Кращий менеджер паролів для малого бізнесу 2020

Хоча безпека вашого бізнесу часто може бути непростим завданням, є кілька інструментів, які легше здійснити, ніж менеджер паролів. На відміну від більшості інструментів безпеки в Інтернеті, менеджери паролів допомагають захищати ваші облікові записи, полегшуючи їх використання. У цьому посібнику з найкращим менеджером паролів для малого бізнесу ми збираємось показати вам першу п’ятірку. 


У нашому найкращому посібнику з керування паролями ми використали п’ять варіантів, які можуть допомогти захистити паролі у вашому бізнесі. Ми дамо короткий огляд кожного та чому він є чудовим варіантом для бізнесу, але обов’язково прочитайте відповідний огляд, якщо вам потрібна додаткова інформація. 

Якщо ви хочете короткої відповіді, найкращим варіантом є 1Password, за яким уважно стежать Дашлан і Зохо Сейф. Хоча дорогий, 1Password пропонує безліч функцій, включаючи безкоштовний сімейний план для кожного з ваших працівників (адже вони як сім’я).

Вибір найкращого менеджера паролів для малого бізнесу

Вибір менеджера паролів для малого бізнесу – це більше, ніж вибір багатокористувацького плану з полиці. Незважаючи на те, що команди з 10 чи меншої кількості можуть подолати дуже мало з комерційними планами для багатьох користувачів, спеціалізований менеджер паролів для бізнесу має деякі переваги. Зокрема, менеджери паролів бізнесу масштабовані. 

Складаючи наш список, ми шукали менеджерів паролів, які могли б масштабувати свій бізнес. Це відбувається у вигляді управління користувачами, обміну групами та інтеграції з такими послугами, як Duo та Active Directory. Хоча ці функції можуть не бути актуальними для невеликих команд, вони швидко стають важливими, коли кількість користувачів зростає. 

Крім того, ми подивилися на безпеку. Модель нульових знань, найвищий рівень шифрування та безпечний обмін паролем є важливими. Крім того, ми шукали сервіси, які пропонують контекстуальну багатофакторну автентифікацію, яка забезпечує додатковий рівень безпеки, якщо працівник втратить свій головний пароль.

Кращі менеджери паролів для малого бізнесу 2020

  1. 1Завдання
  2. Дашлан
  3. Зохо Сейф
  4. Bitwarden
  5. LastPass
  6. Почесне згадування: OneLogin

1. 1Завдання

1Password пропонує все, що може захотіти компанія, з широтою функцій, простим бортом і простим у користуванні інтерфейсом. Вона посіла перше місце в нашому найкращому керівництві паролів для сімей зважаючи на прихильність до планів для багатьох користувачів, і це переходить у справу бізнесу.. 

1пар-слово-додавання

Є два бізнес-плани: Команди та Бізнес. План команд краще для невеликих нарядів, які пропонують ті ж функції, що і особистий план, такі як необмежені загальні сховища та двофакторну автентифікацію. Він також має особливості для бізнесу, включаючи інтеграцію Duo та панель адміністратора. 

Для команд, яких, скажімо, менше 20, цей план працює добре. Однак у Бізнес-плані світить 1Password. 

На додаток до VIP-підтримки, Business постачає звіти про використання, спеціальні ролі, журнал активності, детальний контроль доступу до сховищ, забезпечення Active Directory та багато іншого. 1Password навіть надає кожному користувачеві безкоштовний акаунт сімей, який зазвичай коштує 4,99 долара самостійно. 

Однак додаткові можливості приходять за ціною. 1Password має дорогі бізнес-плани. Команди працюють на рівні 4 доларів на користувача на місяць, а Бізнес – у подвійній ціні. 

Вартість того варта, завдяки довгому переліку функцій та інтеграцій 1Password. З цього приводу не існує багаторівневої структури ціноутворення, тобто ви платите те саме за користувача, незалежно від того, наскільки великий ваш бізнес. 

