Кращий VPN для Mac 2020: Яблука нашого ока

Використання VPN на вашому Mac може принести користь багатьом. Ви залишаєтесь анонімними в Інтернеті, зменшите ймовірність нападу та матимете доступ до вмісту з будь-якої точки світу. Щоб переконатися, що ви отримаєте першокласний VPN-досвід, вам слід скористатись одним із наших найкращих VPN для вибору Mac.


Якщо ви хочете перейти до справи, радимо скористатися ExpressVPN. Це швидкий і простий у використанні, і це найкращий VPN для потокової передачі також. Крім того, він сумісний з усіма пристроями Mac та багатьма операційними системами Mac. 

Крім обходу геоблоків та приховування вашої IP-адреси, VPN може захистити вас від кіберзлочинності. Хоча ви можете подумати, що ваш Mac не застрахований від будь-якого злому, правда, Mac може заразитися вірусом або шкідливим програмним забезпеченням так само, як і ПК. Використання віртуальної приватної мережі може допомогти вам залишатися в безпеці, як і встановити гідний антивірус.

Найкращі VPN для Mac

 1. ExpressVPN – Швидкий і безпечний, простий у користуванні
 2. NordVPN – Відмінна безпека, дружні ціни
 3. CyberGhost – недорогий, безпечний 
 4. Приватний доступ до Інтернету – простий у користуванні, дешевий
 5. Windscribe – Безкоштовний план, необмежений зв’язок
 6. Proton VPN – Безкоштовний план, необмежена пропускна здатність

1. ExpressVPN

ExpressVPN – це наш обраний VPN для Mac. Його впорядкований інтерфейс робить його корисним для користувачів Mac, а значок ExpressVPN відображається на панелі меню Mac. Він працює на всіх моделях MacBook та iMac, які працюють як мінімум на Yosemite 10.10, аж до Каталіни 10.15.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Щоб підключитися, потрібно просто натиснути велику кнопку «ввімкнути». Це підключить вас до рекомендованого сервера, але якщо вам потрібно змінити місцеположення сервера, ви також можете це легко зробити. ExpressVPN має тисячі серверів, що поширюються в 94 країнах, що дає вам безліч варіантів.

Його безпека відмінна і використовує AES 256-бітове шифрування. Він також включає вбудований перемикач захисту, який увімкнено за замовчуванням і захищатиме вас, якщо VPN не працює. ExpressVPN також сприймає вашу конфіденційність серйозно і має сувору політику щодо не-журналів. 

ExpressVPN має найвищу швидкість будь-якого з перевірених нами VPN, що чудово підходить для потокової та інших заходів. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і ExpressVPN здатний потрапляти в бібліотеку Netflix будь-якої країни, а також інші сервіси, такі як BBC iPlayer (читайте найкращий VPN для iPlayer BBC). 

Ви отримуєте п’ять одночасних з’єднань, які сумісні з багатьма іншими пристроями. Сюди входять і інші пристрої Apple, такі як Apple TV. Також є розширення для веб-переглядача Safari. Детальніше про цю послугу читайте в нашому огляді ExpressVPN.

Так само, як і сам Mac, ExpressVPN коштує дорого. Але на це варто грошей, і ми впевнені, що ви оціните чудову якість обслуговування за те, скільки це коштує. Крім того, якщо ви виберете більш тривалу підписку, вам слід побачити певну економію. Якщо ви вирішите, що вам це не подобається, є 30-денна гарантія повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN – це ще один надійний вибір VPN для Mac і багато в чому порівняний з нашим найкращим вибором (читайте наш ExpressVPN проти NordVPN). 

У ньому є зручний інтерфейс, який підтримує панель меню Mac, і ви можете швидко підключитися до одного з багатьох його серверів. NordVPN сумісний з macOS Sierra 10.12 або новішої версії.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Її безпека є найвищою, використовуючи AES 256-бітове шифрування. Він також надає можливість використовувати свої подвійні хоп-сервери, які в основному шифрують тунель VPN двічі. Компанія не веде журналів, тому вам не потрібно турбуватися про конфіденційність. Також включений перемикач на вбивство.

