Як отримати південноафриканську IP-адресу в 2020 році

Це може бути прикро, коли ви не можете отримати доступ до потрібного вмісту або онлайн-служби через геоблоки. Якщо ви південноафриканський громадянин за кордоном і намагаєтесь переглянути вміст, обмежений для вашої країни, вам залишиться переглянути повідомлення про помилку. Щоб переглянути його, вам потрібно отримати південноафриканську IP-адресу, тому ми збираємось показати вам, як її отримати.


Це може просто виглядати як купа випадкових чисел, але ваша IP-адреса містить у собі багато прихованої інформації. Коли ви переходите в Інтернет, він повідомляє веб-сайт або службу, де ви знаходитесь. Щоб переглянути вміст, обмежений певною країною, вам потрібно мати IP-адресу, яка показує, що ви там.

Можливо, ви спробували перевірити свої кошти в Інтернеті після ночі, але не змогли ввійти. Деякі банки дозволяють вам входити в систему лише в країні, тому без південноафриканської IP-адреси вам буде відмовлено в доступі.

Можливо, ви хочете переглянути свої улюблені передачі від Південноафриканської телерадіомовної корпорації або такі сервіси доступу, як e.tv, Soweto TV, DSTV і Showmax. Що б ви хотіли, жодна з них не доступна за межами Південної Африки.

Причиною цього є ліцензійні обмеження. Мережі повинні отримати ліцензію в кожній країні, в якій вони хочуть транслювати шоу. Netflix – хороший приклад. Хоча вона доступна у багатьох країнах, кожна бібліотека відрізняється завдяки ліцензуванню.

Ви можете прочитати більше про це у нашому творі про заборону VPN Netflix. Якщо ви вже знаєте про це і просто хочете зайти, перегляньте наш кращий VPN для Netflix для рекомендацій.

Як отримати південноафриканську IP-адресу

Ви вирішуєте, який метод ви використовуєте для отримання південноафриканської IP-адреси. Ви можете використовувати проксі, який найпростіший шлях, але вони можуть бути ненадійними (навіть наш найкращий безкоштовний проксі). Вони також не включають безпеку, залишаючи вас вразливими до кіберзлочинності, і ви відстежуєте, оскільки ваша IP-адреса не захищена. У нашому поясненні VPN vs. proxy vs. Tor є додаткова інформація.

Ваша найкраща ставка – використовувати віртуальну приватну мережу, тому що вона захистить вас анонімними та захищеними від небезпек в Інтернеті. Ви можете ознайомитись з провайдерами в наших найкращих оглядах VPN, щоб знайти кілька хороших варіантів, але вам потрібно переконатися, що той, який ви вибрали, хороший для Південної Африки.

Вам знадобиться сервер, який буде там, тому що ви будете в тому ж самому становищі, що і зараз без них. Чим більше постачальників там, тим краще.

Для доступу до Netflix вам доведеться вибрати постачальника, який зможе потрапити на нього. У Netflix є складна система виявлення VPN, і є лише декілька VPN, які можуть обійти її. Докладніше читайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix.

NordVPN

NordVPN – хороший варіант для отримання південноафриканської IP-адреси. Він має мережу з тисячами серверів, в тому числі 19 в Південній Африці. Він має чудову безпеку з подвійним шифруванням шифрування, а також є сувора політика без журналів. Він має хороші швидкості з необмеженою пропускною здатністю і може легко ввести вас у потокові послуги.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

NordVPN можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS. Клієнти прості у використанні, і ви можете одночасно підключити до шести пристроїв. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації про послугу. Ви можете спробувати, щоб побачити, чи сподобалось вам, бо він має 30-денний термін повернення коштів.

CyberGhost

Ще один гідний провайдер – CyberGhost, який має велику серверну мережу і має 10 серверів у Південній Африці. Її безпека є жорсткою, і вона не веде журнал вашої діяльності. Швидкість швидкості та обмеження пропускної здатності немає. Ви також зможете потрапити в Netflix та інші потокові служби.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

CyberGhost сумісний з більшістю основних операційних систем, і це один з наших найкращих VPN для декількох пристроїв, оскільки він дозволяє вам підключити до семи пристроїв за один раз. Ви можете скористатися семиденним випробуванням, щоб переконатися, що вам сподобалось. Плюс є гарантія повернення грошей. Ознайомтесь з нашим оглядом CyberGhost для кращого ознайомлення з сервісом.

Страст

Ми також рекомендуємо Astrill для отримання південноафриканської IP-адреси. У нього невелика серверна мережа порівняно з двома іншими провайдерами, але в Йоганнесбурзі є сервери. Ви будете в безпеці, оскільки має пристойну безпеку з кількома протоколами на вибір, включаючи два, які ексклюзивні для VPN.

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Він може привернути вас до потокових сервісів і має високі швидкості з необмеженою пропускною здатністю. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, і це дозволить вам підключити до п’яти пристроїв одночасно. Доступна семиденна пробна версія, тож ви зможете побачити, чи сподобалось вам перед тим, як зареєструватися. Прочитайте наш огляд Astrill, щоб дізнатися більше.

Небезпеки використання південноафриканської IP-адреси

Користуватися південноафриканською IP-адресою не небезпечно, але слід пам’ятати про ризики. Хоча є країни, які цінують конфіденційність, як ви можете прочитати в нашому законі про конфіденційність, інші – ні, і може бути інвазивний нагляд і закони..

У 2017 році з’явилися викриття, що уряд Південної Африки відстежував тисячі мобільних телефонів. Проріз у законах про нагляд в країні дозволив це відбутися.

Крім того, безкоштовні точки доступу до Wi-Fi доступні по всій країні, але неможливо знати, наскільки вони захищені. Без належного захисту ви можете бути вразливими до злому та вірусів. 12-місячне дослідження показало, що майже 9 мільйонів південноафриканців стали жертвами кіберзлочинності, що також є вагомою причиною отримати антивірус..

Прочитайте нашу кращу статтю VPN для Південної Африки, щоб дізнатися більше про країну.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви знаєте, як отримати південноафриканську IP-адресу і чому вам потрібен захист, незалежно від того, де ви знаходитесь. VPN – найкращий варіант для отримання як обох, так і багатьох інших функцій.

Будь-який із перерахованих вище постачальників отримає вам те, що вам потрібно, але NordVPN – найкращий вибір. Завдяки найвищому рівню безпеки та можливості потрапляти в потокові послуги, він повинен мати всі функції, необхідні для безпечного отримання потрібного вмісту. Плюс, що з 30-денним терміном повернення коштів, немає причин не спробувати.

Якщо у вас є рекомендації щодо отримання південноафриканської IP-адреси, повідомте нас у розділі коментарів нижче. Ми хотіли б їх почути. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map