Вибір потрібного постачальника VPN може здатися неможливим завданням, враховуючи всі варіанти, які там є. Якщо ви взагалі шукаєте VPN, то наш список найкращих служб VPN – це ідеальне місце для початку пошуку. Однак якщо ви шукаєте найкращий VPN для Firefox, тоді ви прийшли в потрібне місце.


Якщо вам потрібна повна розбивка всього, що робить VPN, вам слід перейти до нашої статті, що пояснює, що таке VPN. Якщо коротко, VPN забирає весь ваш інтернет-трафік, зашифровує його та здійснює маршрутизацію через окремий сервер, щоб приховати вашу особу, місцезнаходження та активність.

З підвищенням цензури в Інтернеті в усьому світі встановлення VPN стало важливою частиною захисту себе в Інтернеті. Інші причини встановлення VPN на комп’ютер включають торрент і захист від небезпек громадських мереж WiFi. 

Крім того, оскільки нейтралітет мережі стає менш впевненим, VPN – це, по суті, єдиний спосіб забезпечити, щоб ваш Інтернет-провайдер не передавав ваше з’єднання на основі того, що ви робите в Інтернеті.

Як ми бачили з найкращим списком VPN для Google Chrome, приватний доступ до Інтернету є явним переможцем для Firefox, завдяки прекрасному розширенню браузера, наповненому налаштуваннями для налаштування.

Найкращий VPN для Firefox 2020

Що робить VPN найкращим для Firefox?

У цій статті ми судимо різні служби VPN за тим самим набором критеріїв, які ми використовуємо для традиційних оглядів VPN. Крім того, ми детально ознайомимося з розширеннями їхніх веб-переглядачів, зокрема, побачивши, які дозволяють вам зробити найбільше, не відкриваючи або навіть встановлюючи їх настільні програми.

ExpressVPN - Будь ласка, увійдіть

Поруч із розширеннями веб-переглядачів, найважливішим для VPN у цьому списку є те, що він не зберігає жодного журналу. Широкий журнал може швидко зробити VPN гіршим, ніж марним, оскільки він прищеплює помилкове почуття безпеки. Швидкість також є критично важливою, оскільки ніхто не хоче підключатися до своєї VPN, лише щоб виявити, що їм потрібно чекати віків, щоб відео завантажувалось.

Велика кількість серверів також є великим бонусом, особливо якщо вони розповсюджені між багатьма різними континентами та країнами. Для багатьох людей VPN – це спосіб обійти геоблокувальні заходи, такі як Netflix або BBC, тому наявність великого вибору країн, з яких можна вибрати, значно полегшує це..

ExpressVPN-сервер-список

Шифрування, очевидно, є вирішальним, оскільки VPN, який не захищає належним чином ваші дані, не вартує дискового простору вашого пристрою. Хоча важливість шифрування занадто велика тема, щоб тут детально висвітлюватись, перегляньте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про різні види, а також про їх сильні та слабкі сторони..

Хоча вищезазначені критерії охоплюють основи VPN, є кілька інших функцій безпеки, які ми очікуємо побачити в хорошій VPN. До них належать захист від витоку DNS, блокування WebRTC та приховування IP-адреси.

Для багатьох людей VPN – це просто спосіб отримати доступ до потокових служб чи вмісту, недоступного в їхньому місці, тому можливість обдурити заборону VPN Netflix – як і послуги в нашому найкращому VPN для потокового списку – також є досить важливим.

Найкращий VPN для Firefox: приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – це взагалі чудовий вибір VPN, а ще краще, коли ви просто дивитесь на розширення браузера. Порівняно з іншими постачальниками у списку, PIA надає вам безліч налаштувань прямо там у розширенні, а не використовувати додаток для настільних ПК означає, що ви обминаєте деякі наші роздратування сервісом, наприклад, заблокування його в системному треї..

Налаштування PIA

Що стосується безпеки, PIA за замовчуванням має 128-бітний AES, що є гідним. Ви можете посилити захисні сили, перейшовши на 256-розрядний AES, але це можна зробити лише в настільному додатку. 

