Кращий менеджер паролів для iOS 2020: Безпека в дорозі

Хоча Apple включає в себе власний інструмент управління паролями iCloud Keychain з пристроями iOS, є багато переваг від оновлення до стороннього сервісу. На додаток до розширених функцій та кращої безпеки, спеціалізовані менеджери паролів оснащені великою налаштованістю, що дозволяє вам вибрати, як і де зберігати ваші паролі. 


Скориставшись нашим найкращим посібником із керування паролями, ми склали список з п’яти найкращих менеджерів паролів для iOS. Ми поговоримо трохи про кожного, і чому це чудовий вибір для iOS, а також чому це взагалі чудовий вибір. 

Однак найшвидший спосіб захистити паролі iOS – це за допомогою 1Password. Хоча у нас є інші варіанти, які конкурують з тим чи іншим способом, 1Password незмінно виходить на перше місце за характеристиками, ціною, безпекою та зручністю для користувачів. Ви можете отримати 30-денний пробний процес, щоб побачити, як вам це подобається, хоча є такі варіанти, як Dashlane, які також пропонують обмежений безкоштовний план.

Найкращий менеджер паролів для iOS

 1. 1Завдання
 2. Дашлан
 3. Bitwarden
 4. LastPass
 5. Зберігач

1. 1Завдання

1Password-iOS

1Password – наша рекомендація, коли хтось запитає про найкращі гроші менеджера паролів. Він ідеально підходить для iOS, також має інтерфейс безглуздих, чудове автозаповнення та довгий список функцій. Ціна теж дешева, хоча 1Password не пропонує безкоштовної версії. 

Особистий обліковий запис працює близько 3 доларів на місяць і постачається з необмеженою пам’яттю та синхронізацією з кількома пристроями. На iOS, особисті користувачі мають доступ до інших функцій 1Password, а також, зокрема, 1Password Watchtower. Ця функція дозволяє швидко бачити старі, повторно використані та слабкі паролі у ваших облікових записах. 

1Password також інтегрується з Apple Watch, так що ви можете швидко побачити інформацію зі своїх сховищ. Це включає одноразові паролі для двофакторної аутентифікації, номери кредитних карток, реквізити банківського рахунку та облікові дані Wi-Fi. Поки у вас є Apple Watch, ви можете отримувати цю інформацію, не виймаючи телефон. 

Коли у вас iPhone або iPad вимкнений, досвід чудовий. Остання версія 1Password була побудована з нуля для iOS 12, пропонуючи повну підтримку біометричної автентифікації за допомогою Face ID і сканування відбитків пальців, а також безшовного автозаповнення записів. Якщо ви шукаєте багатофункціональний безпечний менеджер паролів на iOS, він не стане набагато кращим, ніж 1Password.

Інші причини, які нам подобаються 1Password

Досвід роботи iOS 1Password може бути чудовим, але він не входить у верхній частині цього списку, якби він не був для його чудової безпеки. Як і інші менеджери паролів, 1Password вимагає головного пароля, про який він має нульові знання. Однак для цього потрібен і секретний ключ, заснований на вашому пристрої. 

Ця модель з двома секретними ключами означає, що навіть якщо у когось є ваш головний пароль, їм також потрібен доступ до одного з ваших авторизованих пристроїв, які ви використовуєте для розблокування вашого акаунта. Ключ пристрою створюється на основі технічних та програмних специфікацій і зберігається у зашифрованому форматі локально на вашому пристрої. 

Поза захистом, 1Password має довгий список унікальних функцій. Наш улюблений – режим подорожей, який дозволяє видаляти всі дані з мобільного пристрою під час подорожі та зберігати їх у вашому сховищі. Якщо ви, скажімо, втратили телефон, ваші особисті дані не загрожують. Звичайно, щойно ви приїжджаєте до пункту призначення, ваші дані є лише краном.

Підписавшись, ви також отримаєте доступ до 1Password X, ексклюзивної для браузера версії 1Password. Якщо ви зацікавлені, 1Password пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію для нових користувачів. Ви завжди можете прочитати наш огляд 1Password, щоб дізнатися більше. 