Швидкість NordVPN хороша, але це може сповільнитись на великі відстані, про що ви можете прочитати більше в нашому огляді NordVPN. Вибір іншого сервера іноді може допомогти. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і він також може пробиватися через більшість стін потокової платформи.

Він сумісний з іншими пристроями Apple, такими як iPhone та iPad, і ви підключаєте до шести пристроїв одночасно.

Ціна NordVPN є більш доброзичливою, ніж у ExpressVPN. Він пропонує хорошу цінність за справедливу ціну, але вибір більш тривалого плану теж вигідний. 30-денне вікно повернення коштів на випадок, якщо вам це не подобається. 

3. CyberGhost

Ми також можемо рекомендувати CyberGhost як хороший VPN для Mac. Інтерфейс може зайняти деяке звикання, але це не важко. Він має зручні для Mac функції та сумісний із macOS Sierra 10.12, High Sierra 10.13 та Mojave 10.14. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він постачається з хорошою безпекою, а також перемикачем на вбивство. Однак перемикач на вбивство CyberGhost відрізняється. Він увімкнено постійно, тобто ви не можете вимкнути його. Хоча це добре в тому, що вас не вийдуть назовні, не маючи при цьому ніякого контролю. Також діє політика без реєстрації журналів.

Швидкість CyberGhost швидка, але, як і NordVPN, вони можуть сповільнюватися при підключенні до віддалених серверів. Хоча на вибір серверних місць багато, тож ви зможете знайти гідне. Крім того, CyberGhost може легко отримати доступ до більшості потокових платформ, і немає обмеження пропускної здатності.

Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, що чудово, якщо у вас є кожен доступний гаджет Apple. CyberGhost сумісний з багатьма пристроями Apple, включаючи iPhone, iPad і навіть Apple Watch. Майте на увазі, що сім є обмеженням CyberGhost щодо встановлення.

CyberGhost недорогий, якщо ви не вибираєте щомісячний план. Більш довгі підписки працюють краще в довгостроковій перспективі. 

Користувачі Android та iOS отримують семиденну безкоштовну пробну версію (читайте найкращий VPN для Android), але користувачі Mac отримують лише один день. Однак, існує гарантія повернення грошей, яка становить 14 днів для місячного плану і 45 днів для більш тривалих.

4. Приватний доступ до Інтернету

Далі – приватний доступ до Інтернету, який є хорошим вибором, якщо ви хочете без особливих зусиль. Його інтерфейс має мінімалістичний вигляд, але в ньому є все необхідне. 

Він запускається з панелі меню, що може дратувати деяких людей, але ви все ще маєте багато контролю. Він сумісний з macOS версії 10.10, до 10.13, тому вам знадобиться інший VPN, якщо ваш вищий.

піа-слайдер1

піа-слайдер2

піа-слайдер3

піа-слайдер4

піа-слайдер5

Попередній

Далі

Безпека PIA хороша, але вона використовує нижчу швидкість шифрування за замовчуванням. Після установки він буде встановлений при 128-бітному шифруванні, тому вам потрібно буде змінити його вручну на рекомендований 256-бітний рівень. Забезпечений перемикач на вбивство, і він не містить журналів, про які ви можете прочитати в нашому огляді PIA.

Він здатний до великих швидкостей, але вони непослідовні на своїх тисячах серверів. Ви отримуєте необмежену пропускну спроможність, але PIA може потрапляти лише до американської версії Netflix і взагалі має проблеми з іншим потоковим сервісом.. 

За допомогою PIA ви можете одночасно підключити 10 пристроїв, які сумісні з іншими пристроями, такими як iPhone та iPad.

Крім того, PIA завжди була дешевим варіантом, якому не вистачає якості. Як і інші VPN-сервіси, більш тривалі плани працюють краще. 30-денне вікно повернення коштів також є.

