Касперський проти Авасту: Антивірус відповідає преміальній безпеці у 2020 році

Якщо ви хочете отримати найкращий захист від антивірусного програмного забезпечення, вам потрібно інвестувати в нього. Хоча Avast – один з найкращих варіантів безкоштовного антивірусного програмного забезпечення, він також пропонує широкий набір функцій для оплати клієнтів за допомогою Avast Premium Security (раніше Avast Pro). Антивірус Касперського схожий, з хорошими цінами та доброзичливим інтерфейсом для нових клієнтів.


Ми допоможемо вам визначитися між цими двома у цьому порівнянні «Касперський» з «Авастом». Перш ніж почати, перегляньте наш індивідуальний огляд антивірусу Касперського та огляд Avast Pro, щоб краще ознайомитися з плюсами та мінусами обох антивірусних програм.

Налаштування Бою: Аваст проти Касперського

Щоб допомогти вам прийняти правильне рішення, ми збираємось поставити Касперського та Авасту на випробування в битві в п’ять раундів.

Ми почнемо з розгляду особливостей та цін, перш ніж оцінювати зручність використання, якість захисту та загальне обслуговування клієнтів. Ми виберемо переможця і присудимо очко за кожен раунд, швидко переглянувши своє рішення.

1

Особливості

Загрожуючи атаками викупних програм, вам слід інвестувати в антивірусне програмне забезпечення з функціями, здатними захистити вас.

Ми розглянемо функції, які входять і в Касперського, і в Avast, щоб допомогти вам визначити, яка найкраща ціна пропонується.

Касперський

Антивірус Касперського – це перший антивірусний продукт, який Касперський пропонує клієнтам. Це лише для Windows і розроблено з урахуванням “необхідного” антивірусного захисту.

Касперський-Особливості

Поряд із типовим антивірусним захистом, Антивірус Касперського захищає від нових загроз, таких як криптомінування, коли ваш ПК перетворюється на генератор для криптовалют, таких як біткойн.

Kaspersky Internet Security, перший план, який пропонує Mac та мобільний захист, забезпечує такий же захист, що і Антивірус, але з кількома додатковими додатками. Internet Security також пропонує додатковий захист конфіденційності для блокування моніторингу веб-камер, а також захист від спроб фішингу.

Касперські безпечні гроші також включені, щоб захистити вас в Інтернеті. Це ізольований веб-переглядач, який забезпечує безпечне веб-середовище для банківських операцій в Інтернеті чи покупок. Він захищає від кейлогерів і зйомки екрана.

Ви можете поєднати безпечні гроші із захищеним підключенням Kaspersky Secure, обмеженою послугою віртуальної приватної мережі, що входить до Internet Security і Total Security, щоб захистити від деяких небезпек загальнодоступного Wi-Fi.

З обмеженням даних, що становить близько 200 Мб на день, це відповідає тому ж захисту VPN, який Bitdefender включає у себе власний продукт (див. Наш огляд Bitdefender, а також наше порівняння Bitdefender проти Касперського). 

Ви не отримаєте той самий VPN-захист з Касперським, який ви отримаєте з повноцінним постачальником VPN. Найкращі постачальники VPN включатимуть необмежену кількість даних, тому радимо комбінувати Касперський із таким постачальником, як ExpressVPN (див. Наш огляд ExpressVPN).

У верхньому кінці Kaspersky Total Security також входить батьківський контроль, захист хмари для ваших файлів та менеджер паролів.

Менеджери паролів, що включаються, як правило, досить основні. Менеджер паролів Kaspersky – це виняток, найкращі функції та простий у користуванні інтерфейс, як показує наш огляд Kaspersky Password Manager..

Avast

Avast має один із найширших наборів функцій, який ви побачите в будь-якому антивірусному пакеті, із щедрим безкоштовним планом, який блокує поширені загрози, такі як віруси та викупне програмне забезпечення, а також включає сканер уразливості для вашої мережі для блокування потенційних спроб злому..

Особливості Avast

Avast Premium – це перший платний пакет, який пропонує Avast, і крім перерахованих вище функцій, ви отримуєте захист DNS, щоб зупинити фішинг-атаки від крадіжки ваших даних, а також мережевий брандмауер.. 

