Кращий VPN для Android 2020: Мрія про електричну вівцю

Наші телефони в значній мірі стали додатковими кінцівками. Ми постійно їх використовуємо, а не для того, щоб просто перевірити дружину. Захист себе на ноутбуці важливий, але наші телефони – це легкі цілі, особливо якщо мова йде про переслідування та небезпеку сторонніх додатків. Однак один із наших найкращих VPN для Android допоможе захистити вас.


Якщо ви просто хочете перейти до нього прямо, то рекомендуємо встановити ExpressVPN. Це чудовий фрагмент програмного забезпечення, який легко використовувати на будь-якому пристрої. Вас захистить чудова безпека та вигода від інших функцій, таких як швидкісні швидкості та необмежена пропускна здатність. Крім того, користувачі Android можуть скористатися безкоштовною семиденною безкоштовною пробною версією. 

Мобільні телефони – це легкі цілі, і вони можуть піддавати вам більше ризику кіберзлочинності, ніж комп’ютер. Підроблені програми – і програми з невідомих джерел – можуть бути позбавлені шкідливого програмного забезпечення. Хакери можуть перехопити ваш трафік і викрасти конфіденційну інформацію, якщо ви використовуєте незахищений загальнодоступний Wi-Fi.

Крім того, ваш мобільний провайдер або уряд можуть переслідувати вашу діяльність. Ви можете захистити себе від усіх цих речей, використовуючи віртуальну приватну мережу (а також встановивши гідний антивірус). Прочитайте додаткові рекомендації VPN та яким критеріям має відповідати служба. Крім того, ми детальніше розберемося, чому слід використовувати VPN, а також, чому безкоштовний VPN – не найкращий вибір.

Найкращий VPN для Android

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. ВипрВПН
 5. Вітропис
 6. Приватний доступ до Інтернету
 7. TunnelBear
 8. ПротонVPN

1. ExpressVPN

Ми вибрали ExpressVPN найкращим VPN для Android з багатьох причин. Для початківців це одна з найпростіших VPN, яка є чудовим вибором для новачків. Техніки все ще можуть повозитися своїми налаштуваннями. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Його додаток для Android відрізняється від версії для настільних ПК та iOS, і це може зайняти трохи звикання, якщо ви використовували настільний клієнт. Однак він все ще зручний і включає в себе таку саму велику кнопку “ввімкнення” для швидкого з’єднання з розумним розташуванням. Крім того, ExpressVPN може автоматично підключитися, коли ви приєднаєтесь або приєднаєтесь до ненадійної мережі WiFi.

Щоб змінити сервери, просто торкніться трьох крапок поруч із поточним місцеположенням, а все інше можна отримати за допомогою меню гамбургера. 

Також є функція швидкого доступу, яка дозволяє запускати додатки безпосередньо з додатка VPN, а не переходити на головний екран. Крім того, ви можете додати віджет ExpressVPN на свій головний екран, який дозволяє вибрати місце та швидко вмикати та вимикати VPN. Читайте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

Інші функції ExpressVPN

ExpressVPN має чітку політику без журналів і чудову безпеку. Його додаток для Android постачається із вбудованим перемикачем на замовлення, щоб захищати вас у будь-який час. На жаль, клієнт Android не вистачає в меню налаштувань порівняно з іншими версіями. Ви можете встановити лише засоби його запуску та протокол VPN, який ви хочете використовувати. 

Крім того, OpenVPN доступний, але IKEv2 – це не шкода, вважаючи, що це безпечний, але швидший варіант. Однак відсутність протоколу IKEv2 не є причиною пропускати минулий ExpressVPN. Це найшвидший VPN, який ми протестували на сьогодні, тому не потрібно мати IKEv2 над OpenVPN. Він також постачається з необмеженою пропускною здатністю і є нашим топ-VPN для потокового передачі та найкращим VPN для Netflix.

Однак слід зазначити, що воно не входить у рекламу чи блокувальник зловмисного програмного забезпечення, тому вам потрібно буде встановити інше програмне забезпечення для захисту. Однак, один з наших найкращих антивірусних програм для Android може допомогти вам боротися зі зловмисним програмним забезпеченням.

