезпечують більш високий захист тунелю VPN. У ньому є вбудований перемикач на вбивство і шанує вашу конфіденційність суворою політикою без журналів.

У нього навіть більше серверів, ніж у CyberGhost, і вони знаходяться в 60 країнах, тож існує багато варіантів подолання обмежень, які виникають. Однак, у Пакистані його немає, тому якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого цією країною, вам доведеться зв’язатися з іншим постачальником. Однак він увійшов до нашого списку через чудове обслуговування.

Попередній

Далі

Його швидкість хороша, але може бути повільною при підключенні до далекого сервера. Однак час його перемикання на сервері швидко. І все-таки, це хороший вибір для трансляції та не має обмежень пропускної здатності.

Налаштування – це плавний процес, який може з’єднати вас за лічені хвилини. Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS, а макети прості у використанні. Крім того, ви можете використовувати NordVPN на до шести пристроях одночасно, що допомагає зробити його одним з найкращих VPN для декількох пристроїв на ринку. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Якщо у вас є проблеми, ви можете переглянути велику базу знань, щоб спробувати їх виправити самостійно. Якщо це не вдається, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів через чат та електронну пошту. Як і у більшості провайдерів, чат в реальному часі – найшвидший варіант.

Його щомісячний план є доступним, але його довгострокові плани є значно рентабельнішими. Якщо ви спробуєте та не сподобається, NordVPN пропонує 30-денне повернення коштів.

4. ВипрВПН

VyprVPN має багато безпеки, щоб захистити вас. Це включає його протокол Chameleon, який додає ще більше шифрування в тунель VPN. Тут також вбудований перемикач захисту, і постачальник має політику без журналів.

Не тільки це, але ви також отримаєте його додаток для обміну повідомленнями Cyphr, яке дозволяє спілкуватися, не боячись перенестися. Інша людина повинна мати його теж для того, щоб ним користуватися. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді VyprVPN.

ВибірVprN-сервер-вибір

Він охоплює 64 країни, що добре, але загальна кількість серверів невтішна в порівнянні з нашими найкращими варіантами. Незважаючи на це, ви повинні мати можливість обходити блоки, а в Пакистані є сервери, якщо це те, що вам потрібно.

Його швидкість нормальна, але часом може бути повільною, і вона не обмежує пропускну здатність.

Налаштування займає лише кілька хвилин, і ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Клієнт для настільних комп’ютерів можна вдосконалити, оскільки компонування не є чудовим. Його мобільні додатки мають набагато більш практичний дизайн. Основний план передплати дозволяє підключати до трьох пристроїв одночасно, але якщо вам потрібно більше, більш високі рівні дозволяють до п’яти.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Довідковий розділ із поширеними запитаннями готовий повернути вас назад, якщо виникає проблема. Якщо вам все-таки потрібна допомога, ви можете зв’язатися зі службою підтримки через чат або електронну пошту. Чат в прямому ефірі швидкий, але ми радимо скористатися опцією електронної пошти, якщо ваша проблема складніше, оскільки ви отримаєте набагато кращу відповідь.

ВипрВПН-домашня сторінка

Ціни VyprVPN є розумними, і ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб побачити, чи подобається вам.

5. TorGuard

Нарешті, є TorGuard. Хоча це вдалий вибір, чи підходить він вам, залежатиме від ваших потреб.

Це хороша безпека, і для тих, хто любить повозитися з налаштуваннями, це одна з найбільш настроюваних послуг. У ньому є різні протоколи на вибір, плюс перемикач kill для додаткової безпеки. Вам також не потрібно турбуватися про свою конфіденційність, оскільки це не веде журнали.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Він має сервери в 55 країнах, але жодна з них не знаходиться в Пакистані, тому ви не зможете переглядати вміст звідти. Інша річ, що слід зазначити, що це не добре, щоб подолати гео обмеження, встановлені деякими потоковими службами, що робить його поганим вибором, якщо ви маєте намір передати потокове передавання.

Однак ви можете використовувати його виділений IP-функцію. Він гарантовано працює, тому це найкращий VPN з виділеними IP-адресами, але це коштує за додаткову плату.

Його швидкості нормальні, але вони різняться. Якщо бути справедливим, додаткова безпека може уповільнити його. Тим не менш, це досить швидко і не має обмежень пропускної здатності. Прочитайте наш огляд TorGuard для отримання більш детальної інформації.

Прості у користуванні клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Хоча мобільний додаток може неприємно налаштовуватися. Ви можете запустити TorGuard відразу на п’яти пристроях.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Доступні онлайн-путівники та форум, які допоможуть вирішити незначні проблеми. Ви також можете зв’язатися із службою підтримки в чаті, але ви будете спілкуватися з загальною компанією з обслуговування клієнтів. Для отримання більш поглибленої допомоги найкраще скористатися підтримкою електронної пошти.

Щомісячна ціна TorGuard не велика, але якщо ви зареєструєтеся на більш тривалий план, ви побачите деякі привітні заощадження. Він також пропонує семиденну гарантію повернення грошей, якщо ви виявите, що це не так для вас.

Фінальні думки

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам вибрати послугу, яка підходить для Пакистану. Звичайно, ви можете обрати той, який має в Пакистані сервери, щоб ви могли отримати доступ до його вмісту, але, здебільшого, ми сконцентрувались на тих, хто буде захищати вас у країні..

З огляду на вашу безпеку, ви повинні вибрати той, який має хороший захист, щоб уникнути сховання від урядового нагляду та інших небезпек в Інтернеті. Перемикач на знищення та політика без журналів – дві головні особливості, на які слід звернути увагу. Ви також хочете, щоб постачальник з хорошою серверною мережею обійшов блоки.

ExpressVPN займає перше місце за своїм чудовим сервісом «навколо». Він забезпечує високу безпеку, має перемикач на знищення та політику без журналів. Він забезпечує хороше співвідношення ціни та якості, маючи 30-денну гарантію повернення грошей, ви не можете помилитися.

Чи маєте ви досвід використання VPN в Пакистані? Розкажіть про це у розділі коментарів. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви тут. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map