Як отримати польську IP-адресу в 2020 році: Блукаюча Варшава

Спроба отримати доступ до певного вмісту в Інтернеті може викликати біль, якщо ви подорожуєте. Деякі веб-сайти та послуги обмежені певною країною, і якщо вас там немає, ви отримаєте повідомлення про помилку або іншу версію. На щастя, ви можете це обійти, змінивши свою IP-адресу та підробляючи своє місцезнаходження. У цьому посібнику ми розповімо, як отримати польську IP-адресу.


IP-адреси містять інформацію про ваше місцезнаходження, серед іншого. Якщо ви хочете отримати доступ до чогось, що обмежено певною країною, ви зможете це зробити, лише якщо ваша IP-адреса покаже, що ви там. Це завдяки geoblocks. Змінюючи свою IP-адресу, ви фактично підробляєте своє місцезнаходження.

Netflix – хороший приклад геоблокування. Кожна країна, в якій вона є, має різні бібліотеки. Для трансляції шоу йому потрібна ліцензія для кожної країни, в якій вона має намір її показати. Зважаючи на мовні та культурні розбіжності, не показувати всю виставу скрізь не практично. Наша деталь про заборону Netflix детальніше описується.

Якщо у вас відсутня польська версія Netflix, вас знову знайдуть після отримання польської IP-адреси. Ви також можете потрапити у версію США, яка має найбільшу бібліотеку. Ознайомтеся з нашою найкращою VPN для Netflix для отримання спеціальних рекомендацій.

Польська послуга інтернет-телебачення IPLA недоступна за межами Польщі. Як і в польському Netflix, ви можете отримати доступ до нього, змінивши свою IP-адресу на польську.

Ще одна причина, яка вам може знадобитися польською IP-адресою – це те, що деякі банки та інші фінансові компанії не дозволяють людям входити з інших країн. Їх міркування – боротьба з шахрайством.

Що б ви не хотіли, вам потрібно буде змінити свою IP-адресу на польську, щоб отримати доступ.

Як отримати польську IP-адресу

Один з найпростіших способів змінити IP-адресу – це використання проксі-сервера (наприклад, нашого кращого безкоштовного проксі-сервера). Однак це не найкращий спосіб зробити це. Вони не завжди працюють, і немає захисних функцій, щоб захистити вас та вашу IP-адресу. Прочитайте наш VPN vs. proxy vs. Tor piece, щоб краще навчати себе.

Віртуальна приватна мережа – найкращий варіант. VPN не лише змінить вашу IP-адресу, але ви будете захищені її безпекою, і ваша IP-адреса буде захищена від сторонніх очей. Крім того, у багатьох наших кращих VPN є правила без журналів, тобто ваші онлайн-дії не будуть зафіксовані.

Ви можете просто вибрати один із наших відгуків про VPN, але вам потрібно переконатися, що він спочатку підходить для Польщі. У ньому потрібно розмістити сервери, інакше ви все одно будете застрягли. Якщо це Netflix, за яким ви хочете, вам знадобиться той, який може обійти його систему виявлення VPN, і є лише декілька, які можуть. Ви можете дізнатися більше в нашому творі про помилку проксі-сервера Netflix.

ExpressVPN

ExpressVPN – хороший вибір для отримання польської IP-адреси. Він пропонує чудову безпеку та сувору політику без журналів. Він має масивну серверну мережу, включаючи деякі в Польщі. Це найшвидший VPN навколо і не обмежує кількість пропускної здатності, яку ви можете використовувати. У вас не виникне жодних проблем з Netflix, оскільки це найкращий VPN для трансляції.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Ви можете використовувати його в усіх операційних системах, і це прекрасний вибір, якщо ви не маєте великого досвіду роботи з VPN, тому що це так просто у використанні. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тож ви можете спробувати, перш ніж скористатися. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

CyberGhost

Ви також можете використовувати CyberGhost для зміни вашої IP-адреси. Її безпека хороша, і вона поважає вашу конфіденційність із суворою політикою без реєстрації. Є тисячі серверів, 60 з них – у Польщі. Його швидкість пристойна, і він пропонує необмежену пропускну здатність. CyberGhost не має проблем із попаданням у потокові сервіси, такі як Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він сумісний із Windows, macOS, Android та iOS. Крім того, це один з найкращих VPN для декількох пристроїв, оскільки ви можете підключити до семи одночасно. Існує семиденна пробна версія, тому ви можете протестувати її перед покупкою. Якщо ви все ще не впевнені, є гарантія повернення грошей. Погляньте на наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

NordVPN

NordVPN – ще один вдалий вибір. Її безпека є першокласною, і ваша конфіденційність не піддається впливу, оскільки вона не веде облік вашої діяльності. У Польщі 47 серверів, що дозволяє вам вибрати. Хоча він може бути повільним на великих відстанях, його швидкості хороші і немає обмежень пропускної здатності. Це також чудовий вибір для доступу до Netflix та інших потокових служб.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Прості у користуванні клієнти NordVPN доступні в Windows, macOS, Android та iOS. Існує 30-денне вікно повернення коштів, якщо воно вам не подобається. Наш огляд NordVPN детальніше.

Небезпеки використання польської IP-адреси

Не змінюючи свою IP-адресу на польську, немає небезпеки, але перед цим потрібно знати кілька речей. Деякі інтернет-дії можуть доставити вам багато проблем у певних країнах, тому краще навчатися.

Онлайн-промова може призвести до покарання в Польщі. Клевета є кримінальним злочином, і існують закони проти образи. Наприклад, богохульство карається до двох років позбавлення волі, а образа президента не досягає трьох років. Ви повинні бути обережними щодо публікацій в Інтернеті.

Багато урядів бере участь у спостереженні, і Польща є одним із них. Закони про боротьбу з тероризмом та наглядом мають широкі визначення, які дозволяють уряду таємно стежити за будь-яким, хто йому подобається.

Також існує ризик кіберзлочинності. Ви можете бути вразливими до нього в будь-який час, але використання загальнодоступного Wi-Fi піддає вам більш високий ризик. VPN допоможе вам залишатися в безпеці, але також непогано встановити гідний антивірус.

Фінальні думки

Сподіваємось, зараз ви знаєте, як легко та безпечно отримати польську IP-адресу. Як і в інших статтях про VPN, ми рекомендуємо використовувати VPN, щоб захистити себе від небезпек в Інтернеті.

ExpressVPN – найкращий вибір для отримання польської IP-адреси. Там є сервери, це швидкий, захищений, і це дозволить вам передати потокові послуги. Крім того, з 30-денною гарантією повернення грошей нічого втрачати.

Якщо у вас є поради щодо отримання польської IP-адреси, повідомте про це у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map