Кращі постачальники VPN 2020 року: захищайте свою конфіденційність в Інтернеті

Після року нових оглядів, саме час оновити наш найкращий посібник з VPN. Якщо це ваш перший раз, ласкаво просимо. Під час цього ми будемо показувати кращих постачальників VPN для кожного випадку використання, облік потокової передачі, торрент, загальної конфіденційності тощо. Якщо ви не хочете читати 6000 слів, які складають її, ви можете перейти в легкий режим і просто зареєструватися в обліковому записі за допомогою ExpressVPN.


Тим, хто хоче більше варіантів, читайте далі. Ми взяли кожного постачальника з наших VPN-оглядів і підкреслили їх один для одного для остаточного – і, правда, дурного – бою. Ми розберемося з деталями, тому якщо ви хочете широкий огляд, радимо заглянути в нашу порівняльну таблицю VPN.

Ось як буде йти вниз. Ми почнемо з того, щоб окреслити, що таке віртуальна приватна мережа та як вона працює, а потім дамо вам деякі переваги використання VPN. Після цього ми продовжимо наші найкращі вибори у кожній категорії та закінчимо найкращим VPN загалом, а також найкращим VPN для торрентінгу та найкращим безкоштовним VPN.

Кращі постачальники VPN 2020 року

Як працює VPN?

VPN працює

Якщо ви новачок у світі VPN, радимо ознайомитись із нашим посібником із VPN, щоб детально ознайомитися з тим, як вони працюють. Ми надамо короткий опис для цілей цього посібника.

Коли Ви підключаєтесь до Інтернету, Ваша IP-адреса та системна інформація надсилаються разом із кожним пакетом. Ці запити проходять через DNS-сервери вашого постачальника послуг Інтернету та спрямовуються до доменів, які вони запитують. За цей час урядові та мережеві снупери можуть шпигувати за вашим зв’язком та реєструвати дані, які ви передаєте.

Як тільки ви приїдете на веб-сайт, починається збір даних. Коли все сказано і зроблено, ваш Інтернет-провайдер, уряд і веб-сайт, до якого ви підключаєтеся, побачили сотні точок даних і ввійшли в них..

VPN усуває це. VPN входять при первинному з’єднанні та шифрують дані, які ви надсилаєте до нього. Перш ніж перенаправлятись через Інтернет-провайдер та більш широкий Інтернет, VPN анонімізує вашу IP-адресу та деталі веб-переглядача, щоб ніхто не знав, хто ви є чи де ви знаходитесь.

Окрім підвищення конфіденційності в Інтернеті, VPN робить вас більш захищеними. Шифруючи вихідне з’єднання, VPN гарантує, що жодна мережева атака не може вплинути на ваше з’єднання. Відкриті потоки містять небезпеку, особливо якщо вони незашифровані, тому додавання VPN до ланцюга робить це з’єднання більш безпечним.

VPN корисні для багатьох цілей, крім захисту вашої конфіденційності в Інтернеті та забезпечення безпеки, яку ми окреслимо в розділах нижче.

Обмеження VPN

Перш ніж вдаватись до специфіки VPN, ми збираємося поставити всі їх картки на стіл. VPN допоможуть вам забезпечити конфіденційність в Інтернеті, але просто немає світу, де ви абсолютно анонімні. Якщо ви хочете бути з карти, найкраще знайти найвіддаленіший район та прожити життя усамітнення без підключення до Інтернету..

Як уже згадувалося в нашому посібнику з анонімного перегляду, справжня анонімність – це мрія про трубу. Навіть найкращі VPN, які мають чітку позицію щодо конфіденційності, повинні реєструвати певні аспекти вашого з’єднання, щоб продовжувати роботу служби. Якщо в записі немає деталей вашого з’єднання, немає способу усунути сервіс, якщо щось піде не так.

З огляду на це, інформацію, що зберігається, не потрібно ідентифікувати особистістю. Існує межа між інформацією про використання журналу для діагностики та реєстрацією даних користувачів про продаж.

Візьміть ExpressVPN як приклад. Ми захоплюємося її конфіденційністю не лише через сильну позицію щодо її збереження, а й через зручне розташування та чітку політику конфіденційності. Вже тоді він збирає інформацію, включаючи версію вашої програми, успішні з’єднання та сукупну кількість переданих даних.

Немає жодної причини думати, що це “ведення журналів”. Заява “без журналів” означає, що VPN справді нічого не записують, а сам факт того, що щось записується, може спричинити негативне враження певного постачальника. Наявність журналів не означає, що вони можуть ідентифікувати користувача або порушити конфіденційність будь-яким чином.

Це означає, що коли ми заявляємо, що журнали не зберігаються, ми робимо це добросовісно, ​​що жодна ідентифікаційна інформація не записується. Ми розщеплюємо волоски, щоб не було сумнівів у тому, що ви розміщуєте в Інтернеті. Ми ознайомилися з політикою конфіденційності та провели дослідження, тож ви можете бути впевнені, що будь-яка змістовна інформація не записується.

