Як приховати свою IP-адресу та бути в безпеці в Інтернеті до 2020 року

Ми живемо в епоху стану спостереження, і це не просто державне спостереження. Уряди та корпорації йдуть рука об руку по шляху до тоталітаризму в замковому кроці з джекботами. Хоча існує маса способів змінити це, у цій статті ми поговоримо про те, як цього уникнути, показавши, як приховати свою IP-адресу.


Причина цього проста: якщо вони не знають, хто ви є і звідки ви, ніхто не може піти за вами. Приховування вашої IP-адреси робить вас набагато безпечнішими, і ми рекомендуємо це як один з найважливіших кроків, який ви можете зробити в нашому посібнику конфіденційності в Інтернеті..

Як бонус, у рекламі буде складніше відстежувати вас, хоча використання одного з найкращих блокаторів спливаючих вікон все ще є хорошою ідеєю, і ви можете легше отримувати доступ до вмісту, що заблокується, по всьому світу. Про це ми говоримо докладніше в нашій статті про те, як пройти заборону VPN Netflix.

Як приховати свою IP-адресу?

Перш ніж ми обговоримо, як приховати свою IP-адресу, поговоримо про те, що ви робите. Для одного, ви насправді не так приховуєте свою адресу, як замінивши її на іншу. Потенціювати або видалити IP-адресу неможливо. Без цього ви не могли б відвідувати веб-сайти або навіть отримувати доступ до локальної мережі. Якщо ви не впевнені, що все це означає, прочитайте наш посібник щодо роботи записів DNS.

Щоб замінити вашу IP-адресу, вам потрібно надіслати її на інший сервер. Зазвичай ви отримуєте доступ до Інтернету, надсилаючи сигнал своєму постачальнику послуг Інтернету, і звідти він прямує туди, куди ви хочете. Коли ви намагаєтесь приховати свою присутність, вам потрібно надіслати її на другий сервер після свого провайдера, щоб закрити його IP-адресою цього сервера..

Наприклад, скажімо, ви перебуваєте в Лос-Анджелесі. Зазвичай ви надсилаєте своє Інтернет-з’єднання у світ через центр обробки даних, скажімо, в Бурбанку, штат Каліфорнія, але ви хочете зберегти те, що ви робите в таємниці від свого провайдера, і, в свою чергу, Агентства національної безпеки США та його програми PRISM. Для цього вам потрібно підключитися до стороннього сервера після вашого на базі Burbank.

Після цього вам відкриється світ можливостей. Не існує жодного правила, яке говорить про те, що вам потрібно вибрати сервер у Каліфорнії чи навіть в США. Наприклад, ви можете отримати доступ до пропозицій Netflix в інших країнах або зробити деякі банківські послуги за кордоном. Можливості практично нескінченні, але зауважте, що чим далі знаходиться сервер, тим більше ваш зв’язок сповільнюватиметься.

Приховуючи свою IP-адресу, ви не будете просто триматися подалі від сторонніх очей, а також відкриєте себе для світу розваг. Ви можете отримати австрійську IP-адресу і дивитись там суспільне телебачення, або підключитися до Великобританії та переглянути всі сезони Лікар, який на BBC.

Є два простих способи отримати додаткову міру безпеки та додаткових розваг, а також кілька складніших. Ми переглянемо їх по черзі, починаючи з проксі.

Сховати IP-адресу за допомогою браузера проксі

Найпростіший спосіб приховати свою IP-адресу – це використовувати проксі-сервер або, якщо бути технічно правильним, проксі-браузер. У більшості випадків ви переходите на веб-сайт сервісу, вводите веб-адресу, на яку хочете перейти, і проксі-сервер буде «захоплювати» ваш браузер у спеціальному вікні та транспортувати вас туди, куди ви хочете піти. Це все просто.

Hideme-proxy

Однак це означає, що його простота полягає в декількох недоліках, особливо в безпеці. Про це ми детально розповідаємо в нашій статті, яка зважує плюси і мінуси VPN проти проксі проти Tor, але коротка версія полягає в тому, що проксі-сервера за своєю суттю небезпечні. Ваше з’єднання перенаправляється, але це все. Усі, хто має розум, бачать, що ви робите.

Навіть найкращі безкоштовні проксі-сервери страждають від цього дефекту, саме тому на Cloudwards.net ми рекомендуємо замість цього використовувати віртуальну приватну мережу.

