Кращий VPN для Непалу в 2020 році: з’єднання з Катманду

Відомий своїми Гімалайськими горами – включаючи гору Еверест – і вулицями Катманду, в Непалі є що вивчити. Ви, швидше за все, в якийсь момент підключитесь до Інтернету, тому будьте в безпеці за допомогою одного з наших найкращих VPN для вибору Непалу. Читайте далі, щоб дізнатися, чому вам слід використовувати VPN та які функції він повинен мати для найкращого досвіду.


Ваша найкраща ставка для Непалу – ExpressVPN, але є й інші тверді варіанти. 

Кількість користувачів Інтернету в Непалі зростає. Лише дев’ять відсотків населення використовували його у 2011 році, але станом на грудень 2018 року цей показник збільшився до 54 відсотків. З огляду на те, що Інтернет в Непалі не такий просунутий, як у багатьох західних країнах, ви можете задатися питанням, чому вам потрібна віртуальна приватна мережа. Що ж, причин багато. 

Оскільки Інтернет в Непалі базується на кібер-кафе та точкових точках Wi-Fi – багато з них є безкоштовними – це одне лише є вагомою підставою для використання VPN. Загальнодоступний Wi-Fi може бути позбавлений вірусів, шкідливих програм та інших небезпек. Використовуючи VPN, ви будете захищені від подібних зустрічей, хоча найкраще це також поєднати з гідним антивірусом..

Крім того, VPN чудово подолають минулі обмеження, такі як цензура та геоблоки. Цензура існує в усьому світі, хоча деякі країни постраждали більше, ніж інші. 

Великий брандмауер Китаю – прекрасний приклад цензури. Китайський уряд докладає великих зусиль, щоб переконатись, що його громадяни отримують доступ лише до того, що вони хочуть, включаючи наявність у Китаї програм для заміни західних, багатьох з яких немає. Наприклад, WeChat схожий на WhatsApp, а Renren – китайська версія Facebook. 

З іншого боку, геоблоки заважають людям в одній країні отримувати доступ до вмісту іншої. Наприклад, Netflix Nepal матиме різні шоу, ніж Netflix США. Для доступу до бібліотеки США вам знадобиться IP-адреса США, з якою VPN може допомогти..

Найкращий VPN для Nepal 2020

Що робить VPN найкращим для Непалу

VPN мають безліч функцій, і багато хто виглядає однаково на папері. Однак це не означає, що вони всі хороші. Постачальники реалізують функції по-різному, деякі роблять добре, а інші ні. У наших відгуках про VPN є багато хороших варіантів, але ви повинні переконатися, що ви вибрали найкращий VPN для Непалу, перш ніж пірнати в.

Для початку слід вибрати ту, яка має велику серверну мережу. Це допоможе вам подолати будь-які обмеження, на які ви стикаєтесь, наприклад, регіональні обмеження. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, який доступний лише в Непалі, VPN повинен мати там розташовані сервери.

Переконайтесь, що VPN також має хороший захист, оскільки це захистить вас від небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність та спостереження. 

Ваша конфіденційність так само важлива, але лише безпека цього не забезпечить. Переконайтеся, що VPN має сувору політику без журналів. Таким чином, те, що ви робите в Інтернеті, буде таємницею.

Його швидкість також важлива, тому вам не залишається дивитися на завантажувальний екран, і необмежена смуга пропускання забезпечить вам не турбуватися про досягнення межі. Якщо ви натиснули ліміт, VPN перестане працювати, і ви залишитеся без будь-якого захисту.

Якщо ви хочете передавати трансляцію, слід перевірити, чи VPN може потрапити на потрібну платформу. Netflix – популярний варіант, але лише декілька VPN здатні обійти свої інтелектуальні детектори VPN. Якщо ви знаходитесь у верхній частині списку, перегляньте нашу кращу VPN для Netflix.

Інші міркування включають, з якими пристроями він сумісний, наскільки простий у користуванні і скільки одночасних з’єднань він дозволяє. Плюс доцільно мати пристойне обслуговування клієнтів, а ціни різняться на ринку, тому переконайтеся, що він відповідає вашому бюджету.

Кращий VPN для Непалу: ExpressVPN

ExpressVPN – чемпіон для Непалу. Це найкращий VPN, який ми маємо в очах, але він задовольняє всім вимогам і для Непалу.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Загальна кількість серверів перевищує 3000, і вони охоплюють 94 країни, що більше, ніж більшість VPN. У Непалі також є сервери, і це не так багато VPN. Насправді єдиний інший VPN, який ми виявили, це наш п’ятий вибір, HideMyAss. Однак HMA бракує в інших областях, як ви можете прочитати в цьому розділі.

