Кращий VPN для ігор 2020: Epic Pwnage, Low Ping

У цьому посібнику з найкращого VPN для ігор ми розповімо, чому слід використовувати VPN, коли граєте в Інтернеті. Як ентузіаст геймерів і технологій, можна легко образитися на загородження “геймерських” продуктів, які чують Інтернет. Пара скляних фільтрів із синім світлом та пляшка гірської роси не змінить наскільки ви добре граєте, тому спокушати списати всі продукти на “геймер” як прості тренди.


Віртуальні приватні мережі часто входять до цієї категорії, але вони не повинні. Хоча VPN в основному використовуються для доступу до ексклюзивних назв на Netflix або захисту людей від натиску уряду, що шпигує в більшості країн, його використання може захистити вас і під час гри в Інтернеті..

ExpressVPN – наш найкращий вибір, який не повинен стати сюрпризом. Він має найкраще поєднання функцій, безпеки та швидкості, що робить його ідеальним вибором майже для будь-якого сценарію. Незважаючи на це, є й інші провайдери, які добре грають ігрову роль, тому читайте далі, якщо хочете більше варіантів.

Кращий VPN для ігор-2020

Вибір найкращої VPN для ігор

Коли ми рекомендуємо VPN, ігри не є першою темою, яка виникає. Усі, хто добре розбирається в Інтернеті, розуміють, що вони захищають вашу конфіденційність від державних установ, постачальників послуг Інтернету та мережевих снуперів. Хоча це легко помітити, ігор не так очевидний.

По-перше, і найочевидніше, VPN дозволяють вам отримати доступ до вмісту, що заблокується. Незважаючи на те, що найбільше турбує наркоман Netflix, це також має наслідки для ігор. Ви можете переглядати ексклюзивні заголовки в PlayStation Network, Steam або Xbox Live, які можуть бути недоступними у вашому регіоні. У деяких випадках це означає отримати назву AAA перед запуском у вашій країні.

Однак це не обходиться без недоліків. VPN впливають на швидкість, тому ви будете відмовлятися від свого з’єднання під час використання одного. Через це ми вибрали провайдерів із нашого найшвидшого путівника VPN, щоб переконатися, що ви не відстаєте. Перевірте результати тестування на нашому аркуші.

Хоча ми обрали з цього посібника, замовлення не те саме. Ігри, особливо онлайн-ігри, більше стосуються затримки, ніж пропускної здатності, остання з яких вважається “швидкістю”. Оскільки текстури та моделі зберігаються та надаються локально, єдиною інформацією, яку потрібно надсилати між консолями або ПК, є те, як програвач взаємодіє зі світом.

Мінімізація затримки важлива, але іноді VPN може насправді її покращити. Якщо сервер, до якого ви підключені, ближче до сервера, на якому ви граєте, відстань для подорожі пакету менше. Крім того, використання VPN може дозволити вам отримати доступ до серверів, які можуть мати менший трафік в інших частинах світу.

Аспект безпеки VPN також не втрачається. Поширювані атаки відмови у наданні послуг стали дияволом для подій на вивезення, і, як і будь-яке відкрите з’єднання, ви ризикуєте стати жертвою кіберзлочинності. Хоча це не так часто, як це відбувається, скажімо, мучать фільми, це можливо. VPN шифрує ваше з’єднання, тому ніхто не може потрапити у ваш потік даних.

На основі цього ми вибрали наших постачальників. По-перше, ми звернулися до затримок. VPN не варто, якщо це зруйнує те, що він повинен захищати. Далі ми подивилися на безпеку. Поєднання найвищого 256-бітного AES та OpenVPN зазвичай робить це.

Хоча це було нашим фокусом, ми також враховували ціну, простоту використання та функції, але ці аспекти менш важливі для ігор.

1. Найкращий VPN для ігор: ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN на ринку, тому не дивно, що він найкращий і для ігор. Окрім того, що найшвидший VPN, який ми перевірили, він особливо добре обходить геоблоки, що робить його прекрасним вибором для замикання ексклюзиву на PSN або захисту себе під час гри в Інтернеті.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Під час тестування наша затримка залишилася близько 75 мілісекунд, що прийнятно для ігор. Результати його пінгу були не найшвидшими, але вони були найбільш послідовними. Одне має бути швидким підключенням до сервера, що знаходиться поруч із домом, але якщо ви намагаєтесь отримати доступ до конкуренції в інших частинах світу, у вас можуть виникнути проблеми. За допомогою ExpressVPN цієї проблеми уникнути.

Крім того, ExpressVPN має додатки майже для кожної платформи, що особливо важливо для ігор. Жодна VPN, яку ми перевірили, не має додатків для Xbox One або PlayStation 4, і ExpressVPN не порушує цю тенденцію. Тим не менш, він має простий інсталятор для маршрутизаторів, який забезпечить увесь ваш вихідний трафік. У ньому є додатки для iOS та Android для захисту ваших мобільних ігор.

