Кращі розширення безпеки веб-переглядача: Surf Secure у 2020 році

У наші дні багато браузерів мають бібліотеки розширень або плагінів, які можна встановити поверх програми за замовчуванням. Розмір цих бібліотек сильно різниться, але найбільшою на сьогоднішній день є Chrome. Ви можете додавати плагіни в Google Chrome, які виконують різні завдання, але для цієї статті ми зупинимося саме на найкращих розширеннях безпеки веб-переглядача..


Це тому, що Chrome (читайте наш огляд Google Chrome) на сьогоднішній день є найпопулярнішим веб-переглядачем у світі, де від 45 до 70 відсотків користувачів настільних комп’ютерів віддають перевагу Chrome, залежно від джерела отримання статистики..

Крім того, розширення для Chrome за великим рахунком сумісні з кількома іншими браузерами, заснованими на Chromium, включаючи Brave, Vivaldi та Opera.

Через це ця стаття в основному буде зосереджена на найкращих плагінах Google Chrome. Хоча всі розширення з Веб-магазину Chrome сумісні з самим Chrome, незалежно від того, чи вони працюють із браузерами, отриманими з Chromium (читайте наш огляд Chromium), є більш вражаючим. Як правило, єдиний спосіб дізнатися, чи працює він – це перевірити його, що ми і зробили.

Що є найкращим розширенням безпеки веб-браузера?

Це складне питання, оскільки безпека – це широка категорія, яка охоплює всілякі розширення. Ad-блокатори, мабуть, є найважливішими, оскільки реклама є загальним вектором для зловмисного програмного забезпечення, а блокувальник реклами зазвичай виконує інші функції безпеки та конфіденційності, такі як блокування сценаріїв та захист відстеження..

Хоча деякі веб-переглядачі оснащені цією функціональністю (як це можна побачити в нашому найбезпечнішому рейтингу веб-браузерів), вони зазвичай не такі хороші, як спеціальні розширення.

AdBlocker

Якщо говорити про конфіденційність, то важливо відрізняти це поняття від поняття безпеки. Хоча вони можуть здаватися схожими на поверхні, вони часто – але не завжди – прямо суперечать один одному, оскільки краща безпека часто тягне за собою втрату конфіденційності. 

Таким чином, у цій статті ми зосередимось лише на особливостях безпеки, що виключає деякі популярні розширення конфіденційності, наприклад, Ghostery або Badger Privacy.

Переходячи далі, менеджери паролів – це ще один вид розширення, який неймовірно корисний для безпеки. Хоча більшість браузерів захищає збережені паролі за допомогою системних облікових даних або головного пароля, це не є підходящою заміною спеціалізованого менеджера паролів.

Крім того, менеджери паролів також дозволяють створювати неймовірно складні паролі, які відрізняються для кожного веб-сайту, не турбуючись про запам’ятовування їх усіх.

Менеджер паролів

Різниця між HTTP та HTTPS – ще одна основна концепція безпеки браузера. На відміну від HTTPS, стандартні HTTP-з’єднання не шифруються, а це означає, що вашим трафіком веб-перегляду можна керувати різними способами, від простого збору даних до введення зловмисного програмного забезпечення безпосередньо в код. Таким чином, розширення, які змушують веб-сайти за замовчуванням використовувати HTTPS, неймовірно корисні.

HTTP vs HTTPS

Більшість браузерів у наші дні оснащені можливістю блокувати JavaScript. Однак варіант блокування сценаріїв за замовчуванням зазвичай не є дуже гнучким, і, як правило, це все або нічого, а не дає вам більш детальний контроль над типом сценаріїв, які ви хочете дозволити. З цієї причини настійно рекомендується встановлювати спеціальний блокатор скриптів.

Блокування сценарію

Багато веб-переглядачів використовують захищені бази даних веб-перегляду – наприклад, безпечний перегляд Google – щоб перешкодити вам отримувати доступ до шкідливих веб-сайтів, які можуть заразити ваш апарат шкідливим програмним забезпеченням або залучати вас до фішинг-схем.

Якщо ви хочете отримати додатковий захист, вам потрібно буде шукати антивірусне програмне забезпечення, яке пропонує розширення, оскільки це зробить ще кращу роботу – захистити вас від того, що ховається в темних куточках Інтернету..