Конфіденційність VPN

Конфіденційність VPN

Тема, про яку йдеться про VPN, – це конфіденційність користувачів. Мені подобається чи ні, веб-сайти та урядові установи в усьому світі – це машини, які хочуть дізнатись про вас, будь-яка детальна інформація про те, чи то краще підганяти рекламу до вас, чи робити щось більш шкідливе – Звіт про меншості, будь-хто?

Цілком імовірно, що ваші дані вже зберігаються в декількох базах даних декількома компаніями. Як би це не було, VPN може допомогти вам зупинити кровотечу. Використовуючи одну, ви приховуєте свою IP-адресу та метадані, що надсилаються з кожним веб-запитом. Як ми вже говорили, VPN діють як посередники між вами та веб-сервером, призначаючи вам нову IP-адресу та, як таке, нове місцеположення.

Іноді використання VPN – це просто заміна однієї форми пошуку даних на іншу. Незважаючи на те, що вони заявляють, що вони не мають журналів, деякі постачальники, такі як IPVanish, були спіймані з розслабленими штанами. Про це ви можете дізнатися в нашому огляді IPVanish.

Знову-таки, потрібно зареєструвати деяку оперативну інформацію, щоб забезпечити безперебійність роботи сервісу, і це нормально. Що не в порядку – це реєстрація даних користувачів для маркетингу чи продажу. Ми перевірили своїх постачальників, щоб переконатися, що наші рекомендації дотримуються найсуворіших стандартів конфіденційності, тому якщо це викликає занепокоєння для вас, радимо дотримуватися наших виборів..

VPN та цензура

Іноді це не так просто, як приховувати ваші особисті дані від організацій, які голодують за даними, або від вашого провайдера. Залежно від місця проживання, цензура може зіграти велику роль при виборі VPN чи ні. Замінивши свою IP-адресу на іншу з іншого, ви можете обійти навіть найсуворішу цензуру та отримати доступ до вмісту в Інтернеті з усього світу..

Наш путівник по цензурі в Інтернеті охоплює п’ять найбільш горезвісних країн, але є й інші, які мають менші форми цензури, що коливають політичну владу. Плюс, якщо ви намагаєтесь виступити проти цієї влади, ви можете зіткнутися з штрафами, в’язницею або навіть смертю.

На жаль, є власні VPN, які були заражені урядом для продовження цієї програми – читайте наш огляд BolehVPN для прикладу – тому вибір постачальника, який має штаб-квартиру в місці з чіткими законами про конфіденційність, важливий.

Безпека VPN

Безпека VPN

Безпека VPN зводиться до двох основних тем: рівня шифрування та протоколу. Протокол VPN визначає, як буде відбуватися з’єднання, яке шифрування буде використовувати з’єднання та іншу іншу інформацію для його встановлення. Ми зазвичай дотримуємось OpenVPN, але ви можете дізнатися про відмінності між протоколами в нашій розбитці протоколу VPN.

Що стосується безпеки, то головне питання – шифрування. Коротше кажучи, шифрування робить пакети, які ви надсилаєте, нечитатими тим, хто не має належного ключа розшифровки. Наш опис фрагмента шифрування розповідає про те, як це працює на технічному рівні, але це суттєво те, що досягнуто.

Шифруючи ваше з’єднання, VPN захищають вас від прослуховування мережі та кіберзлочинності. Однак, не все шифрування є рівними, і постачальники із слабкою інфраструктурою можуть піддавати ваше з’єднання ризику. Прочитайте наш огляд PureVPN для прикладу такого.

Навіть ті, хто використовує високоміцне шифрування, можуть бути небезпечними. Витоки DNS, а також витоки WebRTC та IP викликають занепокоєння, коли справа стосується безпеки VPN. Хоча тунель між вами та сервером VPN може бути встановлений, запити DNS, інформація WebRTC та ваша IP-адреса можуть просочитися, що фактично перешкоджає використанню VPN.

Найкращі постачальники VPN не тільки забезпечують найкраще в шифруванні, але і стійкі тунелі, які не просочують вашу інформацію. Ми перевірили тут кожного постачальника, щоб нічого не прослизнути через щілини.

Крім того, наші вибірки пропонують перемикач “kill”. Перемикач на замовлення – це як мережа безпеки для вашого з’єднання. Якщо він увімкнено, VPN перерве ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN не працює, запобігаючи потоку вашої особистої інформації між серверами. Є і більш вдосконалені комутатори вбивства, про які ми поговоримо в розділі безпеки нижче.

VPN та потокове передавання

VPN Netflix

З усіма розмовами на високому рівні легко втратити з поля зору простіші речі, для яких VPN корисні. Потокове передавання – одне з основних напрямків їх використання, оскільки вони дозволяють отримувати доступ до вмісту, заблокованого регіоном, і бути більш захищеними під час перегляду.

