Кращий VPN для мандрівників у 2020 році: якщо дорога – ваш дім

Тут є північний куточок світу, якого ніхто з членів команди тут не відвідував на Cloudwards.net. Ми всі завзяті мандрівники, але оскільки ми також працюємо в дорозі, нам потрібно захищати це завжди. Ось чому ми чудово готові повідомити вам найкращі VPN для мандрівників.


На ваші гроші ExpressVPN – ваша найкраща ставка, але читайте далі, якщо ви хочете дізнатися більше про цю тему чи хочете знайти альтернативи з нашої найкращої програми VPN.

Перебуваючи в дорозі, незалежно від того, працюєте ви як ми або просто насолоджуєтесь дуже потрібною перервою від щоденної праці, платити за використання віртуальної приватної мережі під час підключення до Інтернету. Коротше кажучи, VPN дозволить вам приховати свою IP-адресу, щоб ви могли виявитись у будь-якій точці світу, а також шифрував ваше з’єднання для додаткової безпеки.

Для цього є багато переваг, коли ви подорожуєте. По-перше, ви можете дивитись Netflix з будь-якого місця, що стане в нагоді, якщо фінал шоу, яке вам подобається, виходить, поки ви у відпустку (хоча вам знадобиться VPN, яке може пройти заборону VPN Netflix). Це також допомагає, якщо вам потрібно зайнятися інтернет-банкінгом, оскільки багато банків не дозволять вам отримати доступ із закордонним IP-адресою.

Однак найбільшою причиною використання VPN є безпека. У багатьох туристичних точках по всьому світу відібрання відвідувачів – це стільки ж галузь, скільки і готель, або ресторан. Багато туристів, їх охоронці, не пильно стежать за підключенням до загальнодоступного Wi-Fi, наприклад, або сліпо клацають на будь-яку кнопку, яку вони можуть знайти у незнайомих спливаючих вікнах.

Крім того, багато найпопулярніших напрямків у всьому світі знаходяться в країнах з менш високим рівнем прав людини. Цензура Інтернету рясна, а VPN – це найпростіший спосіб переконатися, що ви не випадково не зіткнетесь з якими-небудь противними законами. Як ви можете прочитати в кращому творі VPN для Таїланду, це відбувається частіше, ніж ви думаєте.

Про все це ми детально розповідаємо в нашому посібнику конфіденційності в Інтернеті, але підсумок полягає в тому, що VPN – це найкращий і найпростіший спосіб охопити більшість баз безпеки одним махом. Давайте подивимось, що робить VPN особливо придатним для використання під час подорожі.

Найкращий VPN для подорожей 2020

Що робить VPN найкращим для мандрівників

Існувало кілька основних критеріїв, які ми використовували, вирішуючи, які послуги VPN будуть у цьому списку, а які не вирішать. По-перше, це поширення серверів по всьому світу. Зауважте, що ми не маємо на увазі чистий номер, а те, як вони розподіляються, так що ви гарантовано завжди матимете його протягом кількох сотень кілометрів.

Друге – швидкість. Якщо ви збираєтеся використовувати VPN для подорожей для потокового передавання, ви повинні бути впевнені, що він також забезпечить вам пристойну швидкість. Ще одна причина полягає в тому, що, особливо в Азії та Африці, зв’язки досить повільні, тому ви не хочете, щоб ваш VPN занадто багато знімав з цього.

Третє – простота використання. Ви хочете, щоб інтерфейс вашого VPN був інтуїтивно зрозумілим і простим для розуміння. Ви у відпустці і маєте кращі речі, ніж поспілкуватися із програмним забезпеченням у час простою. 

Ви також можете задатися питанням безпеки, але в цьому немає необхідності: усі наші вибори мають найвищі протоколи VPN, перемикачі на знищення та розширене шифрування. Незалежно від того, з ким ви закінчитесь, ви можете бути впевнені, що ви захищені.

1. Найкращий VPN для мандрівників: ExpressVPN

ExpressVPN займає найвищий рівень серед усіх наших відгуків про VPN, і з поважної причини: він швидкий, простий у використанні та має велику мережу високоякісних серверів. Він також ідеально підходить для мандрівників (особливо якщо ви хочете завантажити його у хмарний сервіс зберігання даних). 