SafeBrowsing-База даних

Нарешті, встановлення розширення VPN значно покращує вашу безпеку під час перегляду Інтернету. Окрім анонімності, яку надає VPN, він також шифрує ваш трафік, що захищає вас від введення зловмисного програмного забезпечення та інших кіберзлочинностей головним чином. 

VPN

Однак, враховуючи всі варіанти для чудового розширення VPN для Chrome, ми розглядаємо їх окремо в нашому найкращому рейтингу VPN для Chrome.

uBlock Походження

uBlock Origin – це блокатор реклами, який є чудовим у цьому. Вона виконує своє основне завдання – блокування оголошень – на диво та надає вам безліч інших функцій безпеки для завантаження. Наприклад, ви можете змусити його блокувати сценарії, спливаючі вікна, шрифти віддаленого завантаження та великі медіа-елементи, наприклад, відео.

uBlock-Налаштування

За замовчуванням uBlock Origin оснащений тисячами заздалегідь визначених правил та фільтрів, які блокують що-небудь від реклами до шкідливих веб-сайтів, дратівливих елементів веб-сайту, відстежувачів тощо. Ви також можете налаштувати власні власні фільтри, що дає вам великий ступінь контролю.

uBlock-Фільтри

Окрім Google Chrome та Chromium, uBlock Origin сумісний з усіма іншими браузерами на основі хрому, на яких ми його протестували, а саме Opera, Vivaldi та Brave (читайте наш відгук Brave). 

Слід зазначити, що надбудова розгалужена на два окремих додатки, які називаються uBlock та uBlock Origin ще у 2015 році, і перше ніде не так добре, як останнє.

LastPass

Незважаючи на те, що DashLane був переможцем у нашому порівнянні Dashlane vs. LastPass і є нашим вибором для найкращого менеджера паролів, він опиняється тут у почесних згадках, тоді як LastPass користується місцем у головному списку.

Хоча це може здатися непослідовним на перший погляд, у цій статті ми розглядаємо виключно розширення браузера та ігноруємо рідні настільні програми. Оскільки LastPass не пропонує окрему програму для настільних ПК, це означає, що всі її функції включені в розширення Chrome.

Домашня сторінка з останнім переходом

LastPass – це чудовий менеджер паролів із чудовим безкоштовним планом, про який ми розповідали в огляді LastPass. Менеджер паролів доступний у Brave, Vivaldi та Opera (читайте наш огляд на Opera), окрім браузерів Google, але ви не можете імпортувати вже збережені паролі з Brave або Vivaldi.

На відміну від цього, використання LastPass з Chrome або Opera дозволяє імпортувати наявні паролі, не спочатку їх експортувати вручну.

LastPass-Import

Окрім відстеження всіх ваших паролів, LastPass також дозволяє безпечно зберігати нотатки, платіжні картки, банківські рахунки та адреси. Усі ці елементи можна знайти у вашому сховищі, а LastPass також дозволяє створювати папки для їх організації. 

Ви можете додавати вкладені файли до кожного елемента, і хоча вхід завжди захищений головним паролем, ви можете вмикати та вимикати це для інших типів елементів.

Існує вбудований генератор паролів, який створює унікальні захищені паролі для кожної нової служби або веб-сайту, на який ви зареєструєтесь. Генератор надає вам кілька налаштувань, які можна налаштувати, дозволяючи встановити максимальну довжину та включити чи ні цифри, символи та великі літери, а також налаштування, щоб зробити пароль легким для читання або легко сказати.

LastPass-Sharing-Center

Ви також можете використовувати центр обміну, щоб ділитися нотатками або надати комусь іншому доступ до одного з ваших облікових записів, не вказуючи їм фактичного пароля. На жаль, вам потрібно підписатися на “преміум” або “сімейний” план, щоб отримати доступ до цієї функції.

HTTPS скрізь

HTTPS Everywhere – це просте розширення безпеки, яке робить саме те, що написано на бляшанці. Щоразу, коли ви підключаєтесь до веб-сайту через незахищене з’єднання – мається на увазі звичайний HTTP – розширення перевіряє, чи веб-сайт пропонує підключення HTTPS і примушує його використовувати це замість цього.