Оскільки YouTube і Netflix заробляють більше грошей, моделі розповсюдження стають складнішими. Наприклад, Annihilation – миттєвий класик наукової фантастики, за словами вашого письменника, – був випущений у театрах у США, але випущений виключно через Netflix у Великобританії та Австралії. Аналогічно, четвертий сезон Better Call Saul вийшов в ефір AMC в США, а нові епізоди в США виходили в ефір на Netflix.

Якщо ви використовуєте VPN, ви можете отримати доступ до цих ексклюзивних шоу та фільмів, незалежно від того, де ви знаходитесь, доки ви знаєте, де вони доступні. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете використовувати сервер Великобританії для передачі поточного протокола Better Call Saul, а австралійський – для знищення потоку знищення.

Потокові компанії, проте, не дурні. Вони усвідомлюють VPN та їх використання як спосіб обійти блокування розподілу. Ключ полягає в передачі вмісту без того, щоб постачальник знав, що ви використовуєте VPN.

Ми перевіряємо кожного постачальника, який ми переглядаємо, за допомогою чотирьох найкращих потокових платформ на декількох серверах, щоб переконатися, що вони можуть отримати доступ до вмісту, що зберігається там. На жаль, не всі постачальники VPN можуть, тому переконайтеся, що ви дотримуєтесь рекомендацій щодо потокового потоку в цьому посібнику, якщо це стосується вас.

VPN та торрент

Ще одна причина використання VPN – це торрентінг. Ризики виникнення торрентів чинним Законом про авторське право на цифрове тисячоліття є реальними. Хоча це може призвести лише до повідомлення вашого провайдера в деяких країнах, в інших – це може призвести до штрафу або в’язниці. Ми тут не для того, щоб потурати вмісту, захищеному авторськими правами, чи стримувати його, але вам потрібно використовувати VPN, якщо ви збираєтесь пірати.

При цьому одноранговий трафік, яким є торрент, їсть багато пропускної здатності, однак, не всі провайдери дружні до нього. Це навіть не враховує очевидних проблем порушення авторських прав.

Питання про те, як торгувати незаконними, є безладним, але ви не дотримуєтесь закону, якщо ви крадете матеріали, захищені авторським правом. Однак використання VPN може захистити вас від судових дій. Як і у конфіденційності, приховування вашої IP-адреси та ідентичності означає, що ніхто не може визначити, хто робить що на VPN-сервері, тому торрентінг стає чесною грою.

Вибір кращих постачальників VPN

Зважаючи на всі види використання VPN, важко визначити, що найкраще VPN. Однак ми створили деякі критерії та обрали трьох найкращих постачальників у кожній категорії, тож ви маєте уявлення про те, що шукати.

Простота використання

Деякі VPN, як відомо, важко використовувати – ознайомтеся з прикладом нашого огляду AirVPN – тому ті, які пропонують обтічний досвід, не слід оминати увагою. VPN, що демонструють хорошу простоту використання, мають баланс потужності та зручності використання, не приносячи шкоди основних функцій, що дозволяють налаштувати досвід. Прочитайте наш огляд TunnelBear, щоб побачити, як виглядає надмірне спрощення.

Естетику теж не варто знижувати. Навіть провайдери, які мають прості інтерфейси, такі як Hide.me (читайте наш огляд Hide.me), відстають від провідних постачальників, якщо їх інтерфейс виглядає не надто гарячим. Ми знайшли постачальників із здоровим глуздом, легким процесом оформлення замовлення та великою кількістю енергії.

ExpressVPN

Жоден VPN не поєднує потужність та зручність використання, як ExpressVPN, що робить його чудовим вибором для користувачів Android та Mac. Упорядкований інтерфейс дозволяє навіть найекстремальнішим технофобам підключитися, при цьому все ж пропонуючи достатню потужність під кришкою, щоб майстрині мали свої іграшки. Після встановлення все, що вам потрібно зробити, це натиснути «підключити».

Підключено ExpressVPN-додаток

Незважаючи на додаток у мобільному стилі, ExpressVPN має безліч функцій. Справжні вигуки, можливо, не оцінять його товарний підхід. Знайти потрібний сервер легко, оскільки ExpressVPN розділяє місця за регіонами та країнами, і ви можете провести швидкий тест на швидкість для кожного, щоб побачити, який саме підходить вам.

CyberGhost

Минула ітерація CyberGhost мала незвичайний досвід користувача, який знизив її на кілька кілочків через криву навчання. Версія 7, однак, впорядкувала інтерфейс, зберігаючи функції, що відрізняють CyberGhost.

cyberghost-огляд-розширений-ui

Велика кількість функцій означає, що це не так просто, як підключення та програвання, як ExpressVPN, але ті, хто володіє програмним забезпеченням, знайдуть відмінний баланс потужності та зручності використання.

