Як отримати Ізраїльську ІР-адресу в 2020 році: Вдома на батьківщину

Якщо ви живете чи працюєте за кордоном і хочете отримати доступ лише до ізраїльського вмісту на Keshet або BeTipul, ви отримаєте повідомлення про помилки. Це відбувається тому, що багато інтернет-потоків розміщують геоблоки, які обмежують перегляд його вмісту для глядачів в Ізраїлі. На щастя, ви можете отримати ізраїльську IP-адресу та розблокувати потокові сайти для перегляду потрібного вмісту. Ми покажемо вам, як його отримати.


Ваша IP-адреса містить інформацію про ваше місцезнаходження та пристрій, який ви використовуєте. Змінивши його на ізраїльську, підробляючи ваше місцезнаходження, обманюючи веб-сайти, щоб вони вважали, що ви фізично там, коли вас немає.

Незалежно від того, чи хочете ви розблокувати потокові сайти або отримати доступ до свого банківського рахунку в Інтернеті та інших служб, цей посібник покаже вам, як отримати Ізраїльську IP-адресу з будь-якої частини світу..

Як отримати Ізраїльську IP-адресу

Є два загальних маршрути, за допомогою яких ви можете змінити свою IP-адресу: за допомогою проксі-сервера або за допомогою віртуальної приватної мережі.

Проксі можна безкоштовно використовувати (читайте наш кращий безкоштовний проксі-посібник) і часто працюють у вашому браузері. Вони також можуть допомогти вам отримати ізраїльську IP-адресу, але вони не надійні, відсутні функції безпеки і не приховують вашу справжню IP-адресу, а значить, її можна відслідковувати до вас. Дізнайтеся більше у нашому VPN vs. proxy vs. Tor.

Найкращий метод – використання VPN. Окрім того, що допоможе вам змінити свою IP-адресу на ізраїльську, вона також забезпечує хорошу безпеку, і більшість із них забезпечує політику без журналів, щоб забезпечити вашу конфіденційність у мережі.  

Деякі з наших кращих постачальників VPN можуть отримати вам IP-адресу для Ізраїлю, тому ви можете отримати доступ до потрібного вмісту, але вам потрібно вибрати його з хорошим розповсюдженням сервера. Це гарантує вам більше шансів обійти блоки та отримати доступ до вмісту, який обмежений Ізраїлем.

ExpressVPN

ExpressVPN – це відмінна всебічна послуга з великою серверною мережею, що охоплює 94 країни, включаючи Ізраїль. Він пропонує велику безпеку, перемикач на вбивство та сувору політику без журналів. Він також забезпечує необмежену пропускну здатність і надзвичайну швидкість, тому це наш найкращий вибір для найшвидшого VPN.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Це, плюс той факт, що він може розблокувати основні потокові платформи, включаючи Netflix, робить це нашим найкращим VPN для потокової передачі та найкращим VPN для Netflix. Наш огляд ExpressVPN пояснює, чому це так добре.

Ви можете встановити його прості у користуванні клієнти в Windows, macOS, Linux, Android та iOS або завантажити розширення браузера для Chrome, Firefox та Safari. Крім того, ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв.

NordVPN

NordVPN – ще один хороший вибір для отримання ізраїльської IP-адреси. Це прекрасний постачальник з більш ніж 5000 серверами в 60 країнах, 17 з яких в Ізраїлі. Він також має хорошу безпеку завдяки подвійним серверам, безкоштовним програмним забезпеченням CyberSec проти зловмисного програмного забезпечення, перемикачем на знищення та 256-бітовому шифруванню AES. Детальніше про це читайте в нашому огляді NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Його швидкості також хороші за винятком великих відстаней, коли він може сповільнюватися. Крім цього, від нашого першого вибору немає великої різниці, як ви можете прочитати в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN. Він також пропонує необмежену пропускну здатність, розблокує потокові платформи та захищає вас під час торрентій, тому це одна з найкращих VPN для торрентінгу.

CyberGhost

Наш третій вибір – CyberGhost. Він має понад 4700 серверів у 61 країні, включаючи 10 в Ізраїлі, тож ви можете отримати доступ до ізраїльського контенту. Він також має хорошу безпеку з постійно включеним перемикачем на знищення для захисту та політикою без журналів, щоб забезпечити вашу конфіденційність.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Як і у NordVPN, швидкість CyberGhost швидка, хоча вона може сповільнюватися на великі відстані. Він також дає необмежену пропускну здатність, може залучати вас у потокові платформи та охоплює вас під час торрентінгу. Детальніше читайте в нашому огляді CyberGhost.

Його можна встановити на Windows, macOS, Android та iOS та підключити одночасно до семи пристроїв, що більше, ніж дозволяють наші перші два. Ось чому він заробив місце в нашому найкращому списку VPN для кількох пристроїв.

Небезпеки використання ізраїльської IP-адреси

Порівняно з іншими країнами Близького Сходу, Ізраїль приймає ліберальні закони щодо доступу до Інтернету та їх використання. Однак уряд раніше розглядав питання про законодавчу цензуру в Інтернеті. Це не пройшло, але це все одно може статися в майбутньому, і ніхто не знає, як далеко він міг би пройти.

Однак у 2017 році було прийнято закон про блокування вмісту, пов’язаного з незаконними азартними іграми в Інтернеті, тероризмом, послугами проституції та збутом наркотиків. Порнографія також заблокована, але за окремим законом. 

Інтернет-провайдери також раніше використовувались для блокування торент-сайтів, але з цього часу ця заборона була скасована. Однак, поправка до закону про авторські права Ізраїлю дозволяє судам наказати ізраїльським провайдерам заборонити доступ до сайтів, які порушують авторські права.

Є також Цензор оборонних сил Ізраїлю, за яким Ініціатива OpenNet каже, що “уповноважена забороняти … будь-який матеріал, який спричинить або може завдати шкоди” безпеці Ізраїлю.. 

Це означає, що деякі веб-сайти та блоги можуть бути заблоковані. Отже, журналісти, які працюють в ізраїльських ЗМІ, зобов’язані подавати будь-яку ізраїльську інформацію, пов’язану з безпекою, перед публікацією.

Однак, обмеження можуть залежати від місця розташування, хоча цензура застосовується по всій країні, оскільки уряд Хамасу в Газі та Палестинська національна адміністрація на Західному березі можуть застосовувати свої власні.

Зв’язок Ізраїлю з Американським агентством національної безпеки через ізраїльські спецслужби викликав занепокоєння щодо нагляду за своїми громадянами, хоча інформації про це мало. Аналогічно, країну звинувачують у продажу Pegasus, шпигунській програмі, декільком країнам, що дозволяє відслідковувати дзвінки, повідомлення та інші цілі та інші.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам дізнатися, як отримати Ізраїльську IP-адресу. За допомогою VPN ви можете змінити свою IP-адресу, обійти цензуру і захистити себе від сторонніх очей.

Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN завдяки великій серверній мережі – включаючи деякі в Ізраїлі – великій безпеці, конфіденційності, швидкості та можливості потрапляти в потокові послуги. Якщо ви хочете побачити інші варіанти, відвідайте наш кращий путівник VPN для Ізраїлю та наш архів VPN для отримання більш цікавих статей.

Ми хотіли б почути ваш досвід отримання IP-адреси для Ізраїлю. Розкажіть про це у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me