Як отримати італійську IP-адресу в 2020 році, Rapidamente

Якщо ви ніколи не відчували геоблоків, швидше за все, подорожуєте з країни в країну. Деякі веб-сайти обмежені країною, тобто ви отримуєте повідомлення про помилку, коли намагаєтесь отримати доступ до них за їх межами. Ви можете це обійти, змінивши свою IP-адресу. У цій статті ми розповімо, як отримати італійську IP-адресу.


Коли ви відвідуєте веб-сайт, він може визначити ваше місцезнаходження через вашу IP-адресу. Якщо ви не перебуваєте в країні, в якій вона доступна, ви іноді побачите повідомлення про помилку. В інших випадках ви матимете доступ до нього, але це буде інша версія, ніж ви звикли. Щойно ви зміните свою IP-адресу, ви зможете вести серфінг як звичайний.

Netflix – хороший приклад геоблокування. Хоча вона доступна у багатьох країнах, кожна бібліотека є різною. Деякі шоу обмежені однією або двома країнами, тобто ви можете їх переглядати лише в тих місцях. Причини цього – ліцензійні обмеження та мовні чи культурні відмінності. Багато користувачів хочуть отримати доступ до американської версії, оскільки вона має одну з найбільших бібліотек.

Якщо ви хочете подивитися шоу на Netflix, яке доступне лише в Італії, а ви там фізично не перебуваєте, вам потрібно буде отримати там італійську IP-адресу. Наш посібник із заборони Netflix ознайомить вас із цією темою. Якщо Netflix є вашим пріоритетом, також подивіться наш кращий VPN для Netflix.

Можливо, вам не вистачає певних каналів з Італії, наприклад, Rai News 24, або ви хочете переглядати потокові послуги, такі як Rai Play і Sling Italian, змінити свою IP-адресу на італійську і ви перебуваєте в.

Ви також можете виявити, що ви не можете увійти у свій додаток для інтернет-банкінгу чи іншу фінансову послугу. Для боротьби з шахрайством багато банків дозволяють своїм клієнтам увійти лише з своєї країни. Це засмучує, але, змінивши свою IP-адресу, ви зможете отримати доступ до свого облікового запису, як завжди.

Як отримати італійську IP-адресу

Популярний спосіб змінити свою IP-адресу – це проксі, але це не означає, що це найкращий спосіб. Хоча проксі-сервери змінять вашу IP-адресу, вони не є надійними і мають проблеми з безпекою. Ви будете вразливі до кіберзлочинності, яка може залишати вашу IP-адресу відкритою. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наше порівняння VPN проти проксі та Tor.

Найкращий спосіб отримати італійську IP-адресу – це за допомогою віртуальної приватної мережі. Наші кращі VPN-роботи отримують роботу краще, ніж проксі-сервіси, завдяки висококласній політиці безпеки та герметичності. Завдяки цьому ви та ваша IP-адреса будуть захищені, а політика без журналів, яка забезпечує таємницю вашої роботи в Інтернеті.

Ви можете просто вибрати випадкового постачальника з наших відгуків про VPN, але ми хочемо переконатися, що ви вибрали відповідного для Італії. Вам потрібно переконатися, що в країні є сервери. В іншому випадку ви опинитесь в одному положенні.

Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до Netflix, вам знадобиться той, який може пройти повз його розумні детектори VPN, і є лише кілька надійних у цій галузі. Прочитайте наш фрагмент про помилку проксі-сервера Netflix, щоб дізнатися більше про нього.

CyberGhost

CyberGhost – хороший вибір для отримання італійської IP-адреси. Він має велику мережу серверів, 70 з яких знаходяться в Італії. Її безпека хороша, і вона поважає вашу конфіденційність з політикою без реєстрації. Його швидкості теж пристойні. Крім того, він може потрапити в Netflix та інші потокові сервіси.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Ви можете встановити його на Windows, macOS, Android та iOS. Це також один з наших кращих VPN для декількох пристроїв, оскільки він дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно. Ви можете скористатись семиденним випробуванням, і якщо у вас недостатньо часу для тестування, є гарантія повернення грошей. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб краще ознайомитись із сервісом.