OpenVPN – єдиний вибір протоколу VPN з PIA, і якщо ви хочете дізнатися більше про те, що це означає, ознайомтеся з нашою розбиткою протоколу VPN. Якщо коротко сказати, OpenVPN – це всебічний відмінний протокол.

Приватний доступ до Інтернету добре оцінює швидкість і пропонує 53 сервери, розташовані в 33 різних країнах. Переадресація портів доступна в настільному додатку, а також перемикач на знищення, але розділене тунелювання помітно відсутнє.

PIA-сервери

Розширення веб-переглядача містить три різні категорії налаштувань, з якими можна грати. За умови безпеки можна ввімкнути блокування WebRTC, примусове блокування HTTPS та Flash. 

У конфіденційності PIA дозволяє вам зупинити доступ Firefox до мікрофона, камери та місцезнаходження, а також змусити його відключити різні налаштування браузера, такі як автозаповнення та безпечне перегляд..

PIA-Security-Settings

Далі йде відстеження, де ви можете ввімкнути MACE – блокатор зловмисного програмного забезпечення – та відключити HTTP-реферали, що, з точки зору неспеціаліста, означає, що веб-сайти не зможуть визначити, де ви натиснули посилання на їх домен. У цьому меню також є маса трекерів, які можна заблокувати, наприклад файли cookie та соціальні мережі.

Налаштування PIA-відстеження

На жаль, PIA не є вдалим вибором для трансляції. Хоча він може отримати доступ до Netflix, саме про це та інші великі потокові провайдери – такі як BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video – можуть виявити його присутність і заважають вам переглядати будь-який вміст на їх платформах.

Інші причини, з якими нам подобається приватний доступ до Інтернету

PIA не веде журнали активності, і це добре, враховуючи, що компанія розташована в США, країні, яка – завдяки своїй програмі PRISM та шпигунській мережі Five Eyes – показала мало скрупульозних питань щодо примушування. компанії, щоб задовольнити запити на інформацію користувачів.

Незалежно від того, яку операційну систему ви віддаєте перевагу, будь то Windows, macOS, Linux, iOS або Android, ви зможете використовувати PIA. Насправді він потрапив на перше місце у нашому списку найкращих VPN-сервісів для Linux.

Щоб отримати повний перелік усіх його плюсів і мінусів, перегляньте наш огляд приватного доступу в Інтернет. Ви також можете скористатися його тижневим періодом повернення коштів і перевірити це на собі.

ExpressVPN

Якщо ви прочитали наш огляд ExpressVPN, ви знаєте, що ми є великими шанувальниками сервісу. Насправді, це був наш вибір номер один для VPN, і хоча це не дуже добре, але це все-таки надійний вибір у майже будь-якому відношенні.

ExpressVPN-розширення-основна панель

На жаль, розширення браузера взагалі не функціонує, не встановлюючи також настільний додаток. Хоча ви завжди повинні встановлювати спеціальні програми для всіх наших виборів у цій статті, ми все одно хотіли б використовувати деякі основні функціональні можливості розширення, не роблячи цього.

Ще однією суттєвою проблемою є повна відсутність будь-якого зловмисного програмного забезпечення чи блокування реклами, що є великою кількістю віртуальних мереж браузера.

З точки зору наших стандартних критеріїв огляду, ExpressVPN охоплює всі основи. VPN дуже швидкий, очолюючи наш список найшвидших VPN-сервісів. Це також найкращий VPN для потокової передачі, і хоча він може боротися з Hulu та Amazon Prime, ви можете використовувати його для перегляду Netflix та BBC iPlayer без жодних проблем.

Для шифрування ExpressVPN використовує 256-бітний AES, що є золотим стандартом. Він також пропонує чотири різні протоколи, але вам доведеться зайти в настільний додаток, щоб змінити його за замовчуванням – OpenVPN. Хоча це чудовий протокол, тому більшості користувачів ніколи цього не потрібно буде робити.

