Кращий VPN для Катару 2020 року

Катар приваблює понад 2 мільйони відвідувачів щороку. Ви можете скакати на шоу і переглянути футуристичний горизонт у столиці, Досі, або прогулятися по Корнішу, семикілометровій набережній. Навіть якщо ви просто дивитесь захід сонця над піщаними дюнами, ви зобов’язані в якийсь момент вийти в Інтернет, і вам слід скористатись одним із наших найкращих VPN для Катару, щоб залишатися в безпеці під час цього..


Використання віртуальної приватної мережі забезпечить захист від онлайн-небезпек і ви матимете доступ до обмеженого вмісту. Ми переглянемо причини, як використовувати його в Катарі нижче, тому продовжуйте читати.

Катарський Інтернет

Цензура є проблемою у багатьох країнах, Китай є прекрасним прикладом, а Катар – нічим не відрізняється. Інтернет там фільтрується, і блоки розміщуються на певному вмісті, щоб він відповідав релігійним та політичним поглядам країни.

Все, що стосується порнографії, знайомств, проблем ЛГБТ чи сексуального здоров’я, заблоковано, як і вміст, який вважається ненависним до ісламу чи критичним до уряду (приклади цензури в нашому кращому VPN для Саудівської Аравії схожі). Параметри деяких категорій настільки суворі, що веб-сайти з образливим вмістом іноді також блокуються.

Netflix приїхав у Катар у 2016 році, на радість своїм громадянам, але не всі шоу та фільми, доступні в американській версії, можна переглянути там через проблеми з ліцензуванням. Якщо ви хочете отримати доступ до всього вибору, вам знадобиться VPN з сервером в США. Ознайомтеся з нашою найкращою частиною VPN для Netflix для отримання рекомендацій.

Популярні сервіси VoIP, такі як Skype, FaceTime, Duo та Viber, також заблоковані. Уряд каже, що обмежує їх, оскільки у них немає ліцензій на діяльність у Катарі. Використання VPN дозволить вам отримати доступ до них, проте (ознайомтеся з нашими кращими VPN пропозиціями Skype). Дзвінки WhatsApp також були заблоковані, але люди повідомили, що заборону скасували.

При цьому Катар фільтрує деякі веб-сайти щодо конфіденційності та обходу, але ви можете це обійти, завантаживши програмне забезпечення на свої пристрої до прибуття.

Цензура в Катарі

Цензура

Веб-сайти новин, включаючи Новини Доха, можуть бути заблоковані за публікацію матеріалів, що вважаються образливими або сумнівними. В результаті журналісти самоцензурували такі теми, як іслам, урядова політика та правляча сім’я.

Цікаво, що Катар субсидує відому телестанцію «Аль-Джазіра», яка не соромиться критикувати регіональні уряди. Однак він більше зосереджується на регіональних та міжнародних новинах, ніж на місцевих новинах. Детальніше про це ви можете прочитати в нашій кращій статті VPN для Аль-Джазіри.

Відповідно до закону та кримінального кодексу, пов’язаних з кіберзлочинністю, Катар, люди можуть зіткнутися з тим, щоб робити заяви, які можуть зашкодити репутації когось. Це враховується для користувачів, зроблених у соціальних мережах або приватними засобами, такими як електронна пошта чи WhatsApp.

Закон про кіберзлочинність був введений у 2014 році, і зазначено, що кожен, хто вчиняє наклеп або наклеп на іншу особу в Інтернеті, може загрожувати покаранням до одного року в’язниці або штрафом до 100 000 катарських ріялів (27 000 доларів). На додаток до цього кримінальний кодекс Катару говорить, що ображати іншу особу незаконно.

Дати правопорушення в Катарі

Одним із прикладів цього є Діна Абдулхамід, яку виселили з помешкання, а потім образили чоловіка, який її влаштував. Вона надіслала декілька повідомлень через WhatsApp, називаючи його іменами, включаючи гомофобну заслінку, і навіть погрожувала йому в одному. Вона отримала шість місяців ув’язнення та штраф у 20 000 катарських ріялів (5000 доларів).

В іншому випадку трьом експатам було призначено п’ятимісячний ув’язнений вирок та оштрафовано 1000 катарських ріялів (275 доларів) за знущення головних дітей та інших шкільних чиновників у Facebook, оскільки вони були засмучені з приводу збільшення вартості навчання.