5. Вітрянка

Windscribe – це хороший сервіс VPN, який пропонує як платний, так і безкоштовний план. Обидва вони досить непогані, і його вільний план очолив наш список найкращих безкоштовних VPN-сервісів. Сказане, на який саме ви підете, залежатиме від ваших потреб. 

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Він сумісний з macOS 10.9 і вище і пропонує чистий, простий у користуванні інтерфейс. Піктограма Windscribe також з’явиться на панелі меню. 

Його безпека хороша і може бути налаштована. Ви отримуєте комутатор, але це дивно називається брандмауером. Windscribe має гідну політику конфіденційності, але вона реєструє деяку інформацію. При цьому інформація, яку вона зберігає, включає лише такі речі, як часові позначки активності та використання пропускної здатності; це не те, що може бути прив’язане до тебе Детальніше читайте в нашому огляді Windscribe.

Швидкість Windscribe підходить для більшості видів діяльності, включаючи потокове передавання. У ньому багато серверів, а також є кілька присвячених потоку, які називаються серверами Windflix, і вони добре працюють. Однак якщо у вас є безкоштовний план, ви матимете доступ лише до кількох його серверів, і він не включатиме Windflix.

Крім того, хоча платні користувачі отримають перевагу від необмеженої пропускної здатності, безкоштовні користувачі обмежуватимуться 2 Гб на місяць – або 10 ГБ, якщо ви введете дійсну адресу електронної пошти. 

Окрім свого Mac, Ви можете користуватися Windscribe на багатьох інших пристроях, включаючи iPhone. Ви також отримуєте необмежені зв’язки з безкоштовним або платним планом.

Якщо ви віддаєте перевагу платному плану Windscribe, ви заощадите гроші, вибравши довший план. Немає безкоштовної пробної версії, оскільки ви можете користуватися безкоштовним планом, і це добре, оскільки Windscribe дозволяє повернути кошти лише протягом трьох днів після покупки.

6. ПротонВПН

Останній наш запис – ProtonVPN. Як і Windscribe, ProtonVPN пропонує як безкоштовний, так і платний план. Це хороший постачальник, який пропонує простий у користуванні інтерфейс із простою навігацією по серверу. Однак існує не багато налаштувань, з якими можна повозитися. 

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Ви можете встановити його на macOS 10.12 та новіших версій. Однак, якщо у вас старший Mac, команда підтримки ProtonVPN може допомогти вам налаштувати його з OpenVPN або IKEv2.

Захищеність ProtonVPN є чудовою, і два найкращі його платні плани також виграють від використання його серверів Secure Core. Включений перемикач на вбивство, і він має сувору політику без журналів.

Проблема з ProtonVPN – його швидкість. Вони не такі повільні, як деякі VPN, але і не швидкі, як ви можете прочитати в нашому огляді ProtonVPN. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, хоча, в тому числі і з вільним планом, що рідко. 

У порівнянні з нашими найкращими виборами, у нього не так багато серверів, але ви все одно повинні знайти той, який підходить, і він також може потрапити в більшість потокових служб..

ProtonVPN можна використовувати на інших пристроях, включаючи інші продукти Apple, і він дозволяє одночасно виконувати 10 підключень.

Його ціна складається з чотирьох різновидів, причому перший – це загальний нуль. Це дає вам одне підключення, необмежену пропускну здатність і три сервери на вибір, що дає вам гідну безкоштовну VPN для MacBook. Наступний ваш вибір після цього – базовий план, який дає вам ще одне підключення та доступ до всіх його серверів. 

План Plus – це найкращий варіант. З цим у вас є все вищезазначене та додаткові три з’єднання. Крім того, ви можете використовувати Secure Core, потокові та Tor-сервери ProtonVPN. 

Ви можете перейти до плану візіонерів, але, хоча ви отримуєте в цілому 10 підключень та використання його зашифрованого сервісу електронної пошти, це не варто. Також діє 30-денний термін повернення коштів.