ExpressVPN-Desktop-протоколи

Крім підключення, відключення та вибору сервера, у самому розширенні Firefox ви можете зробити дуже мало. Ви можете змінити лише три налаштування: підробка підрозділів, блокування WebRTC та HTTPS скрізь. Хоча ми раді, що ці налаштування є, ми хотіли б мати більше контролю, не покладаючись на настільний додаток.

ExpressVPN-Security-Settings

Ми не маємо жодних скарг, коли йдеться про вибір сервера, однак, оскільки ExpressVPN займає величезний список із понад 2000 серверів, що розповсюджуються в 148 місцях у 94 країнах. Якщо кількість виборів викликає залякування, ExpressVPN дозволяє вибрати регіон (наприклад, Європу), а розширення вибере оптимальний сервер залежно від вашого місцезнаходження.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

З більш ніж 60 000 користувачів зрозуміло, що розширення браузера ExpressVPN є популярним вибором серед користувачів Firefox. Ймовірною причиною такої популярності є його велика прихильність до конфіденційності, не зберігаючи жодних журналів та зберігаючи лише невелику кількість особистої інформації для цілей підписки..

Ви також можете платити за допомогою біткойна, що забезпечує ще більшу анонімність, ніж якщо б ви платили за допомогою кредитної картки або PayPal.

Хоча послуга трохи дорожча, ніж інші в цьому списку, ви, звичайно, отримуєте те, за що платите, а ExpressVPN також пропонує щедру 30-денну гарантію повернення грошей у випадку, якщо ви хочете спробувати її на собі..

Вітропис

Як описано в нашому огляді Windscribe, ця послуга пропонує щедрий безкоштовний план, до того, як це наш номер один для найкращого безкоштовного VPN. Це, мабуть, те, що зробило Windscribe найпопулярнішим розширенням VPN для Firefox з п’яти у цьому списку, на сьогоднішній день вже понад 92 000 користувачів.

Хоча безкоштовний план має деякі обмеження, такі як обмеження даних на 2 ГБ на місяць і лише 10 доступних серверів, це все ще дуже щедро, враховуючи, що ви не заплатите ні копійки. Крім того, ви можете збільшити обмеження до 10 Гб, просто підтвердивши свою електронну пошту.

Windscribe-Data-Cap

Якщо замість цього ви виберете платний план, ви отримаєте доступ до 148 серверів у 62 країнах, а не до 10, які вам надають безкоштовно. Якщо вам не потрібен такий великий вибір, ви можете налаштувати свій платіжний план відповідно до ваших потреб, при цьому кожне додаткове місцезнаходження коштуватиме 1 долар на місяць.

WindScribe-Server-List

Протокол за замовчуванням – IKEv2, але якщо ви завантажите настільний додаток, вам надається можливість змінити його на OpenVPN, IPSec або оглушення. 

На жаль, IKEv2 для веб-сайтів досить легко розпізнати, тобто загалом недостатньо, якщо ви хочете використовувати Windscribe для послуги, що блокує VPN. Ми не маємо жодних скарг на шифрування, оскільки за замовчуванням параметр AES 256-бітний.

Windscribe також користується чудовою швидкістю, принаймні для завантаження. На жаль, швидкість та затримка завантаження залишають бажати кращого, що робить його поганим вибором для таких заходів, як онлайн-ігри та інші завдання, що інтенсивно завантажують.

Версія “pro” надає вам доступ до повного набору блокаторів, включаючи зловмисне програмне забезпечення, соціальні медіа, рекламу, порно, азартні ігри, трекери, фейкові новини, кліки та криптовалюти. Хоча ви все ще можете ввімкнути систему під назвою R.O.B.E.R.T – у вільному плані, вона заблокує зловмисне програмне забезпечення лише у тому випадку, коли ви не платник.

Віндсерб-Роберт

Функція “розділена особистість” автоматично оновлює ваш користувальницький агент, що збільшує вашу анонімність. Ви також можете ввімкнути блокування WebRTC та зробити VPN підробкою вашого GPS-місцезнаходження та часового поясу.

