Кращий VPN для Нідерландів у 2020 році: Голландська мова

Нідерланди – це рівна земля, значна частина її нижче рівня моря, і будинок тюльпанів, дерев’яного взуття та напівлегальної марихуани. Але це не все добре. Окрім пилку та поганої погоди, голландцям доводиться боротися з нацією, яка є найпростішою країною в Європі, саме тому ми склали цей список найкращих VPN для Нідерландів..


Наш найкращий вибір – ExpressVPN, завдяки безлічі голландських серверів, фантастичній швидкості та великій світовій мережі, але жоден з чотирьох інших наших конкурентів не сутулиться жодним чином.

Зрештою, якщо уряд вислуховує ваші розмови, у вас є лише два варіанти: подати заяву чи відмовитися. Хоча мало хто з нас готовий розпочати перекидання вантажних автомобілів у центрі Гааги, просто підписатися на один з наших кращих виборців VPN – це чудова форма мовчазного протесту і буде дратувати сили, які достатньо, щоб ви відчували себе тепло всередині, коли думаєте про це.

У цій статті ми ознайомимось із деякими найгучнішими законодавчими актами Нідерландів, що стосуються конфіденційності та безперебійного спостереження, перш ніж показати вам функції, якими повинна обійтися віртуальна приватна мережа. Після цього ми детально розглянемо наші вибори, щоб Ви могли зробити поінформовану покупку. Давайте розпочнемо.

Найкращий VPN для Holland 2020

Спостереження в Нідерландах

Голландці – найпопулярніші люди в Європі, і в даний момент близько 22 000 телефонів прослуховують. Населення приблизно 17 мільйонів може здатися не дуже, але навіть у Великобританії, що сподобається спостереженням, багато людей не мають перехоплених приватних дзвінків (читайте більше про нещастя Великобританії в нашому найкращому VPN для Великобританії).

Це не Китай, але все ще дуже багато дзвінків Служба загальної розвідки та безпеки (AIVD або Algemene Inlichtingen-en Veiligheidsdienst) та її військовий брат, MIVD, слухають. Чи подають голландські агенції цими розмовами в Ешелон, мережу спостереження «П’ять очей», для обговорення, але все ще страшні речі нагадують нам про ПРИЗМ.

На додаток до цього, нагляд за нідерландською спільнотою спостереження є найменш слабким. У першому проекті останнього закону, який мав на меті регулювати розвідувальну спільноту, Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten 2017 або закон про розвідувальні та охоронні служби, не було вбудованого механізму нагляду..

Насправді її реалізацію довелося відкласти з початку 2018 року до травня 2018 року через протести через погані чеки та противаги, а також за шалену доручення, отримане в ньому AIVD та MIVD. У рідкісному прикладі низових активістів, що змінюють мислення голландських депутатів, закон було відкладено для здійснення кращого нагляду.

Коротше кажучи, спецслужби могли прослухати сусіднє інтернет-з’єднання будь-кого, хто підозрюється у правопорушенні (широке визначення в Нідерландах), це означає, що за вами може бути піддано спостереження, оскільки ваш сусід один раз кусався про уряд на веб-форумі.

Сонник: Вечірка, як це в 1984 році

Новий закон активісти одержали назву “сонника”, це гра на слова для типу дранет, який використовують рибальські траулери, де слово “сітка” було замінено на слово “закон”. Це було влучним описом нового правила, яке дозволило службам безпеки зібрати будь-яку інформацію, яку вони могли, при масовому пошуку в Інтернет-журналі.

Хоча ми не заздримо тому, хто мав би просіяти всі ці дані – люди роблять дивні речі в Інтернеті – це нагадує нам про практику, яку застосовують більш деспотичні режими, щоб тримати під контролем своє населення. Прочитайте наші найкращі VPN для Ірану та найкращі статті VPN для В’єтнаму для прикладів.

Протести отримали більше нагляду, вбудованого в новий закон, але повноваження, отримані AIVD та MIVD, залишилися незмінними. Нагляд здійснює комітет, ТІБ, який значною мірою складається з політичних призначень. Очікується, що комітет опиниться під сильним тиском і перетвориться на машину з резиновим штемпелем, яка буде приймати будь-які заходи, зроблені перед ними.

Свобода слова в Нідерландах

З цим стан спостереження Голландії стає більш потужним. Дивним є те, що Нідерланди мають майже повну свободу слова, як це закріплено у статті 7 своєї Конституції. Здається, що голландський уряд хоче контролювати заради його наявності, а не тому, що хоче цензурувати людей.