2. Дашлан

Dashlane постійно торгує ударами з 1Password, коли мова йде про найкращого менеджера паролів навколо (ви можете бачити, наскільки тісно співпадають ці два у нашому порівнянні Dashlane vs 1Password). Незалежно від того, яке місце займає перше місце, зрозуміло одне: Dashlane може бути найкращим менеджером паролів для iOS.

Ми займаємо лише друге місце за ціною. Dashlane коштує на 2 долари дорожче на місяць, ніж 1Password. Однак це виправдовує більш високу вартість розширеним переліком функцій, включаючи віртуальну приватну мережу та моніторинг темної мережі, дві функції, які 1Password не пропонує. 

За ціною додаткові смаколики відмінні, особливо враховуючи, що ви можете отримати доступ до них на своєму пристрої iOS. Dashlane відображає темні веб-звіти через інформаційну панель ідентифікації, де також відображаються останні порушення даних та ваше загальне значення пароля. Якщо ви підписалися на підписку на преміум $ 10 на місяць, ви також можете відстежувати свій кредит на цій сторінці. 

Багато в чому Dashlane – це як комбо захист від крадіжок особи / комбінатора менеджерів паролів, і для цього додаткові витрати є більш ніж виправданими. Dashlane – прекрасний вибір у використанні, широкі функції та безшовна автозаповнення на iOS – чудовий вибір. Однак, ви можете зберегти кілька кісток за допомогою 1Password.

Інші причини, які нам подобаються Dashlane

Як і 1Password, Dashlane використовує унікальну модель безпеки – ту, яка фактично вимагає власного патенту США. У дослідженні моделі MIT в 2016 році було зроблено висновок, що Dashlane майже не піддається виконанню, використовуючи модель двох секретних ключів у тому ж ключі, що і 1Password. Знову необхідний ключ пристрою та ваш пароль, щоб розблокувати ваш обліковий запис. 

Безпека відмінна, але список смаколиків Дашлана – це те, що продає шипля. Ви можете захистити себе в Інтернеті кількома способами за допомогою однієї підписки, при цьому Dashlane пропонує керування паролем, захист від крадіжки особистих даних та VPN. Останні два не настільки хороші, як наш найкращий захист від крадіжок особистих даних та найкращі вибори VPN, але як додаткові комплекти, їх приємно бачити. 

Це не кажучи вже про поліпшення якості життя Дашлана. Наприклад, він включає автоматичну зміну пароля, яка оновлює ваші входи на веб-сайтах одним натисканням кнопки. Хоча в підтримуваному списку відсутні деякі критичні сайти, Dashlane підтримує гарний куточок служб, з якими ви зіткнетеся, включаючи Reddit. 

В цілому, Dashlane зосереджується більше на особливостях і пропонує ціну, яка повинна відповідати. Якщо ви шукаєте базовий менеджер паролів, Dashlane – це надійний інструмент, хоча він справді стає власним, коли ви користуєтесь додатками. Ви можете дізнатися більше про них у нашому огляді Dashlane або зареєструватися у безкоштовному акаунті, щоб побачити, як вам це подобається.

3. Bitwarden

bitwarden-mobile

Bitwarden – це безкоштовний менеджер паролів з відкритим кодом, який не може бути таким хорошим, як це є. Хоча це не єдиний безкоштовний варіант на iOS, Bitwarden не вирізаний з тієї ж тканини, що й інші інструменти з відкритим кодом (прочитайте наш огляд KeePass, щоб побачити, що ми маємо на увазі). Незважаючи на те, що пропонується безкоштовно, Bitwarden відчуває себе повністю реалізованим комерційним продуктом. 

Додаток iOS – це чистий і простий в обігу, і він оснащений усіма функціями настільної версії. Крім того, Bitwarden включає необмежене зберігання та синхронізацію з кількома пристроями, тобто ви можете імпортувати свої паролі за допомогою настільної версії та отримувати доступ до них зі свого мобільного пристрою. 

Як і 1Password та Dashlane, автоматичне заповнення – це легкий потік з Bitwarden, якщо ваш пристрій підтримує iOS 12. Поза Bitboxen вже працює з Safari та Chrome, незалежно від того, на якому веб-сайті ви перебуваєте. Автозаповнення Bitwarden для місцевих програм також працює із сотнями підтримуваних служб. 