WindScribe-конфіденційність

Windscribe також є прекрасним вибором для потокової передачі і навіть надає вам виділені сервери для Netflix, що отримали назву “Windflix”, які, здається, працюють дуже добре, оскільки у нас не було проблем із помилками проксі під час використання сервісу для доступу до Netflix. Через це Windscribe входить до нашого найкращого вибору найкращого VPN для Netflix.

WindFlix

Незважаючи на те, що в програмі для настільних ПК є перемикач на знищення, ніде не існує розділених тунелів, що є однією з найбільших слабкостей Windscribe. Однак ви можете підключити скільки завгодно пристроїв, що є величезним бонусом.

Інші причини, які нам подобаються вітрозаписом

Єдина інформація, яку Windscribe зберігає для своїх клієнтів – це загальне використання пропускної здатності, ім’я користувача протоколу VPN, який VPN-сервер ви використовували останнім часом, кількість даних, які ви використовували, і скільки часу ви були підключені.

Все це, за винятком загального використання пропускної здатності, стирається, коли ви припиняєте сеанс VPN, і єдиною причиною збереження номера пропускної здатності є забезпечення того, щоб безкоштовні користувачі не перевищували обмеження своїх даних.

NordVPN

NordVPN – наш номер два для найкращої послуги VPN. Крім того, з нашого огляду NordVPN зрозуміло, що ми були дуже задоволені його роботою, хоч і з кількома застереженнями, і зазвичай вона здобуває подоби Windscribe в наших творах (читайте наш Windscribe vs. NordVPN порівняння). Понад 58 000 людей використовують його розширення Firefox, що робить його популярним вибором для браузера.

VPN постачається з блокувальником зловмисних програм та реклами, а також можливістю відключення WebRTC. Навіть у настільному додатку немає розділеного тунелювання, але ви можете вказати, які програми повинні ігнорувати перемикач на знищення. Це схоже на роздільне тунелювання, але це аж ніяк не є достатньою альтернативою.

Налаштування Nord-Security

“Спеціальні” сервери NordVPN є в додатку для настільних ПК, який включає P2P-сервери для торрентінгу, сервери Onion для підключень Tor (читайте наш огляд Tor для отримання додаткової інформації про це) та сервери подвійного переходу, які направляють ваше з’єднання через два сервери замість одного, ефективно подвоюючи вашу безпеку та анонімність. Крім цих спеціальних серверів, NordVPN пропонує понад 5000 звичайних серверів у 62 країнах.

Nord-Control-Panel

Це не все гарна новина, однак, як ви, напевно, здогадуєтесь із четвертої позиції NordVPN у цьому списку. Його швидкість неймовірно непослідовна, і тому що рекомендований серверний алгоритм повністю порушений, вам доведеться вручну шукати оптимальний сервер. 

Це також може ускладнити трансляцію, оскільки NordVPN може працювати з Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video, але лише на певних серверах.

Справжня ахілесова п’ята NordVPN, з точки зору цього рейтингу, полягає в тому, що вам не дозволяється вибирати конкретний сервер у розширенні браузера. Натомість вам надано список країн, і NordVPN підбере точний сервер для вас. Зважаючи на те, наскільки порушений рекомендований алгоритм сервера, це загалом величезна слабкість.

Nord-сервер-список

Для безпеки NordVPN за замовчуванням використовує OpenVPN та 256-бітове шифрування AES, які є найкращим вибором для обох категорій. Ви також можете змінити на IKEv2, якщо завантажите настільний додаток, і хоча ми віддаємо перевагу OpenVPN, це, безумовно, приємно мати можливість.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

NordVPN не зберігає жодних журналів вашої діяльності, і якщо ви хочете бути ще анонімнішими, ви можете скористатися короткостроковим електронним листом для реєстрації та оплати за допомогою bitcoin. Однак вам доведеться підтвердити свою електронну пошту, тому переконайтеся, що ви можете отримувати повідомлення за адресою, в якій ви реєструєтесь.

Ціни також відмінні, особливо якщо ви обираєте дво- або трирічний план. Ви можете перевірити NordVPN для себе, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей.