Якщо ви шукаєте сотні облікових записів, план Enterprise – найвищий рівень обслуговування 1Password – мабуть, найкращий для вас. Тут 1Password отримує шанс розширити свої здібності, пропонуючи спеціалізованого менеджера облікових записів, навчання спеціальної настройки та бортового інженера. 

План Enterprise пропонується лише цитатами, але, враховуючи, наскільки дорога підписка на бізнес, ви можете очікувати, що це буде досить копійки. 

1Замовник на практиці

Окрім того, 1Password вважається найкращим менеджером паролів для малого бізнесу через щоденну роботу. Додаток мертвий простий у використанні, що дозволяє вам та вашим користувачам створювати стільки сховищ, скільки вам потрібно. У цих сховищах ви можете додавати паролі та впорядковувати їх за допомогою тегів із детальним контролем того, хто має доступ до чого. 

1загадка-огляд-сховища

Незважаючи на те, що адміністратори мають багато ласощів, з якими повозитися, працівники можуть легко використати потужність 1Password. Наприклад, 1Password X надає ексклюзивний спосіб керування паролем у веб-переглядачах, що дозволяє вашим працівникам бачити свої входи, незалежно від операційної системи, на якій вони працюють.. 

Існує кілька інших корисних функцій, зокрема сторожова вежа, яка показує безпеку облікових записів у вашому бізнесі. Ви можете дізнатися більше про ці функції в нашому огляді 1Password або самостійно сфотографуватись із 30-денною безкоштовною пробною версією.

2. Дашлан

Дашлан не настільки масштабований, як 1Password, коли мова йде про більші підприємства, факт, який працював на шкоду нашому порівнянню Dashlane з 1Password. Однак для малого бізнесу це чудово. Завдяки єдиному плану та легкій для розуміння ціноутворенням, Dashlane ідеально підходить для команд, що мають менше ста користувачів. 

дашлан-слайдер1

Бізнес-план працює 4 долари на місяць на користувача та стягується на рік. Він включає в себе всі функції членства в Dashlane Premium, включаючи моніторинг темних веб-сторінок та підтримку U2F, хоча це не стосується віртуальної приватної мережі, що бачиться в персональній версії. Незважаючи на це, ціна запиту Dashlane на 1 долар менше за користувача, ніж якщо б кожен у вашій компанії придбав особистий план. 

Співробітникам також не знадобиться менеджер персональних паролів із Dashlane. Вона включає в себе Smart Space Management, що дозволяє кожному користувачу зберігати особисті та пов’язані з роботою реєстрації в одному обліковому записі. Ці вхідні дані поділяються на різні ділянки, тому ваші співробітники можуть залишатися в безпеці вдома та на роботі. 

dashlane-огляд-редагування-запис

Dashlane не дуже скорочується, коли йдеться про бізнес-інтеграцію, не вистачає підтримки для таких речей, як МЗС, що займається всіма компаніями. Однак, це все ще грамотний менеджер паролів для бізнесу, який підтримує обмін групами, консоль адміністратора та менеджер облікових записів для планів більш ніж 50 користувачів. 

Запатентована безпека Dashlane

Поза ціною та особливостями, Dashlane стоїть над пакетом з його чудовою безпекою. Структура фактично вимагає власного американського патенту, і коли MIT розробив його в 2016 році, він виявив, що безпеку майже неможливо зламати. Це тому, що користувачі Dashlane отримують головний пароль, а також технічні характеристики для автентифікації вашого облікового запису. 

Dashlane володіє нульовими знаннями вашого головного пароля, що справедливо для більшості менеджерів паролів. При налаштуванні нового пристрою він генерує ключ із використанням 38 випадкових символів на основі технічних та програмних специфікацій за допомогою функції OpenSSL RAND_byte. Цей ключ пристрою, а також ваш головний пароль, необхідні для розблокування облікового запису. 

Докладніше про структуру безпеки, про яку ви можете дізнатися в нашому повному огляді Dashlane. Якщо ви хочете трохи провести з ним час, ви можете спробувати бізнес-план безкоштовно, не потрібна кредитна картка, або поговорити з кимось із Dashlane про те, як підписка може допомогти вашій роботі. 

