Як отримати турецьку IP-адресу в 2020 році: проникнення в Стамбул

Якщо ви переїхали з Туреччини або подорожуєте, ви можете виявити, що не можете отримати доступ до онлайн-вмісту, до якого ви звикли. Деякі веб-сайти та онлайн-сервіси обмежені для певних країн. Якщо ви не перебуваєте в цій країні, вас привітає повідомлення про помилку. Ви можете легко пройти через це, отримавши турецьку IP-адресу.


Ваша IP-адреса схожа на тег віртуального ідентифікатора, який повідомляє про веб-сайти та онлайн-сервіси, які ви відвідуєте, де ви знаходитесь. У деяких випадках вміст просто змінюється відповідно до країни, в якій ви перебуваєте. Наприклад, мова може змінюватися. В інших випадках його заборонено переглядати в будь-якій іншій країні. Це називається геоблокування.

Наприклад, потоковий гігант Netflix доступний у більшості країн, але бібліотека в кожній варіюється. Деякі шоу доступні лише в одній або двох країнах, тому ви можете їх переглядати лише в тих місцях, як ви можете прочитати в нашому творі про заборону VPN Netflix.. 

Ліцензійні обмеження винні в деяких випадках. Інші причини пов’язані з мовою та культурою шоу. У будь-якому випадку, якщо ви хочете отримати доступ до турецької версії Netflix, вам знадобиться турецька IP-адреса. Якщо Netflix – це те, що ви хочете, перегляньте і наш найкращий VPN для керівництва Netflix.

Можливо, вам не вистачає ваших улюблених турецьких шоу, таких як Cukur, або ви хочете переглядати PuhuTV або BluTV. Щойно ви змінили свою IP-адресу на турецьку, ви зможете їх переглядати.

Ще одна причина, яка вам може знадобитися турецькою IP-адресою, – це ввійти на свій банківський рахунок в Інтернеті. Багато банків або інших фінансових послуг не дозволяють клієнтам входити з будь-якого місця, крім своєї рідної країни. Це біль, але це функція безпеки, яка допомагає боротися з шахрайством. Змініть свою IP-адресу і вам буде надано доступ.

Як отримати турецьку IP-адресу

Змінити свою IP-адресу просто. Є кілька способів зробити це. Один із способів – це проксі, але ми не рекомендуємо цього. Проксі-агенти не завжди працюють, і навіть найкращі безкоштовні проксі-сервери пропонують майже ніяку безпеку, щоб уберегти вас від кіберзлочинності. Крім того, ваша IP-адреса не прихована, тому її можна простежити назад. Ви можете дізнатися більше, прочитавши наш посібник VPN vs. proxy vs. Tor.

Ще один спосіб отримати турецьку IP-адресу та спосіб, який ми рекомендуємо, – це використовувати віртуальну приватну мережу. Вони завантажені такими функціями, як безпека, і сховатимуть вашу VPN від снуперів. Як бонус, більшість служб VPN мають політику конфіденційності, в якій вони кажуть, що вони не ведуть журнали. Це означає, що немає вашої онлайн-активності.

Ви можете просто вибрати VPN з наших відгуків про VPN, але вам потрібно переконатися, що ви вибрали відповідний для Туреччини. Якщо в країні немає серверів, ви не зможете отримати турецьку IP-адресу. 

Якщо ви вже після Netflix, вам потрібно буде перевірити, чи може постачальник обійти розумну систему виявлення VPN. Лише деякі здатні зробити це надійно. Наша деталь про помилку проксі-сервера Netflix детальніше описується.

ExpressVPN

ExpressVPN – хороший вибір для отримання турецької IP-адреси. Він має величезну серверну мережу, яка включає присутність в Туреччині. Ви будете захищені його чудовою безпекою, і Ваші онлайн-дії будуть триматися в таємниці через його політику щодо без реєстрації. Якщо ви хочете передавати трансляцію, вам буде приємно почути, що її необмежена пропускна здатність і швидкість роблять його найкращим VPN для потокового передавання.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Ви можете встановити його зручних клієнтів у Windows, macOS, Android та iOS. Це підлаштовується, але це також чудовий вибір для початківців, тому що в основному це працює нестандартно. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тобто ви можете спробувати спершу. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації.

