Як отримати китайську IP-адресу в 2020 році: за великим брандмауером

Не весь вміст доступний у кожній країні. Спроба переглянути те, до чого ви звикли під час подорожі, може розчаруватись. З’являються повідомлення про помилки або натомість з’являється інша версія веб-сайту. Єдиний спосіб подолати обмеження – це змінити вашу IP-адресу на одну з даної країни. У цій статті ми розповімо, як отримати китайську IP-адресу.


Ваша IP-адреса повідомляє веб-сайтам, які ви відвідуєте, де ви знаходитесь. Якщо ви хочете переглянути щось, що обмежено певною країною, вам потрібно бути там, щоб це зробити. Це стосується лише тих випадків, коли ви не зміните свою IP-адресу і не підмените свій шлях.

Обмеження відомі як геоблоки. Візьмемо для прикладу Netflix. Його бібліотека змінюється в залежності від країни, в якій ви перебуваєте. Це тому, що для трансляції шоу потрібні ліцензії на базі країни. Крім того, деякі шоу не підходять у всьому світі через мовні чи культурні відмінності. Ми детальніше пояснюємо в нашому творі про заборону Netflix.

Як частина обмежень Китаю, Netflix недоступний, але ви можете прочитати наш найкращий посібник VPN для Netflix, якщо хочете отримати доступ. Це означає, що, можливо, ви фанат IQiyi, який отримав назву Netflix of China, або ви хочете розблокувати Youku і дивитися відео там.

Є багато країн, які цензурують Інтернет, але в Китаї так багато обмежень, що багато хто задається питанням, чому ви хочете отримати там IP-адресу. Її Великий Брандмауер блокує все, від порно до Google та соціальних медіа. Навіть Вінні-Пух піддався цензурі після уподібнення до Сі Цзіньпіна.

Це в основному власний Інтернет. Однак, хоча ці блоки є, є вміст, який можна переглянути лише в Китаї.

Інші причини, чому вам може знадобитися китайська IP-адреса, включають доступ до фінансових рахунків. Багато банків дозволяють вам увійти в свій рахунок лише з правильної країни як засіб боротьби з шахрайством. Інша можливість полягає в тому, що вам потрібно спілкуватися з друзями або родиною через китайську службу обміну повідомленнями WeChat.

Незалежно від вашої причини, вам знадобиться змінити свою IP-адресу на китайську.

Як отримати китайську IP-адресу

Ви можете використовувати проксі-сервер, щоб змінити свою IP-адресу. Це найпростіший спосіб зробити це, але ми не рекомендуємо цього, навіть якщо ви використовуєте наш найкращий безкоштовний проксі. Немає жодних функцій захисту, які б захищали вас, і ваша IP-адреса може бути відстежена до вас. У нашому порівнянні VPN порівняно з проксі та Tor детальніше.

Ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу. Таким чином, ви можете змінити свою IP-адресу, і ви будете захищені її безпекою. Крім того, ваша діяльність залишатиметься приватною, доки VPN не має політики без реєстрації.

Ви можете вибрати його з нашого найкращого списку VPN, але вам потрібно переконатися, що він підходить для Китаю. Потрібно мати в Китаї сервери, і якщо ви хочете потоково, вони повинні мати хороші швидкості та необмежену пропускну здатність.

Це означає, що багато VPN недостатньо хороші, щоб пробити Великий Брандмауер. Уряд Китаю може виявляти та блокувати VPN-з’єднання. Це гра в котів і мишей для провайдерів, яким постійно доводиться відновлюватись від блоків. Лише деякі присвячені обслуговуванню китайського ринку, і навіть тоді у більшості немає серверів.

Безпека – це головний фактор при виборі VPN для Китаю, про що ви можете прочитати в нашому найкращому посібнику VPN для Китаю. ExpressVPN та NordVPN – найкращі варіанти, коли мова йде про Китай, оскільки вони мають чудову безпеку і здатні перехоплювати китайський Інтернет. Однак, жодного сервера немає, тому ви все одно не зможете отримати доступ до вмісту, обмеженого Китаєм.

TorGuard – це ще одна безпечна послуга для Китаю, але вона видалила звідти свої сервери. Постійні блокади та обмеження VPN ускладнюють постачальникам гарантію конфіденційності користувачів. Крім того, компанії VPN зобов’язані зареєструватися в китайській державі та дотримуватися її правил. Якщо цього не відбувається, служба заблокується.

Ми знайшли сервіси, у яких є сервери в Китаї, але у вас можуть виникнути проблеми, оскільки вони не найкращі. Плюс, якщо вони вирішили зареєструватися в китайській державі, ваше конфіденційність загрожує.