3. Зохо Сейф

Zoho Vault, на відміну від Dashlane та 1Password, орієнтований виключно на бізнес. Хоча доступний безкоштовний особистий план, він чітко орієнтований на багатокористувацькі операції. Цей фокус приносить свої переваги – у вигляді низької ціни та безлічі сторонніх інтеграцій – та деякі нещасні недоліки.. 

zoho-vault-slider2

Замість того, щоб фіксувати зберігання документів та підтримку за різними рівнями, Vault сегментує свої плани на основі платформ, з якими може інтегруватися. Найдорожчий план Enterprise включає повну інтеграцію з Azure, Active Directory, Okta та ін., А також підтримку єдиного входу через такі сервіси, як OneLogin (докладніше про це пізніше). 

zoho-vault-інтеграції

Поза межами інтеграцій, Zoho також забезпечує тонкий контроль над користувачами, незалежно від того, який план ви вибрали. Супер-адміністратори контролюють кожного співробітника та записи, які зберігаються у вашому обліковому записі. За допомогою цього рівня контролю вони можуть встановлювати правила щодо паролів, скасовувати та додавати доступ до паролів і папок, запрошувати нових користувачів та передавати право власності на паролі. 

На жаль, Zoho Vault як менеджер паролів, орієнтований на підприємство, орієнтований саме на це з точки зору дизайну. Він не такий доступний, як Dashlane або 1Password, оскільки він має, здавалося б, нескінченні меню та параметри. Хоча це важливо для адміністраторів, більшість користувачів не будуть використовувати більше, ніж розширення для браузера. 

Ціна Зохо Сейфа

Незважаючи на те, що підписка на Enterprise у компанії Zoho дорога, коштує більше 6 доларів на кожного користувача на місяць, малі підприємства з бюджету можуть отримати менше ніж 1 долар на одного користувача. Стандартний план Zoho Vault має більшість функцій служби, включаючи контроль управління користувачами, резервне копіювання сховищ та інтеграцію G Suite, всього за 0,90 долара на одного співробітника. 

У стандарті відсутні деякі функції, а саме можливість групувати користувачів та паролі, але для команд, які мають менше 20 користувачів, цього достатньо. Ви можете дізнатися більше про ціни та функції Vault у нашому огляді Zoho Vault або ж сфотографуйте його самостійно за допомогою безкоштовної пробної версії. 

4. Bitwarden

Зазвичай Bitwarden відомий як безкоштовний менеджер паролів з відкритим кодом для особистого користування (він насправді займає найкращі місця в нашому найкращому посібнику з безкоштовного керування паролями). Однак розробники Bitwarden заробляють більшу частину своїх грошей за багатокористувацьких підписок. Хоча і не настільки насичений функціями, як наші попередні варіанти поза межами коробки, Bitwarden є надзвичайно гнучким. 

bitwarden-slider1

Для підприємств ключовою особливістю Bitwarden є самоврядування. Bitwarden надає весь свій вихідний код, що дозволяє розмістити його стек інфраструктури в Linux, macOS або Windows. Процес також простий завдяки підтримці Docker. Хоча вам знадобиться основне розуміння мереж, вам не потрібен системний адміністратор для розміщення сервера Bitwarden. 

bitwarden-самонавідник-підручник

Bitwarden пропонує два платні плани: Teams та Enterprise. Існує також безкоштовний план, і хоча ви можете технічно використовувати його через облікові записи, обмін паролем обмежується двома користувачами. План Команд – 5 доларів на місяць, підтримує необмежену кількість користувачів, обмін та колекції. Базова ціна охоплює п’ятьох користувачів, але ви можете додати більше за ціною 2 долари щомісяця. 

Однак Enterprise краще підходить для більшості підприємств. Він працює 3 долари кожного користувача щомісяця, але має багато додаткових функцій. Окрім груп користувачів та синхронізації каталогів, Enterprise містить журнали подій, щоб ви могли відслідковувати всі події пароля у вашому обліковому записі. Крім того, кожен користувач, який підписався на вашу підписку, отримує безкоштовне членство в Преміум. 

