Кращий VPN для Японії 2020: Земля висхідного прослуховування

У Японії є кілька найкрасивіших місць, скрізь храми та ікона гора Фудзі. Крім того, це місце народження суші, боротьби з сумо та божевільних торгових автоматів. Це світовий лідер в галузі інновацій та технологій, і, без сумніву, ви будете в Інтернеті, перебуваючи там. Використання однієї з наших найкращих VPN для Японії допоможе захистити вас.


Розумно використовувати віртуальну приватну мережу, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. У багатьох країнах різною мірою здійснюється цензура, одна з найгірших – Китай. VPN допоможе вам обійти це питання, а також захистить від небезпек та моніторингу в Інтернеті.

Це також допоможе вам обійти геоблоки, тому ви зможете отримувати доступ до улюблених шоу та іншого вмісту, навіть якщо він обмежений для певної країни. Деякі веб-сайти за замовчуванням також є японськими, і вам може бути важко перемикати мови. Використання постачальника наших відгуків про VPN допоможе вам ознайомитись із досвідом перегляду.

Цензура в Японії

Цензура не є основною проблемою в Японії. Соціальні медіа, YouTube та блоги можуть користуватися безкоштовно, а також місцевий веб-сайт для обміну відео під назвою Niconico Doga та японський додаток для чату LINE. Стаття 21 конституції Японії забороняє цензуру, але в 2018 році уряд доручив постачальникам послуг Інтернету блокувати веб-сайти, пов’язані з манга-піратством.

Як мінімум три веб-сайти були націлені, зокрема Mangamura, AniTube! і MioMio. Однак, щоб Інтернет-провайдер блокував певний веб-сайт, він повинен відстежувати онлайн-активність своїх клієнтів, щоб побачити, чи отримують вони доступ до веб-сайту. Іншими словами, це призведе до вторгнення в приватне життя своїх користувачів, що було б порушенням закону.

Клієнт NTT, який також є юристом, вчинив судові дії проти постачальника і вимагав негайно припинити блокування веб-сайтів. Він стверджував, що для блокування веб-сайтів потрібно шпигувати за користуванням Інтернетом користувачів, що суперечить Закону про бізнес у сфері телекомунікацій та конституційній забороні на порушення цензури та конфіденційності..

Починаючи з громадських дебатів, уряд оголосив, що запровадить законодавство у 2019 році, яке дозволить блокувати веб-сайти. Наразі закон дозволяє лише блокувати веб-сайти, на яких розміщені зображення сексуального насильства над дітьми. Інтернет-провайдери добровільно фільтрують їх та пропонують користувачам фільтр для захисту молоді.

Через Закон про обмеження відповідальності постачальника 2001 року Інтернет-провайдери дотримуються вказівок, які регулюють прохання про вилучення, щоб захистити себе від відповідальності. Запити можуть включати незаконний або заперечний вміст, порушення конфіденційності, порушення авторських прав та наклеп. Громадськість може повідомити про вміст в Інтернет-службі гарячої лінії, яка отримала майже 600 000 звітів у 2017 році.

Стаття 175 Кримінального кодексу забороняє продаж чи розповсюдження нецензурних матеріалів. Це старе законодавство, але воно все ще діє в Інтернеті. Однак, нецензурність не визначена, і це спричинило занепокоєння, що це може бути використане проти художньої виразності або прав ЛГБТ.

Свобода слова в Японії

Стаття 21 Конституції також захищає свободу слова та інші форми вираження поглядів. Взагалі ці права зберігаються, але є питання щодо мови ненависті до людей іншого походження, особливо південнокорейської та китайської громад. Деякі міста вжили заходів, прийнявши місцеві постанови щодо мови ненависті.

Наприклад, Осака передав групу, яка дозволила громадськості розкривати групи, які поширюють мову ненависті щодо певної расової чи етнічної групи. Це призвело до видалення щонайменше двох онлайн-відео за запитом у 2017 році.