Що стосується безпеки, то ExpressVPN – це один з найкращих варіантів на ринку. Окрім використання найвищого 256-бітного шифрування AES з протоколом OpenVPN, воно підтримує сувору політику без реєстрації. Її штаб-квартира знаходиться на Британських Віргінських островах, де є найкращі закони про конфіденційність у світі. Незалежно від того, що ви намагаєтеся захистити, ExpressVPN охоплював вас.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

VPN чудово підходять для ігор, але ви можете використовувати їх і для багатьох інших цілей. ExpressVPN – це наш найкращий VPN для потокової передачі, не тільки за відмінні швидкості, але й за здатність обходити суворі блокування проксі, якими користуються потокові платформи..

Якщо ви намагаєтеся перемогти заборону VPN Netflix, ExpressVPN – це для вас. Під час нашого тестування йому вдалося отримати доступ до ексклюзивних заголовків Netflix у всьому світі, і швидкий час відгуку його серверів гарантував, що ми можемо передавати відео у високій чіткості чи краще. Як ми говорили в нашому огляді ExpressVPN, це “власна ліга, коли мова йде про потокове передавання”.

Це стосується власної ліги і щодо ціни. У ExpressVPN немає надзвичайних показників Hide.me (читайте наш огляд Hide.me), але він дорожчий, ніж більшість VPN. Хоча три одночасні межі з’єднання відчувають себе добре, але обмежуючими, правда полягає в тому, що ви можете встановити ExpressVPN на свій маршрутизатор, ефективно обминаючи межа з’єднання..

Це дорого, але воно того варте ExpressVPN позначає всі вікна, які ми хочемо від VPN. Це швидкий, зручний і безпечний користувач, що робить його чудовим вибором для ігор або майже будь-чого іншого. Ви також можете спробувати без ризику, гарантуючи повернення грошей на 30 днів.

2. NordVPN

NordVPN – відмінний вибір. Якщо б не було непослідовної продуктивності під час нашого тестування на швидкість, це було б перемогою над ExpressVPN. Максимуми були високими, але і мінімуми теж були низькими. NordVPN працює швидко і вільно, тому робить TLC трохи більше, щоб плавно працювати. Якщо ви готові це зробити, це один з найкращих варіантів.

Попередній

Далі

Під час нашого тестування він повернув найшвидші результати будь-якої VPN. Однак це робилося лише в певних місцях. У деяких випадках він був нездатний досягти навіть 10 відсотків нашої незахищеної швидкості. Це означає, що якщо ви бажаєте шукати сервер, ви отримаєте хороші результати.

Все інше про сервіс чудово. NordVPN стоїть нарівні з ExpressVPN, коли мова йде про обхід геоблоків, тому вам слід мати можливість переглядати заблоковані в регіоні сервери або знаходити ігри, ексклюзивні для інших частин світу. Прочитайте нашу статтю NordVPN проти ExpressVPN, щоб отримати більше порівнянь між двома службами.

Його безпека настільки ж хороша, якщо не краща, ніж у ExpressVPN. Хоча він також використовує 256-розрядний AES з OpenVPN, він також включає подвійні сервери. Ці спеціалізовані сервери дозволяють додати другий рівень шифрування до вашого з’єднання, оскільки ви переходите з одного VPN-сервера на інший. Наче один тунель був недостатньо важким, щоб зламати, два – майже неможливо.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Сервери подвійного переходу NordVPN – це лише один із чотирьох типів спеціалізованих серверів, які він пропонує. Кожен аромат пропонує можливість налаштувати ваше з’єднання для більшої швидкості або кращої безпеки. Сервери подвійного хопу, а також сервери Tor заробляли NordVPN місце в наших найкращих VPN-сервісах для керівництва Китаєм.

У NordVPN також входить CyberSec. Це зловмисне програмне забезпечення та блокувальник реклами, які працюють добре, але це не є заміною кращого антивірусного програмного забезпечення. Тим не менш, це приємний інструмент для блокування дратівливих оголошень або уникнення загроз, таких як ботнети, що ховаються в Інтернеті (читайте, що це посібник із ботнетів, щоб дізнатися про них).

У NordVPN також є перемикач на знищення, що є особливістю, яку повинен мати будь-який пристойний VPN, але він змінює його. Ви можете встановити перемикач убиття активним у певних додатках, так що, наприклад, можна заблокувати клієнт-торент, якщо з’єднання VPN перестане, не зупиняючи сеанс перегляду..

Незважаючи на невідповідність швидкості, NordVPN є одним з найкращих варіантів свого надійного набору функцій, безпечної інфраструктури та масивної серверної мережі. Ви можете дізнатися про його сильні сторони в нашому огляді NordVPN або спробувати 30-денну гарантію повернення грошей.