Bitwarden недорогий і напрочуд доступний, хоча він краще послужить тим, хто має ноу-хау для використання його вихідного коду. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Bitwarden або розпочати безкоштовну пробну програму Teams або Enterprise, щоб побачити, як вам це подобається. 

5. LastPass

LastPass, як і Bitwarden, має досконалість як безкоштовний, персональний менеджер паролів. Він також має цілий ряд бізнес-рішень, які мають однаковий простий інтерфейс та чудові можливості автозаповнення. 

lastpass-slider1

Хоча LastPass пропонує чотири підписки, орієнтовані на бізнес, лише дві стосуються управління паролем: Команди та Підприємство. Перша призначена для п’яти до 50 користувачів з обмеженими можливостями. Ви отримуєте всі функції особистої підписки, але за ціною 4 долари на місяць для кожного користувача ціна висока. 

Підприємство коштує дорого, хоча воно має достатньо можливостей для виправдання премії в розмірі 2 доларів. Підходить із підтримкою SSO, інтеграцією каталогів та розширеним звітуванням користувачів, Enterprise пропонує необхідні функції для будь-якого зростаючого бізнесу. Він також не обмежений до 50 користувачів, тобто ви можете збільшувати свою підписку, як це робить ваш бізнес. 

lastpass-review-бізнес-ціноутворення

LastPass також пропонує багатофакторну автентифікацію для підприємств, як самостійно, так і в рамках підписки Enterprise. Хоча всі плани мають підтримку 2FA, MFA має адаптивну архітектуру, яка використовує контекстний аналіз для аутентифікації користувачів. Крім стандартних часових кодів, MFA LastPass додає додатковий рівень безпеки щоразу, коли користувач входить. 

Однак, LastPass коштує дорого, відповідає 1Password у верхньому кінці речей, при цьому пропонуючи менше за рахунок функцій (читайте наше порівняння 1Password проти LastPass). Незважаючи на це, це надійний інструмент керування паролями для малого бізнесу. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді LastPass або спробувати бізнес-підписку, щоб побачити, як ви ставитесь до нього.

Почесне згадування: OneLogin

OneLogin насправді не є менеджером паролів, але він заслуговує на згадку в цьому посібнику. Це одна послуга входу та багатофакторної аутентифікації, яка базується на службі MFA, яку має LastPass (обидві не пов’язані між собою; в OneLogin просто більше функцій). Ви не повинні використовувати OneLogin самостійно, а на додаток до такого інструменту, як Zoho Vault. 

Замість того, щоб зберігати паролі та автоматично заповнювати їх на різних веб-сайтах, OneLogin працює шляхом автентифікації користувача один раз та керування обліковими даними цього користувача у кількох бізнес-додатках. Це схоже на менеджер паролів, але замість входу в систему, автентифікацію вже обробляє OneLogin. 

onelogin-браузер-інтерфейс

Крім того, OneLogin пропонує контекстний MFA, який використовує різноманітні фактори, щоб визначити, чи може користувач розблокувати свій рахунок чи ні. Автентифікація SmartFactor, як називає OneLogin, використовує AI-пильність для контролю кожної спроби входу. Використовуючи машинне навчання, два інструменти звикають до нормальної поведінки користувачів у вашому бізнесі. 

Якщо щось дивне спливе, адміністратору буде повідомлено оцінку ризику на основі факторів, включаючи вихідну IP-адресу, час доби та тип мережі. Цей тип МЗС корисний для великих підприємств, що мають різноманітні вхідні дані. Хоча він сам по собі не є чудовим менеджером паролів, він є важливим доповненням для підприємств, які займаються їх безпекою. 

Фінальні думки

Що стосується захисту своїх працівників, важко перемогти 1Password. Хоча дорогий, 1Password пропонує стільки смаколиків, що ціна легко виправдана. Якщо вартість для вас занадто висока, є кілька альтернатив у вигляді Zoho Vault, Dashlane та Bitwarden. Вони пропонують не стільки, але наскільки вони недорогі, важко поскаржитися. 

Який інструмент пароля ви використовуєте для своєї компанії? Чому ви обрали його? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me