ExpressVPN

ExpressVPN – ще один хороший провайдер, який отримає вам IP-адресу в Італії. У нього багато серверів по всьому світу, в тому числі в Італії. Його безпека відмінна, і вона не веде журнал вашої діяльності. Крім того, це найшвидший VPN, який ми протестували. Саме та необмежена пропускна здатність робить його найкращим VPN для потокового передавання.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Всі основні операційні системи підтримуються, і кожен клієнт простий у використанні, що робить його чудовим вибором, якщо у вас немає попереднього досвіду використання VPN. 30-денна гарантія повернення грошей дає вам також багато часу, щоб спробувати. У нашому огляді ExpressVPN є додаткова інформація.

 

NordVPN

Ми також рекомендуємо NordVPN для отримання італійської IP-адреси. Він має понад 5000 серверів, і 56 з них знаходяться в Італії. Її безпека є однією з найкращих, і вона має чітку політику без журналів. Його швидкість не настільки хороша, як у ExpressVPN, але трохи копання триває довгий шлях. Цю ваду складають спеціалізовані сервери NordVPN, які завоювали її перше місце в нашому найкращому VPN для керівництва торрент.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Клієнти доступні для Windows, macOS, Android та iOS, і кожна версія проста у використанні. Існує 30-денний термін повернення коштів, що дає вам багато часу, щоб вирішити, чи подобається вам це. Прочитайте наш огляд NordVPN для більш поглибленого огляду сервісу.

Небезпеки використання італійської IP-адреси

Зміна IP-адреси сама по собі не є небезпечною, але різні країни мають різні правила для Інтернету (прочитайте наш посібник щодо заборони російських VPN, щоб побачити це на практиці), тож переконайтеся, що знаєте, що може спричинити проблеми..

Дифамація є кримінальним злочином в Італії, і, згідно з кримінальним кодексом, посилення наклеп може бути покаране позбавленням волі до трьох років та штрафом не менше 516 євро (580 доларів). Будьте уважні, що ви публікуєте в Інтернеті.

Уряди всього світу здійснюють онлайн-спостереження, і Італія не є винятком. Відповідно до закону, прийнятого в 2017 році, уряд може регулювати зловмисне програмне забезпечення для хакерських цілей, і існує побоювання, що особисті комунікації перехоплюються з ним. Крім того, оператори зв’язку повинні зберігати дані в Інтернеті до шести місяців.

Ви також повинні пам’ятати про ризик кіберзлочинності, де б ви не були, особливо якщо ви плануєте використовувати загальнодоступний WiFi. Хакери та інші небезпеки в Інтернеті можуть ховатися, і немає жодного способу сказати, наскільки надійним є з’єднання. Переконайтеся, що ви захищені хорошим VPN, а також антивірусом. Прочитайте наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення для отримання рекомендацій.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте, як безпечно отримати італійську IP-адресу. Використання VPN – найкращий вибір, оскільки ви будете захищені його безпекою, а ваша реальна IP-адреса буде прихована.

CyberGhost – найкращий варіант для Італії, оскільки там найбільше серверів. Ви також будете захищені політикою безпеки та без журналів. Крім того, він може потрапити в потокові сервіси. Візьміть його на тест-драйв із семиденним пробним періодом та скористайтеся гарантією повернення грошей, якщо вам потрібно більше часу, щоб вирішити.

Якщо ви хочете прочитати більше таких статей, перегляньте наш інтернет-архів безпеки. Ви знайдете всі способи захистити себе в Інтернеті, включаючи наше найбезпечніше антивірусне програмне забезпечення та наші найкращі посібники із керування паролями.

Повідомте нас у розділі коментарів, якщо у вас є досвід отримання італійської IP-адреси. Ми раді вітати будь-які ваші поради. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map