Як отримати російську IP-адресу в 2020 році, Бістро

Зважаючи на кількість обмежень щодо вмісту в країні, ви будете правильно дивуватися, чому хтось захоче отримати IP-адресу в Росії, але є поважні причини. Наприклад, ви можете бути громадянином Росії, який подорожує за кордон і хочете отримати доступ до вмісту з дому. Незалежно від причини, ця стаття покаже вам, як це зробити безпечно.


Ваша IP-адреса містить набагато більше інформації, яку ви думаєте, переглядаючи її, включаючи своє місцезнаходження. При спробі отримати доступ до вмісту, обмеженого в іншій країні, ви можете заблокувати ці веб-сайти та онлайн-сервіси.

Мережі соціальних медіа, фінансові послуги та навіть пошукові системи відстежують місцезнаходження користувачів та використовують цю інформацію, щоб вирішити, що вам показати та якою мовою показати. Якщо ви хочете увійти на свій російський банківський рахунок і перевірити свої кошти, для цього вам може знадобитися російська IP-адреса.

Якщо ви хочете передавати місцеві програми з таких сервісів, як Russia-1 та ivi.tv, або ви хочете подивитися спортивні змагання наживо, можливо, ви знайдете єдине, що вас розважить – це повідомлення про помилку. Це через геоблоки. Міжнародні закони про авторські права змушують веб-сайти та онлайн-сервіси встановлювати обмеження щодо того, хто може переглядати їх вміст, що болить.

Навіть Netflix відрізняється для кожної країни, тому версія в країні, в якій ви перебуваєте, може не мати останнього епізоду російської драми, до якої ви пристрастилися. Багато людей намагаються отримати доступ до американської версії Netflix, оскільки вона має найбільшу бібліотеку. Перегляньте наші найкращі VPN для Netflix щодо рекомендацій.

Що б ви не намагалися отримати доступ, єдиний спосіб обійти геоблок – це змінити вашу IP-адресу.

Як отримати російську IP-адресу

Як ви отримаєте російську IP-адресу, залежить від вас. Ви можете пройти легкий маршрут і скористатися проксі-сервером – саме так ми пропонуємо в нашому найкращому безкоштовному проксі-посібнику, але вони не завжди працюють. Навіть якщо вони це роблять, вони не надійні і не мають безпеки, тому ви залишаєтесь вразливими до небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність. Також не буде важко відстежити речі, оскільки ваша справжня IP-адреса не захищена.

Наш VPN vs. proxy vs. Tor фрагмент має більше інформації.

Інший варіант, і кращий – використовувати віртуальну приватну мережу. Використання одного захистить вас та надасть вам доступ до веб-сайтів та служб анонімно.

Ви можете знайти хороший в наших найкращих оглядах VPN, але вам потрібно переконатися, що він отримає вам той вміст, який ви шукаєте після першого. Якщо в Росії немає серверів, немає сенсу.

Якщо ви хочете потрапити в Netflix, вам потрібно вибрати той, який зможе подолати його всемогутні детектори VPN. Є лише декілька, які можуть це зробити. Прочитайте нашу статтю про помилку проксі-сервера Netflix, щоб дізнатися більше.

NordVPN

Ми настійно рекомендуємо NordVPN для отримання російської IP-адреси. У ньому тисячі серверів по всьому світу, в тому числі 24 в Росії, що дає вам достатньо на вибір. У ньому є найкраща безпека, з можливістю використовувати подвійне шифрування для додання більшого захисту тунелю VPN. Крім того, він не зберігає журнали.

Попередній

Далі

Він також має пристойні швидкості та необмежену пропускну здатність, що чудово підходить для потокової передачі. У вас не повинно виникнути проблем з Netflix та іншими потоковими службами.

NordVPN може бути встановлений у більшості основних операційних систем і простий у використанні. Існує 30-денний термін повернення коштів, щоб ви також побачили, чи сподобалось вам це. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

TorGuard

TorGuard, який має велику серверну мережу, яка включає сервери в Москві та Санкт-Петербурзі, – ще один вдалий вибір. Він має якісну, настроювану безпеку та надійну політику без журналів.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Його швидкість змінюється і буде залежати від рівня безпеки, який ви виберете, але обмеження в тому, яку пропускну здатність ви можете використовувати.

Не вдається потрапляти в потокові послуги, але ви можете заплатити за виділений IP-адресу, яка гарантовано працює. Він підтримує найпопулярніші операційні системи та має прості у користуванні програми. Існує семиденна гарантія повернення грошей, тому ви можете витратити цей час, щоб відпрацювати, якщо вам це подобається. Ви можете дізнатися більше про TorGuard в нашому огляді TorGuard.

Страст

Astrill – ще один претендент на отримання російської IP-адреси. Немає багатьох серверів по всьому світу, але в Москві є два. Його безпека також хороша тим, що можна обрати кілька протоколів, включаючи два, які ексклюзивні для VPN.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Це швидко і може привернути вас до потокових сервісів, таких як Netflix. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS. Існує семиденний випробування, тож ви можете скористатися цим, щоб побачити, чи підходить саме вам. Перегляньте наш огляд Astrill, щоб дізнатися більше про сервіс.

Небезпеки використання російської IP-адреси

Немає реальної небезпеки змінити вашу IP-адресу на російську, але є причини, щоб переконатися, що у вас безпечне з’єднання. Наприклад, там, де розміщений постачальник послуг, може вас зацікавити, особливо якщо ваша діяльність буде ризикованою. Якщо це так, вам слід ознайомитись із нашим фрагментом законів про конфіденційність.

Онлайн-мова в Росії може мати наслідки. Наклеп нахмурився, і було зареєстровано понад 1000 кримінальних справ за діяльність в Інтернеті, наприклад, публікації в соціальних мережах. Деякі закінчилися тюремним вироком.

Закон Ярової надає властям доступ до даних користувачів. якщо веб-сайт чи послуга внесені до реєстру організаторів розповсюдження інформації, вони повинні збирати та зберігати метадані користувачів та надавати їх російським властям.

Дані про комунікації, включаючи текст, відео та аудіо, повинні зберігатися протягом шести місяців, а метадані повинні зберігатися один рік, і органи влади можуть отримати доступ до цих записів без ухвали суду. Російський уряд також використовує SORM, який є типом спостереження, яке контролює інтернет-трафік.

Прочитайте наш найкращий VPN для Росії твір для більш детальної інформації про країну.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви знаєте, як безпечно отримати російську IP-адресу. Незалежно від причини, яка вам потрібна, VPN – це найкращий спосіб її отримати. Вони забезпечені безпекою та іншими функціями.

NordVPN – хороший вибір для Росії. Він володіє найвищою безпекою і захистить вас від небезпек в Інтернеті. Плюс 30-денний термін повернення коштів надасть вам достатньо часу, щоб визначити, чи подобається вам це.

Якщо у вас є рекомендації щодо отримання російської IP-адреси, повідомте нас у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map