Як отримати в’єтнамську IP-адресу в 2020 році Pho Entertainment’s

Якщо ви з В’єтнаму, але проживаєте за кордоном, можливо, захочете подивитися певні онлайн-розваги або отримати доступ до свого домашнього банку через Інтернет. Без в’єтнамської IP-адреси це може виявитися клопітким, оскільки геоблоки обмежують доступ до веб-сайту за межами В’єтнаму (докладнішу інформацію читайте в нашому посібнику з геоблокування).. 


Зміна вашої IP-адреси може виглядати так, ніби ви перебуваєте в країні, що дозволяє вам дивитися шоу VTV3 або в’єтнамців на Netflix. Ми склали цей посібник, щоб показати вам, як отримати в’єтнамську IP-адресу.

Як отримати в’єтнамську IP-адресу

Найпростіший спосіб отримати в’єтнамську IP-адресу – це використовувати проксі, але це не означає, що це найкращий спосіб. Як ви можете прочитати в нашому найкращому безкоштовному проксі-довіднику, проксі-сервери не завжди працюють. Вони також не забезпечують жодної безпеки, що залишає вас беззахисними перед кібератаками. Крім того, проксі-сервери відкривають вашу справжню IP-адресу, а значить, її можна простежити назад. Дізнайтеся більше з нашого порівняння VPN проти проксі та Tor.

Набагато кращим рішенням є використання віртуальної приватної мережі. За допомогою VPN ви можете змінити свою IP-адресу, і ваша діяльність залишатиметься приватною до тих пір, поки VPN не має політики без реєстрації. Плюс її безпека захистить вас від кібератак, хакерів та нав’язливого спостереження.

Якщо ви хочете в’єтнамської IP-адреси, вам потрібна VPN, яка має сервер у країні. Ми рекомендуємо три, які допоможуть вам змінити вашу IP-адресу на в’єтнамську.

ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найкращих VPN-сервісів з високоякісними серверами в різних країнах світу, включаючи В’єтнам. Це також найшвидший VPN на ринку та найкращий VPN для потокової передачі, тому ви можете дивитися Netflix, не турбуючись про помилку проксі-сервера Netflix..

Він має потужний набір функцій, включаючи IP-адресу та перевірки витоку DNS, вбудовані тести швидкості та інструмент діагностики. Безпека ExpressVPN є найкращою з 256-бітним шифруванням AES та перемикачем на знищення, і він не веде журнали, шануючи вашу конфіденційність.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Ви можете встановити ExpressVPN в Windows, macOS, Linux, Android, iOS та BlackBerry. Якщо вам потрібна будь-яка допомога з встановленням або усунення несправностей, сервіс для клієнтів доступний через чат, електронну пошту та базу знань.

Недоліком є ​​його ціна, яка коштує 99 доларів на рік, що робить її однією з найдорожчих VPN-послуг на ринку. Однак є 30-денна гарантія повернення грошей, якщо ви хочете спробувати. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для більш глибокого огляду.

NordVPN

NordVPN може отримати вам IP-адресу для В’єтнаму. Він працює понад 5000 серверів у 60 країнах, два з яких знаходяться у В’єтнамі. NordVPN поєднує в собі кілька потужних функцій, включаючи вражаючі швидкості та спеціалізовані сервери, налаштовані спеціально для таких завдань, як ігри, конфіденційність чи торрентінг (читайте наш найкращий VPN для посібника з торрентінгу).

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він забезпечує високу безпеку за допомогою шифрування AES-256 за допомогою протоколу OpenVPN, і він не веде журнали вашої онлайн-активності, захищаючи вас від несанкціонованого стану. У NordVPN також є перемикач на знищення та подвійний сервер, а безкоштовне програмне забезпечення для захисту від шкідливих програм CyberSec має додатковий рівень захисту від кіберзлочинності.

Послуга проста у користуванні та має клієнтів для Windows, macOS, Android та iOS. Інтерфейс його інтуїтивно зрозумілий і зрозумілий, тому вибір сервера для В’єтнаму простий. Крім того, він має 30-денне вікно повернення коштів, тож у вас є достатньо часу, щоб спробувати його. Перегляньте наш огляд NordVPN, щоб отримати докладнішу інформацію про послугу.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір для отримання в’єтнамської IP-адреси. Він пропонує гідний пакет з понад 4600 серверів, що охоплюють 60 країн, 10 – у В’єтнамі. Його безпека хороша, а швидкість пристойна. Крім того, немає обмеження на пропускну здатність, і ви також можете потрапити в Netflix та інші потокові сервіси. CyberGhost також не веде журнали вашої активності в Інтернеті.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Встановити та використовувати в Windows, macOS, Android та iOS досить просто, до одного пристрою підключено одночасно до семи пристроїв. Ось чому він займає високе місце в нашому найкращому списку VPN для кількох пристроїв. Ви можете скористатися семиденним випробуванням CyberGhost, щоб переконатися, що вам це подобається, а якщо ви все ще не впевнені, є 45-денна гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

Небезпеки використання в’єтнамської IP-адреси

Якщо ви хочете використовувати в’єтнамську IP-адресу, вам потрібно знати кілька правил, характерних для В’єтнаму. 

У доповіді Freedom House, пропагандистської організації, йдеться про те, що Інтернет у В’єтнамі є дуже обмеженим та цензурним. Насправді вона дала тверду «невільну» оцінку через драконівську боротьбу з онлайн-виразом та активістами в країні..

Через так звану “Бамбукову брандмауер” комуністичний режим В’єтнаму забороняє будь-який антиурядовий або антикомуністичний контент, щоб гарантувати, що його жителі ніколи не читають і не переглядають його. Держава контролює більшість засобів масової інформації та інформаційних новин та стежить за тим, що вони розповідають громадянам. Він також блокує WordPress, Blogger, Twitter та періодично Facebook. Не дивно, що В’єтнам входить до першої п’ятірки країн, що блокують мережу.

Крім того, заборони обмежують користувачів соціальних мереж та блогерів отримувати будь-яку інформацію про державні органи чи веб-сайти. В’єтнам має історію ув’язнення прихильників та критиків свободи слова, які займають одне з найвищих чисел блогерів та дисидентів у світі. 

Це ж поводження може не застосовуватися до іноземних журналістів, але вони ризикують відмовити у продовженні візи, якщо вони не дотримуються. “Репортери без кордонів” вважають В’єтнам “ворогом Інтернету”, це означає, що журналістам це не безпечне місце для роботи. Докладніше про це перегляньте нашу статтю про найкращий VPN для В’єтнаму.

Фінальні думки

Отримати в’єтнамську IP-адресу простіше за допомогою VPN. Просто підпишіться на нього та виберіть сервер у В’єтнамі, щоб здійснювати онлайн-банкінг чи дивитися телепередачі, як ніби ви були вдома. Це більш безпечно, ніж інші методи, і вам не доведеться турбуватися про державний нагляд чи кібератаки.

Ми рекомендуємо ExpressVPN, оскільки це добре захищає вашу конфіденційність та безпеку у В’єтнамі – і допомагає вам уникнути Bamboo Firewall. Він також має потужну серверну мережу та швидку швидкість передачі потоку та завантаження. Інші два варіанти – NordVPN та CyberGhost – також надійні провайдери з хорошою швидкістю та безпекою, і можуть розблокувати потокові послуги. 

Чи є у вас пропозиції щодо хороших в’єтнамських VPN-послуг? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map