Як отримати тайваньську IP-адресу в 2020 році: перенаправлення до РПЦ

Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до останніх новин на TTV або увійти на свій банківський портал за межами Тайваню, і ви отримуєте повідомлення про помилку, ви, ймовірно, потрапили в геоблок. Єдиний спосіб обійти це, змінивши свою IP-адресу. Ми покажемо вам, як отримати тайваньську IP-адресу.


IP-адреса – це набір номерів, який повідомляє веб-сайти та онлайн-служби про ваше місцезнаходження. Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту, обмеженого на Тайвані, і ваша IP-адреса не відповідає, ви не входите. 

Тайваньська IP-адреса розблокує ці обмеження, дозволяючи вам дивитися тайваньські потокові послуги, такі як TTV, отримувати доступ до вашого банківського рахунку з будь-якої точки світу та переглядати Інтернет, як ніби ви були на Тайвані.

Те саме стосується Netflix. Якщо ви любитель світу бойових мистецтв і хочете подивитися “Пілі Фантазія: Війна драконів чи міста останніх речей”, ви не зможете отримати доступ до вмісту без тайваньської IP-адреси. Netflix встановлює обмеження на вміст, щоб відповідати умовам законів про авторське право та територіального ліцензування. Наша стаття про заборону Netflix VPN висвітлює цю глибину.

Досконала система виявлення Netflix збирається в проксі-серверах і віртуальних приватних мережах, які не можуть обійти її фільтри та геоблоки. За допомогою IP-адреси з Тайваню ви можете підробляти своє місцезнаходження та обманювати веб-сайти та інші онлайн-сервіси, включаючи Netflix, думати, що ви переглядаєте або передаєте потоковий вміст звідти. Найбезпечніший спосіб отримати його – за допомогою VPN.

Цей короткий посібник про те, як отримати тайваньську IP-адресу, пояснить, як VPN може приховати вашу IP-адресу, і порекомендує декілька наших улюблених виборів з найкращих відгуків VPN.

Як отримати тайваньську IP-адресу

Існує два способи отримати тайваньську IP-адресу: проксі або VPN. Ви можете змінити свою IP-адресу за допомогою проксі-сервера, але ми не рекомендуємо це робити, оскільки проксі-сервера не мають шифрування та основних функцій захисту. Вони також ненадійні, не пропонують конфіденційність в Інтернеті, і більшість з них мають обмежену пропускну здатність та обмеження швидкості.

VPN – це найкращий та найбезпечніший маршрут, оскільки він захистить ваше з’єднання та приховає справжню IP-адресу, щоб захистити вашу конфіденційність від сторонніх очей органів спостереження та снайперів. VPN також обходять геоблоки та розблоковують потокові веб-сайти (детальніше про це див. У нашій статті про помилку проксі-сервера Netflix), щоб ви могли отримати доступ до потрібного вмісту. 

Наша стаття VPN vs. proxy vs. Tor пояснює основні відмінності між проксі-серверами та VPN.

Не всі сервіси VPN створені однаковими, тому ми вибрали трьох найкращих постачальників VPN, які допоможуть вам отримати IP-адресу з Тайваню.

ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN через його баланс безпеки, зручності використання, продуктивності та конфіденційності. Це найшвидший VPN у наших тестах і посідає перше місце в нашому найкращому VPN для Netflix та найбезпечніших посібниках VPN. Його послідовність відрізняє його, це означає, що ви будете мати прекрасний досвід, незалежно від того, який сервер ви виберете або як налаштуєте зв’язок..

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Його велика серверна мережа охоплює 94 країни, включаючи Тайвань, що робить її чудовим вибором для отримання тайваньської IP-адреси. Ви можете встановити його в основних операційних системах, включаючи Windows, macOS, Android та iOS. Він також пропонує розширення для браузерів для Google Chrome, Mozilla Firefox та Safari.

Підтримка клієнтів ExpressVPN доступна цілодобово, а її обслуговуючий персонал забезпечує ретельну та швидку відповідь за допомогою чату та електронної пошти.

Ви можете дізнатися більше про послугу в нашому огляді ExpressVPN або спробувати її з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

NordVPN має масову мережу, що робить її прекрасним вибором для отримання тайваньської IP-адреси. Це не так послідовно, як ExpressVPN, але набагато краще для певних видів діяльності, таких як торрент. Прочитайте наше порівняння ExpressVPN проти NordVPN, щоб дізнатися більше. 

Особливості NordVPN включають вбудований інструмент блокування зловмисного програмного забезпечення, спеціалізовані сервери, подвійний VPN та привабливий інтерфейс. Повний список функцій ви можете знайти в нашому огляді NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Її швидкості хороші, а пропускна здатність необмежена, але вона може бути повільною при з’єднанні на великі відстані. Ви можете встановити його на Windows, Mac, Android та iOS. Підтримка клієнтів доступна через електронну пошту чи чат в реальному часі, але ви можете використовувати базу знань, щоб самостійно виправляти незначні проблеми.

NordVPN пропонує прийнятну щомісячну ставку, але підписавшись на більш тривалий план, ви заощадите гроші. Ви можете взяти його за віджимання з 30-денною гарантією повернення грошей.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший VPN для отримання тайваньської IP-адреси, оскільки він має понад 3700 серверів, 10 з яких знаходяться на Тайвані. У ньому є спеціалізовані сервери для потокової та торрент-програми, хороша безпека, надійний інтерфейс і низька ціна. Крім того, його політика без реєстрації означає, що ваша конфіденційність поважається, оскільки вона не веде облік вашої онлайн-діяльності.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно у всіх основних операційних системах, включаючи Windows, macOS, Android та iOS. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше або спробуйте його з 45-денною гарантією повернення грошей.

Небезпеки використання тайваньської IP-адреси

Інтернет-послуги Тайваню не обмежені. Згідно з доповіддю Freedom House 2019 року, його медіа-середовище є однією з найбільш вільних в Азії, з оцінкою 93 із 100, тому використання тайваньської IP-адреси немає небезпеки..

Її уряд забезпечує надійний захист громадянських свобод і немає жорсткої цензури. Це не означає, що ви не повинні турбуватися про свою конфіденційність та анонімність в Інтернеті, хоча, особливо з наростанням відкритих точок доступу до Wi-Fi та небезпекою кіберзлочинності.

За допомогою VPN ви можете передавати вміст у Netflix, отримувати доступ до свого банківського рахунку та інших онлайн-сервісів, захищати свою конфіденційність та захищати ваше Wi-Fi з’єднання..

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник полегшив процес отримання тайваньської IP-адреси. Проксі може отримати вас, але він не захистить вашу ідентичність в Інтернеті. З VPN вам здасться, що ви перебуваєте на Тайвані, ваша особа та реальна IP-адреса будуть захищені, і ви зможете обійти геоблоки.

Якщо ваша головна причина отримання IP-адреси для Тайваню – це передавання вмісту, усі три рекомендовані вами VPN отримають вам те, що вам потрібно, але ExpressVPN найкращий через його видатну продуктивність, високу безпеку, конфіденційність та швидку швидкість.  

Тепер, коли ви знаєте, як отримати тайваньську IP-адресу, перегляньте нашу бібліотеку VPN та онлайн-архів безпеки для отримання додаткових рекомендацій щодо безпеки в Інтернеті. 

Якщо у вас є досвід отримання тайваньської IP-адреси, ми будемо раді почути ваші рекомендації. Повідомте нас у коментарі нижче. Дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map