Як і ExpressVPN, CyberGhost має інтерфейс у стилі смартфона з кількома кнопками. Для підключення вам просто потрібно поставити галочку на перемикачі “connect”. Хоча інтерфейс можна розширити. З його допомогою ви можете переглядати спеціалізовані сервери CyberGhost, налаштовувати параметри автоматизації та отримувати доступ до багатьох функцій, які він пропонує. Про це ви можете дізнатися в нашому огляді CyberGhost.

NordVPN

NordVPN використовує ще один підхід. Однак це не робить його неприступним. Замість використання програми в стилі смартфона NordVPN відкривається з картою, на якій показані всі його серверні місця. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати місце розташування та позначити перемикач «Підключити», щоб розпочати роботу.

NordVPN-Основний екран

Однак він посідає третє місце, тому що решта інтерфейсу просто пристойна. Прокручування його функцій та параметрів конфігурації така ж, як і будь-яка інша VPN і складніша за ExpressVPN, враховуючи, скільки налаштувань існує. Тим не менш, його підхід до навігації по серверу отримує бронзову медаль.

Швидкість

Швидкість VPN

На відміну від простоти використання, швидкість можна оцінити кількісно. Наше занурення у найшвидших постачальників VPN дало зрозуміти, які VPN були швидкими, де результати, і результати нас здивували. Хоча найвищий вибір все ще є ExpressVPN, наші дві інші рекомендації спочатку не були помітні.

Ми грунтуємося на наших рекомендаціях на тестах, що проходили на 16 провайдерах з OpenVPN та AES 256-бітними. Деякі провайдери, такі як CyberGhost, мають значно кращі результати з іншими протоколами. Однак, OpenVPN з 256-розрядним AES – це стандарт, який ми шукаємо, тому ми базуємо свої рекомендації на цьому.

ExpressVPN

Як улюблений тут на Cloudwards.net, ми раді сказати, що ExpressVPN – це найшвидший та найзмінніший VPN, який ми перевірили. Під час наших тестових раундів NordVPN мав швидший середній показник, але його непослідовні показники в усьому світі не давали нам рекомендацій. ExpressVPN, з іншого боку, є твердою породою.

Він був стійким на кожному тестованому сервері. Наш середньозважений рівень, який сприяв нашому тестуванню в США, становив близько 70 відсотків нашої незахищеної швидкості. Якщо ми просто враховуємо США, ми втратили лише близько 20 відсотків. ЕкспресVPN також підтримував низьку затримку, що робить його найкращим VPN для ігор.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету нас здивував. Хоча наше тестування в нашому огляді PIA показало, що це було швидко, ми припустили, що це через низький рівень шифрування, який він має за замовчуванням. У нашій останній партії тестів ми виявили, що це не так. Навіть коли шифрування з’явилося, PIA – це друга за швидкістю VPN на ринку.

Порівняно з ExpressVPN, він мав менші швидкості в США, але він зміг наздогнати всесвітнє. Коли підрахували середньозважене значення, воно було лише на 5 мегабіт на секунду повільніше, ніж ExpressVPN. Якщо ви хочете побачити, як вони складаються в інших областях, не забудьте прочитати наше порівняння ExpressVPN проти PIA.

Страст

Astrill часто підробляють інші постачальники – і ви можете зрозуміти, чому в нашому огляді Astrill – але це було добре показано в нашому останньому раунді тестування. Середньозважений показник був приблизно таким же, як у PIA, просто випереджаючи інших наших найшвидших постачальників, AirVPN та TorGuard (читайте наш огляд TorGuard).

Astrill пропонує два фірмові протоколи, і обидва швидші, ніж OpenVPN. Зважаючи на це, він як і раніше займає третє місце через свої хороші, але вражаючі показники на міжнародному рівні та непослідовність порівняно з ExpressVPN.

Безпека

Безпека VPN

Усі VPN-мережі на верхній і найчастішій частині дороги забезпечують секретний соус, коли йдеться про безпеку: 256-бітний AES з OpenVPN. Це важко визначити, що є “найкращим”, оскільки більшість постачальників перебувають на рівних умовах, коли мова йде про стандарти шифрування та протоколу..

Маючи це на увазі, ми відстежили трьох постачальників, які виходять за рамки шифрування ваших даних. Окрім забезпечення типової безпеки VPN, вони додають функції безпеки, які можуть захистити вас при спробі обійти цензуру або просто дати вам спокій під час відкриття браузера..

NordVPN

NordVPN має безліч функцій безпеки, що робить його першим простим вибором. Окрім найвищих параметрів шифрування та параметрів протоколу, він включає в себе безліч спеціалізованих серверів. Що стосується безпеки, то сервери подвійного переходу є найцікавішими, оскільки вони по суті дозволяють подвоїти ваше шифрування..

Він також постачається із CyberSec, який є вбудованим засобом зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами. Більшість блокаторів реклами VPN погані, але CyberSec вражає. Хоча це не є заміною найкращому антивірусному програмному забезпеченню, Cybersec може блокувати набридливу рекламу або захистити вас від попадання в ботнет. Прочитайте наш довідник про ботнет, щоб дізнатися про це.