У ExpressVPN є все необхідне, щоб стати найкращим VPN-додатком для Android (як і для iPhone), але це коштує за високою ціною. Це означає, що це варто того грошей, якщо ви можете собі це дозволити. Ви можете взяти його за пробну версію за допомогою семиденної безкоштовної пробної версії, і якщо ви зареєструєтесь після неї, ви отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN не відстає від нашого найкращого вибору, як ви бачите в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN. Його клієнт Android дуже схожий на настільну версію. Він має кнопку швидкого підключення, тому ви можете підключитися до VPN через рекомендований сервер. Також включена карта місцеположень, яка дозволяє вибрати місце вручну, а також додати його до вибраного.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Ви також можете отримати доступ до спеціальних серверів NordVPN, включаючи одноранговий, спеціалізований IP, подвійний VPN та Onion через VPN. Ми розповімо більше про те, що в нашому огляді NordVPN, але сервери подвійного переходу в основному шифрують ваше з’єднання двічі. 

Ви можете встановити VPN для автоматичного підключення по Wi-Fi, стільникових даних або постійно залишатися на зв’язку, а ви можете підключитися до NordVPN за допомогою протоколу IKEv2.

Крім того, ви отримуєте доступ до CyberSec, який є блокатором реклами та зловмисного програмного забезпечення NordVPN. Це захистить вас від доступу до небезпечних веб-сайтів, на яких можуть розміщуватися зловмисне, шпигунське та інше шкідливе програмне забезпечення. CyberSec також забезпечить, щоб ваш пристрій не став частиною ботнету.

Безпека NordVPN є однією з найкращих на ринку, і її додаток для Android має чудовий набір функцій, включаючи перемикач на знищення. Існує також чітка політика щодо без реєстрації. Ці особливості – це те, що зробило його нашим провідним VPN для торрент.

Він має високу швидкість, але вони можуть сповільнюватися, якщо ви підключитесь до далекого сервера. Немає обмежень пропускної здатності.

NordVPN – це хороше співвідношення ціни і якості. Ви можете зареєструватися в додатку, і ви можете скористатися семиденною пробною версією, але для його використання потрібно ввести платіжну інформацію. Якщо ви вирішите зареєструватися, його більш тривалі плани пропонують більше знижок, плюс 30-денне вікно повернення коштів, якщо ви передумаєте.

3. CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір VPN для Android, тим більше, що він оновлював своїх клієнтів на рівних рівнях на всіх платформах. Це означає, що ви можете насолоджуватися тим же досвідом, що і на настільній версії, але на Android (за умови, що у вас пристрій має принаймні Android 4.4). 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Один дотик підключить вас до рекомендованого сервера, і ви можете легко вибрати конкретне місце, якщо вам потрібно, а також додати його до вибраного. Ви також матимете доступ до спеціалізованих серверів торентінгу та потокової передачі. Дуже багато сервісів охоплені потоковими серверами, і ті, які ми перевірили, працювали добре. 

Остання версія CyberGhost має додаткову функцію під назвою “розумні правила”, яка в основному дозволяє вам автоматизувати використання VPN. Наприклад, ви можете встановити його для автоматичного підключення, коли ви приєднуєтесь до мереж WiFi або зокрема до мережі. Ви також можете налаштувати, як CyberGhost реагує на відому мережу.

Захищеність CyberGhost хороша, і ви будете захищені автоматичним вимикачем вбивства. Це також означає, що ви не можете вимкнути його. Існує також сувора політика конфіденційності без журналів. Ви також отримуєте блокатор оголошень та захист від зловмисного програмного забезпечення, хоча наше тестування з огляду CyberGhost виявило, що його ефективність є невиразною.

Його швидкість швидка, але вона може стати повільною на великі відстані, як це робить NordVPN. Немає обмежень пропускної здатності, щоб слідкувати за ними.

Цінова ціна, CyberGhost – це недорога послуга, якщо ви не обираєте щомісячну ставку. Довші плани пропонують найкращу цінність, а для користувачів Android та iOS – семиденна безкоштовна пробна версія. Після цього вам буде надано гарантію повернення грошей.

4. ВипрВПН

Хоча настільний клієнт VyprVPN не дуже захоплюючий, його додаток для Android чудово. Після реєстрації ви переглянете інструкцію з налаштування, але це добре, тому що є що запропонувати. 