Закон доручає телекомунікаційним провайдерам співпрацювати з доказами прохання про притягнення до кримінальної відповідальності. Експерти також заявляють, що ті, хто публікують фотографії чи відео з особистого життя чи жертв автомобільних аварій у соціальних мережах без згоди, можуть бути покарані..

Законодавство Катару досить широке і може обмежувати свободу вираження поглядів. Враховуючи багато юридичних небезпек, ви повинні пам’ятати про те, що ви публікуєте. Якщо ви критикуєте уряд Катару, завдаєте шкоди його національним інтересам або образите правлячу сім’ю, то вам може загрожувати позбавлення волі або штрафи. Такі обмеження свободи слова можна побачити і в нашому найкращому VPN для Туреччини.

Одним з найгірших випадків був поет Мохаммед Рашид аль-Аджамі. Він був засуджений до 15 років ув’язнення, зменшеного довічно, у 2012 році за декламування вірша про «Арабську весну» на YouTube. Звинувачення підбурювало до повалення режиму та ображення еміра. На щастя, його звільнили після помилування еміра.

Спостереження в Катарі

Хоча в Катарі немає конкретних повідомлень про спостереження, є дані, що у нього є засоби шпигувати за громадянами.

WikiLeaks виявив, що з 2010 по 2014 рік Бюро державної безпеки Катара витратило понад 3 мільйони катарських ріалів (824 000 доларів) на програмне забезпечення шпигунської програми FinFisher. Програму можна використовувати для таємного моніторингу онлайн-комунікацій. Невідомо, з якою метою Катар мав купувати.

У звіті Державного департаменту США зазначається, що уряд Катару використовує проксі-сервер для цензури Інтернету і що він може контролювати та блокувати веб-сайти, електронну пошту та чати через Інтернет-провайдера.

Інтернет-провайдери повинні зберігати інформацію користувачів протягом одного року, а також записувати електронну інформацію, дані про трафік та інформацію про вміст протягом 90 днів, якщо їх запитують. Наш найкращий VPN для США відкриває чергові операції з нагляду за урядом.

Інтернет-загрози в Катарі

Існує багато загроз, яких слід уникати під час роботи в Інтернеті в Катарі, включаючи зловмисне програмне забезпечення, віруси тощо. Безкоштовні плями Wi-Fi зростають, але вам потрібно бути обережними, якщо ви користуєтесь ними, оскільки вони можуть піддавати вас небезпекам, таким як кіберзлочинці. Проблема полягає в тому, що ви не знаєте, наскільки безпечним є зв’язок.

Використання VPN, а також одного з наших найкращих антивірусних рішень допоможе захистити вас від цих ризиків. Прочитайте наш кращий VPN для Таїланду для іншого прикладу країни, яка страждає від кібератак.

Кращий VPN для Катару 2020 року

Що робить VPN найкращим для Катару

VPN мають багато можливостей, деякі з яких є більш важливими, ніж інші в Катарі. По-перше, ви повинні шукати велику безпеку, щоб переконатися, що ви захищені від спостереження, онлайнової поліції та кібератаки. Крім того, він повинен забезпечити перемикач захисту, який перерве ваше з’єднання, якщо VPN вийде з ладу і збереже ваші дані.

Ваша конфіденційність так само важлива, і лише безпека не забезпечить її. Виберіть постачальника, який має політику без журналів. Це означає, що він не буде вести облік вашої онлайн-діяльності, тому її не зможуть надати, якщо влада попросить.

Вибір одного з багатьма серверами в різних країнах дасть вам більше шансів обійти цензуру та геоблоки. Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого Катар, вам слід також переконатися, що там є сервери.

Швидкість – ще один важливий елемент, оскільки швидкий VPN утримуватиме вас від необхідності робити перерву на каву щоразу, коли ви щось намагаєтесь завантажити. Це особливо корисно для потокової передачі. Ви також повинні переконатися, що постачальник також пропонує необмежену пропускну здатність, щоб ви могли дивитись або завантажувати скільки завгодно.

Інші речі, які слід врахувати, – наскільки просто ними користуватися та якими пристроями він підтримує. Хороше обслуговування клієнтів є вигідним, і залежно від того, наскільки жирним є ваш гаманець, його ціна може бути вирішальним фактором.

Прочитайте наші рекомендації щодо Катару нижче. Деякі кращі за інші для певної діяльності, тому ви хочете переконатися, що ви вибрали той, який найкраще відповідає вашим потребам.