Інтернет-новинами також можна маніпулювати. Наприклад, Токійська електроенергетична компанія забрала дані про забруднення після катастрофи на АЕС в Фукусімі в 2011 році. Урядовці, як повідомлялося, чинили тиск на те, який вміст було випущено з метою контролю громадського дискурсу.

Хоча свобода слова сильно не впливає, є закони та проблеми, які впливають на неї.

Спостереження та конфіденційність в Японії

Конфіденційність захищена статтею 13 Конституції, а секретність зв’язку захищена законами про телекомунікації. З цього приводу виникають занепокоєння щодо посилення нагляду.

Закон про прослуховування, прийнятий у 2000 році, дозволяє правоохоронним органам проводити електронне спостереження за рішенням суду для кримінальних розслідувань, пов’язаних із наркотиками, торгівлею людьми, вогнепальною зброєю та організованими вбивствами. Він був розширений у 2016 році, включаючи крадіжки, шахрайство та зображення сексуального насильства над дітьми.

Міністерство юстиції повідомило, що в 2017 році було прослухано 10957 розмов по мобільних телефонах, що призвело до арештів 61. Ті, хто виявив, що планують вчинити серйозні злочини для фінансування тероризму, можуть бути заарештовані, але вони повинні знаходитись під наглядом, щоб дізнатися це. У 2017 році був прийнятий закон про змову, який дозволяє здійснювати більше нагляду уряду.

Влада звинувачується також у зловживанні повноваженнями нагляду. У 1997 році уряду було наказано виплатити високопоставленому члену Комуністичної партії Японії 4 мільйони ієн (35 500 доларів) за незаконний прослуховування його будинку. Японські військові також проводили незаконне спостереження за звичайними громадянами у період з 2003 по 2004 роки.

Просочені документи в 2013 році показали, що систему масового спостереження XKEYSCORE постачали японці американські спецслужби. Він може контролювати майже все, що користувач робить в Інтернеті.

Запити щодо даних користувачів поширені, оскільки додаток для обміну повідомленнями LINE повідомляє, що більшість запитів, отриманих у 2018 році, надходили від правоохоронців Японії. Google і Facebook також повідомили про запити, але вони не відповідають, якщо немає ордера чи іншої юридичної причини.

Деякі мобільні оператори вимагають від клієнтів надати ідентифікатор, щоб підписатися. Інтернет-кафе вимагають від користувачів вказувати ідентифікатор, а також їх імена та адреси. Ці дані та журнали використання користувачів можуть вимагати поліції, якщо є підозра на незаконну діяльність. Щоб захистити неповнолітніх, служби онлайн-знайомств повинні зареєструватися в політиці та підтвердити вік своїх клієнтів за допомогою ідентифікатора.

Інтернет-небезпеки в Японії

Завантаження матеріалів, захищених авторським правом, в Японії незаконне, як це відбувається у багатьох країнах, включаючи Німеччину. Покарання варіюється: завантажувачі отримують до 10 років в’язниці або штраф до 10 мільйонів ієн (91 000 доларів). Тим, хто завантажить навіть один піратський файл, загрожує до двох років в’язниці або штраф до 2 мільйонів ієн (18 000 доларів).

П’ять осіб були заарештовані після завантаження сторінок манги на веб-сайти до їх офіційного опублікування. Двох засудили до 18 місяців тюремного ув’язнення, разом із трирічною відстрочкою та штрафом у розмірі 500 000 ієн (4500 доларів). VPN допоможе вам залишитися анонімним.

Громадський WiFi зростає, але його використання може поставити під загрозу кіберзлочинність. Зв’язки часто незахищені, і хакерам та вірусам надають безкоштовний пропуск, якщо ви не захистите себе. Крім того, у 2015 році понад 1 мільйон японських громадян вилучили свою особисту інформацію після незаконного отримання хакерами з пенсійної системи Японії.

