Кращий безкоштовний проксі-сервіс 2020 року: перенаправлення вашого трафіку, простий шлях

Найпростіший спосіб приховати свою IP-адресу, коли ви хочете, наприклад, обійти геоблоки, – це використовувати проксі. Проксі-сервер маскує вашу IP-адресу, цифри, які вказують Інтернету, звідки ви родом, своїми власними дурнями і обманюєте приймаючий сервер на думку, що ви десь в іншому місці. У цій статті ми допоможемо вам підробити своє місцезнаходження за допомогою найкращих безкоштовних проксі.


Зауважте, що ми сказали, що найпростіший спосіб приховати IP-адресу, а не найкращий. Як ми пояснюємо в статті про VPN vs. proxy vs. Tor, проксі-сервери за своєю суттю є невпевненими, і їх не слід використовувати ні для чого, окрім підробки вашого місцезнаходження, що ви можете зробити, коли, наприклад, ви намагаєтесь розблокувати YouTube під час у школі або розблокування Youku з-за меж Китаю.

Якщо ви намагаєтесь зробити щось більш суттєве, наприклад, вирватися з Великого брандмауера або ухилитися від спостереження, використовувати проксі, щоб приховати те, що ви робите, – це як спорудження бронежилету з паперу. Це буде витрачено даремно, і результати будуть болісними.

VPN проти проксі

Як ми показуємо в нашому кращому VPN для Росії та найкращих статтях VPN для Ірану, якщо не сказати, окрім двох, деякі країни не вірять, що їхні громадяни мають право робити все, що хочуть, в Інтернеті, і розробили технологію проксі-сервісу, яка дозволить розкриють тебе в мілісекундах. У цих випадках слід використовувати віртуальну приватну мережу, а не проксі.

Як ми пояснюємо в нашому фрагменті безпеки VPN, VPN не просто підробляє IP-адресу, вона фактично перенаправляє ваш трафік через захищений тунель – зашифроване з’єднання – і на власний сервер, який належить провайдеру. Це набагато безпечніший спосіб робити речі, які насправді приховуватимуть вас від сторонніх очей.

Додатковим плюсом є те, що VPN можуть робити і інші проксі-сервери, не можуть: запустити вас на потокові веб-сайти, такі як Netflix. Як ми пояснюємо у нашому творі про заборону VPN Netflix, сервіс ускладнив підробку вашого місцезнаходження, щоб потрапити на версію іншої країни. Небагато VPN можуть потрапити, не кажучи вже про проксі, що майже завжди призведе до помилки проксі.

Вибір найкращого безкоштовного проксі

Це не означає, що проксі – це марно. Вони ідеально підходять для доступу до веб-сайтів, таких як YouTube, коли ви в школі чи на роботі, і зазвичай також розблокують Instagram. Краще думати про них як про менших, слабших побратимах VPN. Вони не корисні для важкого підйому, але вони чудово підходять для дрібних речей.

Ви можете скористатися одним із найкращих безкоштовних VPN-сервісів, але проксі-сервери не мають обмежень пропускної здатності або занадто сильно зменшують швидкість. Крім того, більшість безкоштовних VPN, розміщених у магазинах Google і Apple, так чи інакше прославляють проксі. Це означає, що якщо ви вирішите перейти з безкоштовним VPN через безкоштовний проксі, прочитайте наш список, або ви можете отримати послугу шахрайства, наприклад, Hola VPN, яка закріпить ваші пристрої для роботи ботнету.

Відкинувши попередження, команда Cloudwards.net занурилася у світ проксі-сервісів і обрала для задоволення наступні послуги. Ми ґрунтували свій вибір на простоті використання та швидкості підключення, оскільки вимоги безпеки та подібне не більше, ніж гаряче повітря. Без зайвих прихильностей, почнемо.

Найкращі безкоштовні проксі

Ми протестували 15 проксі-сервісів, грунтуючись на рекомендаціях читачів та деяких розумних пошуках Google. Нам вдалося відмовитись від п’яти проксі-сервісів відразу через зламані веб-сайти або нерозбірливі інструкції, залишивши нас з 10 претендентами. Проксі є хітом і промахом, тому ми рекомендуємо лише перші п’ять записів.