Хоча зараз багато веб-сайтів за замовчуванням HTTPS, все ж є дивна кількість таких, які не відповідають цим. Як ми згадували раніше в цій статті, якщо ви використовуєте звичайне HTTP-з’єднання, ваш трафік вразливий до всіляких маніпуляцій, починаючи від простого підслуховування та доставки зловмисного програмного забезпечення на ваш пристрій.

HTTPS - скрізь

Хоча HTTPS скрізь не допоможе вам на веб-сайтах, які взагалі не забезпечують безпечне з’єднання, це все рідше зустрічається. Якщо ви хочете отримати додатковий захист, ви також можете ввімкнути “шифрувати всі сайти”, що автоматично блокує будь-які незашифровані запити у вашому браузері.. 

Розширення поставляється з попередньо встановленими багатьма популярними браузерами, такими як Brave та Tenta (читайте наш огляд Tenta), а версія, доступна в магазині Google Chrome, сумісна з Opera та Vivaldi, а також зі стандартними Chrome та Chromium.

NoScript

NoScript – це ще одне просте розширення, яке значно покращує вашу безпеку під час перегляду. Хоча його головна мета – просто заблокувати запуск JavaScript на веб-сайті, це саме те, що більшість браузерів пропонують в цей час. 

Однак NoScript надає вам набагато більший ступінь контролю над блокуванням, ніж це робить вбудована установка, і це робить його дуже корисним.

Розширення встановлює три категорії: за замовчуванням, надійні та ненадійні. Для кожного ви можете вибрати елементи, які потрібно заблокувати, включаючи сценарії, об’єкти, медіа, кадри, на яких відображаються інші веб-сторінки, віддалені шрифти, елементи WebGL та запити до сторонніх API. 

Якщо ви самі не встановите дозволу на сайт, більшість веб-сайтів потрапляють під “за замовчуванням”, що блокує все, крім кадрів та віддалених API.

Елементи, що блокуються NoScript

Список веб-сайтів автоматично включається до категорії «довірені», для якої нічого не блокується. Нарешті, ви можете вручну додати сайти до категорії недовірених, яка за замовчуванням блокує все, що було сказано вище. Звичайно, саме те, що заблоковано в цих категоріях, можна налаштувати і змінити, що дає вам багато прямого контролю над процесом.

NoScript-категорії

NoScript сумісний з усіма браузерами Chromium, на яких ми його протестували, очевидно, включаючи Google Chrome і Chromium, але також Brave, Opera і Vivaldi (читайте наш огляд Vivaldi).

Avast Online Security

Хоча ви, безумовно, повинні встановити одне з найкращих антивірусних програм для забезпечення захисту вашого пристрою, якщо все, що ви робите з комп’ютером, це перегляд Інтернету, антивірусне розширення пройде довгий шлях до забезпечення вашого безпечного режиму..

Avast-Control-Panel

Зловмисне програмне забезпечення, фішинг-схеми та інша кіберзлочинність – це всі ризики, з якими ми стикаємось в Інтернеті, і хоча у більшості браузерів є безпечні бази даних, їх не завжди достатньо. 

Avast Online Security сканує результати пошуку та веб-сайти, які ви відвідуєте, на предмет зловмисного програмного забезпечення, а потім попереджає вас. Під час пошуку кожен результат позначається значком, який повідомляє користувачам, чи безпечна веб-сторінка, на яку вона посилається, чи ні.

Avast-Search-Результати

Якщо ви спробуєте завітати на веб-сайт із вбудованим у його код зловмисним програмним забезпеченням, Avast заблокує ваш запит та повідомить, що веб-сайт, який ви намагаєтесь відвідати, небезпечний, що позбавить вас від потенційного зараження зловмисним програмним забезпеченням вашого пристрою.. 

Якщо ви хочете змінити судження про розширення (хоча ми радимо проти нього), ви можете сказати йому довіряти певним веб-сайтам або доменам, обходячи блок.