Одна з найбільш цікавих особливостей, однак, – це «пісочниця». Це абсолютно ізольоване середовище для тестування файлів на вашому ПК. Якщо ви вважаєте, що файл або додаток є підозрілими, ви можете запустити його в режимі пісочниці, щоб перевірити. Якщо виявлена ​​загроза, її можна буде потім зняти та безпечно зупинити.

Avast Premium також пропонує захист від спаму для вашої поштової скриньки, який ви можете інтегрувати у свої улюблені клієнти електронної пошти. Існують також функції захисту конфіденційності, такі як блокатор веб-камери, що корисно, якщо ви ще не знаєте, як захистити свою веб-камеру.

Захист файлів включений із шифруванням для ваших найчутливіших файлів, а також більш повним режимом подрібнення файлів. Avast також піклується про будь-яке застаріле програмне забезпечення з інструментом для автоматичного оновлення будь-якого виявленого.

Заплативши трохи додатково, клієнти Avast Ultimate отримують усі вищеперелічені функції, а також додаткові товари Avast. Cleanup Premium звільняє місце на диску та видаляє непотрібні файли, в той час як Avast SecureLine надає Ultimate абонентам захист VPN (див. Наш окремий огляд Avast SecureLine VPN).

Avast також постачається з менеджером паролів, Avast Passwords. На відміну від Касперського, ця функція не настільки заповнена функціями, як деякі найкращі менеджери паролів там, наприклад, Dashlane (див. Наш огляд Dashlane).

Думки круглі

Як і слід було очікувати від двох великих гравців, таких як Avast і Kaspersky, можливостей багато. Чим більше ви вирішите платити, тим більше функцій отримаєте. Обидва мають унікальні функції конфіденційності та захисту, які забезпечують передплатників найбільшу співвідношення ціни та якості, що робить цей раунд нічиєю.

Раунд: Особливості Немає чіткого переможця, очки для обох

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Avast Pro

2

Ціноутворення

Антивірусне програмне забезпечення повинно бути доступним, але воно також повинно коштувати витрат. Ми розглянемо плани ціноутворення від Касперського та Avast, щоб перевірити, чи відповідає програмне забезпечення цим критеріям.

Зауважте, що це не порівняння від Kaspersky вільного порівняно з Avast; ми майже ексклюзивно дивимось на платні плани, оскільки вони забезпечують найкращу безпеку, і саме про це йдеться.

Касперський

Пропоновано три цінові плани Касперського. Кожен план має різні ціни в залежності від кількості пристроїв та тривалості покриття, яке вам потрібно.

Немає великої різниці в ціні між трьома планами, які пропонують щорічне покриття для трьох пристроїв. Найменш дорогий, антивірус Касперського, коштує лише приблизно на 15 доларів дешевше, ніж найдорожчий пакет Total Security, причому на обидва застосовується 60-відсоткова знижка..

Антивірус Касперського – це пакет, призначений лише для Windows. Плани охоплюють три-п’ять пристроїв до трьох років. Оскільки це план лише для Windows, діапазон покриття (від трьох до п’яти пристроїв) повинен бути цілком прийнятним для більшості користувачів. 

Для більшості користувачів Kaspersky Internet Security пропонує більшу цінність. За додаткові 8 доларів США – порівняно з антивірусним планом – нові клієнти Internet Security отримують мобільний та комп’ютерний покриття для Mac на трьох-п’яти пристроях. Internet Security має набагато більше можливостей, ніж антивірус, з ізольованим браузером Safe Money та різними засобами захисту конфіденційності.

Якщо вам потрібно більше п’яти пристроїв, вам потрібно буде інвестувати кошти в Kaspersky Total Security. Він включає функції, пропоновані в Internet Security, але додає захист файлів, шановний менеджер паролів та батьківський контроль.

Ви можете пов’язати Total Security з двома обліковими записами користувачів і покрити п’ять або 10 пристроїв до трьох років. Облікові записи користувачів можуть використовуватися для доступу до батьківського контролю та менеджера паролів, що робить його корисною функцією для батьків. 

Загалом цінові плани Касперського є доступними і, як правило, пропонують хорошу цінність. 60-відсоткова знижка в усіх цих планах робить Касперського особливо хорошим варіантом для нових клієнтів. Ви також можете спробувати всі плани Касперського безкоштовно протягом 30 днів.

Avast

Доступні три пакети Avast. Avast Internet Security, яку ми розглянули як частину попереднього огляду Avast, з тих пір перейшов у середній рівень пакету Premium Security.

