Іспанія відома багатьма речами, серед яких фантастичні сонячні промені, бички, музика Фламенко тощо. Це також одна з найбільших країн світу з футболу, або, як її називають власною назвою, Футбол. Якщо ви перебуваєте за межами Іспанії та хочете взяти участь у акції, вам знадобиться іспанська IP-адреса.


У цьому посібнику про те, як отримати іспанську IP-адресу, ми покажемо вам, як безпечно пройти тунель до країни. Хоча доступ до потоків fútbol великий, ми також поговоримо про ризики безпеки та конфіденційності, пов’язані з підключенням до іншої країни практично.

Як отримати іспанську IP-адресу

Перш ніж розповісти, як отримати іспанську IP-адресу, нам потрібно поговорити про те, що таке IP-адреса. Як і фізична адреса, IP-адреси ідентифікують комп’ютери в мережі. Під час підключення до веб-сайту ви ділитесь своєю IP-адресою, яка також відзначає ваше географічне місцезнаходження.

Це може стати проблемою при спробі отримати доступ до вмісту, обмеженого в певній країні. Геоблоки створені для обмеження вмісту до певної області. Наприклад, у Netflix є різні бібліотеки шоу та фільмів для різних куточків світу (прочитайте наш найкращий посібник з хакерів Netflix, щоб дізнатися, як отримати доступ до них).

Заміна вашої IP-адреси, на щастя, проста, але багато хто йде про неї неправильним шляхом. Один з найбільш поширених маршрутів – це використання проксі-сервера, який дозволяє вам підключитися до сервера в країні, до якої ви отримуєте доступ, перш ніж перейти в Інтернет (прочитайте найкращий посібник з безкоштовного проксі-сервера). При цьому ваша IP-адреса замінюється.

З цього приводу, як ви можете прочитати в нашому посібнику щодо заборони щодо заборони VPN Netflix, проксі-сервіси легко виявляються. Крім того, вони небезпечні, про які ви можете дізнатися в нашому VPN порівнянні з проксі та Tor.

Це тому, що ваше з’єднання з проксі-сервером не зашифроване. Віртуальні приватні мережі обходять це. Використовуючи протоколи VPN, ви можете практично тунелювати в будь-яку точку світу. На відміну від проксі, ваше з’єднання буде зашифровано, тобто ваша особа та запити, які ви надсилаєте, залишатимуться приватними.

Ми дамо кілька рекомендацій від нашого найкращого посібника з VPN, який має сервери в Іспанії, але якщо ви хочете ходити по магазинах, прочитайте наші огляди VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN – це найбезпечніша VPN, яку ми протестували. Окрім того, що пропонується спрощена робота з користувачем та чудова безпека, це швидко. ExpressVPN – це найшвидший VPN, який ми перевірили, не тільки тому, що він залишається швидким під час тунелювання поблизу додому, а й тому, що він підтримує вашу швидкість на великі відстані.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

У Іспанії є два місця: одне в Мадриді та інше в Барселоні. Хоча лише два місця, у ExpressVPN є мережа з понад 3 000 серверів, тобто ви завжди маєте змогу підключитися. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN або спробувати послугу з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

У NordVPN є масивна серверна мережа, але вона все ще не відповідає ExpressVPN. Він не такий послідовний постачальник, але вражає. Як чемпіон нашого найкращого VPN з керівництва по торрент, NordVPN виділяється з натовпу чудовим набором функцій та найвищою безпекою.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

В Іспанії є 61 сервер, і на відміну від ExpressVPN, ви можете вибрати той, до якого потрібно підключитися. Хоча в Іспанії немає всіх спеціальних серверів NordVPN, ви можете використовувати P2P для торрент. Ви можете дізнатися більше про функції NordVPN в нашому огляді NordVPN або подивитися, як вам це подобається, з 30-денною гарантією повернення грошей..

CyberGhost

CyberGhost – один з наших улюблених постачальників тут на Cloudwards.net. Він заробив місце в нашому найкращому VPN для потокового керівництва завдяки прекрасному діапазону виділених потокових серверів та постачається з низькою ціною для завантаження. Хоча це не так швидко, як ExpressVPN або NordVPN, CyberGhost робить майже все інше правильно.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

У Іспанії 64 сервери, розподілені по Барселоні та Мадриді, і як і у NordVPN, ви можете вибрати сервер, до якого потрібно підключитися. CyberGhost може запропонувати більше, ніж велика серверна мережа, тому прочитайте наш огляд CyberGhost для детальної інформації. Крім того, ви можете підписатися на послугу, щоб скористатися її щедрою гарантією повернення грошей на 45 днів.

Небезпеки використання іспанської IP-адреси

В Іспанії взагалі є безкоштовний Інтернет, незважаючи на проблеми із справедливим використанням у минулому. Незважаючи на це, не варто переживати при отриманні іспанської IP-адреси, якщо ви не робите щось незаконне, наприклад, підтримуючи тероризм, беручи участь у мові ненависті чи поширюючи дитячу порнографію.

Хоча тунелювання до Іспанії може не стати проблемою, тунелювання з іншої країни може бути проблематичним. Як ви можете прочитати в нашому посібнику з цензури Інтернету, багато країн світу обмежують чи блокують Інтернет. Використання проксі-інструменту, наприклад VPN, може означати штрафи або час ув’язнення.

Через це важливо використовувати постачальника, який дотримується найкращого рівня безпеки VPN. Поєднуючи сильне шифрування та сувору політику без журналів, VPN може відмовити вас від запису. Три перераховані вище варіанти заробляли місця в наших кращих службах VPN для керівництва Китаєм через їх чудову безпеку.

Навіть якщо ви не живете при репресивному уряді Китаю, все одно слід враховувати безпеку VPN. Наприклад, уряд США відслідковує дані користувачів за допомогою програм, таких як PRISM, та масових технологічних компаній, таких як Facebook та Amazon, на запити, які ви надсилаєте.

Хоча захист себе від очевидних загроз в Інтернеті – це добре, очевидно, деякі з прихованих і хитріших колекцій можуть проскочити через щілини. Захищений VPN зупиняє це.

Фінальні думки

Є багато причин, чому ви хочете іспанську IP-адресу, при цьому потоки fútbol знаходяться біля верхньої частини списку. Хоча з боку іспанського уряду не варто турбуватися про безпеку та конфіденційність, країна, в якій ви живете, та послуги, якими ви користуєтесь, можуть спричинити проблеми.

VPN є важливим для безпеки в Інтернеті, але це лише один крок до забезпечення безпечності під час перегляду Інтернету. Якщо ви хочете дізнатися більше про способи захисту себе, перегляньте наш інтернет-архів безпеки.

Який VPN ви використовуєте для отримання іспанської IP-адреси? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me