3. CyberGhost

Ми завжди були шанувальниками CyberGhost, але проблеми в застосуванні не дозволяли нам давати повні рекомендації в минулому. Ці проблеми здебільшого були усунені нещодавньою реконструкцією користувальницького інтерфейсу, але, зберігаючи надійний сервіс, яким він був недоторканим.

Cyberghost-домашня сторінка-2018

Під час нашого тестування ми відзначили середню затримку лише 37 мс в США, де проходили тестування. За кордоном CyberGhost виявився не таким послідовним, як ExpressVPN, але все-таки керував гідними результатами ping. Наприклад, найгірше місце розташування – Японія, із середньою затримкою становило 154 мс.

Встановлення його на маршрутизатор також не повинно бути проблемою. CyberGhost має перелік посібників для його встановлення майже на будь-якій платформі, від вашого маршрутизатора до підключеного до мережі сховища. Межа його підключення також висока, вона пропонує більше, ніж NordVPN та ExpressVPN, тому він потрапив у наш найкращий посібник VPN для декількох пристроїв.

Хоча це може бути швидко, CyberGhost не працює так само, як ExpressVPN, коли використовується OpenVPN. За замовчуванням CyberGhost використовує IKEv2, який настільки ж безпечний, як OpenVPN, але також легше блокується. Через це не дуже вдалий вибір для запису назв, що мають заблокований регіон, але просто легше блокувати не означає, що це буде.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

У CyberGhost є слабкі місця, але він парить там, де йому це вдається. Він оснащений вражаючим набором функцій, які дозволять налаштувати ваше з’єднання, отримати доступ до нішевих потокових платформ та захистити себе під час торрент.

Є два набори спеціалізованих серверів, один для потокового та іншого для торрент. Торент-сервери не такі вражаючі, але потокові сервери є. CyberGhost має близько 50 центрів обробки даних, оптимізованих для різних потокових платформ, і все, від Netflix до Crunchyroll.

Інші функції включають блокатор оголошень, перемикач на знищення та “розумні правила”. Розумні правила дозволяють автоматизувати певні аспекти вашого з’єднання. Наприклад, ви можете встановити CyberGhost для автоматичного підключення, коли ви підключаєтесь до певної мережі WiFi або автоматично запускаєте веб-переглядач після встановлення з’єднання..

Це не так добре, як ExpressVPN, оскільки він робить більший акцент на функції та інтерфейс, ніж швидкість та безпеку. Тим не менш, це дає вражаючі результати, і це дешево. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді CyberGhost або спробувати його з великою гарантією повернення грошей на 45 днів.

4. Маллвад

Mullvad не часто робить наших “кращих VPN” путівників, незважаючи на те, що це чудовий сервіс. Хоча це не робить нічого особливо добре, він пропонує вражаючу безпеку та швидкість за ціною.

mullvad-огляд-інтерфейс

Під час тестування ми виміряли середню затримку 36 мс, яка повинна бути ідеальною для ігор. За кордоном затримка була гіршою, ніж у CyberGhost, але Муллвад здивував нас своєю стійкістю між раундами. На відміну від HideMyAss, який мав суперечливі результати пінгу (читайте наш огляд HideMyAss), Муллвад дав нам ту саму затримку після раунду.

Для ігор це особливо важливо. Постачальники з непостійною затримкою матимуть крапкову ефективність в Інтернеті. Стійкість Mullvad робить її ідеальною, оскільки вона тягне затримку на сервері, до якого ви підключаєтесь, та на інтернет-з’єднання..

Інші причини, які нам подобаються Муллваду

Що стосується решти сервісу, Маллвад не вражає. Це непогано, але він не пропонує багато чого розрізняти, як це роблять NordVPN, ExpressVPN та CyberGhost. Найнезвичніше в Mullvad – це те, що він приймає готівку як оплату. Ви можете надіслати на нього будь-яку суму в будь-якій валюті з номером свого рахунку, і це буде вам зарахувати скільки завгодно грошей.

Це рідкісна якість для VPN та програмних послуг загалом. Хоча це не має сенсу для більшості людей, це демонструє відданість Муллвада анонімності. Він має чітку позицію щодо конфіденційності, підтримує політику без журналів і використовує лише два файли cookie на своєму веб-сайті.

Для тих, хто стосується конфіденційності, це чудовий вибір. Це теж дешево. Муллвад стягує лише близько 5 доларів на місяць, що становить менше половини щомісячної ставки за всі інші наші вибори. Він також постачається з необмеженою пропускною здатністю і до п’яти одночасних з’єднань.

Цінність є солідною, навіть якщо серверна мережа Муллвада не вражає і їй не вистачає можливостей. Ви можете дізнатися про особливості в нашому огляді Муллвада або спробувати його за тригодинний пропуск.