Внизу – безкоштовний антивірус Avast. Безкоштовно, це включає сканер WiFi та менеджер паролів поряд із звичайним захистом від зловмисного програмного забезпечення, яке пропонує Avast.

Наступний план, Avast Premium Security, розділений на дві частини. Один пристрій Premium Security пропонує покриття для одного ПК з Windows за $ 69,99 на рік. Він постачається з додатком пісочниці, захистом від спаму та фішингу, функціями блокування конфіденційності та захищеним захистом файлів.

Це також на 10 доларів менше, ніж недисконтований Інтернет-безпека Касперського, але вдвічі більше, ніж ціна зі знижкою.

Якщо ви хочете захистити додаткові пристрої, включаючи Android, Mac чи iOS, вам потрібно буде заплатити за багатопристрої Avast Premium Security. Він ідентичний преміум-безпеці одного пристрою, але включає покриття до 10 пристроїв за додаткові 20 доларів на рік.

Найдорожчим пакетом для клієнтів Avast є Avast Ultimate. Це коштує 10 доларів більше на рік, ніж Premium Security Multi-Device, з усіма попередніми функціями, а також менеджером паролів, захистом VPN та очищенням файлів, доданими в.

Avast Ultimate – це крок назад, якщо вам потрібно покриття для більш ніж одного пристрою. Хоча це найдорожчий пакет, він охоплює лише один ПК. Це робить мультипристрій Avast Premium Security найкращим варіантом для клієнтів, яким потрібно захистити більше одного пристрою.

Круглі дві думки

Хоча Avast пропонує надзвичайно щедрий безкоштовний пакет, його платні пакети заплутані. Найдорожчий план охоплює менше пристроїв, ніж пакет під ним, при цьому не пропонуються знижки для нових клієнтів.

На відміну від них, Касперський має чіткіші цінові плани із знижками для нових клієнтів, які є надзвичайно великими, особливо порівняно з повноцінними альтернативами від Avast.

Раунд: цінова точка на антивірус Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Avast Pro

3

Привітність до користувачів

Ви повинні бути впевнені, що вибране антивірусне програмне забезпечення просте у використанні, особливо якщо ви новачок. Щоб допомогти вам, ми побачимо, чи Kaspersky та Avast зручні для користувачів, від встановлення до загального використання після цього.

Касперський

Початковий інсталятор Kaspersky невеликий, розміром менше 3 Мб. Він вимагає певної взаємодії з користувачами, але більшість включених кроків передбачає прийняття різних положень та умов. 

Після встановлення Касперський не змушує вас переходити через різні меню, щоб знайти найважливіші функції. Сканування антивірусів, безпечні гроші та інші основні функції Касперського одразу доступні на початковій інформаційній панелі.

Касперський-Клієнт

Якщо ви хочете отримати доступ до деяких додаткових функцій, натискання “додаткових інструментів” у нижній частині початкової інформаційної панелі переведе вас у ширший список. Кожен варіант має короткий опис, який допоможе вам зрозуміти деякі жаргони Касперського.

Користувачі Касперського можуть налаштувати майже кожну частину свого захисту з меню налаштувань, доступного натиснувши значок ліворуч зліва.

Якщо ви хочете налаштувати чутливість антивірусного сканування, на вкладці “сканування” в меню налаштувань ви зможете змінити рівень захисту, який визначає інтенсивність антивірусного сканування Касперського..

Якщо ви віддаєте перевагу залишати Касперського, який працює у фоновому режимі, ви можете. Касперський попередить вас про будь-які можливі проблеми, які ви можете переглянути далі, натиснувши кнопку “подробиці” на головній інформаційній панелі.

Avast

Установник Avast простий і швидкий. Якщо ви не хочете налаштувати інсталяцію, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «встановити», щоб розпочати процес, а потім дочекатися завершення процесу.. 

Avast попросить вас підтвердити деякі початкові умови конфіденційності після встановлення, а потім запустіть початкове сканування, щоб перевірити на вашому ПК наявність наявних зловмисних програм та застарілого програмного забезпечення.

Avast-клієнт

Інтерфейс Avast надзвичайно простий у використанні з привабливим сірим фоном, який добре контрастує з основними кнопками та піктограмами. Ліве меню дозволяє отримати доступ до інших функцій Avast, включаючи менеджер паролів та VPN Avast SecureLine.

