Як отримати IP-адресу Великої Британії в 2020 році: породження Великобританії

Великобританія пропонує одні з найкращих безкоштовних контентів будь-якої країни світу. Між шоу, що виступає BBC, наприклад, “Шерлок” та “МастерШеф” для ексклюзивних засобів масової інформації, таких як Великобританія, наприклад, “Канал 4”, є багато причин, чому ви хочете з’являтися так, ніби ви перебуваєте у Великобританії. Звичайно, придбання квитка на літак – не єдиний спосіб передавати все, що може запропонувати Британія.


У цьому посібнику про те, як отримати британську IP-адресу, ми збираємось показати вам рішення щодо доступу до всього вмісту, який може запропонувати Великобританія. У ході цього посібника ми також обговоримо відмінності між різними методами маскування IP-адрес, а також небезпеку використання IP-адреси Великобританії.

Якщо все, що вас цікавить, це потокове передавання, ви можете пропустити читання та перевірити наш найкращий VPN для BBC iPlayer та найкращий VPN для посібників Netflix. Віртуальні приватні мережі – єдине реальне рішення для розблокування ексклюзивного контенту у Великобританії, а наші вибори в цих посібниках гарантують, що ви перебуваєте в Bing в найкоротші терміни.

Як отримати IP-адресу Великобританії

Найпростіший спосіб отримати IP-адресу Великобританії – це використовувати проксі. Проксі-сервер спрямовує ваш трафік через інший сервер, перш ніж надсилати його у відкриту мережу, ефективно маскуючи вашу вихідну IP-адресу та місцеположення. При цьому ваше з’єднання не буде забезпеченим, і це стосується навіть найкращого безкоштовного проксі-сервера. Хоча прості системи виявлення можуть придбати трюк, який ви граєте, трасування маршруту може визначити, що ви використовуєте проксі.

Це через відсутність шифрування. Підключення використовує лише шифрування, яке воно приносить, тобто проксі не робить нічого, щоб допомогти вашій безпеці. Якщо хтось може простежити ваш маршрут через проксі-сервер, він може визначити, хто ви. Крім того, не вистачає проксі-серверів, заповнених зловмисним програмним забезпеченням, які є лише в Інтернеті заради кіберзлочинності.

Наш VPN vs. proxy vs. Tor детально роз’яснює особливості, але, коротше кажучи, проксі – це найгірше рішення для отримання IP-адреси в іншому місці. Набагато кращим рішенням є VPN. Якщо ви не знаєте, як працюють VPN, не забудьте ознайомитись із нашими посібниками з VPN.

Простіше кажучи, VPN працює як проксі, передаючи ваш трафік через інший сервер, перш ніж надсилати його у відкритий Інтернет. Різниця полягає в тому, що ваше первісне підключення до віддаленого сервера зашифровано, тобто дані не читаються, якщо не розшифровані (читайте наш опис шифрування для деталей).

Таким чином, VPN діє як блок, який дозволяє пропускати лише ваш трафік. Відстеження маршруту все ще може використовуватися для відстеження до VPN-сервера, але його не можна використовувати для ідентифікації вас. Ваш трафік може рухатися до відкритої мережі, але кожен, хто намагається пройти через VPN-сервер іншим способом, не може бачити, звідки ви тунелі..

Це важливіше, ніж здається. У багатьох потокових платформах є якась заборона VPN (прочитайте наш посібник про те, як перемогти заборону VPN Netflix). Платформа потокової передачі використовує комбінацію чорного списку та трасування маршруту, щоб спробувати визначити, чи використовуєте ви проксі. Хоча іноді це успішно з VPN, це набагато менше.

Хоча наші огляди VPN містять близько 50 варіантів на вибір, ми рекомендуємо провайдерів у нашому найкращому посібнику VPN, який має присутність у Великобританії і, що ще важливіше, може потрапити на BBC iPlayer.

