Як отримати марокканську IP-адресу в 2020 році

Якщо ви спробуєте бути в курсі своїх улюблених телешоу на Аль-Аулі або намагаєтесь отримати доступ до свого марокканського банківського рахунку за межами Марокко, вам, швидше за все, доведеться обмежити доступ або зіткнутися з геоблоками. У цій статті ми розповімо, як отримати марокканську IP-адресу, щоб ви могли отримати доступ.


Незалежно від того, що ви подорожуєте за межами Марокко на роботу чи у відпустку, ви можете виявити, що деякі онлайн-сервіси, якими ви користуєтесь, недоступні, оскільки вони обмежені в цій країні.

Ваша IP-адреса показує ваше місцеположення та пристрій, яким ви користуєтесь у мережі. Урядові та фінансові веб-сайти, потокові платформи та інші онлайн-сервіси використовують його для визначення вмісту, до якого ви можете, а не можете отримати доступ, залежно від місця свого перебування. Без марокканської IP-адреси ви отримаєте повідомлення про помилку, якщо спробуєте отримати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом.

Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до свого банківського рахунку в Інтернеті, а ви перебуваєте за межами Марокко, ви, ймовірно, заблокуєтесь, щоб не допустити будь-якої операції. Банки роблять це для боротьби з шахрайством, але якщо ви зміните свою IP-адресу, ви зможете увійти та отримати доступ до свого облікового запису.

Ще один приклад онлайн-сервісу з геоблокуванням – Netflix. Джунґнаут з передачі засобів масової інформації доступний у більш ніж 190 країнах, кожна з яких має власну бібліотеку вмісту. Деякі програми доступні скрізь, але інші не підходять для всесвітньої аудиторії через мовні чи культурні відмінності і можуть бути ексклюзивними для однієї країни.

Netflix робить це для дотримання територіальних ліцензійних обмежень та умов законів про авторське право. Більше про це ви можете прочитати в нашому посібнику щодо заборони Netflix VPN заборони. Якщо ви хочете дивитись фільми або телепередачі в Марокко Netflix, вам знадобиться марокканська IP-адреса, щоб обійти ці обмеження.

Вам також знадобиться IP-адреса з Марокко, якщо ви хочете обійти урядову цензуру в Інтернеті або отримати доступ до державних служб онлайн.

Як отримати марокканську IP-адресу

Є кілька простих способів отримати марокканську IP-адресу. Найпростіше використовувати проксі, але це погана ідея. Навіть найкращі безкоштовні проксі-сервери не захистять вас, оскільки вони не мають безпеки, що залишає вашу IP-адресу відкритою, тобто її можна простежити. Прочитайте наше порівняння VPN проти проксі та Tor, щоб дізнатися більше.

Ми рекомендуємо отримати марокканську IP-адресу за допомогою віртуальної приватної мережі. Вони прості у використанні та завантажуються такими функціями, як хороша безпека, яка забезпечує вашу приватну діяльність в Інтернеті приватною та приховує вашу справжню IP-адресу. 

Ви можете просто отримати VPN з нашого найкращого посібника з VPN, але вам потрібно переконатися, що він отримає вам марокканську IP-адресу. Постачальник повинен мати сервери в Марокко, або ви не зможете отримати IP-адресу там.

Якщо Netflix – це те, що ви шукаєте, шукайте постачальника, який може обійти інтелектуальні фільтри VPN сервісу. Мало хто може це зробити надійно (детальніше про це читайте в нашій статті про помилку проксі-сервера Netflix). У нашому найкращому довіднику VPN для Netflix перелічено п’ять наших улюблених варіантів, але ми дамо вам три, які мають доступ до Марокко та пропонують безпеку та швидкість.

HideMyAss

HideMyAss дозволить вам отримати марокканську IP-адресу. Його масивна серверна мережа охоплює 190 країн і включає два сервери в Марокко. Він має хорошу безпеку, з 256-бітним шифруванням AES, вбудованим комутатором вбивства та міцною політикою конфіденційності. При цьому він зберігає журнали про з’єднання та відключення до 30 днів, що не добре, особливо якщо цього вимагають органи влади.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

Його швидкість прекрасна для більшості видів діяльності. Немає обмежень на пропускну здатність, і він може отримати доступ до більшості потокових служб. 