Налаштування та функції викладені добре. При натисканні на вкладку функції, наприклад “конфіденційність”, відображається список відповідних функцій з коротким описом в три слова під кожною з них.

На жаль, деякі з варіантів, які Avast “включає” у клієнта, є окремими продуктами. Натиснувши на них (наприклад, “SecureLine VPN”), ви перейдете на сторінку оформлення замовлення. Це особливо очевидно в Avast Free, але Avast Premium не захищений від цих підступних способів реклами.

Раніше ми згадували в нашому огляді Avast Pro, як невтішно, що ці не включені функції все ще відображаються у клієнта, тим більше, що це може заплутати нових користувачів. 

Якщо вам потрібен повний набір функцій Avast, Avast Ultimate включає все за одну ціну.

Три круглі думки

І Kaspersky, і Avast прості у використанні та швидко встановлюються. Однак продажі Avast можуть виявити відволікаючі та заплутані. Клієнт Касперського також трохи простіше орієнтуватися, і всі основні риси зроблені помітними.

Раунд: пункт зручності для користувачів щодо антивірусу Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Avast Pro

4

Захист

Можливо, захист є найважливішою категорією нашого огляду порівняння. Якщо один або обидва антивіруси не можуть захистити вас, вам знадобиться переглянути інші наші антивірусні огляди щодо альтернатив..

Використовуючи незалежні звіти трьох охоронних фірм, ми будемо судити про рівень та якість захисту, пропоновані як від Касперського, так і від Avast, щоб допомогти вам прийняти рішення.

Касперський

У своєму звіті про випробування липень-серпень 2019 року Касперський починає досконалі бали від AV-Test. AV-Test присудив Касперському 6 з 6 за захист, зі 100-відсотковими балами за захист протягом липня та серпня. Показники продуктивності були подібними, із меншим уповільненням роботи ПК, ніж в середньому по галузі.

Касперський-AVTest-серпень2019

Аналогічні показники спостерігались у реальному тестуванні AV-Comparatives в лютому-травні 2019 року. Із 752 зразків усі 752 були заблоковані, без хибних позитивних результатів – ще 100-відсоткова успішність.

Це, поряд із розумними показниками результативності тестів у квітні 2019 року, заслужило Касперському нагороду Advanced + AV-Comparatives – найвищий доступний – як за продуктивність, так і для захисту. Для продуктивності Касперський був розміщений у тій же категорії, що і ESET NOD32 (див. Наш огляд ESET NOD32).

Наша фінальна лабораторія, MRG Effitas, побачила ще одне видатне представництво для Касперського в його тесті на повний спектр Q2 2019. Усі 398 зразків були заблоковані або автоматично, або за допомогою блокування поведінки, отримавши сертифікат рівня MRG Effitas Level 1.

Avast

Хоча це не вражає 100 відсотків, показники захисту Avast під час тесту AV-Test у липні-серпні 2019 року були майже ідеальними, 99,5-відсотковий успіх у липні та 100 відсотків у серпні. Загалом AV-тест дає Avast повний 6 з 6 для захисту.

Оцінки ефективності для Avast не були настільки зоряними. В цілому ефективність Avast під час тестування була в середньому на кілька відсоткових пунктів, ніж середня галузь. Це означало падіння до 5,5 із 6 для продуктивності.

Avast-AVTest-серпень2019

У тестах захисту AV-Comparatives з квітня 2019 року бали не були ідеальними, але вони теж не були страшні. Із 752 зразків 746 були заблоковані, ігноруючи шість зразків зловмисних програм із загальним рівнем успішності 99,2 відсотка. 

Це ставить Avast в середину пакету з нагородою Advanced Advanced для середнього рівня з іншими антивірусами, такими як AVG (див. Наш огляд AVG).

Оцінки результативності тесту на продуктивність AV-Comparatives у квітні 2019 року були кращими. Незважаючи на те, що він все ще знаходився в середині пакета порівняно з іншими антивірусами, Avast отримав нагороду AV-Comparatives Advanced + за ефективність.

MRG Effitas перевірив Avast Business Antivirus – а не один із споживчих товарів, таких як Avast Premium – у своєму тесті на повний спектр Q2. Цей тест виявився надзвичайно погано для Avast, поставивши його внизу купи разом із McAfee (див. Наш огляд McAfee Total Protection).