Ви багато отримуєте безкоштовно, але все ж є деякі обмеження, які накладає Бітварден. Наприклад, безкоштовні користувачі можуть ділитися паролями лише до двох інших користувачів. При цьому Bitwarden пропонує преміум-підписку всього за 10 доларів на користувача, що включає в себе зашифроване зберігання файлів, додаткові опції 2FA та пріоритетне обслуговування клієнтів.

Інші причини, які нам подобаються Бітворден

Відкритий характер Bitwarden пропонує перелік переваг, найцікавішим з яких є самохостинг. Хоча синхронізація кількох пристроїв через хмару Bitwarden включена безкоштовно, ви також можете використовувати власний сервер паролів. Сервер інфраструктури Bitwarden публічно доступний для використання з Docker.

Використовуючи власний сервер, ви можете синхронізувати паролі на різних пристроях, не турбуючись про якісь проблеми безпеки, які можуть виникнути при синхронізації з третьою стороною. Вам знадобиться базове ноу-хау для роботи з мережею, але поки вам зручно вставити кілька підказок командного рядка, це не важко зробити. 

Тільки тому, що Bitwarden безкоштовний, це ще не означає, що він є непохитним у плані безпеки. Завдяки коду, що публічно перевіряється, та програмі для помилок, Bitwarden є одним із найбезпечніших менеджерів паролів. Як і у наших перших виборах, воно використовує шифрування AES-256 від кінця до кінця, про яке ви дізнаєтесь у нашому описі шифрування. 

У Bitwarden може не бути дзвіночків 1Password і Dashlane, але за низьку вартість безкоштовного, важко поскаржитися. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Bitwarden або зареєструватися в акаунті, щоб побачити, як ви ставитеся до нього.

4. LastPass

LastPass-iOS

LastPass очолив Bitwarden в нашому найкращому керівництві безкоштовного менеджера паролів, здебільшого на задній частині його функцій. Це відмінний безкоштовний менеджер паролів, і цей досвід добре перекладається на iOS. LastPass – це простота використання, безперебійне відображення роботи браузера на вашому мобільному пристрої. 

За допомогою програми iOS ви можете переглядати, редагувати та додавати записи. Список підтримуваних записів теж тривалий. LastPass підтримує основи, такі як ваші паролі та кредитні картки, а також паспортну інформацію, банківську інформацію та інше. Кожен із цих записів підтримує примітки та вкладення до файлів, які ви можете створити або завантажити через додаток iOS. 

Інтеграція iOS 12 також чудова. LastPass підтримує Touch ID і Face ID для аутентифікації і навіть інтегрується з Apple Watch. Хоча інтеграція не така розширена, як 1Password, ви можете використовувати LastPass Authenticator разом із вашим Apple Watch, який склав наш список найкращих програм 2FA. Прочитайте наш фрагмент 1Password vs LastPass.

Проте ми оцінюємо LastPass четвертим через порушення даних, яке воно зазнало у 2015 році. Хоча в результаті жодних облікових записів користувачів не було порушено, зловмисники все-таки заповнили базу даних, повні зашифрованих даних. Порушення не повинно вас налякати – якщо що-небудь, це показує, наскільки безпечний LastPass – але все ж варто щось врахувати. 

Інші причини, які нам подобаються LastPass

LastPass нігті користувач досвід набагато більше, ніж інші менеджери паролів. Це інструмент на веб-переглядачі, тобто немає локальної програми, яка б галасувала на робочому столі. Це має певні переваги, найважливішим з яких є доступ через усі платформи. Незалежно від того, в якій ОС працює ваш комп’ютер, ви можете отримати доступ до своїх логінів, доки браузер не доступний. 

LastPass також безкоштовний, що дозволяє легко продати тим, хто на паркані про менеджера паролів. Безкоштовний план відмінний, укомплектований синхронізацією з кількома пристроями та необмеженим зберіганням паролів. Багато менеджерів паролів пропускають синхронізацію на декількох пристроях у своїх безкоштовних планах (читайте наш огляд RememBear для прикладу цього), роблячи LastPass ще більш привабливим (читайте наше порівняння KeePass vs LastPass). 