TunnelBear

TunnelBear – ще одна послуга VPN з досить щедрим безкоштовним планом, що пропонує 500 Мб даних на місяць безкоштовно (наш Windscribe vs. TunnelBear фрагмент порівнює два безкоштовні плани). Однак, як ми зазначали в огляді TunnelBear, у постачальника є кілька проблем, а це означає, що він ледве потрапляє в цей список.

TunnelBear-Data-Cap

По-перше, давайте розкриємо хороші речі. Його шифрування є твердим, єдиний варіант – 256-бітний AES. Поза додатком для iOS VPN використовує OpenVPN, який, як ми вже згадували раніше, є найкращим вибором. Під час тестування ми також не могли виявити витоків DNS, і в настільному додатку є перемикач на знищення, але, на жаль, жодна підтримка розбитого тунелю будь-якого типу.

Що стосується вибору сервера, TunnelBear розташований у 22 різних країнах, але на відміну від майже всіх інших VPN, ви можете вибрати лише країну, а не конкретне місце чи сервер. Більшість країн перебувають у Європі та Північній Америці, з рідкісним покриттям в Азії, Південній Америці та Океанії, а в Африці взагалі нічого..

TunnelBear-Server-List

Її швидкості в кращому випадку несумісні, швидкість завантаження дивовижно змінюється залежно від того, до якого сервера (або країни, у випадку TunnelBear) ви підключаєтесь. Затримка не краща, що робить її поганим вибором для онлайн-ігор. 

Для потокової передачі це не краще, оскільки ми знайшли всі найбільші потокові платформи – Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video – змогли виявити та заблокувати з’єднання, що надходять від VPN.

Це не покращиться, якщо ви подивитеся на додаток Firefox, оскільки це надзвичайно рідко. Немає налаштувань, які можна змінити, і єдина функціональна функція – це можливість вибору країни та підключення чи відключення. Також не включено блокувальник зловмисного програмного забезпечення або рекламного блокування, що допомогло б усунути деякі проблеми служби.

TunnelBear-Settings

Інші причини, які нам подобаються TunnelBear

Як і решта постачальників VPN у цьому списку, TunnelBear не зберігає журналів вашого трафіку. Однак він збирає деякі дані, наприклад, вашу операційну систему та загальну пропускну здатність, про що варто пам’ятати. Ви також можете платити за біткойн, надаючи вам додатковий рівень захисту.

Обслуговування клієнтів відмінне, тому що ми знайшли їх відповіді на запити напрочуд ретельними. Хоча в прямому ефірі немає чату, є велика база знань, яка повинна містити рішення більшості проблем, з якими ви можете зіткнутися з VPN.

Щодо ціноутворення, TunnelBear є розумним, якщо трохи по дорогій стороні речей, якщо порівнювати з угодами, пропонованими, наприклад, NordVPN. Більш занепокоєнням є повна відсутність строку повернення коштів, тобто ви не отримаєте шансу випробувати “професійний” план, не розлучаючись з грошима..

Фінальні думки

Тепер, коли ви прочитали наш найкращий список VPN для Firefox, ви повинні бути більш ніж готові вибрати потрібний для вас. Приватний доступ до Інтернету – наш найкращий вибір, але якщо ви найбільше переймаєтесь потоковим потоком, вам, можливо, краще послужити ExpressVPN або Windscribe, остання з яких також пропонує відмінний безкоштовний план для тестування.

NordVPN, на жаль, падає на сходинку декількома стулками порівняно з нашим списком найкращих VPN, в основному тому, що він не дозволяє вибрати конкретний сервер у розширенні, а також завдяки його неймовірно непослідовної продуктивності, що стає набагато більше критично, коли ви покладаєтесь на нього, щоб вибрати сервер для вас.

З іншого боку, TunnelBear – ще один хороший вибір, навіть якщо він опиняється внизу цього списку через непослідовну швидкість, жахливу затримку та відсутність строку повернення коштів.. 

Тепер, коли ми дійшли до кінця нашого списку, що ви думаєте про наші вибори? Ми не включили ваше розширення Firefox VPN за вибором? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me