Як отримати іранську IP-адресу в 2020 році: Telegram до Тегерану

Це може бути важко зрозуміти, чому ви хочете іранської IP-адреси через його обмежений Інтернет. Однак якщо ви хочете отримати доступ до вмісту або шоу, які доступні лише там, наприклад, що є в Netflix Iran, вам знадобиться. Ось чому в цій статті ми розповімо вам, як отримати іранську IP-адресу. 


Переселення або подорож по всьому світу може принести несподівані сюрпризи, коли ви переходите в Інтернет. Ви можете виявити, що частина вмісту чи послуг, до яких ви звикли, недоступні. Це найімовірніше, оскільки він обмежений однією країною. 

Веб-сайти та онлайн-сервіси переглядають вашу IP-адресу, щоб побачити, де ви знаходитесь. Якщо вміст обмежено певною країною, і ви там не перебуваєте, ви побачите повідомлення про помилку. Це називається геоблокінг, і це звичайніше, ніж ви можете подумати.

Фінансові компанії, потокові платформи та багато інших онлайн-сервісів змінюють вміст, який ви можете бачити або блокуєте, залежно від того, де ви знаходитесь.

Скажімо, ви хочете ввійти на свій банківський рахунок онлайн. Якщо ви не перебуваєте в країні, в якій ви її створили, швидше за все, ви не зможете отримати доступ. Це зроблено для того, щоб допомогти боротися з шахрайством в Інтернеті. Це дратує, але коли ви зміните свою IP-адресу, ви зможете ввійти як звичайно. 

Потоковий гігант Netflix – ще один приклад онлайн-сервісу з geoblocking. Він доступний у більшості країн, але бібліотека в кожній інша. Хоча деякі програми доступні скрізь, інші є ексклюзивними для однієї країни через їх мову чи культуру. Плюс, існує невелика проблема необхідності отримання ліцензії в кожній країні для проходження шоу.

Ви можете прочитати більше про це в нашому посібнику щодо заборони VPN Netflix. Якщо коротко, якщо ви хочете отримати доступ до іранської бібліотеки Netflix, вам знадобиться іранська IP-адреса. Щоб отримати докладні рекомендації, перегляньте наше найкраще порівняння VPN для Netflix.

Вам також потрібно буде отримати ІР-адресу від Ірану, якщо ви хочете отримати інформацію про місцеві новини на каналі новин Аль-Алам.

Як отримати іранську IP-адресу

Існує кілька способів змінити вашу IP-адресу, і обидва є простими. Найпростіший маршрут – через проксі. Це означає, що, як ви можете прочитати у нашому порівнянні VPN проти проксі та Tor, вони є поганою ідеєю. Ви не будете захищені безпекою, і ваша IP-адреса залишиться відкритою. 

Найкращий спосіб отримати іншу IP-адресу – це за допомогою віртуальної приватної мережі. Вони прості у використанні та містять хорошу безпеку та інші функції. Багато постачальників також не ведуть журнали, тобто ваша інтернет-діяльність залишається приватною. Ваша справжня IP-адреса також захищена. 

Ви можете просто вибрати нашу найбільш безпечну VPN, але вам потрібно переконатися, що вона отримає вам іранську IP-адресу. Для цього він повинен мати сервери в країні.

Якщо Netflix є для вас пріоритетним, майте на увазі, що деякі VPN не в змозі пройти повз його систему виявлення VPN (детальніше про це читайте в нашій статті про помилку проксі Netflix). Щоб отримати доступ, вам потрібно вибрати один із можливістю його обійти.

VPNArea

Ми пройшли через всі провайдери в нашій кращій програмі VPN, але на момент написання в Ірані сервери мали лише VPNArea. На щастя, це хороша послуга. Він має гарну безпеку, яку можна підвищити, використовуючи його подвійні хоп-сервери. Також є перемикач “kill”, який перерве ваше з’єднання, якщо VPN не працює. Крім того, ваша діяльність зберігається в таємниці через її політику без реєстрації.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Попередній

Далі

Існують спеціалізовані сервери для торрентінгу та потокової передачі, але VPN не такий швидкий, як його конкуренти, як ви можете прочитати в нашому огляді VPNArea. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і вона може потрапити в Netflix. Ви можете встановити його на Windows, macOS, Linux, Android та iOS з до шести пристроїв, підключених одночасно. Це також легко налаштувати та використовувати.

Якщо вам потрібна допомога, є зручна база знань для невеликих питань. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки через чат та електронну пошту 24/7. Ціна VPNArea справедлива з огляду на послугу, яку вона надає. Щомісячний план не пропонує найкращого значення, тому вам буде краще вибрати більш тривалу підписку. Крім того, існує 30-денне вікно повернення коштів, тому ви можете спробувати це без ризику.

Небезпеки використання Іранської IP-адреси

Хоча ви не можете змінити свою IP-адресу, заздалегідь слід ознайомитись із правилами, визначеними для кожної країни. Багато країн вводять суворі правила, які можуть покарати користувачів за певну діяльність в Інтернеті, не кажучи вже про кількість онлайнового нагляду, яке здійснюють уряди у всьому світі. 

Закон про шаріат застосовується в Ірані, а в Інтернеті – ризиковане місце. Країна контролює те, що громадяни можуть бачити за допомогою власного халяльного Інтернету. Спроба отримати доступ до забороненого вмісту може призвести до покарання. 

Азартні ігри та користування веб-сайтами для знайомств заборонено. Крім того, деякі програми соціальних медіа та повідомлень заборонені. Інтернет відстежується, і ті, хто має доступ до таких веб-сайтів та послуг, можуть бути відстежені через їх IP-адресу. 

З’явилися повідомлення про те, що деякі VPN були заблоковані під час виборчих періодів, а інші звіти дозволяють допускати лише авторизовані VPN. Юридичний статус VPN непрозорий, але ті, що мають дозвіл, найімовірніше. Прочитайте нашу кращу статтю VPN для Ірану для отримання більш детальної інформації.

Існує також небезпека кіберзлочинності. Не має значення, в якій країні ви перебуваєте, кіберзлочинність – це можливість. Загальнодоступний Wi-Fi популярний, але ви ніколи не знаєте, наскільки надійним є з’єднання. Краще озброїтися безпечним VPN та антивірусом.

Фінальні думки

Ми сподіваємося, що тепер ви знаєте, як безпечно отримати іранську IP-адресу. Найкращий спосіб – це використання VPN, оскільки він захистить вас від неприємностей в Інтернеті та приховає справжню IP-адресу від снайперів.

Ми зазвичай рекомендуємо декількох постачальників, які вирішують завдання, але в цьому випадку VPNArea – єдиний, який має сервери в Ірані. Але це хороший сервіс із гідною безпекою та конфіденційністю, а також іншими корисними функціями. Крім того, ви можете використати 30-денний термін повернення коштів, щоб переконатися, що він вам сподобався. 

У вас є досвід отримання іранської IP-адреси? Поділіться ним з нами в розділі коментарів. Ми хотіли б почути про це. Перегляньте нашу бібліотеку VPN і для інших корисних посібників. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me