ExpressVPN

ExpressVPN робить все, що ми хочемо зробити VPN. Це швидкий, простий у користуванні, надто захищений і має широку серверну мережу для завантаження. Ваша послуга також підтримується чіткою політикою конфіденційності, тому ви можете бути впевнені, що ваші дані не реєструються та не відстежуються. Хоча ціна вище середньої, основна послуга ExpressVPN настільки хороша, що додаткові витрати того варті.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

ExpressVPN має сім локацій у Великобританії, що є найбільшою кількістю локацій у країні за межами США. За винятком Кенту та Уемблі, всі локації також підтримують протоколи VPN. Це ідеальний вибір для IP-адреси Великобританії, особливо якщо ви новачок у VPN. Дізнайтеся більше в нашому огляді ExpressVPN або спробуйте самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

NordVPN

За винятком HideMyAss (читайте наш огляд HideMyAss), NordVPN має найбільшу кількість серверів будь-якого VPN, який ми перевірили. Крім того, він дозволяє вибрати окремий сервер, який ви хочете використовувати, додаючи рівень специфіки, який пропонують мало провайдерів.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Він пропонує близько 700 серверів у Великобританії, багато з яких є спеціалізованими серверами. Однією з найкращих особливостей NordVPN є її спектр спеціалізованих серверів. У Великобританії ви отримуєте однорангові сервери, затуманені пакети, виділені IP-адреси та подвійний VPN. Ви можете дізнатися більше про те, що кожен робить у нашому огляді NordVPN, або побачити, як вам це подобається, завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

CyberGhost

CyberGhost – це не найшвидший VPN навколо, але це один з найкращих. Завдяки надійному інтерфейсу, вражаючому набору функцій та низькій ціні, це найкращий варіант отримання IP-адреси Великобританії. Його швидкості теж не надто погані. Якщо ви хочете, скажімо, передавати Netflix у 4K, проте вам буде краще з ExpressVPN.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Підписавшись, ви також отримаєте доступ до потокових серверів CyberGhost. Замість загальних серверів, призначених для потокового потоку, CyberGhost має близько 50 локацій, кожне оптимізоване для іншої платформи. У Великобританії є сервери для BBC iPlayer та Channel 4. Дізнайтеся більше про них у нашому огляді CyberGhost або спробуйте самостійно за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей..

Небезпеки використання IP-адреси Великобританії

Незважаючи на те, що Європа в цілому отримала користь від Загального регламенту захисту даних, Великобританія не викликає побоювань. Він прийняв Закон про захист даних, який містить багато положень GDPR, і хоча це означає, що компанії повинні краще обробляти ваші дані, це не означає, що вони ще не реєструють їх. Прочитайте наш кращий посібник з VPN для Великобританії, щоб дізнатися більше про це.

Конфіденційність є ключовим напрямком використання VPN, а відповідальний збір даних все ще збирається. Використовуючи VPN, ви шифруєте трафік та маскуєте свою IP-адресу, тобто жодна компанія не може зареєструвати вашу інформацію. Поки ви користуєтеся правильними інструментами конфіденційності (прочитайте наші 99 безкоштовних інструментів для захисту посібника щодо конфіденційності), ви повинні бути анонімним в Інтернеті.

Є і питання уряду. На момент написання повідомлення Великобританія розглядає цілий віковий блок порнографії. Хоча специфіка не розроблена, це означає, що для веб-сайтів для дорослих потрібен певний процес підтвердження доступу до вмісту. Це може включати завантаження якоїсь форми посвідчення чи придбання пропуску особисто для перегляду вмісту для дорослих.

Основна проблема в цьому полягає в тому, як ці дані можна використовувати. Якщо веб-сайт порно записує інформацію про підтвердження, це означає, що журналісти можуть потенційно знаходити цю інформацію та використовувати доступ до веб-сайтів або вподобання глядача щодо них. VPN минає цю проблему, тому переконайтеся, що ви використовуєте наш кращий VPN для порно, якщо це хвилює вас.

Фінальні думки

Основна причина, по якій ви хочете отримати IP-адресу Великобританії – це трансляція, але будь-яка інша причина, яка вам потрібна, – це також чесна гра. Проксі-сервер може отримати вам IP-адресу Великобританії, але він не захистить вас у процесі. Завдяки VPN не тільки ви будете здаватися, що перебуваєте у Великобританії, ви захистите свою конфіденційність і забезпечите можливість обходу геоблоків.

Якщо ви поточно переймаєтесь потоковою передачею, переконайтеся, що ви перегляньте наш архів потокової передачі. Там ви знайдете способи перегляду останніх фільмів та телепередач в Інтернеті. У багатьох випадках ви навіть зможете переглянути їх безкоштовно.

Як ви отримуєте IP-адресу Великобританії? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me