Як ми обрали найкращу VPN для Mac

Більшість постачальників відгуків про VPN пропонують однакові функції, але це не означає, що вони пропонують однакову якість обслуговування. Щоб переконатися, що ви отримуєте обтічний досвід, слід переконатися, що служба VPN містить такі критерії.

Простота використання

Один з найважливіших критеріїв – це простота використання VPN. Ви повинні вибрати Mac-friendly VPN з попередньо налаштованим клієнтом. Це дасть вам зручне користування та забезпечить наявність у вас міцного програмного забезпечення під рукою.

Безпека

Не варто випускати із уваги додаткову безпеку як користувач Mac. У минулому пристрої Mac мали менше проблем із безпекою, ніж Windows, але це було головним чином через те, що машини Windows домінували на ринку. Нещодавній звіт Malwarebytes показує, що кількість зловмисних програм на Macs перевищує кількість ПК.

Антивірусне програмне забезпечення може боротися з такими загрозами, але VPN може допомогти вам перестати зустрічатися з ними в першу чергу, забезпечивши ваше з’єднання.

Конфіденційність

Ваша конфіденційність в Інтернеті важлива, і хоча послуга VPN може забезпечити вашу діяльність приватною через зашифроване з’єднання, вам потрібно переконатися, що постачальник VPN не записує все, що ви робите. Переконайтесь, що постачальник VPN має чітку політику без реєстрації. Це означає, що жоден із ваших онлайн-шенагів не буде зареєстрований.

Швидкість і пропускна здатність

Дозвіл про швидкість та пропускну здатність VPN теж варто враховувати. Швидкісні швидкості означатимуть, що ви не тріскаєте великі пальці, очікуючи, що щось завантажиться. Крім того, якщо ви хочете передавати трансляцію, вам знадобиться, щоб вона була швидкою, щоб у вас не виникало проблем із буферизацією. 

Щодо пропускної здатності, вибір служби VPN, яка встановлює щомісячний ліміт даних, не завжди є хорошою ідеєю. Якщо ваші завдання в Інтернеті мінімальні, вам слід добре, але якщо ви плануєте проводити заходи, голодні за даними, ця допомога швидко зникне. Для таких заходів, як потокове передавання, слід вибрати VPN, що має необмежену пропускну здатність.

Поки ми займаємось потоковою трансляцією, якщо ви фанат Netflix або підписка будь-якої іншої онлайн-потокової платформи, вам слід перевірити, чи сумісна з ним VPN. Наприклад, не так багато VPN можуть потрапити в Netflix через заборону Netflix, але є декілька, які можуть прорватися через бар’єр.

Сумісність та одночасне з’єднання

Якщо ви є любителем Apple, можливо, ви захочете перевірити, з якими іншими пристроями сумісна служба VPN. Більшість постачальників VPN підтримують основні операційні системи – Windows, macOS, Android та iOS – але це гарна ідея повторно перевірити. Крім того, якщо у вас є кілька пристроїв, ви повинні перевірити, скільки одночасних з’єднань дозволяє VPN. 

Ціна

Ціна VPN не повинна бути вирішальним моментом для вашої безпеки; його значення є більш значущим. Зважаючи на це, кожен із постачальників послуг у цій галузі відрізняється, тому важливо переконатися, що ви можете собі це дозволити. Також часто існують способи зниження вартості, наприклад, підписка на більш тривалу підписку.

Чи потрібна мені VPN з Mac?

Хоча компанія Apple впровадила ряд заходів безпеки в своїй операційній системі, це не означає, що вона є абсолютно безпечною. Існують різні типи загроз, що стосуються підключення до Інтернету, тому не слід вважати, що ви безпечні лише тому, що використовуєте Mac.

Якщо ви підключитесь до загальнодоступного Wi-Fi, ви автоматично піддаєте себе небезпеці. Хоча багато людей використовують гарячі точки, не вдається сказати, наскільки надійним є зв’язок. Підключившись до одного без будь-якого захисту, ви в основному відкриєте двері для хакерів. 