5. TorGuard

TorGuard – це дуже настроюваний сервіс, який, незважаючи на відданість майстрам, є чудовим вибором для геймерів. Ми вимірювали в США середню затримку 38 мс, а також пристойні бали за кордоном, тому у вас не повинно виникнути проблем із грою.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Хоча це було середнім показником в останньому раунді тестів на швидкість, ми мали ще кращі результати під час нашого огляду TorGuard. Підключившись до сервера в Чикаго, який був набагато ближче до нашого місця тестування, спостерігалося незначне падіння швидкості. Базовий пінг – 11 мс, TorGuard додав лише 7 мс, на що може засвідчуватись декілька VPN.

Як очікується, затримка збільшується в міру збільшення відстані. Однак, швидкість завантаження TorGuard була суттєвою. Навіть в інших частинах світу він підтримував більшу частину нашої незахищеної швидкості. Це не змінює ігровий аспект, але він все ще важливий для трансляції та перегляду.

Інтерфейс не такий запросний, як, скажімо, ExpressVPN, але він є прохідним. TorGuard також має інструменти налаштування маршрутизаторів, тому легко почати там. Якщо вам не зручно копатися в графічному інтерфейсі вашого маршрутизатора, ви також можете придбати попередньо прошитий роутер.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Хоча це відмінний вибір для ігор, TorGuard вразив нас своєю налаштованістю та можливостями. Навіть підписуючись, ви можете налаштувати послугу на свій смак. За замовчуванням він постачається з п’ятьма одночасними з’єднаннями, але ви можете придбати до 200 більше за 1 долар кожного. Так само ви можете придбати спеціальні IP-адреси для занять спортом, трансляції або загального користування.

У програмі ви отримуєте не лише вибір протоколу та рівня шифрування, але й конкретний шифр, який ви використовуєте. Хоча ми сумніваємося, що більшість людей використовуватиме що-небудь, крім 256-бітного AES за замовчуванням, опція є, якщо ви цього хочете.

Що стосується функцій, TorGuard не має собі рівних. До вашої підписки на VPN входить зашифрований обліковий запис веб-пошти розміром 10 Мб, який дотримується основних заходів безпеки електронної пошти. Ви також можете встановити власні сценарії та налаштувати перемикач на знищення, щоб він працював лише на певних програмах.

Це не правильний VPN для всіх, але тим, хто любить копатися у своєму програмному забезпеченні, сподобається TorGuard. Окрім того, що він швидко налаштовується, він налаштовується дуже добре, що є балансом, який вражає мало VPN. Ви можете побачити, чи сподобалось вам із семиденним випробуванням TorGuard.

Почесне згадування: ProtonVPN

ProtonVPN не вистачає того, щоб його включити до цього посібника, розмістивши близько 40 мс під час тестування в тій же країні. Однак за кордоном це було набагато гірше, а в Амстердамі працював 127 мс та в Японії 322 мс. Однак, ProtonVPN має безкоштовний план, який заробив місце в нашому найкращому безкоштовному путівнику по VPN.

На відміну від безкоштовних VPN, які обмежують кількість даних, які ви можете передати, наприклад, Windscribe (читайте наш огляд Windscribe), ProtonVPN обмежує швидкість. Це не повинно мати величезного впливу на ігри. Навіть при підключенні 10 мегабіт на секунду завантаження та завантаження, затримка не повинна змінюватися, оскільки зворотний шлях повідомлення на сервер і назад залишається колишнім.

Однак є проблеми з вільним планом поза цим. Ви можете використовувати VPN лише на одному пристрої та підключатися лише до одного з трьох серверів. Однак, у нього є пара варіантів платних планів. Наприклад, Basic становить менше 50 доларів на рік і постачається з повною швидкістю мережі ProtonVPN та всіх серверів у ній.

Спробуйте ProtonVPN не ризикувати, щоб побачити, як вам це подобається. Якщо ви краще бачите його особливості, прочитайте наш огляд ProtonVPN.

Фінальні думки

Хоча VPN – це не перше, що спадає на думку, коли про ігри є питання, це важливий крок для забезпечення безпеки під час гри в Інтернеті. Будь-який відкритий потік запрошує небажану мережеву діяльність і використання VPN може захистити вас від жертви будь-якої схеми.

ExpressVPN не має найнижчої затримки з наших виборів, але він має найкращий баланс функцій, безпеки та швидкості. Якщо ви займаєтесь лише іграми, радимо CyberGhost для простоти використання та низької затримки. Ми вважаємо, що наші вибори найкращі, але якщо ви хочете покуповувати більше, обов’язково прочитайте наші інші відгуки VPN.

Який VPN ви використовуєте для ігор? Повідомте нас у коментарях нижче та погляньте на інші наші статті VPN. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me