Кращий безкоштовний проксі: HideMyAss Proxy

Багато проксі, які ми мали змогу протестувати, належать службам VPN, швидше за все, в існуючій мережі. Найкраще з лота – проксі-сервер HideMyAss, який швидко та легко використовувати. Він пропонує кілька серверів та опцій безпеки, до всіх яких можна отримати доступ легко та приємно. Він також працює зі швидкістю блискавки, рідкість серед проксі.

HideMyAss-proxy

Після підключення кнопка “спробувати безкоштовний VPN” на адресному рядку є досить помітною, але це ціна безкоштовно. Ще один незначний ніггер повинен погодитися з політикою конфіденційності HideMyAss, яка не надто гаряча. Прочитайте наш повний огляд HideMyAss для детальної інформації про це.

Приховати.me проксі

Проксі-сервер Hide.me – це також розширення служби VPN компанії, яке ми не були надто вражені, коли писали наш огляд Hide.me. Зважаючи на це, його безкоштовний план посідає третє місце серед наших кращих безкоштовних VPN, тож є певна відданість наданню гідної безкоштовної послуги споживачам без наявного доходу.

Hideme-proxy

Ця відданість виявляється і в проксі. Це один із кращих, з якими ми стикалися під час нашого пошуку, з безліччю зручних варіантів безпеки та навіть з вибором серверів. Це лише три країни, але ви, принаймні, знаєте, до яких зв’язків. Це також швидкий і простий у використанні, але той факт, що вам потрібно ввести повну URL-адресу, відбирає досвід.

4everproxy

4everproxy має найкоротше представлення списку. Веб-сайт завантажується швидко і дозволяє вибирати розташування сервера та IP-адреси, тобто, ймовірно, двічі прокладає ваше з’єднання. Хоча у нас є сумніви щодо того, наскільки добре це працює, воно працювало в деяких місцях. Ми отримали іспанську сторінку Google та американську пропозицію YouTube при використанні відповідних серверів.

4everproxy-proxy

Це також швидко, іноді навіть завантажується швидше, ніж проксі-сервера Hide.me або HideMyAss. Зважаючи на це, його швидкість не була послідовною, і ми не завжди потрапляли до обраної нами веб-сторінки. Однак у цілому ви можете зробити набагато гірше, ніж 4everproxy.

Zend2

Веб-сайт Zend2 є основним, він пропонує лише адресний рядок і коротке пояснення під ним. Ми не надто в захваті від того, що це ставить VPN та проксі-сервери на рівних умовах, але це гідний підсумок.

Zend2-проксі

Коли ми тестували Zend2, не всі веб-сайти працювали, і ми створили невелику колекцію вибачливих повідомлень. Це говорило, що, коли це спрацювало, це був найшвидший проксі в списку на сьогоднішній день, тому, можливо, варто переглянути його в деяких випадках.

ProxFree

ProxFree – хороший проксі, тому що він дає вам набагато більше варіантів, ніж його конкуренція. Наприклад, ви можете вибрати з 11 серверів та однакової кількості IP-адрес. Під адресною смужкою на веб-сайті ви також отримуєте кілька перемикань, які допоможуть прискорити роботу веб-сторінок або оптимізувати його іншим чином..

Proxfree-проксі

Заплутавшись у цьому, ми могли завантажувати YouTube без клопоту, але нас дратувало, що нам доводиться повертатися на головну сторінку кожного разу, коли ми хотіли перейти на новий веб-сайт. Одне, що нам не сподобалось, – це те, що ми отримали 404, коли ми намагалися отримати доступ до сторінки умов і умов У ProxFree.

Whoer Proxy

Whoer – це нова VPN-служба, яка, як видається, пропонує свій проксі-сервер як бонус, але безкоштовна версія надає доступ лише до одного сервера, і це в Нідерландах. Оплата проксі-сервера – нерозумно, тому що ви можете отримати VPN за ті самі гроші, тому ми тут оцінюємо Whoer low, якщо вам не потрібна голландська IP-адреса..

