Як видалити Facebook назавжди у 2020 році (та Instagram, поки ми в ньому)

Є чимало причин видалити свій акаунт у Facebook чи Instagram. Побоювання щодо конфіденційності – найімовірніша причина, але, можливо, ви зрозуміли, що лише невеликий відсоток ваших 500 друзів – це люди, яких ви знаєте. Так чи інакше, жодна платформа не робить це легким, тому ми збираємось показати вам, як видалити Facebook із вашого життя назавжди.


Якщо це здається вам занадто драматичним, ми також маємо керівництво щодо зміни налаштувань конфіденційності Facebook.

Соціальні медіа стали частиною повсякденного життя для багатьох. Люди більше налаштовані на звуки сповіщень, що надходять із їхніх телефонів, ніж будь-що інше. Деякі діляться своїм життям, від того, що вони їли на сніданок, до того, як мило виглядає їх собака з останнім фільтром Snapchat. Повідомлення людей про кожну частину нашого життя стало страшно нормальним.

У 2018 році було підраховано, що для кожної людини на Землі створюється 1,7 Мб даних щосекунди, і ця цифра просто продовжує зростати. Питання в тому, що з цим відбувається.

Якщо ви не ховалися під скелею, ви знаєте, що Facebook був у новинах, оскільки маркетингова фірма Cambridge Analytica видобула дані щонайменше 50 мільйонів виборців США. 

Крім того, Facebook вже багато років збирає та використовує дані людей, і в його додатку Messenger було виявлено дзвінки та тексти від користувачів телефонів Android, які погодилися поділитися своїм списком контактів. Не дивно, що #deletefacebook став трендом. 

Instagram теж не невинен, але це не дивно, якщо Facebook придбав його у 2012 році. Через це методи збору даних обох компаній були закріплені. Інструмент “завантажувати ваші дані” в Instagram, який дозволяє користувачам робити копію своєї інформації, має проблеми з безпекою, в яких просочилися паролі користувачів.

Незалежно від вашої причини бажання видалити свій акаунт у Facebook чи свій Instagram-акаунт, ви не хочете стрибати через обручі, щоб це зробити. На жаль, гіганти соціальних медіа змушують вас, сподіваючись, що ви не захочете зайвих клопотів і в кінцевому підсумку залишаєтесь. Ми спробуємо полегшити вас. 

Найкраще це робити в браузері, особливо якщо ви хочете спочатку завантажити свої дані. Крім того, ви не можете видалити свій акаунт Instagram через додаток. Наші покрокові інструкції допоможуть вам назавжди видалити облікові записи. Щоб отримати докладніші посібники, прокрутіть униз.

Що слід пам’ятати при видаленні Facebook 

Ви думаєте, що натискання кнопки “видалити” видалить ваш обліковий запис так, як його ніколи не було, але це не так. Все, що ви створили, як-от інформація про профіль, фотографії та публікації, буде видалено, але все, що ви не отримали від вас, залишиться. 

Скажімо, ваш друг публікує незручну картину про вас. Ну, там залишитися, бо вони опублікували це, а не ти. Все, що не входить до вашого облікового запису, не буде видалено. Повідомлення, які ви надіслали друзям, все ще будуть видимі для них.

Також Facebook повідомляє, що файли журналів зберігаються після видалення облікового запису, але до них не додається ваше ім’я. 

Якщо ви зареєструвались для інших додатків зі своїм обліковим записом Facebook, наприклад Spotify або Pinterest, ви не зможете ввійти в них, як тільки ваш обліковий запис буде видалено. Ви повинні розібратися в цьому, перш ніж йти вперед.

І нарешті, ви не зможете активувати свій обліковий запис після його видалення, на відміну від того, коли його вимкнено. 

Деактивація вашого акаунта просто робить його неактивним. Ваш профіль не буде видимим, але ваші фотографії, відео та інші дані будуть збережені. Ви також можете використовувати Messenger, якщо ви не відключите його окремо. Щоб відновити свій акаунт, увійдіть назад у Facebook або використовуйте свій обліковий запис для входу в іншу службу.

Постійне видалення облікового запису означає, що всі фотографії та відео, які ви коли-небудь завантажували, публікації, які ви створювали, і все, що ви зробили, будуть назавжди зникли. Ви не зможете отримати будь-яку з них або використовувати Messenger. Facebook каже, що для видалення всього може зайняти до 90 днів, але це все ще недоступно для інших під час процесу.

Однак не панікуйте, тому що Facebook дозволяє завантажувати копію вашої інформації. Є також спокій, що якщо ви пошкодуєте про своє рішення, можете скасувати видалення облікового запису, увійшовши до свого облікового запису протягом 30 днів. Після цього ви не зможете отримати доступ або знову відкрити свій обліковий запис, навіть якщо він, можливо, не завершив процес.

Як остаточно видалити Facebook

Якщо ви готові видалити Facebook зі свого життя, виконайте наведені нижче дії. Ви можете видалити свій акаунт у Facebook із програми, але наш посібник – це робити в браузері на комп’ютері, що найкраще, якщо ви також хочете завантажити свої дані.

