Як отримати катарську IP-адресу в 2020 році: Делінг до Дохи

Якщо ви житель катару і хочете отримати доступ до Al Jazeera, BeIN Sports або інших служб під час поїздки за кордон, ви можете отримати повідомлення про помилку. Єдиний спосіб обійти ці геоблоки – це змінити вашу IP-адресу в даній країні. Ми покажемо вам, як отримати IP-адресу в Катарі.


Наприклад, Netflix сканує вашу IP-адресу та визначає тип вмісту, який він відображатиметься. Наскільки IP-адреса може виглядати як випадковий набір чисел, це в основному ваш ідентифікатор місцезнаходження, і він повідомляє веб-сайти та онлайн-служби, які ви відвідуєте, де ви знаходитесь.

У цьому посібнику буде показано, як отримати катарську IP-адресу, щоб ви могли отримати доступ до улюблених катарських телепередач та Netflix, а також користуватися онлайн-банкінгом та іншими послугами.

Як отримати катарську IP-адресу

Найпростіший спосіб отримати IP-адресу катарської мови – це використовувати проксі-сервіс – див. Кращий безкоштовний прокси-посібник щодо пропозицій – але ми не рекомендуємо це робити. Їх легко виявити та заблокувати, як показано в нашому посібнику про помилку проксі-сервера Netflix, вони мають низькі швидкості, і вони не безпечні чи надійні. 

Це означає, що ваша справжня IP-адреса незахищена, що залишає вас вразливими до кібератак, і ваша онлайн-активність може бути простежена до вас. Детальніше про це читайте в нашому VPN vs. proxy vs. Tor.

Ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу, щоб замість цього змінити вашу IP-адресу. На відміну від проксі, VPN шифрують ваше початкове з’єднання з протоколом VPN, щоб захистити реальну IP-адресу і зробити неможливим відстеження маршруту, і вони не ведуть журнали вашої онлайн-активності. Наші найкращі виборці VPN можуть зробити цю роботу, але вам потрібен сервер у Катарі, інакше ви застрягнете.

Ми дамо дві рекомендації, які мають сервери в Катарі та забезпечують хорошу безпеку та швидкість VPN.

ВипрВПН

VyprVPN – це хороший сервіс із великою безпекою, включаючи протокол Chameleon, перемикач на знищення та політику без реєстрації для захисту вашої конфіденційності. Він також має велику серверну мережу в більш ніж 60 країнах, включаючи Катар, який заробив це місце в нашому найкращому VPN-путівнику для путівника. Хоча VyprVPN повільніше, ніж деякі з його конкурентів, його швидкість непогана, і він не має обмеження пропускної здатності..

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Він працює добре під час потокової передачі, але його швидкість передачі даних не дозволяє стати одним з найкращих VPN для потокового вибору. Він може отримати доступ до Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video на декількох серверах без необхідності повторного підключення. Якщо Аль-Джазіра – те, чого ви хочете, ВипрВПН – це хороший вибір, але його швидкість також не дозволила зробити нашу п’ятірку найкращих VPN для вибору «Аль-Джазіра»..

Ви можете використовувати VyprVPN для Windows, macOS, Android та iOS, але він має інтерфейс датування, який можна було б покращити. Однак це налаштовується легко, і ви можете швидко зв’язатися. Підтримка доступна за допомогою різних методів, включаючи розділ поширених запитань, чат та електронну пошту.

VyprVPN пропонує розумну щомісячну ставку, і ви можете отримати знижку, якщо обрати більш тривалий план. Не існує політики повернення грошей, але триденна пробна версія доступна, тож ви можете спробувати перевірити, чи подобається вам це. Ви можете отримати більш детальну інформацію про послугу в нашому огляді ВипрВПН.

