Кращі розширення менеджера паролів 2020 року

Менеджер паролів – один з найкорисніших інструментів для покращення роботи веб-перегляду. Це не тільки підвищує вашу безпеку, заохочуючи довші, складніші і, тим самим, сильніші – паролі, але також заощаджує вам клопотання про запам’ятовування незліченних облікових записів на всіх веб-сайтах, які ви часто відвідуєте.


Однак вони найкращі, коли ви можете використовувати їх безпосередньо у своєму браузері. Це приносить багато зручностей, хоча за ціною користувальницького інтерфейсу: коли буде запропоновано, найкращі розширення менеджера паролів автоматично заповнять інформацію про кредитну карту та облікові дані для входу, доки ваш головний пароль буде засвідчений автентичністю.

Хоча багатство функцій Dashlane робить його найкращим менеджером паролів в цілому, більшість цих функцій відсутні в розширенні браузера, а для цього потрібен настільний додаток. Тому, лише на основі продуктивності розширень браузера, LastPass займає перше місце завдяки своєму відмінному вільному плану та чудовому інтерфейсу браузера, де всі функції включені.

Вибір найкращого розширення менеджера паролів

Існує багато різних функцій, які слід пам’ятати, вибираючи найкраще розширення браузера для керування вашими паролями, такі як імпорт паролів, автозаповнення, зручність використання та, нарешті, ціноутворення. Крім того, деякі менеджери паролів передають частину своїх функцій спеціальним програмам для настільних ПК, але для цього списку ми повністю зосередимось на самих розширеннях браузера..

Імпорт пароля

Замість того, щоб вимагати від вас вручну вводити всі ваші облікові записи та паролі, хороший менеджер паролів повинен мати надійний і простий у користуванні процес імпорту, який бере всі ваші паролі, що зберігаються в браузері, і додає їх до розширення. 

Це часто може бути проблемою, якщо ви користуєтеся браузерами на основі хрому, наприклад Vivaldi (читайте наш огляд Vivaldi), оскільки розширення Chrome зазвичай не в змозі імпортувати з іншого джерела, крім самого Chrome (читайте наш Google Chrome огляд). Деякі з вибраних вами розширень також працюватимуть на Safari, хоча ваш пробіг може відрізнятися.

Автозаповнення

Автозаповнення – ще одна важлива особливість менеджерів паролів. Зрештою, якщо розширення не в змозі точно заповнити своє ім’я користувача та пароль, то це буде не дуже корисно. Таким чином, менеджер паролів повинен мати можливість легко підбирати той факт, що на сторінці, яку ви відвідуєте, є форма для входу, і легко вводити своє ім’я користувача та пароль у правильні поля.

Корисність

Як і у всіх програмних продуктах, зручність використання є ще одним важливим фактором. Панель управління розширення повинна мати чіткий інтерфейс, простий у навігації, а також бажано надавати вам доступ до всіх функцій програми, не перемикаючись на настільний додаток.

Ціна

Нарешті, ціноутворення відіграє велику роль, оскільки це робить майже все, що завгодно. У більшості менеджерів паролів доступний безкоштовний план, але кількість безкоштовних функцій, до яких ви матимете доступ, буде сильно відрізнятися залежно від постачальника послуг. Таким чином, ми розглянемо, наскільки хороший кожен безкоштовний план, але також і скільки ви будете отримувати гроші, якщо замість цього ви вибрали платну підписку або преміальну версію.

Кращі розширення менеджера паролів

 1. LastPass
 2. Дашлан
 3. 1Password
 4. Зберігач
 5. RoboForm

Оскільки наш список найкращих менеджерів паролів вже належить до найкращих постачальників на основі їх функцій, продуктивності та цін, загалом цей список буде повністю зосереджений на розширеннях перегляду кожного постачальника, зокрема на їх додатки Firefox та плагіни Chrome. 

Усі наші вибори доступні як для Chrome, так і для Firefox, а додатки для Chrome працюють із Chromium (читайте наш огляд Chromium) та основними браузерами на основі хрому, такими як Vivaldi, Opera та Brave.