Блок веб-сайту Avast

Avast також блокує трекери, що є приємним бонусом для конфіденційності, навіть якщо це не впливає на вашу безпеку. Під час тестування ми отримали Avast з легкістю працювати з усіма трьома браузерами на базі Chromium, не вимагаючи більше налаштувань, ніж для Google Chrome або Chromium.

Хоча ми не визнали його одним із найбезпечніших антивірусних програм, Avast також пропонує традиційну антивірусну програму для робочого столу, про яку можна дізнатися більше в нашому огляді Avast Pro.

Почесні згадки

Якщо ви встановите всі п’ять – а то й лише пару – перелічених вище розширень, ваша безпека буде більш ніж достатньо сильною у переважній більшості випадків. Однак якщо ви не любите наші рекомендації щодо найкращих розширень безпеки для Chrome, ми створили кілька почесних згадок, які можуть слугувати цілком адекватними альтернативами.

Дашлан

Незважаючи на те, що ми є найкращим вибором для найкращого менеджера паролів в цілому, розширення Chrome для Dashlane не має багатьох вдосконалених функцій, які дозволили йому піднятися на вершину нашого рейтингу менеджера паролів. 

Наприклад, вам потрібно вручну експортувати та імпортувати паролі, які вже зберігаються в Chrome (для цього ви можете переглядати наш посібник щодо експорту та імпорту закладок Chrome).

Dashlane-домашня сторінка

Однак, Dashlane – це все-таки чудове розширення безпеки і легко виконує всі завдання, які ви очікуєте від менеджера паролів, сумісний із усіма браузерами на основі Chromium, на яких ми його тестували (Vivaldi, Brave та Opera). Як завжди, ознайомтеся з нашим оглядом Dashlane для повної картини.

AdBlock Plus

AdBlock Plus – найпопулярніше розширення для блокування реклами для веб-переглядачів Chromium, і хоча ми не включили його до першої п’ятірки, він все ще є гідним вибором для цього завдання. 

Основна проблема AdBlock Plus полягає в тому, що він не блокує всі оголошення, оскільки деякі компанії сплачують їм плату за білі списки своїх оголошень. Це викликає досить серйозне занепокоєння, оскільки єдина причина, з якої хтось встановлює розширення для початку – блокувати рекламу.

AdBlock-Plus-панель управління

AdBlock Plus також має меншу кількість вбудованих списків фільтрів, ніж uBlock Origin, а також меншу кількість параметрів та налаштувань. Однак користувальницький інтерфейс значно простіший у використанні, що є його єдиною перевагою. Як і uBlock Origin, AdBlock Plus сумісний із Brave, Opera та Vivaldi.

ScriptSafe

ScriptSafe – це альтернативний блокатор скриптів для NoScript. Хоча це дозволяє значною мірою однакову функціональність – наприклад, групування веб-сайтів на різні рівні довіри з різними налаштуваннями – ми виявили, що в наших тестах це було не так ефективно, як блокувати різні елементи веб-сайту, як NoScript. 

Це означає, що це все ще цілком пристойний вибір для блокування сценарію, і він має більш приємний інтерфейс для завантаження..

Сценарій-безпечний

Як і всі розширення, перелічені в цій статті, ScriptSafe сумісний із Brave, Opera та Vivaldi, на додаток до Chrome та Chromium за замовчуванням.

Фінальні думки

Цим ми закінчуємо наш список найкращих розширень безпеки. Оскільки термін “розширення безпеки” охоплює так багато різних речей, ці п’ять варіантів не обов’язково в порядку, оскільки вони виконують різні ролі.

Однак, їхній порядок базується на тому, наскільки вони важливі для безпеки, а два найважливіших – блокувальник реклами та менеджер паролів.. 

Зрештою, якщо ви просто збираєтесь встановити одне розширення безпеки, він, безумовно, повинен бути рекламодавцем, оскільки функціональність, що входить у щось на зразок uBlock Origin, піде на довгий шлях до того, що ви захищені під час перегляду. інтернет.

Хоча завантаження всіх п’яти забезпечить максимальний захист, в їх функціональності є певне збіг, тому вибір декількох із них, ймовірно, буде достатнім, якщо ви особливо не переймаєтесь безпекою браузера. Які розширення безпеки браузера безпеки ви використовуєте? Хіба ми пропустили одного, який вам сподобався? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map