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS, і він дозволяє одночасно до п’яти підключених пристроїв. Для його перевірки доступна семиденна пробна версія, а також 30-денна гарантія повернення грошей. Наш огляд HideMyAss містить більш детальну інформацію про сервіс.

Сховати.me

Ще один хороший вибір для отримання марокканської IP-адреси – Hide.me. Він має середню частину розташування серверів, але, на щастя, він включає Марокко. Багатофункціональний VPN має пристойну швидкість і пропонує перемикач на знищення, розділене тунелювання та чудову безпеку. 

hideme-огляд-інтерфейс

hideme-review-server-list

hideme-review-backback

hideme-review-custom-script

hideme-огляд-настанови-посібники

Попередній

Далі

Hide.me має клієнтів для кожної основної операційної системи, включаючи Windows, macOS, Android та iOS, а також розширення для браузерів для Mozilla Firefox та Google Chrome. Ви також можете встановити його вручну на Windows Phone, BlackBerry та декількох версіях Linux, включаючи Ubuntu та Fedora. Погляньте на сервіс у нашому огляді Hide.me.

PureVPN

Якби не три його сервери в Марокко, PureVPN тут не згадував би. Якщо ваша онлайн-діяльність не є чутливою і вам потрібні сервери, це гідний вибір для підробки вашого місцезнаходження. Її безпека нормальна, якщо ви встановите шифрування на 256-бітний AES, і він має комутаційний ключ. 

PureVPN-домашня сторінка-2018

Політика конфіденційності діє, але вона досить непослідовна і суперечить собі, коли вона говорить, що не веде журнали. 

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS. Він також пропонує розширення для браузера Chrome та Firefox, і ви можете користуватися ним на п’яти пристроях одночасно. На відміну від більшості VPN-сервісів, PureVPN не нехтує Африкою. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді PureVPN.

Небезпеки використання марокканської IP-адреси

Марокко є домом для понад 33 мільйонів людей і є країною, що швидко розвивається, з великою кількістю сонця та приємних туристичних місць для відвідування. На жаль, те саме не можна сказати про стан Інтернету в країні.

Змінити свою IP-адресу немає небезпеки, але добре знати закони кожної країни, в якій ви використовуєте сервер, оскільки те, що може бути прийнятним для одного, може спричинити проблеми в іншій..

Після арабської весни в лютому 2011 року уряд Марокко прийняв суворі закони про Інтернет, що призвело до того, що контент був заблокований. Інтернет-сервіси, такі як Google, YouTube та Skype, також були заблоковані. Країна також блокує, цензурує або арештовує тих, хто порушує ці закони.

Якщо ви жили в Марокко або проводили там багато часу, ви, мабуть, помітили, що доступ до Інтернету може бути складним і нерівним. Популярні веб-сайти та мережі соціальних мереж, схоже, регулярно відключаються в режимі офлайн, що основний постачальник послуг Інтернету в Марокко звинувачує в технічних проблемах.

Багато урядів здійснюють інтернет-спостереження, і Марокко не є винятком. Було багато випадків, коли цивільних осіб та репортерів карали за тривіальні вчинки, такі як представлення короля чи його родини таким чином, який вони вважають “недоцільним”.

Марокканцям також доводиться турбуватися про кіберзлочинність, а також дані, що зберігаються на їхніх пристроях або поділяються з рідними та друзями. Загальнодоступний Wi-Fi також відкритий для використання та вразливостей, які можуть зашкодити конфіденційності та даних користувачів.

При такій жорсткій інтернет-цензурі, урядовому спостереженні та скороченні швидкості найкраще ставитись до безпеки з VPN.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що Ви знайшли цей посібник корисним і тепер знаєте, як отримати марокканську IP-адресу. VPN – це найбезпечніший та найефективніший спосіб зробити це. Він захистить вашу конфіденційність та дані, позбавить вас від нав’язливого нагляду та цензури та розблокує послуги потокового передавання медіа.

Ми хотіли б почути ваш досвід та рекомендації щодо отримання марокканської IP-адреси. Поділіться ними у розділі коментарів. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me