Кращий VPN для Омана 2020 року

Столиця Омана, Мускат, сповнена природної чарівності та архітектурної краси, тут є дивовижні пляжі, замки та мечеті, які дивуються в інших місцях країни. Тут можна багато зробити, але ви, швидше за все, під час свого візиту підключитесь до Інтернету, і було б розумно використовувати один з наших найкращих VPN для вибору Омана для цього..


Використання віртуальної приватної мережі має багато переваг, незалежно від того, де ви знаходитесь. Це не тільки забезпечить вашу безпеку, але й допоможе вам отримати доступ до обмеженого вмісту. У цій статті ми зупинимось на тому, що слід використовувати в Омані.

Як і в багатьох країнах, в Омані жорстко контролюється Інтернет, хоча він ніде не так поганий, як Китай. Він блокує веб-сайти, що містять порнографію, гей-лесбійські матеріали та вміст, пов’язаний із незаконними наркотиками. Деякі веб-сайти для знайомств теж були заблоковані, але це могло статися через те, що на них були зображення сексуального характеру.

Користувачі Інтернету зобов’язані умовами договорів провайдерів Інтернет-послуг. Вони передбачають, що користувачі не можуть здійснювати протизаконну діяльність, яка суперечить соціальним, культурним, політичним, релігійним чи економічним цінностям монархії або може завдати шкоди сторонній стороні. Якщо цього не зробити, це може призвести до припинення служби і навіть до кримінального або цивільного позову.

Служби передачі голосу через IP, такі як Skype, FaceTime та WhatsApp, заборонені, але наш кращий VPN для Skype може допомогти вам у цьому. У 2007 році Регулюючий орган телекомунікацій заборонив Інтернет-кафе забороняти людям користуватися цими послугами. В Інтернет-кафе по всій країні було здійснено рейд, і багато людей були заарештовані за надання VoIP-послуг. Порушникам загрожує ув’язнення та штрафи.

Поряд з цими обмеженнями, деякі веб-сайти для інструментів обходу були заблоковані. Ви можете це обійти, завантаживши програмне забезпечення до прибуття в Оман.

Онлайн виступ в Омані

Стаття 29 Конституції Оману гарантує свободу думок і вираження поглядів, якщо це є в межах закону. Виступ, який критично ставиться до правителів країни чи уряду, не допускається, і ненависть до ісламу. Були заарештовані, допити та ув’язнення за критику уряду в соціальних мережах, що призвело до того, що багато людей цензурували себе.

Закон про пресу та публікації 1984 р. Дозволяє уряду цензурувати публікації, які вважаються політичними, культурними або сексуально образливими, а також вміст, що порушує безпеку країни або спричинює суспільний розлад.

Журналісти практикують самоцензуру з певних тем, щоб уникнути покарання. Уряд має повноваження закривати засоби масової інформації, блокувати веб-сайти, скасовувати ліцензії та притягати до відповідальності за порушення вмісту.

Прикладом цього є випадок відомого письменника та активіста Абдулла Хабіба, який був засуджений до трьох років ув’язнення та оштрафований 2000 ріянами в омані (5195 доларів) у 2016 році за повідомлення в Facebook про політичні та права людини.

Спостереження в Омані

У звіті Державного департаменту США йдеться про те, що Оман здійснює моніторинг приватних комунікацій, включаючи мобільний телефон, електронну пошту та чати. Тих, хто виявляється критичним до уряду, можна відстежити за їх IP-адресою та допитати.

Наприклад, у 2006 році адміністратор та кілька модераторів популярного дискусійного форуму були затримані владою. Їх звинуватили в наклеп після того, як на форумі була розміщена стаття про корупцію в країні.

Інтернет-кафе повинні мати затверджений план поверху, який робить усі екрани комп’ютера видимими для нагляду за станом. Не повинно бути штор або інших перешкод, і операторів просять встановити проксі-сервери для контролю активності користувачів та ведення обліку цього.

Кращий VPN для Омана 2020 року

Що робить VPN найкращим для Омана

VPN мають багато функцій, але вони відрізняються від постачальника до постачальника, тому вам потрібно переконатися, що ви вибрали той, який відповідає вашим потребам, з наших відгуків про VPN. Хороша безпека є обов’язковою, оскільки вона буде захищати вас від небезпек в Інтернеті. Крім того, вбудований комутатор вимикань є вигідним, оскільки він відключить вас від Інтернету, якщо VPN не працює, зберігаючи ваші дані.

Щоб обійти обмеження, потрібно вибрати мережу з великою серверною мережею, яка охоплює якомога більше країн. Це дасть вам найкращі шанси обійти цензуру та геоблоки. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, який доступний лише в Омані, вам також знадобляться сервери.

Обмеження швидкості та пропускної здатності також є чинниками, особливо якщо ви плануєте потокове передавання.

Ви можете подумати про його простоту використання та про те, на які пристрої ви також можете налаштувати його. Крім того, хороша підтримка клієнтів зручна, і ваш бюджет зіграє важливу роль у вашому рішенні.