TorGuard

TorGuard – відмінний вибір для безпеки VPN. Це не робить нічого особливого, але поєднує в собі найвищу безпеку з можливістю налаштування, що робить його чудовим вибором для майстринь. Налаштовано використовувати OpenVPN з 256-бітним AES поза коробкою, але ви можете змінити використовуваний протокол та шифр. Більшість провайдерів дозволяють лише змінити розмір ключа.

Крім цього, у TorGuard є корисний перемикач знищення. Окрім глобальної роботи над своїм з’єднанням, ви можете налаштувати його на роботу над певними додатками. Наприклад, ви можете встановити це, щоб перервати з’єднання з клієнтом торрент, якщо VPN не працює, зберігаючи підключення браузера неушкодженим.

ExpressVPN

ExpressVPN має стандартні функції безпеки, які ми любимо бачити. Він включає в себе перемикач на знищення, постачається в комплекті з 256-бітним AES і може підтримувати OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP і SSTP. Зважаючи на це, він займає третє місце за безпекою через свою послідовність.

Хоча це стандартно щодо технічних характеристик безпеки, ExpressVPN – це що завгодно, але коли йдеться про стабільність. Під час нашого тестування, яке тривало тривалий час, оскільки багато письменників Cloudwards.net використовують його, ExpressVPN ніколи не просочував DNS-запит або IP-адресу, і в кількох випадках, коли спрацьовував перемикач на знищення, він завжди переривав зв’язок негайно. Усі ці аспекти допомогли йому стати першим у нашому найкращому VPN для хмарного зберігання.

Конфіденційність

Конфіденційність є суперечкою для багатьох покупців VPN. Провайдерами VPN є багато заяв про “відсутність журналів”, що означає, що це неправда. Ми зробили брудну роботу, щоб знайти постачальників, які мають чітку позицію щодо конфіденційності та не реєструють нічого, що може бути особистим..

Хоча ми маємо три основні вибір, це не означає, що інші провайдери, згадані в цьому посібнику, ведуть журнали. Наскільки нам відомо, жодна з наших рекомендацій не відповідає. Ми базуємо цей розділ більше на законах про конфіденційність у країнах, де розміщені провайдери, ніж на будь-що інше, зменшуючи ризик потрапляння особистих даних в інші руки..

ExpressVPN

ExpressVPN довів, що це приватний провайдер. Його місцезнаходження на Британських Віргінських островах має одне з найкращих законів про конфіденційність у світі, а ExpressVPN відповідає ставленням уряду до своєї послуги VPN..

ExpressVPN зберігає лише оперативні записи. Інформація про особисті дані не відстежується і не зберігається в системній пам’яті, навіть не тимчасово. Якби хтось прийшов стукати у двері ExpressVPN, що навряд чи з огляду на його місцезнаходження, співробітникам нічого не здаватиме, окрім порожнього жорсткого диска.

Маллвад

Що стосується даних користувачів, компанія Mullvad має чіткий підхід «від руки». Окрім того, що є однією з небагатьох послуг, яка приймає готівку як оплату, Mullvad вимагає мало інформації про вас. Вам не потрібно записувати ім’я користувача, пароль або платіжну інформацію. Маллвад нічого не знає про тебе, тому нічого не може здати.

Замість того, щоб зареєструватися, Mullvad просить вас створити номер рахунку. Це те, що ви використовуєте для входу та оплати більше послуг. Mullvad працює за тим принципом, що ви платите за потрібний час, з можливістю додавати більше, коли захочете. Це гортає сценарій конфіденційності таким чином, як мало хто з інших постачальників.

NordVPN

NordVPN також має чітку позицію щодо конфіденційності. Він нічого не записує про вас і навіть ледве вимагає від вас інформації. Все, що вам потрібно зробити під час реєстрації – це ввести свою електронну адресу. Місце його розташування в Панамі також втішне, оскільки не потрібно зберігати інформацію про користувачів.

Журнали, які він повинен зберігати для обслуговування, зводяться до мінімуму. NordVPN зберігає вашу електронну адресу та платіжну інформацію для очевидних цілей та відслідковує аналітику на своєму веб-сайті. Поза тим, нічого не записано. Ваше ім’я, IP-адреса та місцезнаходження там відсутні.

Розташування сервера

Кількість серверів у мережі VPN стала конкуренцією за вимірювання. Хоча розмір не завжди має значення Вибираючи наші рекомендації, ми враховували розмір серверної мережі і, що ще важливіше, її поширення. Тільки тому, що компанія має 5000 серверів, це не означає, що вони знаходяться в корисних місцях.

Малі мережі – це не дуже добре. Прочитайте наш огляд VyprVPN, щоб побачити, як це шкодить службі.

Окрім основних світових засобів масової інформації, ми шукали мережі з місцями, які недостатньо представлені на ринку VPN. Зокрема, Африка, Близький Схід та більша частина Азії є зонами затемнення для VPN, тому постачальники з серверами в цих місцях висунулися вперед.