Єдиними межами свободи слова в Голландії є розпалювання ненависті чи насильства, і хоча прокурори часом домагалися меж цього обмеження (справа Грегорія Некшота, карикатуриста сумнівного смаку, є хорошим прикладом), загалом кажучи, ви Ви можете сказати, що ви хочете в Нідерландах, не побоюючись утисків уряду.

Є Torrenting Legal у Нідерландах?

Однак ви можете очікувати серйозних наслідків щодо незаконного завантаження чи торрент-файлів, захищених авторським правом. Якщо вас спіймають, і ви, ймовірно, будете вдячні всім спостереженням, ви можете очікувати листа від розповсюджувача фільму голландського FilmWorks, в якому вам загрожуватиме позов, якщо ви не заплатите штраф у кілька сотень євро.

Якщо ви перебуваєте в Нідерландах і хочете здійснити торрент, вам доведеться використовувати один із найкращих VPN для торрентінгу, або ви отримаєте одне з цих листів. Вам знадобиться лише доступ до The Pirate Bay або альтернативних торент-сайтів, оскільки веб-сайти, за якими відомо, що містять піратський вміст, заблоковані при використанні голландської IP-адреси..

Що робить VPN найкращим для Нідерландів

Між державним наглядом, тим, що торрент забороняється (ну, більш-менш) і що кіберзлочинність зростає в Нідерландах, ми вважаємо, що безпека є вашою основною турботою при використанні VPN, перебуваючи в Голландії. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші дані в безпеці під час перегляду.

Зважаючи на це, безпека марна, якщо ви не можете переглядати у звичайному темпі, тому ми вирішили, що швидкість є другим фактором, який ми маємо враховувати. Нічого не гірше, ніж буферизація Netflix, поки ви спостерігаєте за великим розкриттям кінця сезону.

Третє – наявність великої кількості серверів у Нідерландах, а також у країнах навколо нього. Оскільки Нідерланди – це масивний серверний центр, це не велика проблема, але ти все ще хочеш багато якісних, швидких серверів.

Ми також поговоримо про інші використовувані нами критерії, але ці три фактори є основними. Якщо вам подобається невелика розбиття, яка служба VPN найкраще оцінила, перегляньте список нижче:

  • Безпека: ExpressVPN, NordVPN, TorGuard
  • Швидкість: ExpressVPN, Goose VPN, TorGuard
  • Мережа: CyberGhost, ExpressVPN, Goose VPN

Найкращий VPN для Голландії: ExpressVPN

У цій статті виграє ExpressVPN, оскільки він позначає всі поля. Зрештою, є причина, чому ми оцінюємо її серед усіх VPN. Це безпечно (прочитайте нашу статтю про безпеку VPN, щоб побачити, як ми це визначимо), пропонуючи жорстку безпеку прямо поза воротами. Насправді вам, мабуть, ніколи не знадобиться змінювати налаштування безпеки.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Крім надійної, ExpressVPN – це найшвидший VPN на сьогоднішній день. Під час наших тестів на швидкість майже за будь-яких обставин вона перевершила конкуренцію на відстані однієї милі. Тільки приватний доступ до Інтернету наблизився, і це тому, що він використовує неповноцінне шифрування (детальніше про це читайте в огляді PIA або статті ExpressVPN проти PIA).

Крім того, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN, він пропонує кілька високошвидкісних серверів у Нідерландах (як правило, між двома і чотирма), а також у всіх сусідніх країнах, включаючи Великобританію (він також виграв найкращу VPN для Обгортання Великобританії). Оскільки він настільки добре оцінюється за всіма трьома нашими критеріями, ми рекомендуємо ExpressVPN для ваших голландських потреб перегляду.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Крім того, ExpressVPN простий у використанні. Увімкнення його – просте питання натискання масивної кнопки в центрі інтерфейсу, а для зміни серверів потрібно лише натиснути меню та прокручувати, поки не знайдете потрібний. ExpressVPN – це також найкращий VPN для Netflix, тому ви зможете ловити будь-яку виставу, яку хочете, в будь-якій точці світу.

Однак у ExpressVPN є один серйозний мінус, і це його ціна. Він коштує 99 доларів за один рік, що робить його найдорожчою службою VPN, навіть якщо ви враховуєте, що за три місяці ви отримаєте понад 12 оригіналів, якщо ви зареєструєтесь за цим посиланням. Однак це стосується 30-денного періоду повернення коштів, тому навіть якщо вам це не сподобається, ви нічого не втратите.

Гусак VPN

Другим у цьому списку є Goose VPN, голландська служба VPN, яка наполегливо працювала над тим, щоб стати її лідером на ринку. Ми прогнозуємо, що це не далеко від цієї мети, оскільки вона пропонує цікавий набір функцій за розумною ціною. Однак він повинен виправити свої швидкості, якщо він хоче ще більше піднятися, тому що коли ми перевіряли їх на наш огляд Goose VPN, вони були погані.