NordVPN

Ще один хороший вибір для отримання IP-адреси в Туреччині – NordVPN. У ньому понад 5000 серверів по всьому світу і 18 – в Туреччині. У ньому є найкраща безпека на ринку та політика без журналів. Його швидкість хороша, але вона може сповільнюватися при підключенні до віддалених серверів. Немає обмежень на пропускну здатність, і це чудово, якщо ви користуєтеся потоковими послугами. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Є прості у користуванні клієнти для Windows, macOS, Android та iOS. Ви можете спробувати перед покупкою також із 30-денним терміном повернення коштів. Перегляньте наш огляд NordVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

TorGuard

TorGuard – це ще один гідний вибір для того, щоб підробляти ваше місцезнаходження як Туреччина. Він має мережу з понад 3000 серверів, включаючи деякі в Туреччині. Він має гарну безпеку, яку можна налаштувати, і сувору політику без журналів. Це швидко, але він може сповільнюватися на великі відстані або якщо безпеку встановити вище.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Він має необмежену пропускну здатність, але він не може потрапити в Netflix, якщо ви не придбаєте виділений IP-адресу. Вони в основному продаються по країні, і ви зможете отримати доступ до потрібних потокових служб за допомогою одного. 

Ви можете використовувати TorGuard в Windows, macOS, Android та iOS. Це простий у використанні, але налаштування мобільних пристроїв може викликати біль. Він має семиденну гарантію повернення грошей, тож ви можете переконатися, що вам це подобається. Перегляньте наш огляд TorGuard, щоб дізнатися більше про постачальника.

Небезпеки використання турецької IP-адреси

Змінити свою IP-адресу немає небезпеки, але слід знати, що потрібно знати, перш ніж підключитися до турецького сервера. Закони кожної країни різні, і те, що може бути нормальним у вашій країні, може поставити вас в купу проблем в іншій. 

Багато урядів здійснюють інтернет-спостереження, і Туреччина не є винятком. З часу спроби державного перевороту у 2016 році тисячі акаунтів у соціальних мережах відстежувались. Просочені електронні листи показали, що Головне управління безпеки заплатило 600 000 доларів компанії програмного забезпечення для нагляду Hacking Team. 

Влада може отримати доступ до даних зв’язку і без ухвали суду, як ви можете прочитати в нашому найкращому VPN для Туреччини. Торрент-сайти можуть бути заблоковані, але закон про авторські права орієнтований більше на тих, хто ділиться вмістом, захищеним авторським правом. Крім того, уряд заборонив деякі VPN, і багато веб-сайтів заблоковано.

Окремі категорії мови, такі як наклеп, можуть бути покарані штрафами, позбавленням волі або обома, тому вам слід бути обережними щодо публікацій у мережі. 

Кіберзлочинність – це ще один ризик, який слід враховувати. Де б ти не знаходився, ти ніколи не знаєш, які небезпеки таяться на загальнодоступному Wi-Fi. Хакери, викупні програми та інші небезпеки можуть чекати, коли наступний незахищений користувач накинеться на нього. Звіти показують, що кіберзагрози все ще трапляються. Ваша найкраща ставка – забезпечити безпеку VPN та антивірусу.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам зрозуміти, як безпечно отримати турецьку IP-адресу. Найбезпечніший спосіб зробити це за допомогою VPN, оскільки це захистить вас і приховає справжню особу. 

Всі наші рекомендації отримають вам те, що вам потрібно, але ExpressVPN – найкращий варіант через велику безпеку, конфіденційність та потокові функції. Крім того, завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте. 

Якщо у вас є досвід отримання турецької IP-адреси, повідомте про це у розділі коментарів. Ми хотіли б почути про це. Перегляньте нашу бібліотеку VPN щодо інших статей, які також можуть вас зацікавити. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map