Найкращий VPN для Японії 2020

Що робить VPN найкращим для Японії

Здебільшого VPN мають однакові функції, але деякі краще, ніж інші, коли ви дивитесь глибше. Для Японії ви хочете вибрати таку, яка має хорошу безпеку, оскільки це захистить вас від спостереження та кібератак.

Також непогана ідея отримати VPN за допомогою перемикача на знищення, особливо якщо ваша діяльність має ризикований характер. Якщо постачальник, якого ви вибрали, включає його, вам не потрібно буде турбуватися про збій VPN, оскільки перемикач kill автоматично відключить вас від Інтернету. Це означає, що ваші дані залишатимуться приватними.

Ви також повинні переконатися, що постачальник також має сувору політику без журналів. Це в основному означає, що він не буде вести облік вашої діяльності, тож якби влада просила про це, нічого не було б дати їм.

Ще одна важлива особливість – його серверна мережа. Чим більше серверів має постачальник, тим більше шансів знайти відповідний. Вам знадобиться, щоб вони були і в Японії, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту, обмеженого в цій країні.

Скажімо, ви подорожуєте і хочете дивитись локальний телеканал в Інтернеті чи Netflix Japan. Для отримання доступу вам знадобиться японський сервер. Те саме стосується інших версій Netflix. Наприклад, вам знадобиться американський сервер для США Netflix. У нашому найкращому посібнику VPN для Netflix є список тих, хто вирішує це завдання.

Ви хочете вибрати таку, яка має високі швидкості та не обмежує пропускну здатність. Це особливо важливо, якщо ви хочете передавати або завантажувати. Ніхто не любить дивитись на завантажувальний екран, і повільна швидкість дасть вам саме це. Крім того, потрапляння на кришку обмеженої пропускної здатності призведе до припинення роботи VPN.

Інші фактори, які слід враховувати – це простота використання, сумісні пристрої, кількість пристроїв, які можна підключити одночасно, якість обслуговування клієнтів та ціна.

1. Найкращий VPN для Японії: NordVPN

NordVPN – наш переможець для Японії. Це чудовий постачальник, про який часто згадують у наших статтях. У нього є найкраща безпека навколо, з можливістю використовувати його шифрування подвійним хопом для ще більшого захисту. Також є перемикач на вбивство, і ваша конфіденційність шанується політикою без реєстрації.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

У ньому є тисячі серверів по всьому світу, в тому числі 83 в Японії, що дає вам чудовий шанс знайти підходящий. Його швидкості хороші, але вони можуть сповільнюватися на великі відстані. Немає обмежень у пропускній здатності, і він може швидко перемикати сервери.

Це хороший вибір, якщо ви хочете передавати трансляцію, оскільки у неї немає проблем із отриманням більшості сервісів, включаючи Netflix. Це також найкращий VPN для торрентів. Прочитайте наш повний огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, і їх легко налаштувати та використовувати. Ви можете одночасно підключити до шести пристроїв.

У NordVPN є зручна база знань, яка повинна допомогти вам у вирішенні найпоширеніших проблем. Якщо цього не відбувається, є підтримка чату та електронної пошти. Використовуйте чат в реальному часі для швидкої відповіді, але персонал корисний у будь-якому випадку.

NordVPN – це хороше співвідношення ціни і грошей завдяки доступному щомісячному плану, але ви можете заощадити, зареєструвавшись на більш тривалий період. Існує 30-денне вікно повернення коштів, якщо ви переживаєте, що вам це не сподобається.

2. ExpressVPN

ExpressVPN – ще один хороший вибір, оскільки це один з найкращих VPN-провайдерів. Ми лише пропустили наше перше місце через кількість серверів, які NordVPN має. Ці два порівнянні, як ви можете прочитати в нашій статті ExpressVPN проти NordVPN.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

За замовчуванням він має чудову безпеку, і ви можете збільшити його. Також є перемикач на вбивство, і він не веде журнал вашої онлайн-діяльності. Його серверна мережа охоплює понад 90 країн, з трьома серверами в Токіо.