Крім того, хоча програмне забезпечення Gatekeeper від macOS допомагає утримувати ненадійні додатки, попереджаючи, ви технічно все одно можете їх встановити. Сторонні додатки можуть приносити на вечірку всілякі небажані гості.

Обидва ці ризики для безпеки можуть піддавати вас вірусу чи зловмисному програмному забезпеченню, крадіжці ваших конфіденційних даних, таких як інформація про кредитну карту, а також залишати вас схильними. 

Якщо ви хочете залишатися повністю захищеними, вам слід встановити один з наших найкращих антивірусів для вибору Mac, а також один з наших найкращих вибору Mac VPN..

Цензура, потокове передача та геоблоки

Окрім безпеки, VPN може допомогти і в багатьох інших речах. Якщо ви спробуєте отримати доступ до певного контенту і виявите, що його заблоковано, це, швидше за все, через цензуру чи геоблоки. Багато країн контролюють те, що ми можемо бачити в Інтернеті, про що ви можете прочитати в нашому посібнику з цензури в Інтернеті.

Плюс до цього, багато інтернет-сервісів доступні лише у певних регіонах, або принаймні вміст у них може бути різним. Наприклад, Netflix доступний у багатьох країнах, але в кожній країні є своя бібліотека. Якщо ви подорожуєте, ви можете виявити, що ваше улюблене шоу недоступне. Інші послуги, такі як HBO та Hulu, доступні лише для американської аудиторії. 

На щастя, VPN може допомогти вам обійти будь-який із перерахованих вище блоків, змінивши свою IP-адресу і зробити так, як ви фізично перебуваєте у певній країні. Ознайомтеся з нашими кращими VPN для Netflix, а також нашими посібниками з HBO та Hulu VPN, щоб ознайомитись із деякими спеціалізованими рекомендаціями..

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для Mac?

Пошук безкоштовного VPN для використання на Mac поверне безліч результатів, але шанси на те, що хтось із цих VPN буде хорошим, малі. Є багато причин, чому вони можуть бути недобрими – ви можете прочитати наш найгірший безкоштовний VPN-провайдер, щоб отримати уявлення – але ми переглянемо деякі основні тут.

Деякі безкоштовні послуги VPN заробляють гроші, продаючи ваші дані іншим компаніям. Якщо VPN не має надійної політики конфіденційності, вона може записувати все, що ви робите, і це може містити багато цінних даних для маркетингових компаній. 

Інші безкоштовні VPN завантажуються з рекламою, що може означати, що компанія більше орієнтується на заробіток, кидаючи рекламу скрізь, де ви подивитесь, а не на фактичне забезпечення вашого зв’язку. Крім того, є кілька безкоштовних VPN, які не використовують вказаний рівень безпеки, залишаючи вам нижчий рівень шифрування або взагалі нічого..

Однак, існує кілька винятків, коли мова йде про безкоштовний Mac VPN. Такі постачальники, як Windscribe і ProtonVPN, пропонують безкоштовний план, що досить непогано. Рада, однак, полягає в тому, що якщо вона безкоштовна і не є авторитетною компанією, ви повинні залишатися ясними.

Фінальні думки

Не слід вважати, що ваш Mac недоторканий, оскільки це просто не так. VPN допоможе вам залишатися в безпеці де б ви не були, і ви також отримаєте користь від інших його функцій. Вам слід вибрати VPN, який простий у використанні та добре працює з пристроями Mac. Він також повинен забезпечити хорошу безпеку та конфіденційність, а також високі швидкості.

Ми вибрали ExpressVPN як найкращий VPN для Mac через його простоту використання на всіх пристроях, його чудову конфіденційність та безпеку, а також забезпечує найбільшу швидкість. Ви також скористаєтеся тоною розташування серверів, необмеженою пропускною здатністю та п’ятьма одночасними з’єднаннями. Чому б не дати йому піти з 30-денною гарантією повернення грошей?

Якщо у вас є досвід використання VPN на Mac, повідомте про це у розділі коментарів. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви тут. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map