Насправді більшість редакційних колективів – це користувачі. Ми використовували ExpressVPN, щоб обійти цензуру і спостерігати за Netflix за окунями настільки різноманітні, як Москва, Бангкок, Тель-Авів, Мехіко, Амстердам та Лісабон.

Сказав, що ми любимо подорожувати.

Якщо ви переживаєте, як змусити VPN працювати, ExpressVPN може бути найкращим вибором. В основному його інтерфейс – це одна велика велика кнопка, яка активує VPN, дещо менша кнопка під ним, щоб ви могли вибрати конкретний сервер. Його варіанти також чітко викладені. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN, щоб побачити, як це працює.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN вірний своєму імені в тому, що це найшвидший VPN, там немає. Ми перевірили десятки служб VPN протягом останніх кількох років, і ExpressVPN завжди виходить на перше місце, займаючи не більше половини своєї швидкості в найгірші часи, навіть якщо ви підключаєтесь до сервера з іншого боку земної кулі..

Пошук серверів у всьому світі також простий. Схоже, у ExpressVPN є сервери скрізь, і вони також мають високу ємність. На відміну від інших VPN, ви рідко, якщо взагалі, отримуватимете перевантажені сервери чи щось подібне. Однак, завжди потрібно перевірити, до яких країн потрібно мати доступ, перш ніж зареєструватися.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN також робить велику роботу, щоб захистити вас під час роботи в Інтернеті. Ми визнали, що це найбезпечніший VPN, і, мабуть, ще більший вотум довіри, ми також рекомендуємо його як найкращий VPN для Китаю. Оскільки наслідки заборонених речей в Інтернеті – як, наприклад, висловлення своєї думки – в Середньому Королівстві є дуже реальними, це велике визнання.

Він також чудово справляється із потоковим потоком, потрапляючи у всі сервіси там, хоча періодично його переживають конкуренти. І все-таки це найкращий VPN для загальної трансляції, тому серійні бінгери не потрібно шукати далі.

Однак все це виходить за буквальну ціну: ExpressVPN – це недешево, коштує майже 100 доларів на рік. Однак, що Бенджамін отримує багато VPN, тому радимо перевірити його, використовуючи 30-денну гарантію повернення грошей, щоб побачити, чи підходить це для вас.

2. NordVPN

Друге вгору – NordVPN, який би зайняв полюсне положення, якби не його швидкість. Справа в тому, що деякі сервери NordVPN швидші, ніж ExpressVPN, але це врівноважується тим, що деякі набагато повільніше, якщо вони взагалі працюють. 

Ця невідповідність дуже сильно затьмарила NordVPN у наших тестах на швидкість, а отже, і у багатьох наших статтях, як на найкращу VPN для Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Крім того, NordVPN чудово підходить для мандрівників, оскільки має масову мережу з понад 5500 серверів, розкиданих по всьому світу. Через це ви можете підключитися з будь-якого місця майже до будь-якого місця. 

Щодо зручності використання, ми оцінюємо NordVPN трохи нижче ExpressVPN, оскільки нам просто більше подобається підхід однією кнопкою. Однак графічний підхід NordVPN більше подобається деяким, що дозволяє вам прокручувати карту світу, щоб вибрати свій сервер. Як ми обговорюємо в нашій статті ExpressVPN проти NordVPN, обидва підходи ефективні, але це зводиться до особистого смаку.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN, як і всі інші VPN у цьому списку, є дуже захищеним, хоча ми особливо великі шанувальники “спеціальних” серверів, які спрямовані на конкретні завдання, такі як додаткова безпека, торрент або Onion Over VPN. Ці додаткові штрихи є тим, чому NordVPN – це найкращий VPN для торрентійства, серед іншого.

За ціною, NordVPN – це крадіжка в 100 доларів протягом трьох років, що робить її на третину дешевше, ніж ExpressVPN, якщо ви готові підписатися на тривалий термін. Дізнайтеся, чи варто цього, прочитавши наш повний огляд NordVPN або подавши послугу для себе. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, тож ви нічого не втрачаєте.