У вас не повинно виникнути проблем зі швидкістю, оскільки це найшвидший VPN на ринку, хоча час його перемикання на сервер повільний. Немає обмежень пропускної здатності. ExpressVPN став першим в нашому найкращому VPN для потокового твору, тому це чудовий вибір, якщо саме це ви хочете зробити. У нашому огляді ExpressVPN є додаткова інформація про провайдера.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Його можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Це відмінний вибір, якщо ви не маєте досвіду роботи з VPN, оскільки це простий у використанні. Майже все робиться для вас поза коробкою. Вам просто потрібно переконатися, що ви підключились до відповідного сервера. Одночасно можна підключити до п’яти пристроїв.

Обслуговування клієнтів хороше та доступне цілодобово через чат та електронну пошту. Час відповіді повільніше, ніж у конкурентів, але це не дуже погано, і персонал корисний. Також є велика база знань.

Недоліком ExpressVPN є те, що це одна з найдорожчих VPN-послуг. Однак, за якість послуг, яку ви отримуєте, це коштує грошей. Крім того, ви можете заощадити, вибравши довшу підписку. Якщо ви з обережністю ставитесь до виконання зобов’язань відразу, існує 30-денна гарантія повернення грошей, яка дає вам багато часу, щоб переконатися, що ви задоволені цим.

3. CyberGhost

Ви можете використовувати CyberGhost і для Японії. Він має велику безпеку, щоб захистити вас, і тут включений перемикач вбивств. Він також не буде вести журнал вашої активності в Інтернеті.

Є сервери більш ніж у 58 країнах, 32 – у Японії, тому у вас не повинно виникнути проблем з пошуком відповідного.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має хороші швидкості, але вони не такі гарні, як наш найкращий вибір, і, як у NordVPN, вони можуть сповільнюватись на великі відстані. Хоча пропускна здатність є необмеженою, і вона може потрапляти в більшість потокових служб. Детальніше про постачальника читайте в нашому огляді CyberGhost.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

Є клієнти для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс оновлено, тому він краще, ніж раніше. Це все ж може зайнятися звиканням. До семи пристроїв можна підключити одночасно, заробивши це друге місце в нашому кращому VPN за декілька пристроїв. Однак, сім є і встановленням.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете звернутися до великої бази знань, якої має бути достатньо для незначних питань. Живий чат та електронна пошта також доступні цілодобово, якщо вам потрібна додаткова допомога.

CyberGhost має доступну щомісячну ціну, але вам краще підписатися на більш тривалий термін, оскільки ви заощадите гроші. Ви можете використовувати безкоштовну семиденну пробну версію для Android та iOS, щоб побачити, чи подобається вам це. Якщо ви все ще не впевнені після цього, є гарантія повернення грошей, але тривалість змінюється залежно від обраного вами плану. Короткі плани отримують 14 днів, а довші – 45.

4. Приватний доступ до Інтернету

Наш четвертий вибір – приватний доступ до Інтернету, який є хорошим сервісом, у якого відсутні деякі функції, які мають його конкуренти. Він має хорошу безпеку, але встановлений на 128-бітове шифрування за замовчуванням. Ви можете збільшити його вручну до більш безпечного 256-бітного шифрування, але це призведе до уповільнення вашого зв’язку.

Послуга забезпечує перемикач на знищення, і він не веде облік вашої діяльності. Обов’язково прочитайте наш огляд PIA, щоб краще ознайомитися з компанією.

Попередній

Далі

PIA має понад 3000 серверів, але вони охоплюють лише 33 країни. Однак у Японії 18, тож ви зможете знайти той, який відповідає вашим потребам. Важливим моментом для PIA є його швидкість, але це в основному через легше шифрування, яке він використовує. Після збільшення шифрування VPN сповільниться. Його швидкості все ще добре, хоча.

