Як отримати мексиканську IP-адресу в 2020 році

Якщо ви перебуваєте за межами Мексики, у вас можуть виникнути проблеми з доступом до веб-сайтів та служб. Це тому, що ваша IP-адреса показує, що ви не перебуваєте в Мексиці, а вміст обмежено географічним. Ми покажемо вам, як отримати мексиканську IP-адресу, щоб ви могли обійти ці обмеження.


Можливо, вам доведеться перевірити свій мексиканський банківський рахунок або хочете переглядати локальну телевізійну мережу, наприклад Televis. Можливо, ексклюзивні пропозиції мексиканського Netflix закликають до вас, і в цьому випадку наш кращий VPN для Netflix може бути вартим ознайомлення. Так чи інакше, поки ви не зміните свою IP-адресу, щоб вона виглядала так, як ви перебуваєте в Мексиці, ви не зможете отримати доступ до них.

Телевізійні шоу та фільми пов’язані законами щодо обмеження вмісту, і для кожної країни вони різні. Ліцензійні угоди для них необхідні і повинні укладатися в кожній країні, в якій служба хоче працювати. Певний вміст не може бути ліцензований в деяких країнах, тоді як немає сенсу надавати його в інших, оскільки його попит невеликий.

Як отримати мексиканську IP-адресу

Ви визначаєте метод, який ви використовуєте для отримання мексиканської IP-адреси. Ви можете скористатися найпростішим маршрутом і скористатися проксі-сервером, але це не надійний спосіб зробити це. Навіть наш найкращий безкоштовний проксі не завжди працює і може залишати вас вразливими. Крім того, ваша справжня IP-адреса не захищена, і ви можете легко відстежити речі. Докладніше читайте наш VPN vs. proxy vs. Tor.

Найкращий спосіб отримати мексиканську IP-адресу – це за допомогою віртуальної приватної мережі. Таким чином, ви будете захищені та залишатись анонімними. У наших найкращих оглядах VPN є багато хороших варіантів, але деякі кращі, ніж інші для Мексики. Найголовніше, що у постачальника є сервери, і чим більше він має, тим краще – інакше ви застрягнете там, де почали.

Крім того, якщо це Netflix, який ви хочете, вам потрібна служба, яка може пройти повз його систему виявлення VPN. Якщо ви вибрали той, який не виконає завдання, вам залишиться переглянути повідомлення про помилку. Докладніше читайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix. Хоча є декілька, які можуть пройти через це.

CyberGhost

CyberGhost – хороший вибір для Мексики. З більш ніж 3 000 серверів по всьому світу, 20 знаходяться в Мексиці, що надає вам безліч варіантів зміни IP-адреси. Він також має хорошу безпеку та шанує конфіденційність.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Крім того, його швидкість пристойна і немає обмежень пропускної здатності, це означає, що це добре для трансляції. Це допоможе вам перейти на сайти Netflix у всьому світі, а також BBC iPlayer. Однак у нас з Hulu були лише неоднозначні результати, хоча це повинно потрапити в більшість мексиканських кабельних мереж.

Ви можете використовувати його на всіх основних операційних системах і підключати до семи пристроїв одночасно, що заробило це друге місце в нашому найкращому VPN для декількох пристроїв. Ви можете скористатися семиденним випробуванням, щоб побачити, чи сподобалось вам, а також гарантію повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про сервіс.

ExpressVPN

ExpressVPN пропонує відмінне обслуговування з найвищою безпекою та конфіденційністю. У ньому понад 2000 серверів у 94 країнах, один з яких знаходиться в Мексиці. Перш ніж хвилюватися, ExpressVPN використовує спеціальні сервери великої ємності, і ми рідко відчуваємо перевантаження під час використання одного.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN був найшвидшим VPN під час нашого тестування і пропонує необмежену пропускну здатність. Він також не має проблем із потраплянням в Netflix, тому не важко зрозуміти, чому це найкращий VPN для потокового передавання.

Він працює з усіма основними операційними системами і є прекрасним вибором для тих, хто не має великого досвіду роботи з VPN, оскільки це простий у використанні. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, тому немає жодного ризику спробувати її. Наш огляд ExpressVPN дає більш детальний огляд постачальнику.

NordVPN

NordVPN – ще один хороший вибір для Мексики. У ньому тисячі серверів по всьому світу, в тому числі вісім в Мексиці. Як і ExpressVPN, він має найвищу безпеку та конфіденційність, про що ви можете прочитати в нашій статті.

Попередній

Далі

Він має необмежену пропускну здатність з гідною швидкістю і може потрапити в Netflix. Повернення коштів на 30 днів включено, так що ви можете переконатися, що вам це подобається. Перегляньте наш огляд NordVPN, щоб побачити, чому ми це робимо.

Небезпеки використання мексиканської IP-адреси

Мексиканська IP-адреса не є особливо небезпечною, але ви маєте причини переконатися, що ваш зв’язок захищений. Перевірка місця розташування постачальника – це гарна ідея, якщо ваша діяльність буде мати більш чутливий характер. Ви можете побачити, чому в нашій статті про закони про конфіденційність.

У Мексиці посилився державний нагляд, що дозволяє зберігати дані та збирати інформацію про геолокацію користувачів. Інтернет-провайдери та мобільні мережі повинні передавати геолокацію та метадані владі. Плюс до цих записів слід зберігати мінімум два роки, тому до нього можна отримати доступ, коли воно вимагається.

Мексика також є великим фактором, що стосується програмного забезпечення для нагляду, що дозволяє правоохоронним органам та іншим організаціям шпигувати за громадянами. Ви можете прочитати більше про країну в нашому найкращому VPN для Мексики.

Фінальні думки

Сподіваємось, ми допомогли вам зрозуміти, як отримати мексиканську IP-адресу. Незалежно від вашої причини, VPN – це найкращий спосіб зробити це. Вони прості у використанні, але повноцінні функції, включаючи безпеку.

Найкращий кандидат в Мексику – CyberGhost. Це захистить вас, введе вас у Netflix і дозволить вам залишитися під радаром. Семиденний судовий процес повинен дати вам достатньо часу, щоб провести його кроками, і гарантія повернення грошей – це просто обмерзання на торті. Однак, будь-які інші наші рекомендації також будуть хорошим вибором і для Мексики.

Чи є у вас пропозиції отримати мексиканську IP-адресу? Якщо так, викладіть їх у коментарях нижче. Ми хотіли б їх почути. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map