Гуска-VPN-Slider1

Гуска-VPN-Slider2

Гуска-VPN-Slider3

Гуска-VPN-Slider4

ГускаVPN-Slider5

Попередній

Далі

Це означає, що якщо ви використовуєте Goose VPN виключно як спосіб обійти сонник, швидкість не повинна бути великою проблемою. Як належить домашньому постачальнику VPN, він має величезну кількість серверів у Нідерландах, тому ви зможете підключитися до сервера в тісному діапазоні. У міжнародному масштабі це теж не суворо, з великою кількістю варіантів в навколишніх країнах.

Що стосується безпеки, Goose VPN є надійною, вона пропонує 256-бітний AES як стандартний (прочитайте наш опис шифрування, якщо це просто гобблдигук) та багато протоколів VPN. Однак за замовчуванням IKE, що ми тут не з розуму на Cloudwards.net, ми рекомендуємо перейти на OpenVPN у меню налаштувань.

Інші причини, які нам подобаються гусячим VPN

Крім перерахованих вище причин, ще однією чудовою особливістю Goose VPN є те, що вона дозволяє необмеженим пристроям підключатися до вашого облікового запису. Це означає, що ви можете підключити стільки комп’ютерів, планшетів та смартфонів до однієї підписки без додаткової оплати. Наприклад, ExpressVPN дозволяє використовувати лише три, тому Goose VPN був взуттям для найкращого VPN для декількох пристроїв.

Goose VPN коштує близько 60 доларів на рік за повного плану, або 3 доларів на місяць для обмеженого плану, який пропонує 50 ГБ пропускної здатності на місяць. Це хороша ціна, але обмежений план повинен використовуватися лише людьми, які вибірково ставляться до безпеки. Так чи інакше, усі плани покладаються на 30-денну гарантію повернення грошей, тож спроба цього не обійдеться вам ні копійки.

NordVPN

NordVPN посідає третє місце в цьому списку завдяки великій безпеці та фантастичній серверній мережі, але втрачає очки порівняно з першими двома через свою непослідовну швидкість. Як ми описуємо в нашому огляді NordVPN, пошук сервера, який забезпечить вам високу швидкість, є справою проб і помилок, яка може набриднути..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Коли ви пройдете все це, ви будете сміятися, завдяки неймовірній простоті використання NordVPN. Її безпека дуже настроюється. Справа лише в тому, щоб повернути кілька повзунків і встановити прапорець у кількох полях, і ви будете настільки ж анонімними, як це можливо. У ньому є сервери DoubleVPN для додаткової безпеки, а також сервери торрентінгу, так що ви можете уникнути захисників авторських прав.

Що стосується серверної мережі, то NordVPN має сотні серверів по всій західній Європі, а епіцентрами є Амстердам та Гаага. Вам не доведеться довго шукати сервер у Нідерландах, Бельгії чи Німеччині (це також один з наших найкращих VPN для Німеччини).

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Інший головний розіграш NordVPN – це те, що це один з найкращих VPN для потокової передачі, що дозволяє вам отримувати доступ до Netflix, Hulu, Amazon Prime Video. Єдина проблема – швидкість, але спробуйте достатньо разів, і жодна помилка проксі не зможе вам протистояти.

Однією з найкращих особливостей NordVPN є її ціноутворення. Хоча його річна вартість є розумною, ви можете зареєструватися протягом трьох років і заплатити всього 108 доларів США, що суттєво відрізняється від ExpressVPN (дізнайтеся, як вони порівнюються в нашій статті ExpressVPN проти NordVPN). Ми рекомендуємо спробувати NordVPN. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, тому це не великий ризик.

CyberGhost

Четвертий – CyberGhost, який є чудовим сервісом незалежно від того, як ви його вирізали, але відстаєте від першої трійки. Це означає, що якщо Нідерланди – це лише коротка, туманна зупинка на більш тривалому європейському турі, ви захочете перевірити CyberGhost, оскільки він найкраще охоплює в Європі будь-яку з наших найкращих VPN-служб, що робить його одним із найкращих VPN для Європи.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Що стосується безпеки, то CyberGhost настільки ж сильний, як і будь-який у нашому списку. Він містить ті самі протоколи шифрування, що і ExpressVPN та NordVPN, використовуючи AES 256-бітний і OpenVPN в якості своїх значень за замовчуванням, і має чудовий вимикач, який перерве ваше з’єднання, коли сервер вийде з ладу. Детальніше про його безпеку ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost.