Спочатку відкрийте Facebook та увійдіть. Не має значення, на якій сторінці ви перебуваєте, оскільки всі вони мають стрілку вниз у верхньому правому куті панелі меню. Клацніть його, щоб створити спадне меню. Виберіть у цьому меню “настройки”.

як видалити-facebook-налаштування

Далі натисніть на вкладку з написом “ваша інформація у Facebook” у стовпці зліва.

як видалити-facebook-інформацію

Тепер натисніть розділ, у якому написано “видаліть обліковий запис та інформацію”.

як-видалити-facebook-delete-рахунок

З’явиться нове вікно. Facebook попереджає, що як тільки розпочнеться процес видалення, ви не зможете отримати свій обліковий запис або інформацію. Потім надається два варіанти: замість цього вимкнути свій обліковий запис або завантажити копію вашої інформації.

Перший – означає, що ваш акаунт буде спокійним, поки ви знову не ввійдете в систему. Краще зробити це останнім, якщо ви ще цього не зробили. Facebook створить файл із усією вашою інформацією, включаючи дорогоцінні фотографії, які ви завантажили. 

Якщо ви готові видалити свій обліковий запис, натисніть «видалити обліковий запис».

як-видалити-facebook-варіанти

Facebook попросить вас знову ввести свій пароль. Зробіть це і натисніть «продовжити».

як видалити-facebook-пароль

Після цього Facebook дасть вам останнє попередження. Якщо ви впевнені, що хочете видалити свій обліковий запис, натисніть “видалити рахунок”.

як видалити-facebook-попередження

Як видалити Facebook назавжди

 1. Клацніть стрілку вниз у верхньому правому куті будь-якої сторінки Facebook і виберіть “налаштування”
 2. У стовпці зліва виберіть “свою інформацію у Facebook”
 3. Натисніть «видалити свій рахунок та інформацію»
 4. Натисніть «видалити рахунок»
 5. Введіть свій пароль і натисніть «продовжити»
 6. Натисніть «видалити рахунок»

Що слід пам’ятати при видаленні Instagram

Якщо ви назавжди видалите свій акаунт в Instagram, все з нього також буде видалено. Усі ваші фотографії, відео, коментарі та інші дії буде видалено. Також буде видалено ваші прямі повідомлення, а інші люди більше не зможуть їх переглядати. 

Після того, як ваш обліковий запис Instagram буде видалено, немає можливості його повторно активувати. Instagram каже, що ви також не можете підписатися з тим самим іменем користувача. Натомість ви можете тимчасово вимкнути свій обліковий запис, але тут не є мета. 

Є й інші способи резервного копіювання фотографій в Instagram, але Instagram дозволяє вам подати запит на завантаження даних, які він надішле вам як файл електронною поштою. Це може зайняти до 48 годин, але ми отримали повідомлення протягом декількох хвилин, коли ми перевірили його. 

Як остаточно видалити Instagram

Ви не можете видалити свій акаунт Instagram із програми. Це потрібно зробити в браузері. Якщо ви готові вирвати цей обліковий запис Instagram, дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче. 

Спочатку натисніть тут, щоб перейти на сторінку “видалити свій обліковий запис” та увійти. Після цього Instagram надасть вам можливість тимчасово вимкнути свій обліковий запис. 

Оскільки ви хочете остаточно його видалити, ви запитаєте, чому. Виберіть причину зі спадного меню. Якщо ви хочете уникнути появи іншої інформації, виберіть “щось інше”.

як-видалити-instagram-delete-сторінку

З’явиться нове поле, де потрібно ввести свій пароль. Зробіть це і натисніть червону кнопку “остаточно видалити мій рахунок”. 

як-видалити-instagram-пароль

Нарешті, з’явиться спливаюче вікно із запитом, чи ви впевнені, що хочете видалити свій обліковий запис. Якщо ви є, натисніть «ОК».

як-видалити-instagram-підтвердити

Як видалити Instagram назавжди

 1. Перейдіть на сторінку “видаліть свій рахунок” та увійдіть у систему
 2. Виберіть причину для видалення свого облікового запису зі спадного поля
 3. Повторно введіть свій пароль
 4. Натисніть червону кнопку “назавжди видалити мій рахунок”
 5. Коли він запитує, чи ви впевнені, натисніть “ОК”

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам зрозуміти, як назавжди видалити свій обліковий запис у Facebook чи Instagram. Хоча соціальні медіа – це чудовий спосіб підтримувати зв’язок із віддаленими друзями та родиною, це також чудовий спосіб для збору особистої інформації. Відсутність облікового запису – єдиний спосіб переконатися, що ваша інформація захищена напевно.

Перш ніж видаляти свої акаунти, пам’ятайте, щоб отримати копію вашої інформації, щоб отримати дорогоцінні фотографії. У Facebook є 30-денний період, коли ви можете скасувати видалення, але Instagram не переконайтеся, що ви отримали потрібну інформацію, перш ніж продовжувати.

Якщо у нас є щось, що ми пропустили, або у вас є поради щодо підготовки видалити обліковий запис у соціальних мережах, повідомте про це у розділі коментарів. Погляньте і на наші інші статті з безпеки. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me