Ви можете швидко перемикати сервери і робити це без необхідності відключення від використовуваного. Ви також отримаєте користь від необмеженої пропускної здатності. Одне, що слід зазначити про PIA, – це те, що не вдається потрапляти в потокові послуги, крім США Netflix, тож якщо це у вашому списку справ, вам буде краще з одним із інших наших виборів.

Інші причини, які нам подобаються PIA

Ви можете встановити PIA на Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у використанні, і це єдиний VPN з повним клієнтом Linux, саме тому ми назвали його найкращим VPN для Linux. Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

Якщо у вас виникли проблеми, в Інтернеті є гідна база знань, яка допоможе вам вирішити невеликі проблеми. Ви можете зв’язатися із службою підтримки 24/7 за додатковою допомогою, але не дозволяйте кнопці чату обдурити вас. Натиснувши на нього, ви зможете лише надіслати повідомлення PIA. Довідка є всебічною, навіть якщо вона повільніше, ніж її суперники.

Щомісячна ціна не погана, і ви отримуєте гідну послугу, але все одно витратите менше, підписавшись на більш тривалий термін. Існує також семиденна гарантія повернення грошей, тому у вас є достатньо часу, щоб переконатися, що ви щасливі.

5. HideMyAss

Наш останній вибір – HideMyAss. Це не поганий вибір, але це не так добре, як інші наші вибірки. Він має гарну безпеку, встановлену при шифруванні AES 256 біт за замовчуванням. Також включений перемикач на вбивство.

Хоча він стверджує, що має хорошу політику конфіденційності, тонкий шрифт викликає занепокоєння. Він зберігає деякі журнали використання. Наприклад, він буде зберігати журнали, коли ви підключились та відключились протягом 30 днів, і він може ввійти більше, ніж те, якщо цього вимагатиме влада.

Домашня сторінка HideMyAss

У ньому понад 900 серверів. Це ніде не так багато, як інші наші вибори, але вони охоплюють величезні 190 країн. У Японії їх також є шість, що є основною причиною того, що вона внесла наш список. Її швидкості досить хороші для більшості видів діяльності і немає обмежень пропускної здатності. HideMyAss також може входити до більшості потокових служб.

Інші причини, які нам подобаються HideMyAss

Ви можете користуватися зручними клієнтами HideMyAss для Windows, macOS, Android та iOS, і ви можете мати до п’яти підключень одночасно.

Якщо вам потрібна допомога, є хороша база знань, якої має бути достатньо для усунення невеликих проблем. Чат в прямому ефірі швидко проходить, але для того, щоб скористатися опцією електронної пошти, може знадобитися деякий час співробітника. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss.

Його місячна ціна дорога порівняно з іншими, але є семиденна пробна версія, якою ви можете скористатися. Просто переконайтеся, що ви скасуєте протягом пробного періоду, оскільки вам буде виставлено рахунок за 12-місячну підписку, якщо ви цього не зробите. Ви все одно зможете користуватися цілих сім днів, навіть якщо ви скасуєте. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви забудете.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам зрозуміти, чому слід використовувати VPN в Японії та які функції вам потрібні, щоб отримати найкращий досвід. Вам потрібна хороша безпека, щоб захистити вас, і корисно шукати VPN з перемикачем на знищення та політикою без журналів. Крім того, вам потрібні сервери в Японії та можливість користуватися потоковими послугами.

NordVPN – наш найкращий VPN для Японії, оскільки він має чудову безпеку, перемикач на знищення, і він не веде журнал вашої діяльності. Плюс до цього, у Японії є 83 сервери, і це чудово в тому, щоб користуватися потоковими послугами. Існує 30-денний термін повернення коштів, тому ви можете переконатися, що вам сподобається.

Якщо у вас є досвід використання VPN в Японії, залиште нам коментар нижче. Ми хотіли б почути про це. Перегляньте наш архів VPN для більш цікавих фрагментів. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map