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

На головному екрані буде показано, чи ви підключені та поточну IP-адресу. Кнопка підключення / відключення велика і знаходиться в нижній частині екрана. Натиснувши це, ви підключитесь до рекомендованого сервера, але ви також можете легко змінити сервер і перейти до деяких налаштувань.

Захищеність VyprVPN відмінна, і додаток Android має майже таку ж кількість варіантів, як і настільний клієнт. Є на вибір різні протоколи, в тому числі фірмовий протокол Chameleon VyprVPN, що додає ще більше захисту тунелю VPN. Доступний перемикач убивства, який можна ввімкнути в меню “налаштувати”.

Ви можете встановити VPN для автоматичного підключення, якщо ви також приєднаєтесь до невідомої мережі. Він не зберігає журналів, і Golden Frog, компанія, яка стоїть за компанією VyprVPN, також пропонує безкоштовну послугу приватного обміну повідомленнями Cyphr. Він повністю зашифровує ваші повідомлення, але той, хто ви плануєте обмін повідомленнями, також повинен використовувати Cyphr. Про це читайте у нашому огляді ВипрВПН.

Швидкість випрВПН опускає це на папері. Однак під час тестування вона була здатна до більшості видів діяльності, включаючи потокове передавання. Він також поставляється з необмеженою пропускною здатністю.

Його ціна базується на різних ярусах. Стандартний план отримує три з’єднання, а план Premium отримує п’ять з’єднань плюс використання протоколу Хамелеона. Коли ви дізнаєтесь, який пакет ви хочете, вам потрібно вибрати або щомісячний, або річний план. Річний план у довгостроковій перспективі виходить дешевшим, і є 30-денна гарантія повернення грошей.

5. Вітрянка

Windscribe варто згадати для Android VPN, здебільшого через його безкоштовний план, який ми отримаємо за хвилину. Його додаток для Android простий у використанні. У верхньому правому куті є велика кнопка “увімкнено”, і торкніться, що підключить вас до того, що вважається найкращим місцем для вас. 

<

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

На іншому екрані ви можете бачити свій статус з’єднання та розташування сервера, а також вашу IP-адресу та кількість даних, які вам залишилось використовувати. Потім у вас є чотири вкладки для різних серверів, включаючи загальні місця розташування, вибране, статичні IP-адреси (якщо ви додали будь-які до свого пакета) та його сервери Windflix. 

Сервери Windfcribe Windflix створені для потокової передачі Netflix, і вони працюють добре. Вони доступні в США, Великобританії, Канаді та Японії. Ви можете прочитати більше про них у нашому огляді Windscribe.

Його безпека хороша, чотири протоколи на вибір: OpenVPN, UDP / TCP, IKEv2 та Stealth. Він також має функцію “завжди увімкнено”, яка схожа на перемикач на знищення, але відрізняється. 

Включається блокувальник реклами та зловмисного програмного забезпечення “R.O.B.E.R.T” від Windscribe. Вас також охопить гідна політика конфіденційності. У ньому йдеться про те, що деяка інформація записується в журнал, але вона не може бути пов’язана з вами.

Інші функції Windscribe

Швидкість Windscribe підходить для більшості видів діяльності, включаючи потокове передавання. Ваша пропускна здатність буде залежати від обраного вами пакету. Якщо ви вибрали безкоштовний план, ви отримуватимете 2 Гб даних на місяць, але ви можете збільшити його до 10 Гб, просто ввівши дійсну електронну пошту. 

Це дуже гарна угода, і вона заробила перше місце у нашому кращому обласному безкоштовному VPN-сервісі, що робить його хорошим вибором для безкоштовного Android VPN.

Однак за допомогою безкоштовного плану ви обмежені невеликою кількістю серверів, і ви не зможете отримати доступ до його серверів Windflix. Крім того, ви можете просто зареєструватися до пакету Pro, який надасть вам доступ до всіх його серверів, включаючи Windflix, і ви також отримаєте необмежену пропускну здатність..

Ви також можете побудувати свій власний план і заощадити гроші. Наприклад, якщо ви додасте один сервер і необмежену пропускну здатність до свого пакету, це буде доходити до 2 доларів на місяць. Цей сервер навіть міг бути одним із його серверів Windflix. Якщо ви вибрали платний план і вам це не подобається, Windscribe поверне вам гроші за умови, що ви запитаєте протягом трьох днів після покупки.

6. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – це надійний VPN-модуль із зручним додатком для Android. Його проста конструкція показує ваш статус підключення як головний екран. 

піа-слайдер1

піа-слайдер2

піа-слайдер3

піа-слайдер4

піа-слайдер5

Попередній

Далі

Потім у вас є кнопка підключення / відключення, а також поточна область та IP-адреса в нижній частині екрана. Потім у верхній частині кнопки гамбургер, де ви знайдете всі налаштування. 

Він має гарну безпеку, і ви можете обрати з протоколів PPTP, OpenVPN та L2TP / IPSec. Однак PIA встановлює з увімкненим 128-бітним шифруванням AES, тому вам слід змінити це на рекомендоване 256-бітове шифрування AES для додаткового захисту. Включений перемикач захисту, який можна вмикати або вимикати через меню налаштувань. 

Ви можете налаштувати VPN на довіру до певних мереж, а ви можете використовувати систему, розроблену PIA під назвою MACE, щоб блокувати рекламу, трекери та зловмисне програмне забезпечення. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді PIA, а також про те, як політика PIA без журналів була перевірена і виявилася сильною..

Швидкість PIA, як правило, швидка, хоча частина такої швидкості обумовлена ​​саме легшим шифруванням. Збільшуючи швидкість шифрування, вона сповільнить деяку кількість, але вона все ще пристойна. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність.

Приватний доступ до Інтернету – це гідна послуга за гідну ціну. Це все ще один з найдешевших варіантів на ринку, навіть після подорожчання не так давно. Крім того, вас покладе 30-денний термін повернення коштів.

7. TunnelBear

Далі йде TunnelBear, який склав наш список за його простоту використання та вільний план. У нас є один з найкрасивіших клієнтів, з нашого відгуку VPN, і його додаток для Android дає загальне приємне враження. Ви можете орієнтуватися на різних серверах за допомогою його простої та інтуїтивної карти, а невеликий значок ведмедя показує ваше поточне місцезнаходження.

Тунель-домашня сторінка-2019

Угорі є простий перемикач увімкнення для ввімкнення або вимкнення VPN, а меню гамбургерів у верхньому лівому куті призведе до налаштувань та інших параметрів. Звідти ви можете встановити VPN для автоматичного з’єднання з певними мережами, і ви також знайдете варіанти, наприклад “завжди увімкнено”, які підтримуватимуть зв’язок 24 // 7. Також доступний віджет домашнього екрану.

Безпека TunnelBear хороша, і ви користуєтесь її перемикачем на замовлення під назвою “VigilantBear”. У політиці конфіденційності зазначено, що вона зберігає мінімальну інформацію, наприклад, дані для підвищення продуктивності. Однак це не можна визначити для вас Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді TunnelBear.

Його швидкість не найкраща і відрізняється в залежності від різних серверів, але вони повинні бути чудовими для більшості заходів. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність. 

Якщо ви просто хочете захистити свій пристрій під час перегляду та виконання загальних завдань в Інтернеті, то вільний план TunnelBear досить непоганий. Ви отримуєте 500MB даних на місяць, і ви можете додати додаткових 1 Гб, просто твітуючи про TunnelBear. Однак, якщо ви плануєте потокове передавання, це надбавка швидко закінчиться (читайте наше порівняння Windscribe vs TunnelBear).

Тут би входив платний план TunnelBear. Тут також немає плутанини; це лише один пакет, який дає вам п’ять одночасних з’єднань та необмежену пропускну здатність. Все, що вам потрібно зробити – це вибрати, чи хочете ви щомісячний або річний план. 

Його річний план дозволить заощадити гроші в довгостроковій перспективі, але це гарна ідея, щоб спочатку сподобався, використовуючи безкоштовний план. Це тому, що TunnelBear не має офіційної політики повернення коштів; він пропонує відшкодування у кожному конкретному випадку.

8. ПротонVPN

Останній наш запис – ProtonVPN. Це пристойний сервіс VPN з великою кількістю функцій, але його швидкість знижує. Його додаток для Android простий у використанні зі списком країн та картою. Меню гамбургера дозволяє отримати доступ до налаштувань та інших опцій. 