ExpressVPN

У ExpressVPN є тема, і це послідовність. Незважаючи на наявність великої мережі з понад 3000 серверів, вона займає перше місце через стабільну продуктивність у різних локаціях. У нього також є екзотичні параметри сервера, тому він заробляв очки брауні.

ExpressVPN-Worldwide-Locations

Це в 148 місцях, кожне з різною кількістю серверів. Мережа ExpressVPN охоплює 94 країни, що не має собі рівних у більшості конкурентів. Він охоплює кожен континент, крім Антарктиди, з суцільним покриттям в Азії та Африці. Деякі сервери в екзотичних місцях, наприклад Vientiane чи Algier, є віртуальними, тому будьте обережні, якщо ви переймаєтесь безпекою.

NordVPN

NordVPN відома своєю масивною серверною мережею. На момент написання програми він мав 5196 серверів, що, мабуть, є найбільшою мережею серверів будь-якої VPN. Хоча в Інтернеті дуже багато серверів, вони не такі розсіяні, як ExpressVPN. Незважаючи на те, що їх так багато, NordVPN має присутність лише у 60 країнах.

NordVPN-сервер-карта

Ми кажемо, що “тільки” це погано, коли це не так. Серверна мережа не має такого масштабу, як ExpressVPN, але вона все ще вражає порівняно з будь-яким іншим постачальником. Однак, можливо, буде складно відстежити потрібний сервер. NordVPN перераховує варіанти, але не дає зрозуміти, де вони розташовані в певній країні.

HideMyAss

HideMyAss має проблеми, коли справа стосується швидкості та конфіденційності, але його серверна мережа вражає. У ньому є понад 280 місць на вибір у більш ніж 190 країнах. У мережі теж є незвичайні місця, зокрема Кабо-Верде, Фолклендські острови та Фіджі.

Список серверів HMA!

Що стосується представництва, HideMyAss є лідером у галузі. Це означає, що сортування через варіанти може бути важким, хоча. На щастя, він забезпечує “режим свободи”, який автоматично спрямовує ваш зв’язок через найближчу країну з чіткими законами про свободу слова.

Ціноутворення

Вартість VPN

Як видно з нашого найгіршого безкоштовного довідника VPN, є причини, за які слід платити за VPN. Однак це не повинно виходити з ладу лише тому, що ви повинні платити. Окрім пошуку найдешевших VPN на ринку, ми шукали постачальників, які пропонують найбільшу ціну за ваш долар. Якщо ви не можете дозволити собі VPN, ви можете прочитати наш розділ нижче з нашою безкоштовною рекомендацією.

Ціна була найважливішим аспектом, але ми також врахували кількість одночасних підключень, варіанти оплати та період повернення коштів для кожного провайдера. Наші три найкращі вибірки не тільки набирають велику вартість, але і надають вам можливість відмовитися від передплати.

Приватний доступ до Інтернету

Вибрати нашого провідного постачальника для цього розділу було непросто, оскільки один постачальник може мати нижчу місячну ставку, але гірший термін повернення коштів, а інший може мати зворотний. Однак PIA має найкращий співвідношення вартості у своїх планах, що робить її відмінним вибором для забезпечення конфіденційності в бюджеті.

Щомісячна ставка краща, ніж у більшості VPN, але гірша, ніж у інших наших виборів. PIA займає перше місце через свої річні та дворічні плани, які значно дешевші, ніж майже всі інші наявні VPN. Плани мають п’ять одночасних підключень, і ви можете платити практично будь-яким способом, у тому числі, за біткойн.

Хоча це найкраще значення, PIA не є досконалим. Він пропонує лише семиденну гарантію повернення грошей, що є одним із найкоротших періодів, які ми бачили. Ви можете дізнатися більше про те, чому ми вважаємо, що це варто в нашому огляді PIA.

Маллвад

Мулвад не має дурниць підходу до ціноутворення. Його послуга коштує 5,60 доларів на місяць, і ви можете придбати стільки, скільки хочете за один раз. Немає багаторічних знижок та додаткових додаткових доплат у вашому плані. Ціна така, яка вона є. Це робить Mullvad незвичайним серед постачальників VPN та програмних компаній загалом, але те, що насправді відрізняє його, це його способи оплати.

Він приймає холодну, важку готівку. Ви можете надіслати будь-яку суму готівки у будь-якій валюті на Mullvad з номером свого рахунку, і він зарахує ваш рахунок на стільки. Mullvad наводить приклад: якщо ви надішлите 17 євро, на ваш рахунок буде зараховано 100 днів користування.

Маллвад настільки ж вигадливий, як і чарівний, і є що дуже любити його обтічний підхід. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Mullvad або спробувати його з тригодинним обмеженим пробігом.

БезпечнішийVPN

SaferVPN не має гнучкості PIA або Mullvad. Плани пропонуються на один, два-три роки, без виплати щомісяця. Незважаючи на те, що страждає для тих, хто прив’язаний до готівки, SaferVPN має одні з найнижчих багаторічних ставок, які ми бачили. Крім того, він пропонує трирічний план, що є рідкістю серед постачальників.