Як наслідок, преміум-підписка, здається, не варта. Оплата надає вам кілька додаткових функцій, але більшість основних функціональних можливостей включені у безкоштовний план. Однак, LastPass пропонує чудові підписки на бізнес, тому він заробив кивок у нашому найкращому менеджері паролів для малого бізнесу. 

LastPass – це надійний менеджер паролів з дивно щедрим особистим планом. Однак, це не так міцно, як 1Password або Dashlane на платній основі. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді LastPass або створити власний обліковий запис, щоб скористатися ним. 

5. Хранитель

Keeper-iOS

Завершив наш список Keeper, який займає п’яте місце головним чином за ціною. Хоча це коштує близько 5 доларів на місяць за повний пакет, Keeper включає в себе багато функціональності та прекрасний інтерфейс на iOS. Це також дуже настроюється, що дозволяє зберігати практично будь-який тип запису. 

З іншого боку, Keeper підтримує паролі, кредитні картки та особисті дані, хоча ви можете розширити цей список за допомогою спеціальних полів. Хоча Keeper не має власних типів входу так само, як 1Password, ви можете створити шаблони, надані через спеціальні поля. Окрім них, ви можете додавати файли та додавати нотатки до своїх записів.

Як і інші наші записи, Keeper підтримує 2FA з Apple Watch, але ви можете ідентифікувати інші способи. Завдяки ДНК Keeper ви можете використовувати свої пристрої в Інтернеті (IoT), як-от Amazon’s Alexa, для підтвердження своєї особи. З цим вам не потрібно вводити другий фактор кожного разу при вході в систему, отримуючи переваги безпеки 2FA. 

Хоча Keeper коштує дорого, якщо придбати всі його додатки, сам менеджер паролів коштує дешево – 30 доларів на рік. Однак ми все-таки радимо поїхати з Max Bundle. За тією ж ціною, що і Dashlane на місяць, вона включає темний моніторинг веб-сторінок, необмежене зберігання паролів та додаток KeeperChat (читайте наше порівняння Dashlane vs Keeper). 

Інші причини, які нам подобаються

Якщо говорити про це, KeeperChat є головною причиною того, щоб Keeper був вашим менеджером паролів. Це зашифроване додаток для зашифрованих повідомлень, яке забезпечує збереження ваших повідомлень між вами та тим, кому ви надсилаєте їх. Він оснащений низкою функцій, яких немає і у вашому звичайному текстовому додатку.

До них відносяться відкликання повідомлень, саморуйнування повідомлень, приватна галерея медіа та 20 Гб зашифрованого файлового сховища. Як і у випадку з будь-яким зашифрованим додатком для обміну повідомленнями, вам і одержувачу потрібен KeeperChat, щоб він працював. 

Хоча це може бути клопотом для особистих користувачів, KeeperChat добре працює з сім’ями, саме тому Keeper заробив місце в нашому найкращому менеджері паролів для сімей. 

Поза межами досвіду iOS, Keeper також має чудовий досвід роботи в браузері (насправді він склав наш список найкращих розширень менеджера паролів). З його допомогою ви можете автоматично заповнювати поля паролів, автозахоплювати нові реєстрації та керувати своїми поточними записами. Звичайно, розширення синхронізується з вашими мобільними пристроями, щоб ви могли входити в систему в дорозі. 

Від чудового користувальницького інтерфейсу до широти функцій, Keeper робить дуже добре, особливо якщо ви можете переказати рахунок за свій Max Bundle. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Keeper або підпишіться на 30-денне випробування, щоб побачити, як вам це подобається.

Вибір найкращого менеджера паролів для iOS

Хоча доступно багато менеджерів паролів для iOS, це не так просто, як вибрати їх навмання та зателефонувати в день. Незважаючи на те, що існує вже досить багато років, Apple лише офіційно почала підтримувати сторонні менеджери паролів у 2018 році з випуском iOS 12. З новим оновленням програмного забезпечення iOS підтримує автозаповнення від менеджерів паролів, що не належать Apple. 

Саме з цього ми почали створювати наш найкращий менеджер паролів для iOS-списку. Звичайно, будь-який менеджер якості паролів повинен бути хорошим незалежно від того, на якій платформі ви знаходитесь. 