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Він має гарну безпеку з великою кількістю функцій та сувору політику без журналів. Він підтримує як IKEv2 / IPSec, так і OpenVPN. Ви також можете використовувати його функції “завжди увімкнено” та його перемикач на знищення.

Швидкість ProtonVPN не велика, як ви бачите в нашому огляді ProtonVPN, хоча для більшості завдань це повинно бути нормально. Крім того, ви отримуєте необмежену пропускну здатність, в тому числі і на її вільному плані, тому за умови, що ви не турбуєтеся про швидкість, ProtonVPN може бути найкращим VPN для Android. 

У вільному плані ви можете підключити один пристрій і отримати доступ до трьох серверів: Японії, Нідерландів та США. Після цього є три платні плани на вибір. Основний план отримує два одночасних з’єднання та доступ до всіх серверів країни. Однак не вистачає використання потокових та захищених серверів вищих планів.

План Plus надає вам усе вищезазначене, загалом п’ять підключень та використання його Secure Core, потокових та Tor серверів. Існує також план Visionary, який дає вам все, що дає план Plus, додаткові п’ять одночасних з’єднань та використання шифрованої поштової служби ProtonMail.

Ми дотримуватимемося плану Плюс щодо вартості, особливо враховуючи збільшення вартості з планом візіонерів. Якщо ви підписалися на платний план, але вирішите, що він вам не сподобався, ви можете повернути гроші протягом 30 днів після покупки.

Як ми вибрали найкращу VPN для Android

Хоча багато VPN мають однакові перелічені функції, це не означає, що вони всі рівні. Деякі реалізують ці функції погано або, що ще гірше, не включають деякі з них. 

Проблема програм Android VPN полягає в тому, що деякі функції сервісу недоступні для платформи. Візьмемо, наприклад, перемикач “kill”. Настільні додатки зазвичай містять одне, але вони не завжди доступні в мобільній версії. Щоб розглядатись у наших найпопулярніших додатках VPN для Android, були розглянуті наступні критерії.

Простота використання

Тільки тому, що настільний клієнт служби VPN простий у використанні, це не означає, що мобільна версія буде такою ж. Тоді є такі, які взагалі не мають зручного клієнта. Коли ви користуєтесь такою послугою з маленького екрану мобільного телефону, ви хочете, щоб вона була простою, але має все необхідне одночасно. 

Кнопка швидкого підключення в додатку або навіть зручний віджет, який можна розмістити на головному екрані, робить цей досвід плавним. Крім того, можливість перемикати перемикач на вбивство, змінювати сервери чи балачки за допомогою інших налаштувань програми за допомогою декількох натискань – це чудово.

Безпека

Служба VPN повинна мати хороший захист, щоб захистити вас. Це повинно включати хороше шифрування, оскільки 256-бітний AES є стандартним, а перемикач захисту важливий, оскільки він відключить вас від мережі, якщо VPN не вдасться. 

Існує багато різних протоколів, причому OpenVPN є популярним і надійним вибором. Однак, хоча OpenVPN має першокласне шифрування, користувачі мобільних пристроїв можуть віддати перевагу використовувати IKEv2, оскільки це швидше. Ви можете прочитати більше про них у нашому розбитті протоколу VPN, але варто зазначити, що не всі програми VPN включають IKEv2.

Крім того, деякі додатки для Android дозволяють вибрати налаштування “завжди ввімкнено”, а це означає, що ви весь час захищені. Це хороший варіант, якщо ваш пристрій завжди підключений до Інтернету. Інші налаштування дозволяють змусити VPN автоматично підключатися під час підключення до певних мереж. 

Конфіденційність

Ваша конфіденційність важлива, а наявність належної безпеки не забезпечує її на 100 відсотків. Сама служба VPN може легко збирати дані або зберігати записи вашої онлайн-діяльності, тому, щоб уникнути цього, вам слід вибрати той, який має сувору політику без журналів. Маючи це, журнали активності не зберігатимуться, тож, якщо запитати, владі нічого не можна передавати владі. 

Швидкість і пропускна здатність

Швидкість VPN, безумовно, є на що слід звернути увагу, але те, що вам потрібно, залежатиме від того, які дії ви будете проводити. Для випадкового перегляду чи перевірки електронної пошти швидкі швидкості можуть не стати вашим пріоритетом номер один, але якщо ви плануєте потокове передавання з мобільного телефону, ви зірветесь, якщо виберете його з низькою швидкістю.