1. Найкращий VPN для Катару: VyprVPN

VyprVPN – наш переможець для Катару. Він забезпечує високу безпеку і має власний протокол Chameleon для додаткового захисту. У ньому також є вбудований перемикач на знищення та політика без реєстрації журналів, тому немає ніякого ризику для вашої конфіденційності. Детальну інформацію про цього провайдера ви можете отримати в нашому огляді VyprVPN.

У ньому є сервери, доступні в понад 60 країнах, тому у вас не повинно виникнути проблем із блокуванням. Він повільніше, ніж у деяких конкурентів, але його швидкість не погана і не обмежує пропускну здатність. Якщо ви хочете переглядати вміст, обмежений для Катару, VyprVPN є одним із лише двох провайдерів у нашому списку із серверами. Її розповсюдження сервера заробило його місце в нашому найкращому VPN-путівнику для путівника.

Якщо ваша онлайн-діяльність буде мати більш чутливий характер, ми радимо вам скористатися нашим другим вибором та найбезпечнішим VPN.

Інші причини, які нам подобаються ВипрВПН

Ви можете використовувати VyprVPN для Windows, macOS, Android та iOS, але клієнт може бути покращений. Однак налаштування просте, і ви можете швидко підключитися.

На його веб-сайті є розділ FAQ, який допоможе вам виправити більшість незначних проблем. Ви також можете зв’язатися з членом служби підтримки через чат або електронну пошту. Живий чат отримає найшвидшу відповідь, але вам слід скористатися електронною поштою, щоб отримати більш ретельну допомогу, якщо ваше питання є технічним. Однак усі троє обмежені у знаннях.

випрппн-днс

VyprVPN має доступну щомісячну ставку, і ви можете отримати знижку на неї, вибравши більш тривалий план. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб побачити, чи подобається вам це.

2. ExpressVPN

Наш другий вибір – ExpressVPN. Він пропонує кращу безпеку, ніж VyprVPN, тому вам варто піти з ним, якщо ви будете робити щось чутливе в Інтернеті. Він також має вбудований перемикач на знищення та сувору політику без реєстрації даних, тому ваші дії в Інтернеті залишатимуться в секреті. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися, чому його безпека настільки хороша.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У ньому багато серверів, розповсюджених у 94 країнах, але таких у Катарі немає. Це найшвидший VPN на ринку і не накладає обмежень пропускної здатності, якщо ви не шукаєте катарський вміст, це найкращий VPN для потокового передавання. Однак час його перемикання на сервер може бути швидшим.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

ExpressVPN можна використовувати в Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, є розширення для браузерів для Chrome, Firefox та Safari. Його клієнти прості у використанні, і це ідеальний вибір для тих, хто не має досвіду роботи з VPN, оскільки він працює прямо з коробки.

Обслуговування клієнтів хороше, але повільніше, ніж у конкурентів. Живий чат доступний 24/7, або ви можете надіслати своє запитання електронною поштою. Персонал корисний у будь-якому випадку. Також є корисна база знань для самодопомоги.

Мінусом для ExpressVPN є його ціна. Це дорожче, ніж його конкуренти, але ви можете заощадити гроші, підписавшись на довший період. Він пропонує чудовий сервіс, а для додаткового спокою – 30-денну гарантію повернення грошей.

3. NordVPN

NordVPN – це ще один хороший постачальник, який можна порівняти з нашим другим вибором, як ви можете прочитати в нашому Експрес-VPN проти NordVPN. Він пропонує високу безпеку, включаючи можливість подвійних серверів, які шифрують ваше з’єднання двічі.

Крім того, передбачено перемикач на знищення, і він не веде журнали.

Попередній

Далі

У ньому тисячі серверів, що охоплюють 60 країн, але жоден не знаходиться в Катарі, тому ви не зможете переглядати вміст, обмежений для цієї країни. Його швидкість хороша, але може бути повільною при підключенні до віддаленого сервера. Однак час його перемикання на сервері швидко. Перегляньте наш огляд NordVPN для отримання додаткової інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Настільний клієнт доступний для Windows та macOS, а мобільний додаток – для Android та iOS. Установка проста, і макети хороші.

Обслуговування клієнтів поставляється у формі зручної бази знань, яка допоможе вам вирішити більшість проблем самостійно. Ви також можете зв’язатися із службою підтримки в чаті та електронною поштою. Живий чат – найшвидший варіант, але будь-який маршрут буде корисним.

Щомісячна ціна доступна, але ви можете заощадити гроші, вибравши довший план. Якщо ви турбуєтесь про те, щоб взяти на себе таке зобов’язання, то знайте, що він пропонує 30-денне повернення коштів, якщо вам це не сподобається..