Сховати IP-адресу за допомогою VPN

VPN – це крок від проксі, оскільки він перенаправляє ваш трафік і одночасно шифрує його, що набагато краще, ніж стандартне з’єднання. Ми це докладно пояснюємо в нашому посібнику з безпеки VPN, але підсумок полягає в тому, що VPN – це золотий стандарт для приховування вашої IP-адреси. Якщо ви використовуєте хороший, він навіть може легко пройти повз Великий Брандмауер та російський бан VPN.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

VPN набагато краще, ніж проксі-сервіси, коли вони також проходять повз геоблоків, що є ще однією причиною віддавати перевагу їх меншим побратимам. Однак, є і два недоліки.

По-перше, VPN, як правило, важче використовувати, ніж проксі, вимагають встановлення та взаємодії у клієнті. Це не так вже й погано, але, переглядаючи наші огляди VPN, ви можете звернути особливу увагу на наш розділ «простота використання»..

Інший недолік є більш суттєвим, а саме ціною. Хороші VPN коштують грошей, а наші найкращі вибори VPN повернуть вам від 30 до 100 доларів на рік. Є безкоштовні VPN, але як ви можете прочитати в нашій кращій безкоштовній статті VPN, вони часто знімають версії платної опції. Вони часто обмежують, скільки ви можете використовувати їх на місяць, або обмежують вас кількома, як правило, повільнішими серверами.

Хоча ніколи не легко розлучитися з грошима, VPN – це найкращий спосіб інвестувати в безпеку та анонімність в Інтернеті, бонус за те, що ви можете передати вміст свого серця..

Сховати IP-адресу за допомогою Tor

Тор

Третім варіантом, коли ви хочете приховати IP-адресу, є використання Tor. Якщо ви були деякий час, ви, ймовірно, знаєте його як TOR, оскільки ця назва спочатку була абревіатурою “Маршрутизатор цибулі”. Tor, по суті, є мережею браузерів з відкритим кодом, яка використовує сервери, створені волонтерами для доступу до Інтернету, не залишаючи жодних слідів.

Замість того, щоб надіслати своє з’єднання з дому на ваш провайдер провайдерів, ви натомість обходитесь декількома вузлами, місцями, де Інтернет виходить у широкий світ. Це не на відміну від тих дурних сцен у телепередачах, куди вони йдуть після кіберзлочинців, і слідчі повинні відстежувати поганих хлопців за допомогою декількох зв’язків.

Однак є кілька серйозних недоліків використання Tor, які не дозволяють рекомендувати його більшості користувачів. Завдяки своїй децентралізованій природі з відкритим кодом, вона швидко стала стандартним способом доступу до темних веб-сайтів, таких як Шовковий шлях та інші безладність, де процвітає кіберзлочинність..

Через це правоохоронні органи захоплюються моніторингом трафіку, який може проходити через вузол Тор, тож ви лише один пробіг від появи на радіолокації ФБР чи Європолу. Це кібер-еквівалент подорожі на 30 через обмеження швидкості на дорозі перед місцевим відділенням міліції.

Крім того, більшість веб-сайтів відмовляються від трафіку через з’єднання Tor, оскільки вони хочуть уникати асоціації з темною павутиною. Якщо основний Інтернет є магазином алкогольних напоїв, користувачі Tor – це немиті докори, які висять за дверима.

Інші способи приховати вашу IP-адресу

Є інші способи приховати свою IP-адресу, окрім VPN, проксі-серверів та Tor, але вони часто непрактичні, неефективні, морально неоднозначні або поєднання трьох.

Один із способів приховати свою IP-адресу – це доступ до Інтернету за допомогою мобільних даних вашого смартфона. Ви можете навіть прив’язати до нього комп’ютер. Це не дуже хороший спосіб залишатися прихованим в Інтернеті, оскільки ваша SIM-карта зазвичай буде пов’язана з вашим іменем та адресою. Крім того, більшість користувачів смартфонів можна відстежувати, і провайдери завжди раді співпрацювати із законом.

Інший варіант – використовувати чуже WiFi-з’єднання, але це хитрий спосіб поводитися з вашим ближнім. У цю епоху охоронних камер відвідування кав’ярні для реєстрації не так безпечно, як хотілося б. Це просто інший спосіб викликати неприємності, особливо якщо ви робите щось незаконне, наприклад, тортури в Європі чи США або говорите про свої думки в Росії чи Китаї.

Фінальні думки

Якщо ви хочете приховати свою IP-адресу, радимо скористатися VPN. Хоча проксі-сервери безкоштовні, вони неефективні і пропонують ніде поруч безпеку VPN. Що стосується Тор та інших методів, вони мало ефективні і, швидше за все, будуть мати більше проблем, ніж вони варті. Якщо вам потрібна швидка рекомендація, перегляньте наш огляд ExpressVPN.

Як ви вважаєте, що найкращий спосіб приховати свою IP-адресу? Чи ми пропустили будь-які надійні способи зробити це? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. Будьте в безпеці там.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me