Як отримати шведську IP-адресу в 2020 році

Швеція відома багатьма речами: жорстокими зимами, вікінгами, північним сяйвом і навіть особливим інтересом до музики металу. Він також відомий стабільною банківською системою та кількома станціями загального доступу, включаючи TV4 та Sveriges Television. Однак для доступу до будь-якого з них вам знадобиться шведська IP-адреса.


У цьому посібнику про те, як отримати шведську IP-адресу, ми покажемо вам найбезпечніший спосіб доступу до мережі скандинавської країни, забезпечуючи збереження вашої конфіденційності та безпеки мережі. Зрештою, поки доступ до речей прохолодний, залишатися в безпеці ще краще.

Як отримати шведську IP-адресу

Ваша IP-адреса схожа на вашу фізичну адресу. Це дозволяє веб-сайтам та будь-яким іншим, хто має доступ до вашого з’єднання, бачити ваше загальне географічне місцезнаходження. Змінивши свою IP-адресу, ви можете здатися, що ви фактично перебуваєте десь десь, відкривши можливості доступу до Інтернету.

Geoblocks, як їх називають, обмежують те, що ви можете, а що не можете бачити, залежно від вашого місцезнаходження. Це не цензура, хоча вона може бути використана для цього, а скоріше спосіб, коли компанії поширюють вміст передбачуваною аудиторією. Наприклад, BBC iPlayer доступний лише тим, хто проживає у Великобританії (читайте наш найкращий VPN для керівництва BBC iPlayer).

Заміна вашої IP-адреси обходить геоблоки, і є кілька способів це зробити. Найбільш очевидний шлях отримання шведської IP-адреси – це використання проксі-сервера, але як ви бачите в нашому VPN vs proxy vs Tor та в наших кращих посібниках з проксі-сервера, є багато недоліків.

Проксі-сервери працюють, підключаючи вас до віддаленого сервера перед тим, як перейти до відкритого Інтернету. Вони, як правило, незашифровані, що відкриває можливість кіберзлочинності, а також нагляд за державними структурами. Ми майже впевнені, що АНБ вдячний кожен раз, коли люди використовують проксі, щоб прорватися через геоблок.

Віртуальна приватна мережа працює таким же чином, але вона шифрує ваше початкове з’єднання. Тим самим він розшифровує запити, які ви надсилаєте, фактично приховуючи вас і те, що ви робите в Інтернеті. Поки VPN, який ви використовуєте, дотримується найкращого рівня безпеки VPN, ви будете повністю інкогніто.

Наші найкращі VPN та найбезпечніші путівники VPN – це хороші місця для початку, але ми зібрали трьох найкращих постачальників наших відгуків про VPN, які мають місце розташування у Швеції..

ExpressVPN

ExpressVPN займає перше місце по безпеці, зручності використання та конфіденційності. Він отримав корону в нашому найшвидшому путівнику VPN, також з неймовірною здатністю залишатися швидким на великі відстані. Це в поєднанні з твердою політикою конфіденційності та великою мережею серверів робить її чудовим вибором для отримання шведської IP-адреси.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

У мережі понад 3000 серверів, розбитих на 160 серверів. Дві з цих локацій присвячені Швеції, яка, хоч і не стільки локацій, скільки є в США, є більшою, ніж більшість. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN або спробувати його з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

NordVPN не так добре, як ExpressVPN, але він наближається завдяки своїм спеціалізованим серверам. Ці сервери заслужили це місце в нашому найкращому VPN для керівництва по торрент, і хоча це чудово для цього, він ідеально підходить і для Швеції. У Швеції NordVPN просто соромляться 190 серверів, і на відміну від ExpressVPN, ви можете вибрати окремого, до якого потрібно підключитися..

nordvpn-review-сервер-навігація

У Швеції доступні не всі спеціалізовані сервери, але NordVPN все ще пропонує свої пропозиції P2P, заплутані та подвійні VPN. Ви можете дізнатися більше про них у нашому огляді NordVPN або спробувати його з 30-денною гарантією повернення грошей.

CyberGhost

CyberGhost заробив місце в нашому найкращому VPN для потокового посібника, і легко зрозуміти, чому. Завдяки спеціалізованим серверам, призначеним для потокової та торрент-епіляції, а також довгий список додаткових функцій – це відмінний вибір VPN. У Швеції також є 83 сервери, тому доступ не повинен бути проблемою.

cyberghost-огляд-розширений-ui

Що найбільше виділяється у CyberGhost, це його ціна. Це дешевше, ніж ExpressVPN та NordVPN, особливо на багаторічних планах. Крім того, це дозволяє запускати більше пристроїв на один обліковий запис з обмеженням семи одночасних підключень на вхід. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді CyberGhost або подивитися, як вам це подобається, завдяки своїй щедрій 45-денній гарантії повернення грошей.

Небезпеки використання шведської IP-адреси

При використанні шведської IP-адреси мало небезпеки, оскільки вона була першою країною, яка скасувала цензуру і є світовим лідером у галузі свободи Інтернету. Хоча вам не доведеться турбуватися про те, щоб шведи стежили за вами, можливо, вам доведеться турбуватися про свій уряд.

Наші найкращі сервіси VPN для Китаю розповідають про надзвичайний приклад, але інші уряди також контролюють трафік. Це означає, що вам важливо використовувати VPN, а не проксі, оскільки шифрування, застосоване до вашого з’єднання, може замаскувати те, що ви робите в Інтернеті, і зробить це неможливим, щоб жоден уряд не проникнув.

Конфіденційність також викликає занепокоєння. Використовуючи VPN, ви довіряєте провайдеру, що він не буде контролювати або реєструвати ваші дані, а деякі постачальники зловили про це (читайте наш огляд IPVanish для прикладу).  

Наведені вище постачальники, а також будь-які VPN, які ми високо оцінюємо, дотримуються суворої політики конфіденційності, яка була підтверджена з часом. Наприклад, приватний доступ до Інтернету був викликаний до суду двічі, і обидва рази він стверджував, що у нього немає інформації про запис (читайте наш огляд PIA).

Фінальні думки

Отримати шведську IP-адресу не важко, але захистити свою ідентифікацію в Інтернеті – це. Ми сподіваємось, що цей посібник полегшив цей процес, надаючи вам декілька наших найкращих постачальників VPN, які можуть завести вас у Швецію, зберігаючи безпеку вашого зв’язку..

Тепер, коли ви знаєте, як отримати шведську IP-адресу, перегляньте наш інтернет-архів безпеки. Там ви знайдете подібні статті, а також рекомендації щодо безпечної роботи в Інтернеті.

Який VPN ви використовуєте, щоб потрапити до Швеції? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map