1. LastPass

LastPass – це відмінний вибір для відстеження ваших облікових записів та паролів, і він перебуває в нашому списку найкращих безкоштовних менеджерів паролів. Хоча нам не вдалося йти в ногу з Dashlane в нашому загальному рейтингу, той факт, що він робить всю свою роботу прямо в розширенні браузера, дає йому перевагу тут, як ми згадували у вступі.

Якщо ви користуєтеся Chrome, Firefox або Opera (читайте наш огляд Opera), то LastPass може автоматично імпортувати всі паролі, які ви вже зберігали у своєму браузері. На жаль, це не стосується інших браузерів на основі хрому, таких як Vivaldi та Brave (читайте наш відгук Brave).

LastPass-Import

Коли ви відкриєте самому розширення, ви побачите свій сейф. Тут усі ваші паролі зберігаються як “елементи”, які ви можете впорядкувати в папки. Ви також можете додати нотатку до кожного пароля (наприклад, щоб допомогти вам запам’ятати, для чого це потрібно), а також відключити автозаповнення, включити автоматичний вхід і ввімкнути підказку головного пароля для додаткової безпеки.

LastPass-Password-Settings

Використання LastPass у Chrome

Сам Сейф чистий і простий у користуванні, і хоча налаштування може доставити біль, якщо ви імпортуєте велику кількість паролів, як тільки ви все організуєте і помістите в папки, все це дуже легко відстежувати з.

LastPass-Vault

Окрім зберігання ваших паролів, LastPass можна також використовувати для зберігання нотаток та формування контенту, таких як адреси, платіжні картки та банківські рахунки. Ви також можете додати вкладений файл до цих елементів, якщо цього захочете. 

LastPass-Other-items

Функціональність автозаповнення включена в розширення LastPass і, здається, з нашого тестування, працює досить добре при визначенні полів форми та заповненні їх правильною інформацією.

Вбудований генератор паролів – це також велика допомога, коли ви підписуєтесь на нову послугу або модернізуєте свій пароль на щось більш безпечне. Ви можете визначити максимальну довжину пароля, включаючи чи ні, включати цифри, великі літери та символи, а також вимагати, щоб пароль був легким для читання чи простою промовою.

LastPass-Generator

Ціни на LastPass

Щодо ціноутворення, LastPass робить дуже добре. За $ 24 на рік ви отримуєте доступ до першочергової підтримки, аварійного доступу та обміну паролем. Функція спільного доступу дозволяє обмінюватися предметами, такими як нотатки, а також надає іншим людям доступ до ваших облікових записів без необхідності вказувати їм свій пароль. 

Прекрасний безкоштовний план LastPass дозволяє легко отримати найкраще розширення безкоштовного менеджера паролів, а також найкраще розширення менеджера паролів для Chrome і Firefox. Якщо вам цікаво дізнатися більше про наш номер один, не забудьте прочитати наш огляд LastPass.

2. Дашлан

Dashlane – це ще один чудовий менеджер паролів і, як правило, наш вибір найкращого менеджера паролів. Однак, оскільки велика частина його функціональності покладається на нативну програму для настільних ПК, йому не вдається заробити те саме місце в цьому рейтингу найкращого розширення менеджера паролів для Firefox та Chrome, зокрема.

Так само, як LastPass, головний інтерфейс Dashlane складається з вашого сховища, де ви можете додавати та керувати своїми паролями. Хоча в сховищі представлений чистий інтерфейс, який легко переміщуватися, якщо ви хочете скористатися більш досконалими функціями, такими як перевірка міцності пароля або імпорт існуючих паролів, вам потрібно буде завантажити додаток для настільних ПК.

Дашлан-Сейф

Імпорт паролів Google Chrome у Dashlane

Автоматичний імпорт працює з Chrome, Firefox та Internet Explorer (читайте наш огляд Internet Explorer), а також від інших менеджерів паролів. Однак якщо ви використовуєте будь-який інший веб-переглядач, вам потрібно буде вручну експортувати ваші паролі як файл CSV перед імпортом.

Дашлан-Імпорт

Крім паролів, ви також можете використовувати Dashlane для безпечного зберігання нотаток та особистих даних, таких як імена, адреси, електронні листи, номери телефонів тощо. Крім того, існує окрема зона для платежів, де ви можете зберігати всі свої банківські картки для легкого доступу, коли вам потрібно щось платити.