3. CyberGhost

Замикаючи трійку кращих – це CyberGhost, який є одним з наших улюблених VPN, але просто не має омфи, щоб детронувати або ExpressVPN, або NordVPN. Частково це пояснюється його низькою продуктивністю під час тестів на швидкість, де він відверто розчаровує. Однак він має велику кількість граціозних грацій, які можуть зробити його цікавим вибором для глобуттротерів.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost використовує власний підхід до свого інтерфейсу, вибираючи для Windows-інтерфейс, керований плиткою, який порадує людей, які дійсно хочуть чогось, що вони впізнають. Крім того, CyberGhost робить набагато менше, ніж наші інші записи, що веде вас до найкращих серверів для потокового потоку, P2P та безпеки. Прочитайте наш огляд CyberGhost, якщо хочете дізнатися більше.

Що стосується серверної мережі, то CyberGhost добре представлений в Європі та Північній Америці, і набагато рідше поза нею. Однак мережа в Старому Світі надзвичайно розвинена, завдяки чому CyberGhost є найкращим VPN для Європи. Якщо ви подорожуєте туди чи звідти, ви обов’язково хочете перевірити CyberGhost.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Що стосується безпеки, то CyberGhost не є суворим, що дозволяє вам поспілкуватися з налаштуваннями змісту серця, але завжди зберігаючи суцільну базову лінію у вигляді сильного шифрування та постійного перемикача на знищення. Насправді, це навіть більш настроюється, ніж ExpressVPN, про який ви можете прочитати все в нашій битві ExpressVPN проти CyberGhost.

Як і NordVPN, CyberGhost пропонує фантастичну трирічну угоду за 100 доларів (ви можете порівняти ці плани детальніше в нашому порівняльному творі NordVPN проти CyberGhost). Якщо ви віддаєте перевагу вирішенню власних рішень, CyberGhost має щотижневу пробну версію на мобільному додатку, а також 45-денну гарантію повернення грошей, тож попросіть його і подивіться, чи це для вас.

4. VPNArea

На четвертому місці ми знаходимо VPNArea, яка робить все за нашими критеріями добре, але дещо відстає в порівнянні з провайдерами, які потрапили в трійку кращих. Наприклад, вона пропонує пристойну мережу з хорошим розповсюдженням, але нічого подібного до NordVPN або навіть CyberGhost.

Прочитайте наш огляд VPNArea для детальної інформації.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Попередній

Далі

Однак VPNArea перемагає CyberGhost, коли справа доходить до швидкості, роблячи набагато краще в наших тестах, зберігаючи при цьому високу безпеку (для постачальника, де високі швидкості є результатом поганої безпеки, читайте наш огляд Hotspot Shield). Хоча це не ExpressVPN, він все ще досить проклятий.

Що стосується простоти використання, VPNArea – це дуже приємна послуга. Він пропонує чудовий огляд, і його налаштування чітко викладені. Найгірше, що ми можемо сказати про це, це те, що пошук сервера передбачає багато прокрутки, оскільки команда, що стоїть за ним, вибрала дуже базовий інтерфейс типу «old school», але і над цим нічого не плакати..

Інші причини, які нам подобаються VPNArea

Безпека VPNArea хороша, пропонуючи стандартні протоколи та ключі шифрування, тому не хвилюйтеся, хоча ми не впевнені, чи безпечно їх використовувати за великим Брандмауером. Він оснащений спеціальними серверами для декількох видів діяльності, таких як торрент, подвійні VPN-з’єднання та всі, тому ви охоплені цим кінцем.

Як ви можете сказати, VPNArea – дуже провідний постачальник, що відображається в його скромній ціні в 60 доларів на рік. Це не зовсім є бюджетним варіантом, але це дуже непогана ціна для такого хорошого VPN. На жаль, немає багаторічних варіантів, але ви отримуєте 30-денний термін повернення грошей, щоб спробувати це. Рекомендуємо дати йому зняти.

5. Вітрянка

На п’ятому місці ми знаходимо Windscribe, мабуть, найкращий бюджетний варіант для тих, хто прагне залишитися в дорозі якомога довше з обмеженими грошима (хоча ви повинні прочитати і наш Windscribe vs. NordVPN). Однак це коштує ціною, оскільки ми виявили інтерфейс трохи дратівливим при складанні нашого огляду Windscribe, що забороняє цьому VPN не підніматися далі в цьому рейтингу.

