Як отримати ірландську IP-адресу в 2020 році, щоб ви могли дивитися Hurlin ‘

Ви можете подумати, що підключення до Інтернету означає, що ви маєте доступ до всього, але це не так. Якщо ви намагалися дістатися до ірландського вмісту за межами країни, швидше за все, ви зіткнулися з повідомленням про помилку. У цій статті ми покажемо вам, як отримати IP-адресу в Ірландії, щоб ви могли переглянути потрібний вміст.


Багато веб-сайтів та онлайн-сервісів обмежені країною походження, тому будь-хто за межами цієї країни не може переглядати їх. Ваша IP-адреса містить багато інформації, включаючи ваше місцезнаходження. Це означає, що єдиний спосіб отримати доступ до вмісту, що заблокується, – це змінити вашу IP-адресу на одну в даній країні.

Якщо ви ірландський емігрант або ви подорожуєте, можливо, у вас пропустять шоу з дому. Можливо, ви хочете переглянути програвач RTE або TV3, але знайти, що ви не можете. Можливо, ти відчуваєш себе вдома і хочеш почути знайомий звук ірландської мови на TG4 або налаштуватися на хижачий або гельський футбол.

Завдяки ліцензійним обмеженням ви матимете доступ до цих каналів лише тоді, коли зробите це з ірландською IP-адресою. Наприклад, Netflix доступний у багатьох частинах світу, але кожна бібліотека відрізняється. Дуже багато людей хочуть потрапити до американської версії, оскільки в ній найбільша бібліотека. Прочитайте наш фрагмент про заборону Netflix для отримання додаткової інформації.

Якщо потрапляння в Netflix є однією з ваших основних причин отримання ірландської IP-адреси, ви можете ознайомитись з нашим кращим VPN для Netflix для отримання додаткових рекомендацій..

Ще одна причина, що вам може знадобитися ірландською IP-адресою – це доступ до вашого банківського рахунку в Інтернеті. Деякі банки дозволяють користувачам входити в свої інтернет-акаунти лише з країни.

Як отримати ірландську IP-адресу

Є кілька маршрутів, які ви можете пройти, щоб отримати ірландську IP-адресу. Використання проксі-сервера є найпростішим – ви можете знайти наші найкращі вибори в нашому найкращому безкоштовному посібнику про проксі, але вони можуть бути ненадійними, і вони не завжди працюють. Крім того, вони залишать вас вразливими, оскільки в них немає безпеки. Ваша реальна IP-адреса також залишиться незахищеною, тому було б досить легко відстежити її. Докладніше читайте нашу статтю VPN vs. proxy vs. Tor.

Найкращим варіантом є використання віртуальної приватної мережі. Використання його захистить вас від небезпек та анонімності в Інтернеті. Наші найкращі огляди VPN мають хороші варіанти, але вам потрібно переконатися, що ви вибрали той, який підходить для Ірландії. Тут потрібно мати сервери і чим більше там, тим краще. Без них ти все одно будеш застряг.

Якщо ви хочете отримати доступ до Netflix, вам знадобиться VPN, яке може вийти за межі своєї сучасної системи виявлення VPN. Є лише декілька, які можуть це зробити, тому вибирайте з розумом. Докладніше читайте нашу статтю про помилку проксі-сервера Netflix.

NordVPN

Хороший вибір для отримання IP-адреси в Ірландії – NordVPN. Він має величезну серверну мережу, включаючи 35 в Ірландії. У ньому є найкраща безпека на ринку і шанується ваша конфіденційність суворою політикою без журналів. Ви не будете мати ніяких проблем з Netflix або іншими потоковими службами, його швидкість пристойна і немає обмежень пропускної здатності..

Попередній

Далі

Ви можете встановити його прості у користуванні клієнти в Windows, macOS, Android та iOS. Ви також можете використовувати його на до шести пристроях одночасно. Повернення коштів на 30 днів включено, тож ви можете бути впевнені, що вам це подобається. Ми впевнені, що ви хочете, але прочитайте наш огляд NordVPN, щоб дізнатися чому.

CyberGhost

CyberGhost – ще один хороший варіант. У ньому понад 3000 серверів по всьому світу, а 20 з них – в Ірландії. Її безпека хороша, і там існує суцільна політика щодо без журналів. Він має хороші швидкості та необмежену пропускну здатність, і це дозволить вам ввійти в Netflix, а також інші потокові сервіси.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він сумісний з більшістю основних операційних систем, і ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, тому це один з наших найкращих VPN для декількох пристроїв. Існує семиденний судовий процес, яким ви можете скористатися, а також гарантія повернення грошей. Перегляньте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше про сервіс.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету – також чудовий вибір для отримання ірландської IP-адреси. Це хороша безпека, але вам потрібно буде вручну змінити налаштування шифрування на 256-бітне, оскільки воно за замовчуванням встановлено на 128-бітне. Він не записує ваші онлайн-дії. Крім того, він має необмежену пропускну здатність і пристойну швидкість, хоча він сповільниться при збільшенні безпеки.

Попередній

Далі

У нього багато серверів, в Ірландії – 10. Його можна використовувати в більшості популярних операційних систем, а також Linux. Насправді він увійшов першим у нашому найкращому VPN для Linux. Існує семиденна гарантія повернення грошей, тож ви можете переконатися, що вам сподобається.

PIA базується в США, що не є великою проблемою, але якщо ви займаєтесь якимсь ризиковим бізнесом, ви можете вибрати іншого постачальника. Ви можете прочитати нашу статтю про державний нагляд, щоб отримати уявлення про те, чому і наш огляд PIA для більш детального огляду компанії.

Небезпеки використання ірландської IP-адреси

Ірландська IP-адреса не має жодних проблем, але ви маєте знати кілька речей, які дадуть вам більше підстав, щоб переконатися, що ви захищені. Деякі країни цінують конфіденційність, як ви можете прочитати в нашому посібнику із законів про конфіденційність. Однак, інші мають інвазивний нагляд та законодавство.

В Ірландії є закони, які дозволяють владі перехоплювати ваші електронні листи та інші засоби комунікації, які, за її словами, стосуються боротьби зі злочинністю та захисту держави. Крім того, суддя потрібен для отримання дозволу лише тоді, коли використовуються пристрої спостереження, такі як камери. Це означає, що влада може контролювати практично будь-кого без наслідків.

Є також дані, що Ірландські сили оборони спілкувалися з компанією Hacking Team, яка продає шпигунські програми властям у всьому світі. Військові відмовили купувати свою продукцію, але це може бути неправдою. Ви можете прочитати більше про країну в нашому найкращому довіднику VPN для Ірландії.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам отримати ірландську IP-адресу. Незалежно від того, для чого вам це потрібно, VPN – найкращий спосіб отримати його. Вони прості, але ви будете захищені і також можете вибрати багато інших варіантів.

Всі наші рекомендації отримають вам ірландську IP-адресу, але NordVPN – це найкращий вибір, оскільки він має високу безпеку і допоможе вам отримати багато потокових служб, включаючи Netflix. Цей 30-денний термін повернення коштів також дасть вам достатньо часу для того, щоб спробувати.

Якщо у вас є пропозиції отримати ірландську IP-адресу, повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me