Dashlane-Personal-Info

Спільний доступ та створення 

Усі ваші предмети, включаючи ваші паролі, можна надійно ділитися з іншими людьми за допомогою функції спільного використання паролів, яка надсилає посилання одержувачу. 

Хоча обмін нотатками приємний, справжня користь у цьому полягає у можливості дозволити комусь іншому увійти в один із ваших облікових записів, не маючи фактично вказувати їм пароль. Як і LastPass, Dashlane включає автозаповнення у своє розширення, що добре працює.

Дашлан-Поділитися

Нарешті, є генератор паролів, до якого можна отримати доступ через піктограму на панелі інструментів, яка може створити надійний пароль довжиною до 28 символів. Налаштування генерації надають вам можливість включати літери, цифри та символи, а також бажаєте чи не хочете уникати неоднозначних символів, наприклад, малі літери “l” або великі регістри “I.”

Дашлан-генератор

Оплата за Dashlane

Щодо ціни, Dashlane виходить не так добре, як LastPass. У вільному плані ви обмежуєтесь лише 50 паролями, що може здатися дуже багато, але це обмеження, завдяки якому ви можете досить швидко потрапляти. Ви також обмежені лише одним пристроєм, тоді як план Pro дозволяє синхронізувати стільки паролів, скільки потрібно на необмеженій кількості пристроїв.

Як завжди, обов’язково прочитайте наш повний огляд Dashlane, якщо ви хочете отримати більше інформації про всі його сильні та слабкі сторони. Крім того, ви можете перевірити наш бій Dashlane vs. LastPass, щоб побачити, як порівнюються два найкращі провайдери, дивлячись на повну картину. 

3. 1Завдання

Якщо ви готові платити за свій менеджер паролів, то 1Password – це хороший варіант із великим розширенням браузера. Ви можете налаштувати декілька сховищ, а основний інтерфейс розширення забезпечує приємне користування. 1Password навіть надсилає вам “стартовий комплект”, щоб допомогти вам налаштувати все.

1Набір-StarterKits

Під час першого входу вам також нададуть секретний ключ, який ви можете використовувати для відновлення доступу до свого облікового запису або для входу з нового браузера чи пристрою. Цей ключ ніде не зберігається, тому вам доведеться або записати його, або завантажити його у форматі PDF, який 1Password корисно надає.

1Password-SecretKey

1 Категорії слова

Як і інші вибори в цьому списку, 1Password дозволяє зберігати не тільки паролі, але і всілякий вміст форми. Це відрізняє його надзвичайно різноманітний спектр інформаційних категорій, які ви можете вибрати для зберігання, включаючи нотатки, кредитні картки, посвідчення особи та навіть такі речі, як паспорти та водійські посвідчення. Вся ця інформація може бути автоматично заповнена у формах, роблячи реєстрації та реєстрацію вітерця.

1Password-Import

Ви можете імпортувати збережені паролі з Chrome (але не з будь-якого із переглядачів Chromium або Firefox), а також з LastPass, Dashlane та RoboForm. З будь-яких інших джерел вам потрібно буде спочатку експортувати паролі вручну та безпосередньо імпортувати файл CSV.

1Password-Import

1 Вежа вищої ланки та генератор паролів

Функція “сторожова вежа” може визначити, чи ваші входи в небезпеку, аналізуючи ваші паролі на слабкі місця або копії, а також перехресне посилання ваших веб-сайтів на базу даних про порушення даних та вразливості входу..

1Password-Watchtower

Існує вбудований генератор паролів, який дозволяє вибирати три типи паролів: випадковий (який є найбільш захищеним), запам’ятовується (складається з фактичних слів, розділених дефісами) та PIN (лише цифри).

1Password-Generator

Як ми коротко згадували на початку цього розділу, 1Password не має вільного плану, і підписка призведе до того, що ви просто соромитеся 36 доларів на рік або 60 доларів на рік для сімейного плану, завдяки якому ви можете ділитися своїм обліковим записом до п’яти Люди. Ви також можете додати додаткових людей до сімейного плану за 12 доларів на рік.

Якщо ви зацікавлені в тому, як він працює за винятком лише його розширення для браузера, переконайтесь, що прочитайте повний огляд 1Password або наше порівняння Dashlane vs. 1Password, щоб побачити, як воно порівнюється з загальним найкращим вибором.

