Як отримати японську IP-адресу в 2020 році

Хоча Інтернет чудово підходить для спілкування з людьми по всьому світу або пошуку вмісту, до якого ви інакше не мали б доступу, ваш звичайний зв’язок не може знайти все. Підключившись до Інтернету, вам призначено IP-адресу, яка відзначає ваше відносне місцезнаходження у світі.


На основі цієї IP-адреси деякі веб-сайти можуть бути заблоковані процесом, відомим як геоблокування. Окрім банківських та урядових веб-сайтів, багато потокових служб, таких як Netflix, сегментують певні бібліотеки в певні регіони, про які ви можете прочитати в нашому посібнику про те, як перемогти заборону Netflix..

З цього приводу ви можете змінити свою IP-адресу, щоб вона відображалася так, ніби ви перебуваєте в іншому місці. У цьому посібнику про те, як отримати японську IP-адресу, ми розповімо, як виглядати так, ніби ви фактично перебуваєте в Японії, незважаючи на те, звідки ви фізично підключаєтесь. Існує багато способів отримати нову IP-адресу, але ми зосередимось на способах безпечної роботи.

Незалежно від того, до якого японського вмісту ви намагаєтеся отримати доступ, будь то трансляція платформ, банків чи альтернативні форми розваг, ми можемо допомогти. Окрім того, щоб показати вам, як отримати японську IP-адресу, ми також торкнемось потенційних небезпек її використання.

Як отримати японську IP-адресу

Отримати нову IP-адресу в певному регіоні не складно. Для новачків з кібербезпеки це робиться шляхом пошуку безкоштовного проксі-сервера в регіоні та підключення до нього. Ви можете їх знайти в нашому найкращому безкоштовному довіднику проксі. Проксі-сервер стоїть між вашим комп’ютером і де б ви не підключились, замінюючи вашу IP-адресу на одну в цьому місці.

Замість того, щоб здаватися, що ви йдете зі свого комп’ютера, з’єднання відображатиметься як би з сервера проксі-сервера. Але це не ідеальна настройка. Як ви можете бачити в нашому посібнику про VPN vs. proxy vs. Tor, проксі-сервери мають різноманітні неприємності, включаючи низькі швидкості, зловмисне програмне забезпечення та, часом, кіберзлочинність.

Це ігнорування того, що проксі-сервера легко виявити та заблокувати. Як показано в нашому посібнику про помилку проксі-сервера Netflix, на більшості веб-сайтів є системи виявлення, які можуть ідентифікувати проксі, коли він використовується. Просте відстеження маршруту також покаже, звідки походить з’єднання.

Це тому, що проксі-сервери не додають шифрування до вашого з’єднання. Те, що ви приносите, те, що у вас є. Тут входить віртуальна приватна мережа. VPN-адреси функціонують аналогічно проксі. Ви підключаєтесь до віддаленого сервера, який замінює вашу IP-адресу. Однак, на відміну від проксі, ваше початкове з’єднання зашифровано протоколом VPN, приховуючи джерело з’єднання.

Наш посібник із безпеки VPN та опис шифрування пояснюють, як процес витісняється на технічному рівні, але все, що вам потрібно знати, щоб отримати японську IP-адресу, це те, що VPN є важливим. Це робить неможливим відстеження маршруту, і поки ви будете дотримуватися наших кращих постачальників VPN, вас не заблокують системи виявлення.

Ми дамо три рекомендації щодо розташування в Японії, але, на щастя, місцеположення в Японії поширені серед VPN, на відміну від наших кращих VPN-послуг для Китаю. Якщо ви хочете отримати більше варіантів, прочитайте наші огляди VPN.

ExpressVPN

expressvpn-огляд-тест на швидкість

ExpressVPN – найкращий VPN навколо. Це найшвидший VPN, який ми протестували та посіли перше місце в нашій найбільш захищеній VPN та найкращій VPN для посібників Netflix. Незважаючи на те, що в кожній категорії від швидкості до конфіденційності є відмінною, справжня річ, яка виділяє її, – це послідовність. Незалежно від того, як ви налаштували своє з’єднання або який саме сервер ви вибрали, він забезпечує чудовий досвід.