ExpressVPN володіє чудовою безпекою, яка використовує AES 256-бітове шифрування, безпосередньо з bat. Ви також можете збільшити його і повозитися деякими налаштуваннями, якщо ви знаєте, що ви робите. Також діє політика без реєстрації, тому вам не потрібно турбуватися про конфіденційність.

У вас не буде проблем зі швидкістю, оскільки ExpressVPN – це найшвидший VPN, який ви знайдете. Він також поставляється з необмеженою пропускною здатністю. Об’єднайте ці фактори з можливістю потрапляння на будь-яку потокову платформу, і не важко зрозуміти, чому це найкращий VPN для потокової передачі. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб отримати докладнішу інформацію про послугу.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, а також можна підключити до п’яти пристроїв одночасно. Існують також розширення для браузерів для Firefox, Chrome і Safari. 

Інтерфейс простий у використанні та чудовий вибір для початківців. Після встановлення все, що вам потрібно зробити, це натиснути велику кнопку «підключити», а ExpressVPN зробить все, що вам потрібно. Тим, хто знає, можна налаштовуватися на налаштування. 

Нічого не приховує той факт, що ExpressVPN дорогий порівняно з його конкурентами, але він вартий грошей. Ви отримуєте чудову послугу та 30-денну гарантію повернення грошей на випадок, якщо виявите, що вона не для вас.

NordVPN

Наш наступний вибір – NordVPN, і у провайдера є величезна мережа з більш ніж 5000 серверами, що містять близько 60 країн. Однак у Непалі немає серверів.

nordvpn-review-сервер-навігація

У ньому є кілька найкращих пропозицій безпеки. Він встановлений на 256-бітному шифруванні AES, але ви отримуєте можливість використовувати його подвійні хоп-сервери, які в основному додають ще більший захист тунелю VPN. Існує і сувора політика без реєстрації журналів.

Швидкість NordVPN хороша, але ви можете виявити, що вони сповільнюються, якщо ви підключитесь до сервера далеко. Однак час його перемикання на сервері швидкий. Він постачається з необмеженою пропускною здатністю, і він може потрапляти на всі потокові платформи, включаючи Netflix. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд NordVPN.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Він сумісний із Windows, macOS, Android та iOS, і дозволяє одночасно підключати до шести пристроїв. Існують також розширення для браузера для Firefox та Chrome. Його легко використовувати на будь-якій платформі, і він підходить новачкам, а також більш технічно налаштованим людям.

NordVPN пропонує хороше співвідношення ваших грошей, але щомісячний план – не найкращий вибір. Більш довгі плани в кінцевому підсумку спрацьовують краще, і триває 30-денний термін повернення коштів, тому вам не потрібно турбуватися про стрибки прямо.

CyberGhost

Наступний на черзі – CyberGhost. Її мережа велика, але точна кількість серверів та країн, які вона охоплює, часто коливається. На момент написання записів у 90 країнах працювало 5700 серверів, що більш ніж достатньо для обходу будь-яких блоків. Однак у Непалі немає серверів.

CyberGhost-потокові сервери

Його безпека хороша і встановлена ​​при 256-бітному шифруванні AES. Крім того, CyberGhost має постійно увімкнутий перемикач захисту, який перерве ваше з’єднання, якщо VPN не працює, захищаючи ваші конфіденційні дані. У багатьох VPN є комутатор перемикання, але зазвичай його потрібно встановити самостійно. CyberGhost є автоматичним, що добре, але ви також не можете ним керувати.

Як і NordVPN, CyberGhost має високі швидкості, але він може сповільнюватись на великих відстанях. Пропускної здатності немає обмежень, і вона може потрапляти в більшість потокових служб, включаючи Netflix. Наш огляд CyberGhost містить більше інформації про сервіс.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Це дозволяє одночасно підключати до семи пристроїв, що більше, ніж наші інші варіанти і причина, чому це почесна згадка в нашому найкращому VPN для декількох пристроїв. Ми повинні зазначити, що сім є обмеженням кількості пристроїв, на яких він може бути встановлений.

Її інтерфейс було оновлено не так давно, і це значно покращило користувацький досвід. Це ще може зайняти деякий час, щоб звикнути, але це не складно.

Щомісячна ціна не є хорошою, але довші плани в кінцевому підсумку роблять це недорогим вибором. Користувачі Android та iOS можуть скористатися безкоштовною семиденною пробною версією, яка доступна. Також є гарантія повернення грошей, яка застосовується для всіх платформ.

Вітропис

Windscribe також склав наш список з кількох причин. Однак його серверна мережа не одна з них. Це тому, що, маючи понад 600 серверів у 60 країнах, все ще є з чим грати, це не зовсім дивовижна кількість. 