Наш вибір залежить від певної діяльності, тому переконайтесь, що ви обрали постачальника, який відповідає вашим потребам.

1. Найкращий VPN для Омана: ExpressVPN

Наш переможець за Оман – ExpressVPN. Його часто перераховують у наших перших п’яти статтях із-за відмінного сервісу. Це один з найкращих постачальників VPN і має велику безпеку за допомогою 256-бітного шифрування AES та можливістю його збільшення до 4096-бітових, що забезпечує ваш захист від небезпек в Інтернеті. Існує також перемикач на вбивство для додаткового спокою.

Постачальник має чітку політику без журналів, тому вам не потрібно буде турбуватися про конфіденційність. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації про нього.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Його серверна мережа велика і охоплює 94 країни, що дає вам багато вибору для обходу блоків. Однак в Омані його немає. Якщо вам це потрібно, вам слід перейти до нашого четвертого вибору, HideMyAss. Наші інші вибори виходять на перше місце, оскільки ваша приватність та безпека мають пріоритет.

ExpressVPN – це наш найшвидший VPN, що особливо добре для тих, хто хоче передавати трансляцію. Це, плюс його необмежена функція пропускної здатності, допомогло йому також виграти наш кращий VPN для потокового передавання.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Це ідеальний вибір для тих, хто не має досвіду роботи з VPN. Він обробляє майже все для вас. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви підключені до правильного сервера. Однак ви можете налаштувати деякі налаштування.

Він доступний для Windows, macOS, Android та iOS. Є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari.

Підтримка клієнтів чудова, але вона повільніше, ніж інші послуги. І все-таки він прагне вирішити вашу проблему якнайшвидше за допомогою прямого чату. Ви також можете зв’язатися з ним електронною поштою, якщо хочете. У будь-якому випадку персонал доброзичливий і обізнаний.

ExpressVPN коштує дорого порівняно зі своїми конкурентами, але ми все-таки рекомендуємо це. Відмінний сервіс, який ви отримуєте, добре коштує грошей, і 30-денна гарантія повернення грошей, це означає, що ви нічого не втрачаєте.

2. NordVPN

Наш другий вибір – NordVPN. Він має найвищу безпеку з відмінними протоколами шифрування та додаванням серверів подвійного переходу. Також є вбудований перемикач вбивств, і він добре займає конфіденційність, маючи чітку політику без журналів.

Попередній

Далі

Він має понад 5000 серверів у 60 країнах. Хоча це більше, ніж у ExpressVPN, в Омані все ще немає, але у вас не повинно виникнути проблем із доступом до іншого вмісту.

Швидкість руху хороша, але може сповільнюватися при з’єднанні на великі відстані. Ваша пропускна здатність не буде обмежена.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Установка проходить гладко, і ви можете підключитися протягом декількох хвилин. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді NordVPN.

Якщо у вас виникли проблеми, ви можете шукати велику базу знань і спробувати їх виправити самостійно. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися зі службою підтримки через чат та електронну пошту. Живий чат – найшвидший варіант, і персонал є корисним.

Щомісячна ціна в порядку, але є сенс підписатись на один із довгострокових планів, оскільки вартість значно знижується. Він також має 30-денне повернення коштів, лише на випадок, якщо це не для вас.

3. CyberGhost

CyberGhost – наш наступний вибір, і, хоча це не так добре, як наші перші вибори, він має велику безпеку. Увімкнено перемикач на вбивство, і існує чітка політика без журналів, щоб зберегти вашу діяльність приватною.

Є багато серверів на вибір із 89 країн. Ще раз, в Омані таких немає, але ви зможете обійти інші блоки з тими, які є в наявності.

Він має хороші швидкості, але, як і NordVPN, він може отримувати повільний шлях на великі відстані. Тим не менш, це повинно бути добре в більшості випадків, і немає обмежень пропускної здатності для того, щоб турбуватися. Перегляньте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс був нещодавно оновлений, і хоча до нього все ще можна звикнути, його легко використовувати.

Якщо у вас є проблеми, ви можете використовувати широку базу знань, щоб спробувати їх вирішити. Якщо це не працює, ви можете зв’язатися із службою підтримки в чаті або електронною поштою. Живий чат – це найшвидший маршрут, і персонал корисний.

Щомісячний план CyberGhost є доступним, але ви можете заощадити гроші, вибравши більш тривалий план. Існує семиденна пробна версія для Android та iOS, щоб скористатися цією гарантією повернення грошей на 45 днів, якщо вам потрібно більше часу, щоб вирішити.

4. HideMyAss

Наступний наш вибір – HideMyAss, який має гарну безпеку та перемикач на вбивство, щоб захистити вас від небезпек в Інтернеті. Однак існує проблема з конфіденційністю, тому що вона веде журнали про час з’єднання тощо. Зазначається, що він також може зберігати докладніші журнали, якщо їх запитують. Прочитайте наш повний огляд HideMyAss для отримання більш детальної інформації.