інтерфейс вітрового списку

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Що стосується розповсюдження сервера, Windscribe також просто гаразд. У кількох десятках локацій є безліч серверів, що протиставляється тисячам, якими можуть похвалитися деякі інші VPN. Однак це повинно вам слугувати, особливо враховуючи приємні ціни Windscribe.

Що ж стосується швидкості, то Windscribe дуже привабливий. Хоча це і не експрес, він все ще легко перемагає CyberGhost під час наших тестів на швидкість і повинен стояти вам добре, де б ви не могли бродити. 

Додаючи до своїх досягнень ще й той факт, що Windscribe – одна з рідкісних служб, яка ввійшла в наш кращий VPN для рейтингу Hulu, і ти маєш собі суперника.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Надзвичайно безпечний, Windscribe відзначає всі вікна, хоча його сподівання на IKEv2, як і його стандартний протокол, спочатку викликало брови у Cloudwards HQ. Однак це легко виправити в меню налаштувань, і ви будете надійно переглядати, перш ніж дізнаєтесь про це. Його дружня безпека є однією з причин того, що вона потрапила в наш кращий список VPN для Ірландії.

Найбільша продажна точка Windscribe, однак, це проста ціна на гаманці, яка повинна зробити її ідеальною для рюкзаків студентів коледжу. Він оснащений щедрим безкоштовним планом, що дозволяє вам отримати 10 Гб пропускної здатності на місяць, що повинно бути достатньо для більшості ваших потреб перегляду та більше, ніж те, що отримує у вас безкоштовний план TunnelBear (читайте наш Windscribe vs. TunnelBear порівняння).

Крім того, оновлення коштує всього 50 доларів на рік. Рекомендуємо дати йому кружляння; Зрештою, це безкоштовно.

Почесні згадки

Окрім цих п’яти, ми також знайшли ще два сервіси, які можуть принести користь користувачам у дорозі, хоча в обох є деякі проблеми, які забороняють їх використовувати в основному користуванні.

TorGuard

Першим є TorGuard, який є хорошим сервісом, який має блискавичні швидкості та чудову мережу. Крім своєї звичайної мережі, ви також можете придбати собі кілька додаткових IP-адрес, які стануть у нагоді серйозним професіоналам, які хочуть працювати в дорозі. TorGuard очолює наш список найкращих VPN з виділеними IP-адресами, тому перевірте, чи це вам здається чимось потрібним.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Тепер про мінус: TorGuard – це біль для використання, якщо ви не знаєте, що робите. Як ми детально пояснюємо в нашому огляді TorGuard, якщо вам не подобається поспішати з технологіями, надайте цій службі VPN широке місце. Однак якщо ви тип, який любить перемикати комутатори, ви можете спробувати повернути TorGuard за тижневе повернення коштів..

HideMyAss

Далі йде HideMyAss, яку ми включили як почесну згадку, хоча нас також спокусили додати як нечесну. Це пов’язано з серйозною химерною політикою конфіденційності HideMyAss, яка призвела до того, що він викликав поліцейських щодо користувача, який вчинив незаконні дії, коли він перевіряв себе за допомогою сервісу. Перегляньте наш огляд HideMyAss щодо детальної інформації про це.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Однак ми включаємо його, оскільки жоден інший сервіс не передав свою мережеву мережу так широко, як HideMyAss. Здається, сервери є майже скрізь, що робить його ідеальним для людей, які подорожують або потребують підробляти своє місцезнаходження у всілякі дивні місця. 

Наприклад, це наш єдиний запис у нашому посібнику щодо отримання єменської IP-адреси. Якщо це звучить як те, що вам потрібно, воно пропонує безкоштовну пробну версію на тиждень.

Фінальні думки

Подорожі – це весело і, мабуть, найкращий спосіб розширити свій розум, не звертаючись до незаконних чи небезпечних речовин. Однак це стосується деяких унікальних небезпек, онлайн-версій яких можна легко уникнути, використовуючи VPN.

Будь-яка з перерахованих вище служб VPN захистить вас у дорозі та зробить це добре. ExpressVPN – це наш найкращий вибір, але й інші теж вам підуть.

Ми сподіваємось, що наш посібник знайшов корисним і що ви знайшли все, що шукали. Який найкращий VPN для мандрівників? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me