Крім того, ми мусимо зазначити, що ви матимете доступ до повного рахунку сервера, лише якщо ви плануєте платити. У Непалі також немає серверів.

вітрозапис-слайдер3

У Winscribe є вільний план, який, чесно кажучи, є щедрим. Насправді настільки щедрий, що заробив перше місце у нашому найкращому порівнянні з безкоштовною VPN. З вільним планом ви отримуєте доступ лише до кількох серверів. Це означає, що якщо ви ще не хочете вибрати платну версію, ви можете додавати місця до свого плану за 1 долар щомісяця на місяць.

Безпека компанії Windscribe хороша. Він встановлений при 256-бітному шифруванні AES і його можна налаштувати. Щось слід пам’ятати, але це те, що Windscribe робить журнал деякої інформації. Він зводиться до мінімуму, однак обмежується такими даними, як ваша використовувана пропускна здатність та остання часова мітка активності. Крім того, інформація не може бути відстежена до вас.

Хоча інші VPN мають більшу швидкість, Windscribe все ще чудово підходить для більшості видів діяльності, включаючи потокове передавання. Це теж добре, адже Windscribe має спеціальні потокові сервери під назвою сервери Windflix. Вони працюють добре, і користувачі, які платять, отримують доступ до них, тоді як ті, хто має безкоштовний план, потрібно буде додавати їх за 1 долар на місяць.

Платні учасники також отримують необмежену пропускну здатність. Однак якщо у вас є безкоштовний план, при реєстрації ви отримуватимете 2 Гб на місяць або 10 ГБ, якщо введете дійсну електронну пошту. Є й інші способи, за якими можна збільшити ліміт. Наприклад, кожне додане місце отримає ще 10 Гб на місяць. Для кращого уявлення про послугу читайте наш огляд Windscribe.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Windscribe можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS, і ви отримаєте необмежені підключення як на безкоштовному, так і на платному плані. Існують також розширення для браузера для Chrome, Firefox та Opera. Її інтерфейс пропонує не надто вишуканий досвід, тому для початківців він простий, але техники можуть також застрягти в налаштуваннях.

Щомісячна ціна – не найкращий вибір. Триваліші плани заощадять гроші в довгостроковій перспективі. Немає безкоштовної пробної версії, але це тому, що ви можете скористатися безкоштовним планом, щоб випробувати його. Також немає офіційної політики повернення коштів, але якщо ви попросите її протягом трьох днів після покупки, вони видадуть її.

HideMyAss

І нарешті, ми вибрали HideMyAss. Це не погана послуга, але це далеко не наш найкращий вибір. Її мережа має понад 1000 серверів, на які нічого кричати, але вони охоплюють 190 країн, що більше, ніж будь-яка інша VPN, яку ми переглядали. У нього також є два сервери в Непалі, і саме тому він склав цей список.

hidemyass-slider4

Безпека HMA хороша, і вона встановлюється при 256-бітному шифруванні. Однак його політика без журналів – це дещо брудно. Розумієте, у нього є, але якщо ви насправді прочитаєте його, ви помітите, що HMA зберігає деякі журнали. Ці журнали не ідентифікують вас самостійно, але якщо вони поєднані з інформацією, з якою ви підписуєтеся, вони можуть бути пов’язані з вами.

Її швидкості не погані і підходять для більшості заходів. Він має необмежену пропускну здатність, і він може потрапити в Netflix та BBC iPlayer, хоча у нього проблеми з іншими потоковими сайтами. Прочитайте наш огляд HideMyAss для кращого розуміння.

Інші причини, які нам подобаються HMA

HMA працює з Windows, macOS, Android та iOS, і дозволяє одночасно підключати до п’яти пристроїв. Його інтерфейс також чудовий і простий у використанні.

HMA не пропонує щомісячну підписку, тож у вас не буде іншого вибору, як піти на більш довгу. Найкоротший – на рік, а ціни не дуже. Існують знижки, які застосовуються при реєстрації, але ціни на поновлення жахливі. Існує безкоштовна семиденна пробна версія, але вам доведеться прокопати її, щоб знайти її. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей.

Інтернет-цензура в Непалі

Інтернет в Непалі здебільшого безкоштовний. Випробування, проведені Ініціативою OpenNet з 2006 по 2007 роки, прийшли до висновку про відсутність доказів фільтрації. Хоча це було деякий час тому, ми могли знайти лише кілька повідомлень про блокування.

Найбільш помітно, що у 2018 році було заблоковано понад 25 000 веб-сайтів з порнографічною програмою, щоб допомогти контролювати зростаючу кількість випадків згвалтування. Уряд видав нові кримінальні та цивільно-правові кодекси, які включають норми щодо використання, трансляції та публікації порнографічного контенту. 