Ця ж концепція стосується і вашої норми пропускної здатності. Якщо ви вибрали такий, який має обмеження, але ви не виконуєте завдань, голодних на дані, вам слід буде добре. Це сказало, що якщо ви потік, ви можете сильно поцілувати свою привітання. Для останнього або будь-яких інших завдань з високим рівнем використання даних слід вибрати VPN, що включає необмежену пропускну здатність.

Ціна

Ціни залежать від ринку VPN. Деякі мають високі ціни, деякі низькі, а інші мають гідні безкоштовні плани. Ви повинні переконатися, що ціна відповідає вашому бюджету, але цінність ваших грошей набагато важливіша. Не пропускайте повз VPN тільки через його вартість і, також, не відхиляйте його, тому що це безкоштовно або дешево.  

Чому мені потрібен VPN на моєму пристрої Android?

VPN можуть зробити багато речей, але для користувачів Android головна проблема – безпека. Ваш пристрій Android може бути схильний до багатьох загроз, особливо якщо вони проходять скрізь, де ви їдете. Вони прості мішені для сну, і їх можна заразити, навіть не усвідомлюючи цього. 

Якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi, ви піддаєте себе ризику зламу, якщо ви не захистите себе. Більшість цих мереж – якщо не всі – незахищені, тому, якщо ви не захистите себе, це як залишити двері відкритими та запросити людей на каву. Ваш трафік може бути перехоплений та викрадені дані кредитної картки, а також інша конфіденційна інформація. 

Мало того, але в Google Play є багато додатків, які є вовком в овечому одязі. Ви завантажуєте те, що схоже на законний додаток, але все це насправді – заразити ваш пристрій неприємним вірусом або збирати інформацію у фоновому режимі. 

Використовуючи VPN, ви можете приховати свою IP-адресу та свою діяльність у веб-переглядачах від сторонніх очей, а також убезпечити свій пристрій від небезпек, що ховаються на гарячих точках Wi-Fi або в сторонніх додатках. Ви також можете скористатися іншими функціями VPN, такими як доступ до вмісту, що заблокується.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для Android?

На ринку є багато безкоштовних VPN. За допомогою швидкого пошуку в Google Play Store ви зможете отримати багато додатків, які рекламують безпечний сервіс, який часто є безкоштовним. Однак те, що воно говорить, що це безпечно, ще не означає, що воно є. 

Як ви можете прочитати в нашому найгіршому безкоштовному VPN-провайдері, там є багато ескізних VPN-сервісів. Деякі переповнені рекламою, яка може вказувати на те, що компанія, що стоїть за VPN, більше співзвучна тому, що вона заробляє від реклами, а не про те, як захищають її користувачів. 

Інші безкоштовні VPN заробляють гроші, продаючи дані, які він збирає від вас, іншим компаніям. Крім того, деякі з них, які ми перевіримо, не захистять ваше з’єднання, як було обіцяно, або шифруванням нижчого класу, або взагалі відсутнім. 

За винятком безкоштовних планів, таких як Windscribe, TunnelBear та ProtonVPN, якщо це безкоштовно, це, мабуть, не варто ризикувати.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам вибрати хороший сервіс VPN для свого пристрою Android. Щоб залишатися захищеним, слід вибрати безпечний захист, який включає перемикач на знищення для Android, а також той, який має політику без журналів. 

Інші налаштування, такі як автоматичне підключення або “завжди увімкнено”, добре мати. Також слід враховувати припущення щодо швидкості та пропускної здатності. Крім того, ви хочете, щоб клієнт був зручним для користувачів.

Зважаючи на це, ExpressVPN – найкращий VPN для Android. Він оснащений простим у користуванні додатком та чудовою безпекою, включаючи перемикач на знищення, і він має найшвидші доступні швидкості. 

У ExpressVPN немає блокувальника реклами та зловмисного програмного забезпечення, але ви завжди можете встановити антивірус, такий як Kaspersky (прочитайте наш огляд антивірусу Kaspersky). Спробуйте с 30-денну гарантію повернення грошей, ми впевнені, що вам це сподобається. 

Розкажіть про свій досвід роботи з сумісною для Android VPN у розділі коментарів нижче. Перегляньте інші наші статті VPN, поки ви тут. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map