HideMyAss

Наш другий вибір – HideMyAss. Він пропонує адекватну швидкість, хорошу безпеку зі стандартним 256-бітним шифруванням AES та перемикачем на знищення. Політика конфіденційності діє, але вона тривожна, оскільки, як кажуть, вона зберігає журнали зв’язку та відключення до 30 днів. Тим не менш, у нього є масивна серверна мережа порівняно з будь-яким іншим провайдером, що охоплює 190 країн, включаючи Катар.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Попередній

Далі

HideMyAss підтримує Windows, macOS, Android та iOS та має прості у користуванні клієнти. База знань доступна, якщо ви хочете спробувати усунути проблему самостійно, перш ніж звертатися в службу підтримки клієнтів для отримання додаткових технічних проблем. Підтримка електронної пошти повільніше, ніж чат у прямому ефірі.

Як ви можете прочитати в нашому огляді HideMyAss, його щомісячна ціна є досить дорогою, але ви можете скористатися семиденною пробною версією для тест-драйву послуги. Просто переконайтеся, що ви скасуєте до закінчення судового розгляду. Якщо ви все-таки зможете користуватися цілих сім днів. Якщо ви забудете скасувати, пропонується 30-денна гарантія повернення грошей.

Небезпеки використання катарської IP-адреси

Корисно використовувати IP-адресу катарської, але є деякі речі, про які потрібно пам’ятати. Як і багато країн, що стосуються цензури, Китай є прекрасним прикладом, Катар фільтрує та блокує певний вміст в Інтернеті, щоб узгодити його зі своїми політичними та релігійними поглядами.

Все, що стосується знайомств, порнографії, проблем ЛГБТ або проблем із сексуальним здоров’ям, заблоковано, як і вміст, який вважається критичним до уряду або ненависним до ісламу. Іноді образливі веб-сайти також блокуються через суворі параметри. Як результат, журналісти, що проводять інформаційні веб-сайти, самоцензуруються на теми, що стосуються політики влади, ісламу та правлячої родини.

Як не дивно, але Катар субсидує Аль-Джазіру, яка не ухиляється від критики регіональних урядів, оскільки менше фокусується на місцевих новинах, а більше на регіональних та міжнародних новинах.

Служби VoIP, такі як FaceTime, Skype, Viber і Duo, також заблоковані, оскільки уряд Катару каже, що вони не мають ліцензій на діяльність в країні. Дзвінки в WhatsApp також були заблоковані, але повідомлялося, що заборона на це було знято. 

З цього приводу ви можете зіткнутися з тим, щоб робити заяви, які можуть пошкодити чиюсь репутацію через закон про кіберзлочинність та кримінальний кодекс Катару. Це включає коментарі в соціальних мережах, електронною поштою або WhatsApp, з можливим покаранням до одного року в’язниці або штрафом до 100 000 ріялів (27 000 доларів).

Конкретних звітів про спостереження в Катарі немає, але дані свідчать про те, що уряд може шпигувати за своїми громадянами. Звіт Державного департаменту США показав, що Катар використовує проксі-сервер для цензури Інтернету і вимагає від постачальників послуг Інтернету зберігати журнали користувачів протягом одного року, а також інші записи, якщо їх запитують.

Ці та інші загрози в Інтернеті, такі як зловмисне програмне забезпечення та віруси, а також небезпеки, які спричиняють безкоштовні точки доступу до Wi-Fi, можуть піддавати вас кібератакам, оскільки ви не знаєте, наскільки безпечний зв’язок. За допомогою VPN ви можете отримати доступ до популярних VoIP-сервісів, таких як Skype (ознайомтеся з нашими кращими VPN-пропозиціями щодо Skype) та будьте в безпеці від цих ризиків..

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що тепер ви знаєте, як безпечно отримати IP-адресу Катару. VPN захистить вас в Інтернеті, оскільки він приховує вашу IP-адресу, щоб ви могли анонімно переглядати та захищати ваше з’єднання. Крім того, він розблокує потокові послуги.

ВипрВПН – наш найкращий вибір. Він пропонує достатню безпеку, щоб захистити вас, і він має присутність сервера в Катарі, з якого ви можете змінити свою IP-адресу. Якщо Ваша діяльність в Інтернеті є чутливою, відвідайте нашу бібліотеку VPN для отримання додаткових варіантів.

У вас є досвід отримання IP-адреси з Катару? Розкажіть про це у розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me