Те, що ви не можете платити щомісяця, визначається 30-денним вікном повернення коштів та 24-годинною безкоштовною пробною версією. Ви не можете знайти пробну версію з домашньої сторінки, але якщо ви попросите агента чату, він надасть URL-адресу, де ви можете зареєструватися та завантажити її. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді SaferVPN.

Потокове

VPN потокове передавання

Одне з найбільш поширених напрямків використання VPN – це обхід геоблоків, які створені потокові платформи. Незважаючи на агресивні маркетингові претензії, не всі VPN можуть перемогти заборону VPN Netflix. Наші рекомендації довели, що вони можуть обійти ці обмеження без проблем.

Хоча наші три найкращі вибірки хороші, ми радимо прочитати наш кращий VPN для потокової передачі та найкращий VPN для посібників Netflix, якщо ви хочете глибоко зануритися в цю тему. Окрім можливості обминати обмеження VPN, ми шукали особливості потокового потоку.

ExpressVPN

Ще раз, ExpressVPN виграє не тому, що пропонує найбільш поточні функції, а тому, що є найбільш стійким. ExpressVPN може обійти майже будь-який геоблок з будь-якого місця, що робить його ідеальним вибором для спостерігачів за напій з імпульсом подорожі. Це теж швидко, тож ви завжди можете передавати потокову здатність у високій чіткості чи кращій.

На додаток до перемоги в нашому посібнику по Netflix, ExpressVPN отримав корону в нашому найкращому VPN для твору BBC iPlayer BBC. У ньому немає виділених серверів або додаткових функцій для потокового передачі, але неповторна продуктивність, показана в інших аспектах служби, світиться і при потоковому потоці.

CyberGhost

На відміну від ExpressVPN, CyberGhost має розділ свого інтерфейсу, присвячений потоковому потоку. У версії 7 є спеціалізовані сервери для понад 50 потокових платформ, у яких все – від фільмів до музики. Кожен сервер оптимізований для певної платформи залежно від свого місця розташування. Наприклад, канал 4 оптимізований на американському сервері, а Netflix – для США.

Зважаючи на це, під час нашого тестування ми з’ясували, що ви можете використовувати сервер американського каналу 4 для передачі потоку Netflix. Незважаючи на те, що це захоплює магію для тих, хто зняв завісу, підхід CyberGhost творить чудеса для новачків. У тих, хто не знає VPN, не виникне питань, до яких потокових платформ вони можуть отримати доступ та на якому сервері вони повинні використовувати.

NordVPN

NordVPN завжди хвостить ExpressVPN, і той факт є тим самим, що стосується потокової передачі. Він може обійти майже будь-який геоблок, отримавши доступ до Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer BBC тощо. Під час нашого тестування ми змогли отримати доступ до них і з послідовністю, але швидкість зашкодила досвіду.

Це може бути суцільним, коли справа доходить до потокової передачі, але це не твердо, коли мова йде про швидкість. Послідовна продуктивність NordVPN на серверах означає, що ви витратите час на відстеження місця, яке ви можете витратити на потокове передавання. Незважаючи на це, можливість NordVPN обходити обмеження заробляє це третє місце в цьому розділі.

Найкращий VPN: ExpressVPN

best-vpn-expressvpn

З наших семи розділів ExpressVPN заробив місце в шести з них. Його слабкістю є його ціноутворення, яке не так вже й погано в порівнянні з такими постачальниками, як Hide.me та Astrill. Хоча це не найорієнтованіший постачальник послуг, доступний ExpressVPN все інше вдається. Це швидкий, безпечний і орієнтований на конфіденційність сайт, що робить його найкращим VPN для практично будь-якого завдання.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Хоча ми любимо собаку ExpressVPN за її ціну, це не жахливо. Як і у будь-якого VPN, його місячна ставка є, але річна ставка відповідає тій, що ми очікували від провайдера кращих полиць. Єдине, чого ти відмовляєшся – це пара одночасних зв’язків.

Що ви отримуєте – це одне з найтвердіших VPN-досвіду. Що ExpressVPN торгує функціями, які він компенсує послідовно. Від реєстрації до першого підключення все про ExpressVPN є текучим та стійким. По всій платі його серверна мережа швидка і здатна обійти обмеження.

Це одна з причин, коли він взяв торт у наших кращих службах VPN для керівництва по Китаю. Послідовність ExpressVPN робить його ідеальним вибором для обходу цензури, коли падіння VPN-з’єднання може означати великий штраф або навіть позбавлення волі. Під час нашого тестування його перемикач на вмикання працював у рідкісних випадках, коли він був спрацьований, і його тунель ніколи не протікав.