Whoer-proxy

Як і у більшості сервісів у цьому рейтингу, використання Whoer – це терпіння. Веб-сайти завантажуються назавжди, тому використання YouTube не працює. Ще один спосіб, коли Whoer викликає наші сумніви, полягає лише в тому, що він працює як розширення для браузера, що дозволяє компанії недобросовісно діяти та переглядати ваші дані. Ми не знайшли доказів цього, але це потрібно пам’ятати.

ProxySite.com

ProxySite.com добре виглядає під час першого доступу до нього. Він працює з тим самим адресним рядком, що й більшість проксі, але у більшому форматі та має чітку кнопку перемикання сервера. Він може похвалитися 25 серверами, розкиданими по США та ЄС, що приємно, але це було б покращено, якби ми знали, де в цих масивних районах розташовані сервери.

Проксисит-проксі

Однак, коли ви використовуєте ProxySite.com, вам чекає дуже довге очікування. Ми спробували декілька швидких посилань через адресний рядок, але жодне не завантажено. Щойно у нас з’явилася панель у верхній частині, де є кілька варіантів захисту та реклама для NordVPN (читайте наш огляд NordVPN), де відображається віра, яку ProxySite.com вкладає у власну службу, та сірий екран, який нікуди не йшов.

Hidester Proxy

Hidester пропонує VPN та проксі-сервіси, але, провівши з ним кілька хвилин, ми з огидою відмовилися. Будь-який веб-сайт, введений у рядок пошуку, завантажувався назавжди, а YouTube взагалі не завантажувався, навіть не даючи йому декілька хвилин.

Hidester-proxy

Цей досвід змусив нас боятися переглядати VPN Hidester, оскільки життя досить важке, не тестуючи програмне забезпечення subpar. Однак це зрештою з’явиться в наших оглядах VPN – ми тут завершені на Cloudwards.net – тільки не скоро.

KProxy

KProxy спочатку здається приємним. Макет веб-сайту чіткий, і він швидко завантажується. Однак, другий погляд свідчить про проблеми. Хоча доступно 10 серверів, вони не згадують їх місцезнаходження. Це означає, що ви не маєте поняття, звідки серфіруєте, що дратує в кращому випадку і небезпечно в гіршому.

Кпрокси-проксі

Це можуть бути простими гріхами для деяких, але ми приймаємо виняток із твердження KProxy, що його сервіс кращий, ніж VPN, оскільки ці протоколи “легко блокувати та уповільнювати”. Це не правда, і легкий спосіб привести людей до купівлі платних планів KProxy.

Анонім

Anonymousmouse – це цікава послуга, яка пояснює, що вона робить, і для чого її слід використовувати, давайте назвемо її унікальною. Ми дозволимо веб-сторінці про себе говорити на наведеному нижче скріншоті.

Анонімний довідник

Хоча це і є редукціоністським способом пояснення, як це працює, ми гадаємо, що це зробить. Що ми не зробимо, це те, що сервіс не підтримує HTTPS, що є життєво важливим для цієї епохи кіберзлочинності. Коли ви нарешті змусите веб-сайт працювати без нього, він проходить повільно, тому ми не рекомендуємо його використовувати. Ми гадаємо, що використання прикладу “yahoo.com” було подарунком, який Anonymousmouse не відповідає часам.

Фінальні думки

Хоча проксі-сервіси не повинні захищати себе в Інтернеті, вони є зручним способом обійти прості блоки, наприклад, ті, які встановлюють шкільні адміністратори тощо. Однак, як ви бачите вище, більшість довірених осіб просто жахливі. Якщо вони навіть спрацьовують, вони повільні як патока, і немає гарантії, що ваш зв’язок буде підроблений.

Що ви думаєте про проксі? Ми пропустили будь-які під час наших тестів? Чи згодні ви з нами, що VPN – це набагато кращий варіант? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map