Якщо ви намагалися отримати доступ до пакистанського вмісту, перебуваючи за межами Пакистану, швидше за все, вас познайомили з геоблоками. Вони є загальними, але можуть дратувати. Єдиний спосіб обійти їх – змінити IP-адресу. У цій статті ми розповімо вам, як отримати пакистанську IP-адресу.


Ваша IP-адреса – це унікальний ідентифікаційний номер, який включає ваше географічне місцезнаходження. Якщо ви спробуєте отримати доступ до чогось, що обмежено певною країною, ви будете заблоковані, якщо не маєте потрібного IP-адреси. Змінення вашої IP-адреси в основному змушує веб-сайт або Інтернет-службу думати, що ви перебуваєте в цій країні.

Можливо, ви хочете переглянути місцеве телебачення, наприклад, Dunya News або Samaa TV. Можливо, вам не вистачає перегляду новин чи інших програм на вашій місцевій мові, таких як урду, пенджабі чи синді. Що б це не було, вам, швидше за все, знадобиться пакистанська IP-адреса.

Netflix також доступний в Пакистані, а деякі доступні там програми можуть бути не в інших місцях. Це через ліцензійні обмеження. Ліцензія потрібна для кожної країни, в якій служба хоче провести шоу. Багато користувачів хочуть отримати доступ до американської версії Netflix, оскільки вона має найбільший вибір. Ми обговорюємо цю тему детальніше в нашому творі про заборону VPN Netflix.

Якщо входження в Netflix є вашою основною метою, ознайомтеся з нашими рекомендаціями в нашому найкращому посібнику VPN для Netflix.

Ще одна причина, через яку ви можете захотіти пакистанську IP-адресу – це увійти до свого банківського рахунку. Багато банків не дозволяють отримати доступ за межі країни. Це дратує, але додаткова безпека є для того, щоб зупинити шахрайство.

Як отримати пакистанську IP-адресу

Для отримання пакистанської IP-адреси можна використовувати пару методів. Ви можете скористатися проксі-сервером – прочитайте наш найкращий безкоштовний проксі-посібник – це простий шлях, але вони не завжди працюють. Навіть якщо проксі-сервер працює, він залишає вашу IP-адресу відкритою, тому його можна простежити назад. Крім того, немає жодної безпеки, тому ви можете стати жертвою кіберзлочинності. У нашій статті VPN vs. proxy vs. Tor детальніше на цю тему.

Краще використовувати віртуальну приватну мережу. Таким чином, ви будете захищені його безпекою, і це дозволить вам переглядати анонімно.

Є декілька факторів, які зроблять деякі з наших кращих VPN для Пакистану. Найголовніше, що провайдер повинен мати там сервери. В іншому випадку ви все одно не зможете отримати доступ до обмеженого вмісту.

Якщо ви хочете скористатися потоковими послугами, вам потрібен VPN з хорошою швидкістю та необмеженою пропускною здатністю. Для доступу до Netflix потрібно буде залишатись невідомим вдосконаленою системою виявлення VPN сервісу. Деякі VPN просто не мають для цього необхідного. Докладніше читайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix.

CyberGhost

Ви можете використовувати CyberGhost, щоб отримати пакистанську IP-адресу. З його тисяч серверів 10 – у Пакистані. Він має гарну безпеку та шанує вашу конфіденційність за допомогою суворої політики без журналів. Швидкість пристойна і має необмежену пропускну здатність. Крім того, це може привернути вас до потокових сервісів, включаючи Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS та підключити до семи пристроїв одночасно. З цієї причини це був один з наших кращих VPN для декількох пристроїв. Перегляньте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про послугу або скористайтеся семиденним випробуванням, щоб переконатися в цьому. Також є гарантія повернення грошей, тож вам нічого втрачати.

ExpressVPN

ExpressVPN – ще один хороший вибір, оскільки він має хорошу серверну мережу, яка включає деякі сервери в Пакистані. Його безпека відмінна, і вона не веде журнал вашої діяльності. Це дозволить вам без проблем перейти в потокові сервіси, включаючи Netflix. Насправді це найкращий VPN для трансляції. Крім того, він має необмежену пропускну здатність і є найшвидшим VPN навколо.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Він сумісний з більшістю операційних систем і дозволяє підключати три пристрої за один раз. Клієнти прості у користуванні, і це прекрасний вибір, якщо у вас немає досвіду використання VPN. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, яка дає вам багато часу, щоб переконатися, що вам сподобається. Прочитайте наш огляд ExpressVPN для більш детального ознайомлення з сервісом.

Страст

Astrill можна також використовувати для отримання пакистанської IP-адреси. Його серверна мережа не така велика, як у конкурентів, але вона має сервери в Бахавальпурі. Він має гідну безпеку, щоб захистити вас, і ви можете обрати з багатьох протоколів VPN, включаючи два, унікальні для нього. Astrill залучає вас до потокових служб, таких як Netflix, і він має швидкісні швидкості з необмеженою пропускною здатністю..

Астрель-Слайдер1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Попередній

Далі

Його можна використовувати в більшості настільних і мобільних операційних систем. Крім того, ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно. Існує семиденний судовий процес, яким ви також можете скористатися. Перегляньте наш огляд Astrill для отримання додаткової інформації.

Небезпеки використання пакистанської IP-адреси

Технічно вам не загрожує небезпека під час використання пакистанської IP-адреси. Однак це є речі, про які слід пам’ятати, коли це робити. Спостереження є головною проблемою в багатьох частинах світу, і лише окремі країни оцінюють конфіденційність.

Уряд не терпить критики військових чи войовничих релігійних груп. Повідомлялося, що п’ять блогерів зникли безвісти після критики, а один стверджував, що його піддавали катуванням урядова установа.

Плюс богохульство є кримінальним злочином і суворо карається. Багато репортерів проявляють самоцензуру, коли пишуть про чутливі теми, такі як релігія, протести та питання ЛГБТ. Прочитайте найкращий VPN для Пакистану, щоб дізнатися більше про країну.

Також існує небезпека використання загальнодоступного Wi-Fi. Коли ви підключаєтесь до точки доступу, ви не можете дізнатися, наскільки це безпечно. За допомогою VPN ви захищаєте себе від кіберзлочинності. Хороший антивірус теж не змирився б.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що наш довідник допоможе вам зрозуміти, як змінити вашу IP-адресу на пакистанську. Щоб захистити себе, краще пройти маршрут VPN, оскільки це забезпечить захист і шанує вашу конфіденційність.

Усі наші рекомендації відповідають задаче, але CyberGhost має перевагу з 10 серверів у Пакистані. Завдяки семиденній пробі та гарантії повернення грошей у вас є багато часу, щоб вирішити, чи підходить саме вам.

Якщо у вас є рекомендації щодо отримання пакистанської IP-адреси, залиште нам коментар нижче. Ми хотіли б почути від вас. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me