Як отримати норвезьку IP-адресу в 2020 році: Перехід над Осло

Якщо ви норвежець, який проживає за кордоном, і хочете дивитись вміст Norsk з Viafree, NRK1 або TV 2 Sumo, ви зустрінете повідомлення про помилки. Це відбувається через геоблоків. Маючи IP-адресу в Норвегії, ви можете обійти ці обмеження та розблокувати популярні потокові сервіси, включаючи Netflix. У цьому посібнику ми розповімо, як отримати норвезьку IP-адресу.


IP-адреса містить інформацію про ваше місцезнаходження та пристрій, яким ви користуєтесь в Інтернеті. Перемістивши його на норвезький, це хитрість передавати веб-сайти та інші онлайн-сервіси, щоб припустити, що ви там фізично.

Як отримати норвезьку IP-адресу

Найпростіший спосіб змінити вашу IP-адресу на норвезьку – за допомогою проксі. Однак ми не рекомендуємо його, навіть якщо ви використовуєте наш найкращий безкоштовний проксі. Це ненадійний метод і не має функцій захисту, щоб захистити вас або навіть приховати реальну IP-адресу. Прочитайте нашу статтю VPN vs. Proxy vs. Tor для отримання більш детальної інформації.

Найкращий спосіб отримати норвезьку IP-адресу – за допомогою віртуальної приватної мережі. Це не тільки допоможе вам змінити вашу IP-адресу, але й забезпечить безпеку та конфіденційність для вашої активності в Інтернеті, якщо існує політика нульових журналів.

Наш найкращий список оглядів VPN пропонує кілька хороших варіантів для початку роботи, але той, який ви вибираєте, повинен мати сервери в Норвегії, хорошу безпеку та швидкість, а також необмежену пропускну здатність..

ExpressVPN

ExpressVPN – один з найкращих і найшвидших варіантів VPN. Це швидкий, ультрабезпечний і має мережу з більш ніж 3000 серверами, включаючи варіанти в Норвегії. Це також просто у використанні: просто запустіть його, натисніть велику кнопку “ввімкнути” в центрі його інтерфейсу, і ви все готові. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб отримати докладнішу інформацію про його використання.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Однією з головних переваг ExpressVPN є те, що він розблокує потокові сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video. Крім того, його швидкісні швидкості, відсутність дроселювання та необмежена пропускна здатність ставлять його в топ найкращого VPN для потокового списку.

Ви можете спробувати, перш ніж купувати його, із семиденним пробним періодом та 30-денним періодом відшкодування. Якщо вам потрібна допомога, підтримка клієнтів доступна через чат або електронну пошту. 

NordVPN

NordVPN має більшу серверну мережу з більш ніж 5000 серверами у 60 країнах. Це пояснює високу кількість серверів у Норвегії, яка нараховує 74 сервери, тому це відмінний вибір для отримання норвезької IP-адреси.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

З цього приводу NordVPN набагато краще для деяких застосувань, таких як торрент, перемігши ExpressVPN, щоб зайняти верхній слот у наших кращих VPN для керівництва по торрент. Його швидкість є швидкою, хоча і непослідовною при з’єднанні на великі відстані, але це компенсує це своїми швидкими часом переключення сервера. Він також має необмежену пропускну здатність і розблокує потокові послуги.

Він укомплектований функціями безпеки, включаючи 256-бітне шифрування AES, сервери подвійного переходу, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Існує сувора політика нульових журналів, яка захищає вашу конфіденційність. Прочитайте наш огляд NordVPN для повного переліку його функцій.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший вибір для отримання норвезької IP-адреси. У ньому більше 4900 серверів з 30 розташованими в Норвегії, тож ви можете отримати доступ до контенту з-за кордону. Безпека хороша завдяки таким функціям, як перемикач захисту та захист від витоку DNS, та сувора політика нульових журналів, щоб ваша інформація залишалася приватною. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб детально ознайомитись із сервісом.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Як і NordVPN, він може трохи боротися зі швидкістю на великі відстані, і у нього є спеціалізовані сервери для торрентінгу та потокової передачі. Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android, iOS або як розширення у веб-переглядачі Chrome. 

Цей простий, перероблений інтерфейс дозволяє легко знайти, куди потрібно їхати. Ви також можете одночасно використовувати його на семи пристроях, що робить його одним з найкращих VPN для декількох пристроїв. Це також дешево, і ви можете спробувати його з великою гарантією повернення грошей на 45 днів.

Небезпеки використання норвезької IP-адреси

Мешканці Норвегії користуються безперешкодним доступом до Інтернету, оскільки не існує жодних виправлень у фільтрах щодо свободи в Інтернеті чи блокуванні вмісту. Насправді, Норвегію розглядають як бастіон прав людини у всьому світі, поряд з її більшими ідеалами вільної мови та лібералізму.

Орган адвокатури Freedom House характеризує це як “одну з найміцніших демократій” у світі, оскільки це цензура в Інтернеті майже не має. Однак у цьому є два винятки: дитяча порнографія та торрент.

Зрозуміло, що норвезькі провайдери блокують веб-сайти, відомі для розміщення дитячого порно за допомогою DNS-фільтрів. Однак торрентійство все ще залишається проблемою в країні і заборонено згідно із законами.

У одному з найсуворіших вироків у країні суддя оштрафував власника Norskifilm.net на 250 000 норвезьких кронів (близько 25 000 доларів) за те, що він пропонував фільми, зняті з Піратської затоки та інших сайтів для завантаження. Багато назв було доступно на сайті вперед перед їхнім регіональним випуском у Норвегії.

Позовна заява, яку пред’явили студії “Діснея”, “Уорнер” та “Універсал” проти 20-річного підсудного, звинувачується у порушенні авторських прав, пов’язаних з більш ніж 1200 телевізійними серіями та фільмами.. 

За результатами опитування, в якому йдеться про те, що спроби боротьби з піратством у Норвегії принесли багато плодів, згідно з опитуванням, яке свідчить про те, що незаконні завантаження за допомогою торрентів були “практично усунені”.

Якщо ви хочете заглибитися в необмежений цифровий світ Норвегії, вам знадобиться VPN, щоб отримати норвезьку IP-адресу та отримати доступ до всього потрібного вмісту. 

Можливо, вам не знадобиться норвезька IP-адреса для доступу до банківських послуг, таких як Cresco, Sbanken та Pareto. Однак якщо вони визначать, що ви намагаєтесь отримати доступ до свого облікового запису за межами Норвегії, можливо, вам доведеться відповісти на деякі додаткові питання безпеки. 

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви знаєте, як отримати норвезьку IP-адресу. Це не складно, особливо якщо ви використовуєте VPN. Ви впевнені в безпеці, хорошій швидкості, необмеженій пропускній здатності та доступ до потокових служб, таких як Netflix та інші.

ExpressVPN – це наша найкраща рекомендація через видатні показники та чудову безпеку. NordVPN та CyberGhost – це також надійні варіанти з гідною швидкістю та хорошою безпекою.

Тепер, коли ви знаєте, як отримати IP-адресу для Норвегії, перегляньте нашу бібліотеку VPN або онлайн-архів безпеки, щоб отримати докладніші рекомендації щодо безпеки в Інтернеті. 

Якщо у вас є досвід отримання норвезької IP-адреси, ми будемо раді почути ваші рекомендації. Поділіться ними у розділі коментарів нижче. Як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map