CyberGhost відстає від швидкості. Незважаючи на те, що він надійний, він повільний порівняно з ExpressVPN (для детальної інформації читайте наш ExpressVPN проти CyberGhost). Хоча це добре для потокової передачі і все це, CyberGhost повинен зайняти заднє місце в цій групі.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Що стосується простоти використання, то CyberGhost – це чудовий постачальник, який використовує інтерфейс на основі плитки, який полегшує навігацію для людей, незнайомих з меню або з відразою до них. Це не так приємно, як NordVPN (читайте нашу статтю NordVPN проти CyberGhost для повного порівняння), але це може просто потрапити на миле місце для вас.

Однак найбільшою точкою продажу CyberGhost є його ціна. Це найдешевший VPN середнього рівня, який пропонує три роки обслуговування всього за 99 доларів. Він також постачає величезну гарантію повернення грошей на 45 днів, тож ви можете пограти з ним до душі, перш ніж продажа буде остаточною. Спробувати. Вам це, мабуть, сподобається.

TorGuard

Ми закінчимо список TorGuard, який є чудовим сервісом, який пропонує все, що ви хочете від VPN, але це має ціну. Це важко використовувати, що робить його поганим пристосуванням для багатьох людей, які просто хочуть встановити VPN-сервіс “встановити і забути”. Прочитайте наш огляд TorGuard, щоб отримати детальну інформацію про це.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Однак, як тільки ти пройдеш це, TorGuard – це чудова послуга. Це безпечно (він причиною є одним з найкращих VPN для Китаю) та швидкий, але для отримання максимальної швидкості вам знадобиться спеціальна IP-адреса. Це призведе до повернення на кілька доларів більше на місяць, але це може бути варте того, якщо продуктивність буде вашим головним пріоритетом.

Що стосується мережі, то TorGuard є невеликим, але він має кілька серверів у Нідерландах та навколишніх країнах. Крім того, він охоплює величезну частину земної кулі, що робить його одним з найкращих VPN для мандрівників. Якщо ви збираєтеся отримати спеціальну IP-адресу або дві, цей діапазон ще більше збільшується, тому TorGuard – хороший варіант, якщо ви рухаєтесь багато.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

TorGuard може бути важким у використанні, але він перевіряє всі поля у кожному іншому відділі. Це чудово для трансляції (ознайомтеся з нашою найкращою статтею VPN для HBO Now на одному прикладі) і ви отримаєте вас на більшості веб-сайтів більшість часу.

Вартість TorGuard нормальна, але це може бути краще, особливо якщо врахувати ціну виділеної IP-адреси. Базовий пакет VPN поверне вам 60 доларів на рік, і він має коротку семиденну пробну версію, тому вам доведеться швидко вирішити, чи це VPN для вас. Технічним керівникам сподобається це, тому якщо ви вважаєте себе одним, це може бути шлях.

Почесне згадування: найкращий безкоштовний VPN для Нідерландів

Хоча ми переконані, що вищезгадані п’ять VPN-послуг – це найкраща ставка, але ми розуміємо, що не кожен має готівку, щоб придбати VPN з повним набором рахунків, особливо не, якщо ви є рюкзаком з обмеженими грошима. Якщо гроші – це проблема, Windscribe є хорошим постачальником, якщо вам не потрібно використовувати занадто велику пропускну здатність..

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Як ви можете прочитати в нашому огляді Windscribe, він пропонує до 10 Гб щомісяця безкоштовно, тобто ви можете безпечно переглядати, доки ви не транслюєте відео на YouTube або Netflix. У Нідерландах також є чотири сервери, тому швидкість теж не повинна бути великою проблемою.

В цілому нам подобається Windscribe, тому якщо вам подобається безкоштовний план, ви можете оновити його платні плани. Якщо вам потрібно більше пропускної здатності, ви можете просто переключитися з однієї вільної VPN на іншу. Перегляньте нашу статтю про найкращі безкоштовні VPN-сервіси для отримання інших пропозицій.

Фінальні думки

Нідерланди – це щільно упакована привітна країна, з якою багато чого зробити та побачити. Це означає, що загроза кіберзлочинності та очей Великого Брата на вас, використання VPN – це не більше, ніж здоровий глузд, коли ви там. Наведені вище VPN нададуть вам швидкість та безпеку, яка вам потрібна під час перебування в Голландії, і всі отримають певне відшкодування, тож вам нічого втрачати.

Що ви думаєте про нагляд за державою Голландії? Це добре чи погано? Чи маєте ви досвід роботи з будь-яким із згаданих нами VPN? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me