Він і мертвий простий у використанні. Хоча налаштованість, скажімо, TorGuard (читайте наш огляд TorGuard) має своє місце, спрощений підхід ExpressVPN може сподобатися кожному. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN або спробувати його з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

nordvpn-огляд-маркер-вибір

NordVPN не настільки послідовний, як ExpressVPN, що ставить його лише на кілочок нижче нашої верхньої собаки. Це означає, що для деяких додатків це набагато краще. Наприклад, він побив ExpressVPN в нашому найкращому VPN для керівництва торрент. Маючи близько 100 серверів в Японії, це також відмінний вибір для отримання японської IP-адреси.

Мережа є масовою, що пояснює високу кількість серверів у Японії. При цьому NordVPN відрізняється чудовим переліком функцій, включаючи спеціалізовані сервери, вбудований інструмент блокування зловмисних програм та інше. Ви можете знайти повний перелік функцій у нашому огляді NordVPN або спробувати послугу з 30-денною гарантією повернення грошей.

CyberGhost

cyberghost-огляд-розширений-ui

CyberGhost бореться за швидкість. Незважаючи на це, він заробив місце в нашому найкращому VPN для Японії та найкращому VPN для потокових посібників. Мережа не така велика, як NordVPN, але мало мереж. Незважаючи на це, CyberGhost пропонує 31 сервер в Японії.

Як і NordVPN, він має спеціалізовані сервери для потокової та торрент-епіляції, а також перероблений інтерфейс, який робить пошук, куди вам потрібно йти просто. Це також дешево, як ви бачите в нашому огляді CyberGhost. Якщо це вам здається цікавим, спробуйте це з його щедрою гарантією повернення грошей на 45 днів.

Небезпеки використання японської IP-адреси

На відміну від нашого довідника про те, як отримати китайську IP-адресу, в Японії немає чітких законів про цензуру. Як і в США (читайте найкращий VPN для посібника з США), японські закони про цензуру зосереджуються на розповсюдженні матеріалів, захищених авторським правом, і нецензурного контенту, таких як зловживання або дитяча порнографія.

Однак, Японія також схожа на США тим, що може шпигувати за своїми громадянами. У 2000 році Японія прийняла закон про прослуховування, який дозволяє правоохоронцям контролювати телефонні дзвінки за рішенням суду. Хоча спочатку він дозволяв проводити моніторинг лише у випадках, пов’язаних з наркотиками, торгівлею людьми, вбивствами та розповсюдженням вогнепальної зброї, закон було розширено у 2016 році, щоб включити крадіжки та шахрайство..

У результаті в 2017 році було зафіксовано майже 11 000 телефонних дзвінків та 61 арешт. Незважаючи на те, що він прекрасний для припинення злочину, моніторинг Японії не впадає вище. В минулому військові незаконно стежили за громадянами, і витіклий документ 2013 року показує, що США постачали Японії XKEYSCORE, який може контролювати майже все, що хтось робить в Інтернеті.

Якщо ви використовуєте IP-адресу в Японії, у вас є такий же потенціал для моніторингу. Це означає, що якщо ви використовуєте захищений VPN, наприклад ExpressVPN, це нічого не означає. Справжня проблема виникає, якщо ви, наприклад, використовуєте параметр з нашого найгіршого безкоштовного довідника VPN.

Поки ви користуєтесь одним із наших найбільш рейтингових постачальників або варіантом з цього огляду, вам слід буде добре. Важливо використовувати лише VPN, у якому є політика без журналів, оскільки дані про використання можуть запитувати уряд Японії – чи хтось інший – який розкриває, хто ви є (читайте наш огляд HideMyAss, щоб побачити постачальника, який веде журнали).

Фінальні думки

Немає великої небезпеки, пов’язаної з отриманням японської IP-адреси, якщо ви користуєтесь службою, яка захищає ваше з’єднання. ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost і TorGuard – це все вагомі варіанти, але Windscribe теж не поганий (читайте наш огляд Windscribe).

Про все, від налаштування VPN до того, що ви захищені під час його використання, перегляньте наш архів VPN. Окрім оглядів та посібників, ви знайдете статті про налаштування VPN та переконання, що він налаштований правильно.

Який VPN ви використовуєте для японської IP-адреси? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map