PureVPN – хороший приклад. Хоча у нього є сервери в Китаї, його безпека та конфіденційність сумнівні. Прочитайте наш огляд PureVPN, щоб дізнатися більше, чому ми не рекомендуємо його.

Іваці

Ivacy можна використовувати для отримання китайської IP-адреси. У нього є кілька сотень серверів по всьому світу, включаючи деякі в Пекіні та Шанхаї. Його безпека хороша, і вона має політику без журналів. Найбільшим його падінням є непослідовні швидкості, але це має користь від необмеженої пропускної здатності. Він також може потрапити в більшість потокових служб.

Іваці-Слайдер1

Іваці-Слайдер2

Іваці-Слайдер3

Іваці-Слайдер4

Іваці-Слайдер5

Попередній

Далі

Інтерфейс не найкращий, але ви можете встановити його в Windows, macOS, Android та iOS. За один раз можна використовувати до п’яти з’єднань. Якщо ви хочете спробувати, існує 30-денна гарантія повернення грошей. Наш огляд Івасі містить більше інформації про сервіс.

HideMyAss

HideMyAss також дозволить отримати китайську IP-адресу. Він має потужну серверну мережу, яка охоплює 190 країн, з чотирма серверами в Пекіні. Її безпека хороша і діє політика конфіденційності. При цьому він зберігає журнали з’єднання та відключення. Він має достатню швидкість і необмежену пропускну здатність, однак ви можете отримати доступ до потокових сервісів.

HidemyAss-домашня сторінка-2019

Ви можете використовувати його в Windows, macOS, Android та iOS із підключенням до п’яти пристроїв. Ви можете скористатися семиденним пробним випробуванням, і це гарантія повернення грошей у 30 днів. Перегляньте наш огляд HideMyAss для отримання більш детальної інформації.

VPNArea

Сервери VPNArea охоплюють 70 країн, включаючи Китай. VPN забезпечує надійну безпеку і не веде журнали. Хоча вони мають бути нормальними, але швидкості їх змінюються, але обмежень пропускної здатності немає. Він також може потрапити в потокові сервіси.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Попередній

Далі

Є прості у користуванні клієнти для Windows, macOS, Android, iOS та Linux. Ви можете одночасно підключити до шести пристроїв. Якщо ви скористаєтесь зануренням, вас охоплює семиденна гарантія повернення грошей, що дає вам багато часу, щоб спробувати. Прочитайте наш огляд VPNArea, щоб краще ознайомитись із сервісом.

Небезпеки використання китайської IP-адреси

Якщо ви збираєтесь використовувати китайську IP-адресу, вам потрібно переконатися, що ви захищені з багатьох причин. Хоча існують автоматизовані механізми, що контролюють цензуру в Інтернеті, мільйони людських моніторів також використовуються для просіювання вмісту та застосування блоків.

Відомих дисидентів засуджують важкими вироками, а громадяни можуть бути ув’язнені за свою інтернет-діяльність. Критика лідерів та інших виступів в Інтернеті часто карається, що призводить до самоцензури. Публікація забороненого контенту також карається, як це працює веб-сайт громадянського суспільства або прав людини.

Існує нав’язливий нагляд, і поліція може отримати доступ до даних користувачів, щоб допомогти в арешті та кримінальному переслідуванні. Законодавство про конфіденційність Китаю мінімальне, а Інтернет-зв’язок та мобільний телефон контролюються.

Наслідком боротьби з інструментами обігу тих, хто продав інструменти без ліцензії, загрожує штраф. У 2017 році Ву Сян’ян був покараний за продаж послуг VPN. Він отримав вирок понад п’ять років в’язниці та штраф у розмірі 500 000 юанів (78 000 доларів).

Крім того, ви завжди загрожуєте кіберзлочинністю, але використання загальнодоступного Wi-Fi піддає вам більш високий ризик. Безпека не є головним пріоритетом у гарячих точках, тому слід вжити заходів, щоб захистити себе. VPN допоможе, але добре також встановити гідний антивірус (прочитайте наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення).

Фінальні думки

Ми сподіваємося, що тепер ви зрозуміли, як отримати китайську IP-адресу та причини, які ви повинні зробити це безпечно. Як і в багатьох наших статтях VPN, ми рекомендуємо використовувати VPN для найкращого захисту.

Івасі – найкращий вибір для підключення до китайського сервера. Завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

Пам’ятайте, однак, VPN, які пропонують використання китайських серверів, можуть мати не найкращий захист. Для цього ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN, який також покривається 30-денною гарантією повернення грошей.

Якщо у вас є досвід отримання китайської IP-адреси, опублікуйте коментар нижче, щоб повідомити нам про це. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map