4. HideMyAss

Далі йде HideMyAss, який не так хороший, як інші наші вибори, але теж не поганий вибір. Забезпечує хороший захист із 256-бітним шифруванням AES як стандарт. Крім того, є додатковий вимикач для додаткової безпеки.

Його політика конфіденційності викликає занепокоєння, хоча, як стверджується, вона зберігає деякі журнали використання. Наприклад, він зберігає записи про те, коли ви підключились та відключились протягом 30 днів. Якщо запитають органи влади, вона може також записати більш детальну інформацію.

HideMyAssDownloadOptions

Його охоплення сервером величезне, оскільки він охоплює 190 країн, що набагато більше, ніж будь-який з інших наших постачальників. Його загальна кількість серверів нижча за деякі, але, маючи понад 900, ми впевнені, що у вас не виникне проблем з підключенням до відповідного. Як і VyprVPN, HideMyAss має сервери в Катарі, що чудово, якщо ви хочете, щоб вміст було обмежено до цієї локації, і головна причина, по якій він склав наш список.

Його швидкість є достатньою для більшості видів діяльності і обмежень пропускної здатності немає.

Інші причини, які нам подобаються HideMyAss

HideMyAss підтримує Windows, macOS, Android та iOS, а клієнти прості у використанні.

Якщо вам потрібна допомога, на її веб-сайті є база знань, тому ви можете спробувати вирішити проблему самостійно, перш ніж звернутися в службу підтримки. Як ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss, може знадобитися певний час, щоб член персоналу повернувся до вас електронною поштою. Ваша найкраща ставка – використання функції прямого чату, оскільки це набагато швидше.

Домашня сторінка HideMyAss

Щомісячна ціна досить дорога порівняно з конкурентами. Скористатися семиденним пробним періодом, але переконайтеся, що ви скасуєте його протягом періоду пробного періоду, або вам буде виставлено рахунок за 12-місячну підписку. Якщо ви скасуєте до закінчення пробного періоду, ви все одно зможете скористатись цілих сім днів, і у випадку, якщо ви забудете, гарантія повернення грошей у 30 днів.

5. CyberGhost

Нарешті, у нас є CyberGhost. Хоча це не на першому списку для Катару, він все ще є хорошим постачальником. Його безпека велика, хоча не така настроювана, як у деяких її конкурентів, і в ній постійно ввімкнено комутатор знищення знищень. Вам також не доведеться турбуватися про свою конфіденційність, оскільки вона має чітку політику без журналів.

Він має сервери в 58 країнах, але таких немає в Катарі. Немає обмежень пропускної здатності, і швидкість хороша, хоча вони можуть бути повільними при з’єднанні на великі відстані. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

CyberGhost доступний для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс був нещодавно оновлений і він простий у використанні, але це може зайняти деякий час, щоб звикнути. CyberGhost також склав наш список найкращого VPN для декількох пристроїв, оскільки він дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно.

Існує широка база знань, яка допоможе вам вирішити найпоширеніші проблеми. Якщо цього не зробити, ви можете зв’язатися із службою підтримки через чат або електронну пошту. Чат в прямому ефірі – найшвидший з двох, але електронна пошта краще для більш технічних запитів.

Ціни на місяць порівнянні з іншими, але ви можете заощадити гроші, вибравши більш тривалий план. Якщо ви користуєтесь пристроєм Android або iOS, ви можете спробувати його за допомогою семиденної пробної версії. Якщо ні, є гарантія повернення грошей, яка повинна дати вам достатньо часу, щоб вирішити, чи подобається вам це.

Фінальні думки

Тепер, коли ви знаєте, чому слід використовувати VPN у Катарі та які функції вам потрібні, ми сподіваємось, що ми допомогли вам вибрати гідний з наших кращих відгуків VPN. Безпека є важливим фактором для забезпечення безпеки в Інтернеті. Також важливо, щоб постачальник пропонував перемикач на знищення та підтримував політику без журналів.

ВипрВПН – наш найкращий вибір. Його безпеки достатньо, щоб захистити вас, і разом з багатьма іншими серверами вона має присутність у Катарі. Пам’ятайте, однак, якщо ваші онлайн-шнанігани більш делікатні, вам слід вибрати наш другий вибір, ExpressVPN, оскільки він має набагато кращу безпеку.

Якщо у вас є досвід використання VPN у Катарі, повідомте про це у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me