Плюс до цього, вона має сильну позицію щодо конфіденційності. Політика конфіденційності ExpressVPN зрозуміла. Він не записує інформацію про вас ні за яких обставин, навіть тимчасово. Все, що він знає, це користувач ExpressVPN, підключений до сервера, та деяку іншу невпізнанну інформацію, наприклад версію програми.

Це все великі пальці, коли мова йде про ExpressVPN, і ви можете дізнатися, чому це робиться в нашому огляді ExpressVPN. Якщо ви краще витратите час на це, ви можете зробити це безризиково за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Найкращий безкоштовний VPN: Віндсерб

best-vpn-for-torrenting-nordvpn

Наш найкращий безкоштовний посібник з VPN детально розглядає цю тему, але варіантів не так багато. Ми намагалися зібрати навіть п’ять постачальників, які мали безкоштовні плани, які не могли б порушити конфіденційність, безпеку чи швидкість.

інтерфейс вітрозапису

налаштування вітрозапису

розширення браузера windscribe

параметри конфіденційності

випробування на витік вітрозахисту

Попередній

Далі

Однак, є один постачальник, який нічого не робить компроміс. У Windscribe є найкращий безкоштовний план, який ми бачили, з кількома варіантами оновлення до платного плану в майбутньому. Ви отримуєте 10 Гб передачі даних та доступ до обмеженої серверної мережі, але всі інші функції залишаються недоторканими. Це включає різноманітні інструменти конфіденційності для веб-переглядачів та його перевірку URL-адрес.

Хоча 10 Гб передачі даних вже зараз є найкращим безкоштовним VPN, можливості оновлення підштовхують його ще більше вперед. Ви можете додати місцеположення до свого безкоштовного плану по 1 дол. США, а кожне додаткове місцеположення додасть ще 10 Гб до вашого місячного ліміту. Крім того, якщо ви вмісте з обмеженим вибором сервера, ви можете купувати необмежену кількість даних лише за 1 долар.

Крім цього, Windscribe бере нотатки з моделі «безкоштовно грати», коли йдеться про її вільний план. Базовий номер – 10 Гб, але ви можете заробити більше даних, виконавши певні завдання. Щебетання зароблять додаткові 5 Гб, а вирішення хешей на криптовалюті може заробити до 10 Гб постійно або премію за місяць безкоштовно.

Windscribe – це рідкість, коли мова заходить про ціни на VPN, настільки, що вона заслуговує на власний розділ у цьому посібнику. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд Windscribe або підпишіться на безкоштовну пробну версію, щоб побачити, як вам це подобається.

Вінтаж логотип

Огляд вітрозапису

Починає від 417 доларів на місяць
Безкоштовний план доступний Усі плани

Відвідайте Windscribe

Найкращий VPN для торрентінгу: NordVPN

best-free-vpn-windscribe

Наш найкращий VPN для керівництва торрентами ділиться з усіма постачальниками, які ми вважаємо, що підходять для цього, але NordVPN бере золоту медаль. Хоча інші наші вибори, такі як ExpressVPN та CyberGhost, однакові, коли мова йде про безпеку, NordVPN розширює їх спеціальними серверами для підключення P2P.

Попередній

Далі

Сервери P2P розроблені для торрент-торрентів, пропонуючи підвищену безпеку та потік даних для цих голодних з’єднань. Якщо ви особливо переживаєте, як вас дізнаються, ви також можете скористатись одним із серверів подвійного переходу NordVPN. Цей спосіб підключення спрямовує вас через два VPN-сервери, ефективно подвоюючи рівень безпеки.

Все це підтримується суворою політикою без реєстрації та кількома методами реєстрації NordVPN. Ви також можете скористатися електронною поштою для запису та оплатити біткойн, щоб переконатися, що ніяка особиста інформація не записується.

NordVPN не ідеальний, але він близький. Ви можете дізнатися особливості послуги в нашому огляді NordVPN або спробувати безризиково, гарантуючи повернення грошей 30 днів.

NordVPN логотип

NordVPN огляд

Починає від 349 доларів на місяць
Економте 71% усіх планів

Відвідайте NordVPN
30-денна гарантія

Фінальні думки

Ще один рік оглядів позаду нас, і ExpressVPN все ще є найкращим VPN, який ви можете придбати. Хоча це і дорого, але він врівноважує все, що ми хочемо побачити від постачальника, так, як це не робить ніхто інший. Однак, це може бути не найкращим вибором для вас, якщо ви намагаєтесь зберегти ні копійки, чи не піклуєтесь про його обтічний підхід.

Нам також подобаються NordVPN та CyberGhost. Обидва мають розширений інтерфейс і незвичайні функції. Якщо ви намагаєтесь заощадити гроші, радимо подати PIA або Windscribe.

Ви згодні? Якщо ні, то який VPN ви б оцінили найкращим? Дайте нам знати, чому в коментарях нижче і, як завжди, дякую за прочитане.

ExpressVPN логотип

Огляд ExpressVPN

Починає від 666 доларів на місяць
Економте 49% усіх планів

Відвідайте ExpressVPN
30-денна гарантія

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map