Однак ми приділили пильну увагу менеджерам паролів, які інтегруються в екосистему Apple, включаючи підтримку автозаповнення з iOS 12 та 13, а також інтеграцію з іншими продуктами Apple, такими як Apple Watch. 

Ми також звернули увагу на загальний мобільний досвід. Наприклад, KeePass – це надійний менеджер паролів на робочому столі, незважаючи на те, що він трохи незграбний у використанні. Він доступний на iOS, але лише як неофіційний порт. Зважаючи на те, наскільки зосереджений iOS на простоті використання, незграбний мобільний досвід не зовсім відповідає платформі. 

Мобільний досвід включає в себе саму програму керування паролями, а також те, як цей інструмент функціонує під час використання вашого iPhone або iPad. Для цього ми розглядали біометричну автентифікацію з Face ID та Touch ID, а також підтримку автоматичного заповнення додатків за межами вашого браузера.. 

Порушення безпеки

Менеджери паролів не корисні, якщо вони не можуть, тож захищайте ваші паролі. Створюючи наш найкращий менеджер паролів для списку iOS, ми перевіряли кожен варіант для шифрування AES-256 та моделі нульових знань. Якщо ці два способи перешкоджають, ваші реєстрації не загрожують, навіть якщо менеджер паролів зазнає порушення даних. 

Як і Apple, ми хочемо дозволити безпеці творити свою магію на задньому плані. Усі наведені нижче параметри захистять ваші входи, тому ви не повинні турбуватися про це. Однак у цьому посібнику ми зупинимося більше на користувацькому досвіді, ціні та особливостях. Якщо вас зацікавила безпека, обов’язково прочитайте наш відповідний огляд для кожного запису.

Чи безпечний менеджер паролів Apple?

Власний iCloud Keychain від Apple – надійний менеджер паролів, набагато кращий за вбудований варіант Chrome. Побудований навколо безпечного сервісу iCloud від Apple – про який ви можете дізнатися в нашому огляді iCloud Drive – Keychain пропонує зручний та безкоштовний спосіб зберігання паролів у дорозі. Однак це добре працює лише якщо ви є частиною екосистеми Apple. 

Як і інші продукти Apple, Keychain не грає чудово з іншими програмами. Він працює з пристроями iOS та Safari, але це лише про це. Немає розширень для веб-переглядачів для Chrome, Firefox або Microsoft Edge. Ви також не можете використовувати Keychain у Windows, залишаючи в пилі тих, хто любить кілька операційних систем. 

Тим не менше, Keychain захищений, набагато більше, ніж інші менеджери пакетних паролів. Поки ви вмістуєтесь виключно програмним забезпеченням Apple, це прекрасне рішення, коли потрібно зберігати ваші входи. Однак у нього не вистачає кількох функцій, які містять інші варіанти. 

Наприклад, немає генератора паролів, хоча Keychain запропонує надійні паролі під час реєстрації в обліковому записі. Так само Keychain не має будь-якого функціоналу обміну і не дозволяє вам широко редагувати записи.

На практиці Keychain працює як диспетчер паролів браузера. Хоча більш захищений від своїх аналогів, йому не вистачає функціональних можливостей ходити до ніг за допомогою інструментів, таких як 1Password та Dashlane. Якщо ви шукаєте кілька додаткових смаколиків, вартість, пов’язана з стороннім менеджером паролів, варта того.

Фінальні думки

1Password – найкращий менеджер паролів для iOS, хоча за ним уважно стежить Dashlane. Якщо ви продаєте менеджера платних паролів, важко помилитися з будь-яким. Однак, 1Password – це більш дешевий варіант, саме тому він потребує торта, коли мова йде про управління паролем iOS. 

Bitwarden є надійною альтернативою для бюджетних клієнтів, як і LastPass. Однак, жоден з цих варіантів не потрапляє у позначення щодо функцій та безпеки, як 1Password або Dashlane. Хранитель наближається і, за дещо дешевшою ціною, завантажуватися. 

Який менеджер паролів ви використовуєте на пристрої iOS? Чому ви вибрали його? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо, що прочитали наш посібник щодо найкращого менеджера паролів для iOS.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map