Випробування MRG Effitas побачили, що під час тестування було пропущено майже чотири відсотки з 398 проб, а під час початкових тестів майже п’ять відсотків. Хоча це стосувалося бізнес-продукту Avast, поганий бал не можна знижувати, враховуючи ймовірність того, що бізнес та споживчі товари поділяють подібні ресурси.

Круглі чотири думки

Хоча інші раунди були близькими, цього немає. Касперський мав ідеальні бали у всій смузі. Аваст, навпаки, мав хороші бали у двох лабораторіях, але його невдало поганий бал від MRG Effitas не можна ігнорувати, зробивши тут Касперського переможцем.

Круглий: Точка захисту для антивірусу Касперського

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Avast Pro

5

Підтримка

Антивірусні постачальники, такі як Kaspersky та Avast, такі ж, як і будь-який інший бізнес, для вирішення потенційних проблем із клієнтами потрібна найкраща підтримка клієнтів..

У цьому останньому розділі ми розглянемо службу підтримки, яку можуть запропонувати обидва антивірусні провайдери.

Касперський

Для головного антивірусного постачальника варіанти підтримки клієнтів Касперського досить погані. Пряма підтримка, схоже, не хоче запропонувати Касперському.

Ви можете надсилати деякі питання підтримки через соціальні мережі, але в чаті немає живого чату, і підтримка телефону також не є варіантом. Касперський пропонує опцію підтримки з відміткою, але вона прихована в нижньому заголовку веб-сайту. 

Kaspersky-Site-Support

Якщо вам потрібна допомога, Касперський надає базу знань з корисними посібниками та форумом спільноти, щоб задавати питання. База знань деталізована, розділена на категорії за товарами та загальними питаннями.

Форум активний, розділений за продуктом та мовою. Клієнти та співробітники так само відповідають на запитання та проблеми, хоча, здається, відповіді персоналу обмежуються лише відповідями на акції.

Avast

Ми хочемо сказати, що Avast пропонує більше, ніж Касперський, але це не так. Аналогічна відсутність варіантів прямої підтримки є непоганою для безкоштовних користувачів, але вона не вистачає для оплати клієнтів Avast, якщо ви не хочете платити додатково..

Avast-Site-Support

Avast має базу знань з посібниками підтримки, розділеними окремими продуктами, щоб користувачі могли їх переглядати. Вони охоплюють основні проблеми, наприклад, як встановити програмне забезпечення.

Ви можете надсилати питання підтримки, але процес є трохи складним. Потрібно відповісти на анкету, перш ніж вам нададуть форму, яку потрібно заповнити.

Існує також форум підтримки, який містить понад 1,3 мільйони публікацій та аналогічну кількість членів. Форум розділений за продуктом та мовою. Ви можете шукати видання за публікаціями попередніх випусків, що робить його загально корисним ресурсом.

Якщо вам потрібна телефонна підтримка, ви, як очікується, заплатите велику ціну за привілей. Avast Total Care пропонує пряму технічну підтримку. Це 199 доларів на рік, це надзвичайно додаткові витрати, крім вашої підписки на Avast, і це не те, що ми рекомендуємо.

П’ять круглих думок

Підтримка в Інтернеті як від Касперського, так і від Avast прекрасна, але методів прямої підтримки в обох постачальників вкрай не вистачає. Avast пропонує пряму підтримку, але, як очікується, ви заплатите значну премію за привілей, що ми не рекомендуємо. Настільки ж бідний, що стосується підтримки клієнтів, це обидві антивірусні постачальники.

Раунд: Підтримка Немає чіткого переможця, очки для обох

Логотип антивірусу Касперського
Логотип Avast Pro

6

Вирок

Касперський витер підлогу з Avast в цьому огляді порівняння. Вигравши ідеальні бали за захист, він також вдався до щедрих знижок для нових клієнтів та простого у користуванні інтерфейсу, який достатньо задовольнити новачків та власників..

Переможець: Касперський

Однак Avast – це не страшний варіант. Це все ще один з найкращих безкоштовних антивірусних препаратів на ринку, і хоча його показники захисту були невиразними, він має функції нарівні з Касперським. Ціноутворення не надто погано, але йому не вистачає тих знижок, які роблять Касперського привабливим варіантом.

Звичайно, Касперський – не найкращий антивірус там. Якщо ви шукаєте щось інше, перегляньте деякі наші інші антивірусні статті для інших порівнянь та оглядів.

Що ви думаєте про Касперського? Повідомте нам ваші думки в розділі коментарів. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map