HideMyAssDownloadPage

Він має хорошу серверну мережу з більш ніж 900 розширеними по 190 країнах, що набагато більше місць, ніж інші провайдери. Деякі з них є в Омані, тож ви зможете отримувати доступ до вмісту, обмеженого регіоном, якщо ви цього хочете.

Її швидкості нормальні для більшості видів діяльності, і немає обмежень пропускної здатності.

Інші причини, які нам подобаються HideMyAss

Ви можете отримати його для Windows, macOS, Android та iOS, а клієнти прості у використанні.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете почати зі зручної бази знань, якої має бути достатньо для вирішення найбільш поширених проблем. Для отримання додаткових технічних запитів ви можете зв’язатись зі службою підтримки електронною поштою або в чаті. Найшвидший варіант – це чат в прямому ефірі, але персонал є доброзичливим і корисним в будь-якому випадку.

Домашня сторінка HideMyAss

Щомісячний тариф досить дорогий, але ви можете заощадити, підписавшись на більш тривалий період. Якщо ви не хочете стрибати прямо, ви можете скористатися семиденним випробуванням, щоб побачити, чи подобається вам це. Однак не забудьте скасувати протягом пробного періоду. Якщо ви цього не зробите, вам буде виставлено рахунок за підписку на рік.

Ви все одно зможете користуватися цілих сім днів після скасування.

5. TorGuard

Наш останній вибір – ВипрВПН. Він має чудову налаштовану безпеку з різними протоколами на вибір, включаючи власний протокол Chameleon. Також є перемикач на вбивство, і ваша конфіденційність шанується політикою без реєстрації.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Він має сервери, що охоплюють 64 країни, але жоден не знаходиться в Омані. Швидкість у порядку, але вони можуть змінюватися. Але це досить швидко, і поруч є сервери, які допомагають у цьому. У нього немає межі пропускної здатності, і він може вийти за рамки геоблоків, встановлених деякими потоковими службами. Перегляньте наш огляд VyprVPN, щоб дізнатися більше про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, а її мобільні додатки – одне з найкращих, що ми перевірили.

Якщо у вас є незначні проблеми, ви можете скористатись базою знань, щоб допомогти вам повернутися назад. Якщо ви все-таки застрягли, ви можете зв’язатися із службою підтримки через чат в прямому ефірі, але він спочатку підключить вас до бота, який вказує на відповідні частини бази знань, як тільки ви звернетесь за допомогою.

Існує кнопка, яка дозволяє вам підключитися до людини, але вас ставлять у чергу. Крім того, іноді це не укомплектовано, тому вам доведеться залишити повідомлення. Ви можете просто пройти маршрут електронної пошти в першу чергу, хоча ви хочете.

VyprVPN має стандартний план, який дозволяє три підключення, і преміальний план, який дозволяє виконати п’ять з’єднань, і ви отримаєте використання протоколу Хамелеона. Ви можете підписатися на щомісячну або щорічну підписку, щорічно працюючи найкраще. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, на випадок, якщо це не для вас.

Почесна згадка: PureVPN

PureVPN не робив би цей список, якби не той факт, що у нього є сервери в Омані. Якщо ваша онлайн-діяльність досить чутлива, ми не радимо вам її використовувати, і вам слід поглянути ще раз на наші інші вибори.

Безпека в порядку, але вам потрібно переконатися, що для шифрування встановлено 256-бітове. Існує перемикач на знищення та політика конфіденційності, але, як ви можете прочитати в нашому огляді PureVPN, це досить непослідовно..

PureVPN-домашня сторінка-2018

Він має хорошу мережу з більш ніж 2000 серверами в 140 країнах, включаючи Оман.

Швидкість швидкості і не обмежує пропускну здатність. Для клієнтів доступні клієнти для Windows, macOS, Android та iOS, однак, можливо, вам не сподобається його інтерфейс з плиткою.

Живий чат та електронна пошта доступні цілодобово у випадку виникнення проблем. Це добре, але може бути і краще.

У порівнянні зі своїми конкурентами, PureVPN – це один з дешевих варіантів і є 31-денна гарантія повернення грошей.

Фінальні думки

Як і де завгодно, є вагомі причини використовувати VPN, коли ви перебуваєте в Омані. Вибір, який ви вибрали, повинен мати хороший захист, а також вбудований перемикач вбивств, щоб переконатися, що ви захищені від загроз онлайн. Плюс до цього, сувора політика без журналів зберігатиме вашу діяльність в таємниці.

Хороша мережа серверів теж корисна, оскільки це допоможе вам легше обійти блоки. Не забудьте також шукати сервери в Омані, якщо ви хочете переглядати вміст, обмежений ним.

ExpressVPN – це наш найкращий VPN для Оману завдяки чудовій безпеці та великій серверній мережі. Це чудовий сервіс, який відзначає всі вікна, крім наявності там серверів. Якщо це випадок укладення угод, вам потрібно скористатися нашим четвертим вибором, HideMyAss.

Якщо у вас є досвід використання або пропозиції щодо використання VPN в Омані, повідомте нас у коментарях нижче. Погляньте і на наш архів VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map