Непальське управління телекомунікацій (NTA) зобов’язало провайдерів встановлювати фільтруюче програмне забезпечення з метою блокування веб-сайтів, що містять нецензурну, спокусливу та корумповану соціальну мораль, а також вміст, який загрожує релігійній гармонії, національній безпеці та суперечить цінностям та переконанням держави.

В іншому звіті NTA наказав провайдерам заблокувати популярну онлайн-багатокористувацьку гру PlayerUnknown’s Battleground. Її міркування полягали в тому, що гра негативно впливала на поведінку та навчання дітей та молоді. Якщо ви захоплений геймер, вам слід також ознайомитися з нашим найкращим VPN для списку ігор.

Інтернет-спостереження в Непалі

Хоча інформації про Інтернет-спостереження в Непалі немає, є кілька речей.  

У 2010 році влада створила бюро розслідувань, щоб стримувати зростання злочинності та антигромадської діяльності в Інтернеті. 

Деякі зловживання зводилися до незаконних VoIP-провайдерів. Щоб користуватися VoIP, користувач повинен оплатити послугу або скористатися нею через кібер-кафе, яке отримало ліцензію постачальника послуг від NTA. Нелегальний VoIP-бізнес все ж прокрався.

Щоб допомогти боротися з незаконною діяльністю, Інтернет-провайдери були розроблені для відстеження будь-яких зловживань з боку клієнтів, а в 2011 році Інтернет-провайдерам було наказано контролювати діяльність клієнтів. Вони повинні надавати інформацію про будь-якого замовника, який використовує пропускну здатність 1 Мбіт / с або більше, оскільки це може бути вказівкою на неправильне використання.

Поліція Непалу тісно співпрацює з НТА для пошуку та ідентифікації таких підприємств. Крім того, Інтернет-провайдери надають поліції дані про клієнтів із різними маршрутизаторами трафіку (MRTG) для показу навантаження на трафік у мережі.

Свобода слова в Непалі

Непальська конституція передбачає свободу слова, але існують деякі обмеження. Під час перебування на посаді короля він прийняв репресивний закон про ЗМІ, який забороняв критику короля та королівської родини та збільшував покарання за наклеп.. 

Однак цивільні протестували проти цього, і король був змушений повернути всі повноваження прем’єр-міністру та парламенту.

Хоча громадяни можуть вільніше обговорювати чутливі теми, влада все ще розбирається на посадах, що критикують чи ображають уряд. Наприклад, чоловіка заарештували та затримали у 2018 році на багато тижнів, оскільки він опублікував у Facebook зображення мавпи з головою прем’єр-міністра.. 

У серпні 2018 року набув чинності переглянутий кримінальний кодекс, який включає положення, які роблять певні діяння кримінальним злочином. Це включає оприлюднення приватної інформації про людину без їхньої згоди та сатири, що вважається неповажним.

Журналістів часто заарештовують та нападають, особливо в такі періоди, як вибори. Урядові чиновники намагаються контролювати критику через засоби масової інформації, здійснюючи тиск, залякування та загрозу судових дій.  

У лютому 2019 року було розроблено новий законопроект про соціальні медіа, який передбачає жорсткі покарання за неналежне використання соціальних медіа. Запропонований закон дозволить уряду блокувати платформи соціальних медіа, якщо вони не зареєструються в Непалі, посилаючись на проблеми конфіденційності.

Він також покарає тих, хто стоїть за посадами, визнаними наклепницькими або проти національного суверенітету, штрафом у розмірі 1,5 мільйона непальських рупій (8 800 доларів) та до п’яти років в’язниці.

У соціальних мережах також буде наказано видаляти пости, і якщо це не зробити, це може призвести до того, що оператору загрожує штраф у розмірі 30 000 непальських рупій (264 долари) та три роки тюремного ув’язнення. Інтернет-безпека.

Фінальні думки

Хоча Непал не є найбільш розвиненою країною, коли мова йде про Інтернет, все ж є вагомі причини, чому ви повинні використовувати VPN. Можна думати про кіберзлочинність та Інтернет-моніторинг, і ви можете також натрапити на деякі регіональні обмеження.

Вам потрібно вибрати VPN з великою серверною мережею, щоб ви могли обійти будь-які блоки. Крім того, він повинен мати хороший захист та конфіденційність, щоб захистити вас від небезпек в Інтернеті. ExpressVPN – найкращий вибір, враховуючи ці фактори, і з 30-денною гарантією повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

Якщо у вас є досвід використання VPN у Непалі, розкажіть про це у розділі коментарів. Перегляньте і наш архів VPN. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me