4. Хранитель

Keeper – ще один відмінний вибір для керування вашими паролями. Хоча ви не можете зберігати стільки інформації з Keeper, скільки ви можете, з іншими нашими виборами, ви все одно можете використовувати її для відстеження ваших паролів, платіжних карток, адрес та номерів телефонів, які все можна чітко розташувати в папки та вводиться автоматично, коли вам потрібно заповнити форму. 

Крім того, під час першого входу або створення нового пароля Keeper автоматично додасть його до сховища.

Keeper-Vault

Сам склепіння простий у користуванні, а також процес налаштування. Паролі можна імпортувати з Chrome, Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge (читайте наш огляд Edge) та Opera, а також з тонни різних менеджерів паролів. Це багато варіантів, і процес імпорту Keeper значно випереджає всіх інших у цьому списку.

Хранитель-імпорт

Додаткові параметри безпеки Keeper

Безпека зберігача чудова, і розширення пропонує деякі вдосконалені варіанти, якщо ви хочете пройти додаткову милю, щоб захистити свої облікові записи. Ви можете увімкнути двофакторну автентифікацію, і налаштування самознищення автоматично витирає всі ваші збережені дані після п’яти невдалих спроб входу.

Keeper-Security-Settings

Безкоштовний план дозволяє зберігати необмежену кількість паролів, але обмежує вас одним пристроєм. Якщо вам потрібен доступ до більшої кількості пристроїв, програма Pro приносить вам $ 29,99 на рік. 

Крім того, ви можете отримати Keeper MaxBundle, який коштує 59,97 доларів на рік і включає все в план Pro плюс доступ до Keeper Messenger (додаток для безпечного обміну повідомленнями), безпечне зберігання файлів і, нарешті, Keeper BreachWatch.

Keeper BreachWatch та аудит безпеки

BreachWatch – це функція, яка сканує всі збережені вами сайти та входи та перевіряє, чи були вони піддані порушенням даних з моменту останнього зміни пароля. Якщо він є, Keeper дозволяє вам знати та рекомендує вам змінити відповідні паролі.

Зберігач-порушення

Хоча BreachWatch захищає вас від зовнішніх загроз, функція аудиту безпеки захищає вас від себе. Простіше кажучи, він перевіряє, чи можна вважати будь-який із ваших паролів слабким, чи це через коротку довжину, відсутність символів чи цифр або через те, що ви використовуєте повторювані паролі для кількох входів.

Зберігач-безпека-аудит

Існує також генератор паролів, коли ви створюєте новий логін у сховищі, хоча він дещо основніший, ніж деякі інші параметри цього списку. Ви можете встановити довжину пароля від восьми до 51 символу, а також вирішити, чи потрібно включати символи, цифри чи символи.

Зберігач-генератор

Як завжди, наш повний огляд Keeper дасть вам ще краще уявлення, чого очікувати від послуги, і прочитайте наш фрагмент Dashlane vs Keeper, щоб побачити, як вони порівнюють.

5. RoboForm

Завершивши нашу першу п’ятірку – RoboForm. Хоча ще одним гідним варіантом для Firefox та Chrome, найбільшою слабкістю RoboForm щодо розширення браузера є відсутність функції імпорту пароля. Ви можете імпортувати закладки (які також може зберігати RoboForm), але не паролі.

Roboform-Bookmark-Import

Інтерфейс легко обводити голову, і всі ваші збережені елементи можна розмістити в окремі папки, щоб отримати чіткіший огляд. 

Додавання паролів до RoboForm

На жаль, процес додавання логіну трохи громіздкий, тому що ви не можете це зробити вручну. Швидше за все, вам потрібно увійти до свого облікового запису (після першого виходу, якщо ви вже ввійшли), і дозволити RoboForm виявити його до того, як можна буде додати вхід..

Roboform-Vault

Окрім паролів та закладок, ви також можете використовувати RoboForm для відстеження приміток та особистих даних. Ці особи можуть містити всілякі дані, включаючи вашу стандартну адресу, телефонні номери та імена, а також банківські рахунки, паспорти та картки, а також спеціальні поля, які ви можете самі визначити.. 

Автозаповнення та створення паролів за допомогою RoboForm

Як і у всіх наших виборах, RoboForm корисно заповнює форми з усіма цими даними, коли вам це потрібно.

Робоформа-ідентичність

Існує генератор паролів, який допоможе вам створити надійні паролі з налаштуваннями виключення подібних символів, зробити пароль шістнадцятковим і визначити, чи потрібно великі літери, цифри чи символи у створеному паролі.

Робоформ-генератор

Що стосується ціни та планів, то безкоштовна версія RoboForm є солідною. Це дозволяє зберігати необмежену кількість паролів та ідентифікацій, ділитися своїми входами з іншими людьми та ревізувати паролі.

Якщо ви хочете використовувати менеджер паролів на декількох пристроях та синхронізувати між ними, вам потрібно буде отримати RoboForm Everywhere за 23,88 доларів США на рік, що також надає вам доступ до пріоритетної підтримки, двофакторної автентифікації, безпечного обміну файлами, доступу до аварійних ситуацій та хмарне резервне копіювання. Якщо ви не впевнені, чи варто цього для вас, перейдіть до нашого огляду RoboForm, щоб дізнатися.

Почесне згадування: Менеджер паролів Firefox

Якщо Firefox – це ваш веб-переглядач, і ви шукаєте базовий менеджер паролів, то вбудований менеджер паролів під назвою Lockwise – варто задуматися. Хоча Менеджеру паролів Firefox не вистачає деяких більш вдосконалених функцій, які можуть запропонувати наші основні вибори, він все ще добре допомагає зберігати та захищати ваші паролі.

Firefox-Lockwise

Ви можете імпортувати всі наявні паролі з Chrome, Chromium, Internet Explorer та Microsoft Edge та синхронізувати їх між усіма своїми пристроями. Ніяких додаткових функцій немає, але Firefox Lockwise є більш ніж адекватним, якщо все, що вам потрібно, – це захистити ваші паролі та автоматично заповнити їх, щоб не потрібно їх запам’ятовувати.

Firefox-Import

У комплекті також є генератор паролів, хоча знайти його досить важко. Щоразу, коли ви підписуєтесь на нову послугу, ви можете клацнути правою кнопкою миші поле пароля та вибрати “використовувати безпечно створений пароль”. 

Firefox-генератор паролів

Не забудьте встановити головний пароль, оскільки це потрібно зробити вручну, і без нього всі ваші паролі доступні в простому тексті для всіх, хто має фізичний доступ до вашого пристрою.

Google Smart Lock проти менеджера паролів

Якщо Chrome – ваш основний веб-браузер, ви можете спокуситись просто використовувати вбудований менеджер паролів Google – або “Smart Lock”, як його називають – для зберігання ваших паролів Google. Ми не радимо проти цього, хоча з будь-якої іншої причини, крім того, що довірити всі ваші паролі Google – компанії, яка відома за неповагу до конфіденційності користувачів, – це надзвичайно погана ідея.

Google-SmartLock

Хоча менеджер паролів Chrome надає функцію перевірки паролів, немає можливості генерувати захищені та рандомізовані паролі, що залишає їх користувачеві створювати їх, що в більшості випадків призводить до не такі сильні паролі, як вони могли б. бути.

Фінальні думки

Там у вас є наш список найкращих розширень менеджера паролів на ринку. Хоча Dashlane є прекрасним вибором в цілому, якщо вас конкретно цікавлять розширення веб-переглядача, LastPass – найкращий варіант, особливо зважаючи на його відмінний безкоштовний план поверх усіх функцій, що містяться прямо у вашому браузері..

Якщо ви готові платити за послугу, ви не можете дійсно помилитися з програмою 1Password (прочитайте наш фрагмент 1Password vs LastPass), тоді як Keeper та RoboForm – це також чудові варіанти, незважаючи на деякі недоліки, якщо ви хочете безкоштовно менеджер паролів. 

Хоча існує багато інших варіантів, які виконають цю роботу чудово – такі як розширення диспетчера паролів Avast, розширення Zoho Vault Chrome або розширення менеджера паролів Webroot – вони не зовсім потрапили до цього списку.

Що ви думаєте про наш список розширень менеджера паролів? Ми залишили поза увагою вашу улюблену? Вам не подобається будь-який наш найкращий вибір? Повідомте нас у коментарях нижче. Погляньте і на наш кращий менеджер паролів для малого бізнесу. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map